Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Eld napisał:

Choć zdziwko trochę co dałeś przy Wizzards, Hawks i Rockets. 

dlaczego ? wczoraj próbowałem czytać te opisy na trzeźwo (co jest dobrym określeniem, bo internet w miejscu rezydencji czasowej powiedzieć, że jest c***owy to nic nie powiedzieć) i dzisiaj wpisywałem do excela cyfry, chętnie pogadam na ten temat, bo nie analizowałem dogłębnie

12 minut temu, ignazz napisał:

Wyjątkowo spurs byli zdrowi 

dla Wiggins bez spacingu zdycha jak gówno i to widać a Ty przesunąłeś Bertansa do S5, czyli zabiłeś jego główną broń - opcję na wjazdy, a to w połączeniu z Reddishem daje bardzo ciekawy efekt ;) jakoś jestem cięty na takich graczy jak to duo, ale spokojnie top 1 moich "ulubieńców" gra w Knicks i to nawet spore minuty, więc polecam mnie nie wkurwiać, bo z chęcią za tego c***a obetne W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się dziwię, że Jazz są tak wysoko jak tam roster przez większość trymestru wygląda:

G.Hill - fajny w Bucks, ale tam prawie każdy będzie fajny. Tu dostaje rolę podobną jaką oczekiwali od Niego Kings i do tego nigdy nie miał skillsetu. W Bucks jest jednak tylko rezerwowym.

Mikal Bridges - bardzo słabo w ataku. Długo w ogóle walczył o sensowne minuty w Suns i kontuzje kolegów pomogły.

PJ Washington - Gdzieś trzecia opcja minusowego teamu. Rookie grający pierwszą opcje?

Mario Hezonja - Starterem na silnym jest zawodnik, który przegrał miejsce w rotacji z Melo, beznadziejnym Tolliverem czy Nassir Little. Na ten moment to jest garbage player i taki impact daje

JM Green - Solidny backup.

Cały czas wsparcie dają Ish Smith, potem bardzo ładne wejście z ławki Melton i Bates-Diop podkoszem z solidną trójką.

U mnie Jazz to będzie zespół na może 7-8 zwycięstw. Gdzieś na poziomie Thunder i Warriors.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, polishllama69 napisał:

dlaczego ? wczoraj próbowałem czytać te opisy na trzeźwo (co jest dobrym określeniem, bo internet w miejscu rezydencji czasowej powiedzieć, że jest c***owy to nic nie powiedzieć) i dzisiaj wpisywałem do excela cyfry, chętnie pogadam na ten temat, bo nie analizowałem dogłębnie

Już pomijam to, że mam pick Wizzards bo zaraz i tak mi to ktoś wypomni, ale na tak mocnym Wschodzie, który to jest o wiele mocniejszy niż RL Zachód kiedykolwiek Harden miał by wyciągnąć Wizzards na 18W z tą piątką. Capela bez Hardena nie istnieje, zbiórka bez Capeli na poziomie moich OKC, PF to aż oczy krwawią. No nie. Przy całej sympatii dla Sylwka nawet jak bym nie miał tego picku to za ciula bym 18-10 nie dał. 

Nasi Hawks są bardzo solidni w tym trymestrze. Regularni i zdrowi. @eMeS może i się nie udziela, czym sobie bardziej szkodzi niż pomaga przy bilansach. Tyle że nie można tego nie dostrzec ( solidność, zdrowie ) i dać im mniej niż .500. Takie pozytywne zaskoczenie dla mnie jak Hornets trzymające się pazurami 9 seedu w RL.

Rockets 17-11 na naszym połamanym, słabym Zachodzie to też mało ( ale tylko trochę ). Jasne, Beal. Tylko z kim gra Beal w RL, a jak by wyglądał Beal w otoczeniu Bama, Porziego i jakże zajebistego Jaylena. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przypominam, że Hayward grał 12 spotkań a nie 0 ;) i to on opuścił tę ciężką część kalendarza, na starcie grał też Otto, ogólnie przykład Wizz, gdzie odpowiedni spacing, szybgra gra łąwki oparta na łamaniu defensywy i szybkich rzutach daje mega efekt nikogo nie przekonuje, zresztą jak wspomniałem podyskutowac mogę, rezygnację już dawno złożyłem i teraz dopełniam formalności wynikających z gry 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, fluber napisał:

Z Twojego opisu

Piszę z telefonu i nie mam jak sprawdzić (może się pie*dolnalem nie wykluczam) ale nie wydaje mi się żebym tak rozłożył minuty. Najwięcej u mnie gra Bogdanovic bo w okolicach 36 minut chyba, ale to i tak tylko do momentu powrotu George'a. W Utah gra +/- 34. 

Edytowane przez Principe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, polishllama69 napisał:

przypominam, że Hayward grał 12 spotkań a nie 0 ;) i to on opuścił tę ciężką część kalendarza, na starcie grał też Otto, ogólnie przykład Wizz, gdzie odpowiedni spacing, szybgra gra łąwki oparta na łamaniu defensywy i szybkich rzutach daje mega efekt nikogo nie przekonuje, zresztą jak wspomniałem podyskutowac mogę, rezygnację już dawno złożyłem i teraz dopełniam formalności wynikających z gry 

Otto nic nie grał specjalnego. Zresztą jesteś jego fanem ( w przeciwieństwie do mnie ), a zupełnie jakbyś nie czuł jego gry. Mówisz, że impact mu leci, bo Bulls każą mu grać z piłką, gdy właśnie passing był jego wyróżniającą się wartością i z tego względu Wizards przesuwali go do drugiego unitu, by miał więcej piłki w rękach, bo z Wallem i Bealem było o to ciężko.

12 spotkań na 28 to jest poniżej połowy, dlatego mówię jak to wygląda przez większość okresu, który podlega ocenie. Najlepsi gracze Jazz na przestrzeni trymestru to G. Hill, PJ Washington i chyba trzeci JM Green. I dość surowa głębia.

Trochę ciekawie, że ty mając przetrzebiony skład kontuzjami próbujesz walczyć o PO ( szacunek! ), a Eld mając lepszych liderów jak Graham, Anunoby czy też ten SGA ( trochę overrated grajek moim zdaniem, ale wciąż ) chciałby tych winów dostać jak najmniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Principe napisał:

Piszę z telefonu i nie mam jak sprawdzić (może się pie*dolnalem nie wykluczam) ale nie wydaje mi się żebym tak rozłożył minuty. Najwięcej u mnie gra Bogdanovic bo w okolicach 36 minut chyba, ale to i tak tylko do momentu powrotu George'a. W Utah gra +/- 34. 

No to chyba nie zrozumiales na czym polegal depth chart Januarego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Eld napisał:

Już pomijam to, że mam pick Wizzards bo zaraz i tak mi to ktoś wypomni, ale na tak mocnym Wschodzie, który to jest o wiele mocniejszy niż RL Zachód kiedykolwiek Harden miał by wyciągnąć Wizzards na 18W z tą piątką. Capela bez Hardena nie istnieje, zbiórka bez Capeli na poziomie moich OKC, PF to aż oczy krwawią. No nie. Przy całej sympatii dla Sylwka nawet jak bym nie miał tego picku to za ciula bym 18-10 nie dał. 

Nasi Hawks są bardzo solidni w tym trymestrze. Regularni i zdrowi. @eMeS może i się nie udziela, czym sobie bardziej szkodzi niż pomaga przy bilansach. Tyle że nie można tego nie dostrzec ( solidność, zdrowie ) i dać im mniej niż .500. Takie pozytywne zaskoczenie dla mnie jak Hornets trzymające się pazurami 9 seedu w RL.

Rockets 17-11 na naszym połamanym, słabym Zachodzie to też mało ( ale tylko trochę ). Jasne, Beal. Tylko z kim gra Beal w RL, a jak by wyglądał Beal w otoczeniu Bama, Porziego i jakże zajebistego Jaylena. 

niektórzy mi już na TT tłumaczą, że w ogóle nie oglądam NBA, bo nie zgadza się ich opinia z moją, ale cóż tutaj też mi wypominają, że za mało oglądam, dodatkowo pasja we mnie zanika, ale akurat tych sk****synów z Wizz i tego szkodnika Beala trochę się naoglądałem (ogólnie Rox mieli dostać ode mnie 20W, ale wydawało mi się to trochę za dużo), jak mi się będzie chciało to drugiego nad tym przysiądę, bo teraz to mi się nie chce

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Otto nic nie grał specjalnego. Zresztą jesteś jego fanem ( w przeciwieństwie do mnie )

Znalezione obrazy dla zapytania otóż nie tym razem

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

12 spotkań na 28 to jest poniżej połowy, dlatego mówię jak to wygląda przez większość okresu, który podlega ocenie. Najlepsi gracze Jazz na przestrzeni trymestru to G. Hill, PJ Washington i chyba trzeci JM Green. I dość surowa głębia.

uśrednianie zabija coś co byłoby u mnie gigantyczną wartością, czyli (jakkolwiek to nie brzmi ...) naprzemienne wyskakiwanie jakiegoś henia z kapelusza, kiedy innego złapie uraz

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

ajlepsi gracze Jazz na przestrzeni trymestru to G. Hill, PJ Washington i chyba trzeci JM Green.

TS% tego nie do końca powie, ale Ish Smith zajebiście prowadzi 2nd unit Wizz i to widać a u mnie on S5 nie wącha, bo po co 

no i Hayward jednak widać jak atak poprawia w Cs, ofensywa z nim i bez niego wygląda zdecydowanie inaczej, mimo że ja Cweltami gardzę jak Drummondem czy Wigginsem

6 minut temu, MarcusCamby napisał:

czy też ten SGA ( trochę overrated grajek moim zdaniem, ale wciąż )

nie tak trochę :) 

żal trochę CP3 jak mowa o OKC, ale to Schroder i Fournier razem dali w tym trymestrze podobny poziom w podobnym zdrowiu 😕 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Eld napisał:

ale na tak mocnym Wschodzie, który to jest o wiele mocniejszy niż RL Zachód

obecnie podobno zachód miał być potęgą też a 38-39W powinno wystarczyć na PO :) 

Teraz, MarcusCamby napisał:

Taki jest ten internet.

Więc może jednak zostań z Nami wariatami ;)

jakbym mógł wziąć dwa miesiące urlopu to spoko, ale taki zastój będzie bezsensowny, niech ktoś inny tutaj buduje i działa po swojemu, będzie to lepsze dla wszystkich, 

jak podkreślałem doświadczenie fajne, sporo się nauczyłem, ale jak mam się ze wszystkimi pożreć to bez sensu, zresztą też się cieszę, że tyle miłych słów na pv wpadło po decyzji, ale cóż, jestem jak chorągiewka na wietrze w małych sprawach, ale w ważnych raczej nie lubię zmieniać decyzji (eg. doprowadzenie do końca dealu CP3 ;) ) i czułbym się z tym niekomfortowo, obecnie moje priorytety są trochę w innym miejscu a oszukiwanie się, że będę oglądał graczy, których nie lubię to droga do nikąd

poza tym ego GMa Lakers i GMa Jazz nie zmieszczą się w jednym miejscu a jakbym grał dalej to miałby max 17W za Dedmona i Lopeza

7 minut temu, MarcusCamby napisał:

Taki jest ten internet.

no i z TT też praktycznie wychodzę na tyle ile się da, zwłaszcza z tego polskiego chlewu o NBA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, MarcusCamby napisał:

czy też ten SGA ( trochę overrated grajek moim zdaniem, ale wciąż ) 

Zayebane z zkrainynba:

Shai Gilgeous Aleksander – poważny kandydat do MIP. Prawie dwa razy tyle rzutów co rok temu – 8,7 do 15,4. Skuteczność nieco gorsza z 48% na 45%. Trójka z 37% na 36% i wzrost o dwa rzuty w meczu. Zbiórki z 2,8 na 5, straty z 1,7 na 2,1, minuty z 26,5 na 35 i punkty z 10,8 na 19,1.  No i najważniejsze już nie jest jakimś tam pierwszoroczniakiem grającym przeciwko rezerwom tylko poważanym starterem, odpowiedzialnym za wyniki drużyny. Na boisku, nie patrząc w cyferki wygląda nieźle. Zdarzają się słabsze gry, ale generalnie jest naprawdę dobrze i widoki na przyszłość są wyśmienite.

40 minut temu, MarcusCamby napisał:

a Eld mając lepszych liderów jak Graham, Anunoby czy też ten SGA ( trochę overrated grajek moim zdaniem, ale wciąż ) chciałby tych winów dostać jak najmniej

Czyli nie doczytałeś do końca. Szkoda.

W dniu 21.12.2019 o 00:20, Eld napisał:

OKLAHOMA CITY THUNDER

My nie tankujemy, walczymy i gramy na słabym Zachodzie za co podobno z automatu jest +1W. Jak walczymy? Widać po statach s5.

Proponowany bilans. Pewnie, że by się chciało wysoki pick, a jak, ale wiem że moje duo z RL Toronto + Graham i SGA to na pewno nie jakieś 5-23 a przynajmniej 10-18

Może się okazać, że będę niespodzianką, żaden bilans mi nie ubliża. Niski? Elegancko – zbliżasz mnie do dobrego picku. Średni? Git, mam szansę skończyć w okienku 17-21 team na koniec RS i tym samym zamknąć problem z finansami już w tym roku. Dobry bilans bo nie patrzysz na ławkę? Ja tam w PO zagram chętnie :).

Czy nie za bardzo chwalę swoje OKC grając trochę na swoją własną szkodę w walce o wysoki pick? Nie bo raz że to OKC, spadkobiercy legendarnych Sonics, dwa że my nie tankujemy, a trzy starałem się pisać naprawdę obiektywnie bo tak jestem ustawiony na ten sezon, że nie ważne gdzie skończę i tak będzie dobrze!

 

No rzeczywiście bardzo chcę tych winów dostać jak najmniej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MarcusCamby napisał:

U mnie Kings szykują się nisko. Straszna ofensywa przy absencjach Rubio, gorsza nawet niż ta Magic z RL NBA. Defensywa cała wisi na Gobercie.

Bardzo przeciętny roster niestety.

Zobacz ile było tych absencji Rubio i z kim. Dwa z ta defensywa to Rubio się uśmiecha tylko :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, BMF napisał:

SGA rok temu był wysoki, młody i miał przebłyski w mocnym teamie, a teraz jest wysoki, rok starszy i ma przebłyski w średnim teamie, ale jego overall produkcja jest przeciętna. Jaki MIP.

Cytat, nie moja opinia.

I rok temu Clippersi nie byli mocną drużyną. 

Nie mniej dla mnie to chyba Graham ( mój, nie ten Twój ) bardziej by się na MIP nadawał niż SGA. 

A czy jego produkcja jest przeciętna? Wiesz, jest najlepszym punktującym, trzecim zbierającym drużyny która okupuje 7 seed. Choć zgodzę się z tym stwierdzeniem jeśli patrzymy na adv stats no ale na spokojnie. To drugoroczniak dopiero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, fluber napisał:

Z Twojego opisu

 

Godzinę temu, fluber napisał:

No to chyba nie zrozumiales na czym polegal depth chart Januarego.

Mnozylem domyślne minuty razy ilość rozegranych spotkań i dzieliłem przez 28. Chociaż i tak to miało mieć zastosowanie głównie do dłuższych absencji czyt. George i Smart żeby nikt mi nie zarzucał że wynaturzam rotacje nie biorąc pod uwagę kontuzji. Ale jeżeli to ma działać na minus dla mnie to mogę to zmienić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, BMF napisał:

Ciekawe gdzie byłoby OKC z Brownem...

 

4 godziny temu, Eld napisał:

Tam gdzie jest.

W Oklahomie.

Nunna byś mi powypominał a nie Jaylena.

ehhh moglem zostac w jazz.

moja legenda miałaby się dobrze

cp3-brown-hayward-harris/green-ayton 

mmmmniam

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, człowiek...morza napisał:

 

ehhh moglem zostac w jazz.

moja legenda miałaby się dobrze

cp3-brown-hayward-harris/green-ayton 

mmmmniam

I tą ''legendę'' będziesz budował na takich opisach? Nawet się nie zająknąłeś o 6 meczach z tylko 1 z big 3 a jeden mecz miałeś bez żadnego. Jak wtedy wygląda rotacja? O tym ile opuścił Irving też nie da się dowiedzieć. Leonard na SG? Kto biega za obwodowymi, przebija się przez zasłony w tej topowej obronie? Leonard? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Tecu napisał:

O tym ile opuścił Irving też nie da się dowiedzieć.

Nie potrafisz odjąć 11 od 28? 

a o 6 meczach nie wiedzialem (jesli tak jest, nie chce mi sie sprawdzac), ale licze na podobna skrupulatnosc przy innych zespolach. 

srednio wychodzi, ze w kaazdym meczu bylo conajmniej dwoch i to sie liczy. raz przejebiesz majac wszystkich, raz wygrasz z tylko jednym w skladzie. usrednienie, thats all

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.