Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

 

Hornets grają dziś w RL NBA 41 mecz, więc właściwie mamy już półmetek sezonu!

Wschód może się jeszcze przewrócić do góry nogami i to jeszcze ze 3 razy, z tego co widzę.

Bucks w zdrowiu idą po pierwszy seed, który może im tak naprawdę niewiele dać, jeżeli mocne teamy spadną na 8 miejsce.

Magic jeszcze nie widzieli się z Townsem w tym trymestrze.

Raptors jeszcze nie widzieli się ze Siakamem, problemy miał Gallinari, teraz ma FVV, Aminu jest out of season

Hornets stabilnie, brak kontuzji w s5, z 12-osobowej rotacji, tylko 1 rezerwowy poza grą. Forma ciągle dopisuje

Knicks jeszcze nie widzieli się z Irvingiem w tym trymestrze, Davisa chyba tylko boli dupa, Leonard opuszcza tylko b2b, rolesi mają w RL NBA ogromne problemy pozwalające na dość swobodną interpretację ich przydatności w mistrzowskim teamie, ale Irving wraca w przyszłym tygodniu, a Davis możliwe, że opuści tylko 1 mecz, więc powinni się powoli odbijać

Heat mają zdrowych Doncića, Middletona i Vucevića. Za 3 tygodnie wraca Oladipo. Mogą być mega gorący w 3T.

76ers tracą Embiida, nie wiadomo na jak długo. Jeżeli pauza się przedłuży, może być gorąco...

Wizards są cały czas zdrowi ponad stan, choć rotacja ciągle wąska.

Pacers jeszcze nie widzieli Conleya w tym trymestrze. I nie wiadomo, czy jeszcze zobaczą

Hawks ciągle w miarę zdrowi ( przegapiłem kontuzję WCJ), ale nie wiem, czy to wystarczy

Celtics idą z odsieczą, George opuścił tylko 1 mecz, mogą być wysoko w głosowaniu tego trymestru.

Gdybym miał głosować w połowie trymestru byłoby duuużo niespodzianek względem głosowania z 1T.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynika z tego dla mnie, ze Raptors chyba są w dużych tarapatach bez Siakama i z wieloma drobnymi kontuzjami. Fox w tym roku nie błyszczy, a oddali przecież  swietnie punktującego Williamsa. Kto tam pociągnie atak w tym trymestrze ? 

Tacy Pacers bez Conleya sobie jakos powinni poradzić, bo Rose nie ma już limitu minut i może spokojnie grac te 30-35, a Cook i Gallo zapełnią resztę minut na PG. Porozrywac może trochę Barton, który gra jeszcze lepiej niż w I trymestrze, a i Lamb się rozkręca a on przecież lubi sobie zagrać izolacje. Także akurat brak Conleya jest kim zastąpić w mojej druzynie.

 

Celtics nawet ze zdrowym PG13 to nie jest przecież żaden team na bilans w stylu 20-7 na tak piekielnym wschodzie. Odrobią coś może w tym trymestrze, ale na pewno nie całą stratę do 8. Seedu. Nance jr. Opuści dwa tygodnie, a i beverley opuscil trzy spotkania, wiec ja tego nie widzę jakos za bardzo pozytywnie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Wynika z tego dla mnie, ze Raptors chyba są w dużych tarapatach bez Siakama i z wieloma drobnymi kontuzjami. Fox w tym roku nie błyszczy, a oddali przecież  swietnie punktującego Williamsa. Kto tam pociągnie atak w tym trymestrze ? 

Tacy Pacers bez Conleya sobie jakos powinni poradzić, bo Rose nie ma już limitu minut i może spokojnie grac te 30-35, a Cook i Gallo zapełnią resztę minut na PG. Porozrywac może trochę Barton, który gra jeszcze lepiej niż w I trymestrze, a i Lamb się rozkręca a on przecież lubi sobie zagrać izolacje. Także akurat brak Conleya jest kim zastąpić w mojej druzynie.

Taaa Ty masz Cooka który rozegrał całe 23min w tym trymestrze i dwa razy trafił do kosza a u mnie nie ma kto pociągnąć ataku 😉

W porównaniu do pierwszego trymestru wypadł Siakam i odszedł Williams a wrócili Fox, maszyna od D&D Favors i przyszedł Powell. McCollum ma lepszy trymestr, Brown Jr. gra na poziomie 15pkt 8zb 3as, Gallo wygrywa mecz z Rockets, VanVleet 18pkt na mecz i opuścił ledwo dwa spotkania a Harrell dorzuca skromne 20,3pkt. Potęga składu Toronto Raptors ma się bardzo dobrze nawet kiedy wypada najlepszy gracz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domantas Sabonis sie niesamowicie rozwinal jako podajacy. W 2 trymestrze notuje tyle samo apg co nikola jokić. Liczę na trochę sympatii ze strony @Lucas i @LeweBiodroSmoka przy glosowaniu:)

18-12.3-5.3 najlepszy net rating w pacers w 2t prawie 60TS%. jak nie bedzie w asg w rl nba to bedzie skandal:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, polishllama69 napisał:

Utah Jazz wysyłają pocztówkę na Florydę przypominającą GMowi Orlando, że w nutka jednak potrafią strzelać zza łuku, niektórzy częściej niż raz na dwie próby ;) 

81698359_558550624700343_7997300148206043136_o.jpg?_nc_cat=111&_nc_ohc=CKGTDBXD-aAAQlbch6nlp978iLBgsr7d2TiN6hiDEYD4x2xlHt_ssrvmA&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&_nc_tp=1&oh=db250b193a807218afb301942a77c0b2&oe=5E970FD1

GM Orlando dziękuje za pocztówkę i gratuluje bardzo dobrej formy Hilla. :)

Pytanie, czy Hill rzucałby tak samo dobrze gdy zamiast Antka pod koszem hasa Ayton, (który nawiasem mówiąc polubił chyba grę na czwórce) pozostawiam otwarte. W ubiegłym sezonie jak Hill w trakcie sezonu przechodził do Bucks w rl to trafiał nie 1,6 trójki, a 0,7 trójki na skuteczności 28%. To 51% wygląda na niezły fluke. ;) 

Wczoraj wieczorem oglądnąłem sobie Hornets-Raptors. Lowry niczym profesor, prawdziwy boiskowy cwaniak i wyjadacz, ale bardzo dokładnie oglądałem grę Codiego Zellera, którego nie mam niestety czasu na co dzień częściej oglądać.. Przecież on jest niesamowity! Tyle, ile Cody robi małych rzeczy na boisku to głowa mała.. to, że w ataku to plusowy gracz nawet nie warto dyskutować, bo to oczywistość - zasłony, rollowanie, wbijanie się pod kosz, dobitki, zbijanie piłek (to tak odnośnie jego słabej zbiórki) i bardzo dobrze ustawia się blokując graczy przeciwnika pod koszem do wjazdów nawet takich tuzów jak Dwayne Bacon (a co dopiero moi Lowry/Mitchell z którymi tu współpraca byłaby z pewnością na bardzo wysokim poziomie). Natomiast tak, przyznaję, że w obronie szału nie robi chociaż walczy i nie jest krzesełkiem. W contenderze z pewnością lepiej by to wyglądało, niż w słabych Hornets. 

Bardzo dobre wrażenie zrobił na mnie PJ Washington. :) 

Hill bardzo dobrze gra w stabilnych i ułożonych drużynach - Spurs, Pacers, czy teraz Bucks. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Alonzo napisał:

Pytanie, czy Hill rzucałby tak samo dobrze gdy zamiast Antka pod koszem hasa Ayton,

Ayton ma cholerne gravity at rim i nikt mu nie da centymetra już na półdystansie i to mu sprawia problem, dodatkowo obecność dwóch elitarnych driverów sprawia, że miejsce jest a jest jeszcze snajper PJ :D 

14 minut temu, Alonzo napisał:

który nawiasem mówiąc polubił chyba grę na czwórce

średnie rim protection + duża mobilność daje taki efekt, za to ogromny progres w D

15 minut temu, Alonzo napisał:

W ubiegłym sezonie jak Hill w trakcie sezonu przechodził do Bucks w rl to trafiał nie 1,6 trójki, a 0,7 trójki na skuteczności 28%. To 51% wygląda na niezły fluke. ;) 

albo oddawanie właściwych trójek (czytaj spot-up)

16 minut temu, Alonzo napisał:

to tak odnośnie jego słabej zbiórki

krytykowałem tę defensywną, która jest meh

17 minut temu, Alonzo napisał:

Natomiast tak, przyznaję, że w obronie szału nie robi chociaż walczy i nie jest krzesełkiem. W contenderze z pewnością lepiej by to wyglądało, niż w słabych Hornets. 

zależy od PFa ew SFa, ale na pewno nie obok Oubre Prince'a czy Gordona, który zakładam broniłby najlepszego rywala jak to ma miejsce irl (ew siedział na ławce z rozwalonym achillesem)

18 minut temu, Alonzo napisał:

Bardzo dobre wrażenie zrobił na mnie PJ Washington. :) 

❤️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, fluber napisał:

A jak olynyk?:)

Miał wolne akurat, grał ba gitarze na obozie harcerskim w jednej z podhalańskich wsi.

Mam dojścia do listonoszy, jeden zdradził ze również wysłał pocztówkę w której zachwalał tamtejsze szaszłyki warzywne i żalił się, ze nie gra w jednej drużynie z Lebronem bo zamiast śpiewać kolejny szlagier Fasolek robiłby akurat 20/20 na 99TS, no ale nic, może w innym wymiarze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.