Skocz do zawartości
Eld

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
26 minut temu, BMF napisał:

Harden bez Westbrooka w tym sezonie:

+11.4 net

113.6 ORTG

61.8%TS

Per36: 42.8pts (!), 6reb, 8.6ast

Gra 36 minut na mecz przy pace ~109.

Bez Westbrooka, drugim najlepszym graczem w ataku Rockets jest Capela, a trzecim chyba PJ Tucker w tym sezonie. ;]

Tak, mieli łatwy terminarz, ale Wizards z tak grającym Hardenem powinni być w playoffach. To akurat będzie wymierne, bo D'Antoni zawsze mocno dzieli minuty między dwóch lead guardów i te 15-20 minut Harden gra/będzie grać bez Westbrooka. 

Nikt nie neguje tego ze piatki z hardenem beda w wizards plusowe,  problemem jest to jak bardzo minusowe beda piatki bez hardena.

No i akurat bez westbrooka harden ma lepszy spacing:)

Zalozmy nawet ze harden w rockets gra to co tu w wizards ( co jest watpliwe ze wzgledu na poziom obu rosterow) i robi przez te 36 minut co mecz okolo plus 8 punktow. Ile na minusie przez pozostale 12 bedzie lawka?

Edytowane przez fluber

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mała dawka ale Wizz mogę mieć pociechę z Metu. 

Chimezie Metu

Chimezie Metu played four minutes in garbage time — and he was pretty impressive. He looks big, fast, athletic and coordinated. Over his last two stints in garbage time, Metu has 13 points, ten rebounds, two assists, two blocks and zero turnovers in 13 minutes. Obviously, it doesn’t mean a whole lot but it might be time to give him a chance by giving him a few real minutes to see if it translates. 

• Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Typowy dzien hornets:

Kuzma 22-5-2 drugi mecz z rzedu na dobrych skutecznosciach, powoli zrzuca rdze po kontuzji

Howard 15-8-3

Augustin 12-5-8

Thomas 18-1-7

No i tylko westbrook znow przecietnie 17 punktow az z 20 rzutow

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, BMF napisał:

Tak, mieli łatwy terminarz, ale Wizards z tak grającym Hardenem powinni być w playoffach

Wschód jest dziki i zły^ Nie przesądzałbym jeszcze kto wejdzie, a kto nie :P Capela w łeb dostał, może opuścić teraz gry, jak Harden coś poopuszcza, to jest przecież dramat w Wizz.

Najbardziej underrated u nas na wschodzie są Hawks imo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
40 minut temu, fluber napisał:

Typowy dzien hornets:

Kuzma 22-5-2 drugi mecz z rzedu na dobrych skutecznosciach, powoli zrzuca rdze po kontuzji

Howard 15-8-3

Augustin 12-5-8

Thomas 18-1-7

Ja jestem mocno w szoku , ze Ty jeszcze nie uderzyłeś po Jordana Clarksona

• Like 2
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

Ja jestem mocno w szoku , ze Ty jeszcze nie uderzyłeś po Jordana Clarksona

Dopisze do listy zarzutow wobec hornets: " twoi gracze zdobywaja za duzo punktow" :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Kolejny bardzo dobry mecz JaMychala Greena przechodzi bez echa

14pkt 14zb 5/11 z gry 4/7 za 3 2stl 2blk i jako jeden z niewielu dzisiaj był plusowy.

Szkoda tylko, że Doc tak zabija jego value łącząc go z Harklessem, bo z Harrellem fitują świetnie

image.png.5b3d3516b0ed5faa7a07cca9c74ce72f.png

całe szczęście u mnie będzie grał w PJem, który również świetnie rozciąga grę i Ishem Smithem, który generuje spacing at rim, przez co atak ma więcej miejsca

Edytowane przez polishllama69

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
28 minut temu, january napisał:

Wschód jest dziki i zły^ Nie przesądzałbym jeszcze kto wejdzie, a kto nie :P Capela w łeb dostał, może opuścić teraz gry, jak Harden coś poopuszcza, to jest przecież dramat w Wizz.

Najbardziej underrated u nas na wschodzie są Hawks imo.

Pisałem o Hawks, że są niedoceniani ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 11.11.2019 o 21:33, MarcusCamby napisał:

Jeszcze człowiek morza pompuje Davisa na MVP zamiast w tej sytuacji sprzedawać go jako lepszego Goberta.

spoko, nie skorzystam.

nie ma odzwierciedlenia w faktach twoja próba dyskredytacji gracza, który jest w scislym topie tego sezonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po prostu za mało pisze postów typu

Mcgee krul 18/17/2/3/3 dzisiaj! Klękajcie narody i GMy! 

Nie chcę zapeszać po 10 meczach, ale Millsap, po którym spodziewałem się że ząb czasu go dziabnie trochę, w tym sezonie gra świetnie po obu stronach parkietu. Jest bardzo ważnym zawodnikiem rl baryłek i u mnie nie będzie inaczej. Razem z Jamalem, który u mnie jest niekwestionowanym liderem ofensywy i świetnymi uzupelnieniami, gdzie wszyscy są zdrowi dają mi poważną szanse na PO. Przynajmniej tak się zanosi na początku trymestru. 

Mam przekozacką defensywe, jak chcesz wygrać ze mną mecz upewnij się ze twoje armaty mają przepchane lufy, bo w poście nie masz czego szukać przy Carterze i Sapie, a twoich najlepszych graczy pokryja harkless i white. Nie mam wyraźnej drugiej opcji i myślałem ze to będzie problem, ale wszyscy gracze wokół Murraya są cholernie efektywni, White, Carter - to nie są high volume scorerzy, ale są skuteczni. Mam w obwodzie Temple, mogę rzucić THJ żeby zamieszać jakby ofensywa się nie kleila. Lyles czeka na ławce żeby wejść i porozciagac grę. Jak Carter zostanie wyfaulowany mam solidnego mcgee. Nawet Glen Robinson Czeci jest przydatny w rotacji. 

Atlanta nie będzie grała pięknej koszykówki w tym sezonie, ale na pewno będzie wygrywać mecze :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, fluber napisał:

Typowy dzien hornets:

Howard 15-8-3

Augustin 12-5-8

Thomas 18-1-7

wychodzisz Thomas Westbrook Kuzma rozumiem? :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie, bo ja tu pozbierałem Horfordow, Jarenow czy Thybulllow tej ligi, a widzę głównie jaranie się typami co rzuca trochę pkt i oddadzą jeszcze więcej. Ktoś bierze pod uwagę obronę?

Bo wiecie w tej lidze to RL Wizards czy Pistons mają topowy atak, a z czołowych defensyw tylko Magic są na minusie ;)

• Like 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Lucas napisał:

Mam pytanie, bo ja tu pozbierałem Horfordow, Jarenow czy Thybulllow tej ligi, a widzę głównie jaranie się typami co rzuca trochę pkt i oddadzą jeszcze więcej. Ktoś bierze pod uwagę obronę?

alonzo 😂

dziwne ze w hornets jeszcze tony wroten angazu nie znalazl

• Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, eMeS napisał:

Po prostu za mało pisze postów typu

Mcgee krul 18/17/2/3/3 dzisiaj! Klękajcie narody i GMy! 

Nie chcę zapeszać po 10 meczach, ale Millsap, po którym spodziewałem się że ząb czasu go dziabnie trochę, w tym sezonie gra świetnie po obu stronach parkietu. Jest bardzo ważnym zawodnikiem rl baryłek i u mnie nie będzie inaczej. Razem z Jamalem, który u mnie jest niekwestionowanym liderem ofensywy i świetnymi uzupelnieniami, gdzie wszyscy są zdrowi dają mi poważną szanse na PO. Przynajmniej tak się zanosi na początku trymestru. 

Mam przekozacką defensywe, jak chcesz wygrać ze mną mecz upewnij się ze twoje armaty mają przepchane lufy, bo w poście nie masz czego szukać przy Carterze i Sapie, a twoich najlepszych graczy pokryja harkless i white. Nie mam wyraźnej drugiej opcji i myślałem ze to będzie problem, ale wszyscy gracze wokół Murraya są cholernie efektywni, White, Carter - to nie są high volume scorerzy, ale są skuteczni. Mam w obwodzie Temple, mogę rzucić THJ żeby zamieszać jakby ofensywa się nie kleila. Lyles czeka na ławce żeby wejść i porozciagac grę. Jak Carter zostanie wyfaulowany mam solidnego mcgee. Nawet Glen Robinson Czeci jest przydatny w rotacji. 

Atlanta nie będzie grała pięknej koszykówki w tym sezonie, ale na pewno będzie wygrywać mecze :)

Niestety Derick White nie sprawdza się na razie w spurs gdzie w dziwny sposób pop ograniczył mu minuty ( Murray po kontuzji to zrozumiałe ale White?). Co gorsze on przestał bronic i taki Wiggins przejechał się po nim strasznie. Oczekiwania wobec niego mam ogromne ale ta cześć sezonu ( częściowo nie z winy gracza) zmarnowane. Lyles już dał poznać się jako aofensywne niezbierajace coś mimo otrzymanej S5 zawodzi ...

millsap i twój Murray są świetni  ale White pod kreska  - czemu pop nie gra razie z Dejounte DW? A za to system Mills Forbes i Belli lub DDR bez obrony jest częstym ustawieniem  - bez sensu 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spurs mają problemy ze spacingiem, dlatego też Lyles gra w s5 żeby rozciągnąć grę trochę. Ale tak to już jest jak masz liderow nie rzucających za 3. White tam po prostu gra nie z tym Murrayem z którym powinien. Do Jamala pasuje idealnie. 

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgadzam się. To świetny fit, choć możliwe że mam White za wysoko, bo ostatni mecz z jego udziałem widziałem w Playoffs ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

wychodzisz Thomas Westbrook Kuzma rozumiem? :D

Rotacja na start sezonu jak w arkuszu:)

1 godzinę temu, Lucas napisał:

Wypraszam sobie. Russell westbrook robi 2.0 spg co w polaczeniu z 38.5 miliona dolarow pensji czyni go najlepszym zlodziejem ligi:)

• Like 2
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Lucas napisał:

Bo wiecie w tej lidze to RL Wizards czy Pistons mają topowy atak

Wczoraj obrona Sabonisa i Warrena się nie liczyła, bo zagrali 4 mecze z Wizards i Pistons i mieli słaby terminarz z tego powodu, więc się nie liczy, a dzień później ci sami Pistons i Wizards robią za przykłady "topowych ataków", które są poza play-offs. To się zdecydujcie w końcu:)

9 godzin temu, ignazz napisał:

mała dawka ale Wizz mogę mieć pociechę z Metu. 

Chimezie Metu

Chimezie Metu played four minutes in garbage time — and he was pretty impressive. He looks big, fast, athletic and coordinated. Over his last two stints in garbage time, Metu has 13 points, ten rebounds, two assists, two blocks and zero turnovers in 13 minutes. Obviously, it doesn’t mean a whole lot but it might be time to give him a chance by giving him a few real minutes to see if it translates. 

Teraz to nawet muszą:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 minut temu, fluber napisał:

Wczoraj obrona Sabonisa i Warrena się nie liczyła, bo zagrali 4 mecze z Wizards i Pistons i mieli słaby terminarz z tego powodu, więc się nie liczy, a dzień później ci sami Pistons i Wizards robią za przykłady "topowych ataków", które są poza play-offs. To się zdecydujcie w końcu:)

No są w top10 efektywności ofensywnej :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, Lucas napisał:

No są w top10 efektywności ofensywnej :P

Czyli obrona brogdona i sabonisa to nie fluke skoro tak dobrze wypadaja przeciwko top 10 atakom:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi