Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, fluber napisał:

Ja mialem knicks wysoko dopoki nie zaczalem analizowac skladu i w sumie tam z trojki irving-leonard-davis po usrednieniu z uwagi na kontuzje gra tylko dwoch a trzecim strzelcem knicks w rl nba jest w takim ukladzie duncan robinson. No i przesunalem ich troche nizej niz planowalem na poczatku.

Ja sie tylko zgodzilem z Twoja propozycja:)

Wiec jak się przyjrzę uważniej tej rotacji to może przy dodaniu komuś wins będę wiedział gdzie wyrównać. 
mysle ze można przemycić w konfiguracji Load Management inne rozłożenie nieobecności Leonarda bo on w sumie pali głupa chorego. 
Cz-M jakoś to myśle obroni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeedytowałem swój post jak coś.

Giannis i Doncic dostali bonus od Was za ten trymestr, Harden nie. Można go nie lubić ale doceniać trzeba. 15:13 dla mojego zespołu to według mnie jakiś nieśmieszny żart, szczególnie przy takiej grze Jamesa. @ignazz @fluber

Edytowane przez Sylvinho.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Sylvinho. napisał:

Zeedytowałem swój post jak coś.

Giannis i Doncic dostali bonus od Was za ten trymestr, Harden nie. Można go nie lubić ale doceniać trzeba. 15:13 dla mojego zespołu to według mnie jakiś nieśmieszny żart, szczególnie przy takiej grze Jamesa. @ignazz @fluber

ja jeszcze liczę bilanse, ale nie wiem, czy u mnie nie skończysz w 1T na minusie - przede wszystkim w dealu nie dostałeś D'Antoniego, czyli musisz budować system pod Hardena zupełnie od podstaw. Do tego tak potrzebny mu spaceing zapewniają Tobie dla niego tylko 3 gracze - grający fenomenalnie Fournier oraz Osman i Cam Johnson, którzy ciężko powiedzieć jak się odnajdą pod presją - a nie oszukujmy się, u Ciebie ją mają. 

ale tak jak piszę - jestem cały czas podczas analizy i liczenia bilansów, zatem zwyczajnie nie wiem jeszcze :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Sylvinho. napisał:

Zeedytowałem swój post jak coś.

Giannis i Doncic dostali bonus od Was za ten trymestr, Harden nie. Można go nie lubić ale doceniać trzeba. 15:13 dla mojego zespołu to według mnie jakiś nieśmieszny żart, szczególnie przy takiej grze Jamesa. @ignazz @fluber

Oj, mylisz się, dlatego jesteś u mnie w play-offs, że dostałeś bonus za Hardena. Z moich rachunków przed sezonem wychodziły Ci 32 wygrane, a dostałeś bilans z pace na 45 wygranych. To sport drużynowy. Bez Hardena nie wiem, czy dałbym Ci 7 wygranych w trymestrze:) 

W podstawowej rotacji masz Vonleha, Cama Johnsona, RHJ-a i Craiga ( w sumie na grubych minutach i w roli starterów), którzy w RL NBA w trakcie trymestru byli poza rotacją w RL NBA. To sezon regularny, być może tak grający Harden wprowadzi tak słabą rotację do play-offs, ale generalnie to nie wiem, na co więcej chcesz liczyć przy tak płytkim składzie w sezonie regularnym.

Już nie wspominając o tym, że jakąś połowę rotacji dodałeś w wymianie jakiś tydzień przed sezonem ( pomijając fakt, że przed sezonem wymieniłeś cały skład). Przed sezonem bym się nie spodziewał, że dam Ci 15-13, ale Harden przechodzi sam siebie.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez doceniam Hardena ale nie zapominajmy o tym ze kosz to nie tylko scoring scoring scoring. 
mocno się zastanawiam nad twoim zespołem i to nie niechęć do Hardena ale spojrzenie zespołowe. 
jak Capela siada na 15 minut kto u Ciebie zbiera?

kto chroni pomalowane i grozi przecięciem wejścia na kosz ?

 

Bardzo bym nie chciał aby nasza gra opierała się na medialności nazwisk gdzie mając Gwiazdę wrzucasz samograje. 

Metu?

Nene?

Vonleh? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, ignazz napisał:

Tez doceniam Hardena ale nie zapominajmy o tym ze kosz to nie tylko scoring scoring scoring. 
mocno się zastanawiam nad twoim zespołem i to nie niechęć do Hardena ale spojrzenie zespołowe. 
jak Capela siada na 15 minut kto u Ciebie zbiera?

kto chroni pomalowane i grozi przecięciem wejścia na kosz ?

 

Bardzo bym nie chciał aby nasza gra opierała się na medialności nazwisk gdzie mając Gwiazdę wrzucasz samograje. 

Metu?

Nene?

Vonleh? 

vonleh spoko grajek.

takie druzyny maja to do siebie, ze wyskakuja gracze jak krolik z kapelusza.

ale na pewno przydalby sie tam jakis strzelec na skrzydlo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, człowiek...morza napisał:

vonleh spoko grajek.

takie druzyny maja to do siebie, ze wyskakuja gracze jak krolik z kapelusza.

ale na pewno przydalby sie tam jakis strzelec na skrzydlo

Tylko ze obecny sezon i te jego 4/4 plus 3 oddane rzuty co mecz mnie nie mogą przekonać ze grając 20-30 minut świetnie będzie grał co noc a tego przy takim składzie jest wymagane. Nie wiem jak każdy GM widzi grę ale jeżeli to menadzer sportowy gdzie oceniamy budowę zespołów i wykorzystanie drugiej trzeciej linii oraz glebie składu na RS to nie może być takiego „ domniemanego” uzupełnienia składu. Wiem ze Harden dużo kosztował a przecież jest jeszcze Durant i GM celowo zaryzykował i pozbawił się assetow i głębi. Pod koszem jest obecnie ogromna dziura i w imię kupna obu gwiazd coś poświecono. Nie chciałbym aby zamiecic pod dywan te kłopoty z rotacja 

Oceniamy grę zespołu i prace GM 

moim zdaniem biorąc zestaw superstarow GM poszedł w ryzyko Vonleh jakoś to załata. Zbiegło się to z jego dramatycznym obecnie i najgorszym w karierze sezonem i tu ryzyko się nie opłaciło. On obecnie jest minusowy graczem niestety i to w niewielu minutach  - Case Zbója rok temu mi się przypomina „ u mnie gra świetnie bo ma mi uty” 

Capela dobrze zbiera i to jest fakt. Przerabiałem taka budowę zespołu w spurs w latach przed Rodmanem. Robinson był osamotniony ale i tak support miał lepszy niż Wizz w beGM 

Na koniec dodam ze nie róbmy z gry konkursu piękności superstarow którzy i tsk w PO dostają za dużego u nas bonusa. Przypomne ze roznawiamy o RS gdzie obecnie moda jest na oszczędzanie graczy ponad miarę. Nawet kosztem kibiców. Wiec proszę o uwzględnienie bardziej bonusa głębi niż gwiazd w RS 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Alonzo napisał:

ja jeszcze liczę bilanse, ale nie wiem, czy u mnie nie skończysz w 1T na minusie - przede wszystkim w dealu nie dostałeś D'Antoniego, czyli musisz budować system pod Hardena zupełnie od podstaw. Do tego tak potrzebny mu spaceing zapewniają Tobie dla niego tylko 3 gracze - grający fenomenalnie Fournier oraz Osman i Cam Johnson, którzy ciężko powiedzieć jak się odnajdą pod presją - a nie oszukujmy się, u Ciebie ją mają. 

ale tak jak piszę - jestem cały czas podczas analizy i liczenia bilansów, zatem zwyczajnie nie wiem jeszcze :) 

Już pomijając kwestie tego, że w naszej grze nie liczymy impactu trenera co w sumie i tak w akurat tym przypadku nie ma znaczenia to przecież Harden sam w sobie jest systemem gry. To do niego dopasowywane są obecnie klocki. Dodatkowo Alonzo spójrz jakie nazwiska grają u boku Hardena w real NBA, popatrz jak grają Houston i zobacz jaki mają bilans. Czy na takim Riversie, McLemorze czy Housie nie leży presja ? Dodatkowo jak już wspomniałeś Fourniera, on naprawdę gra kozacki trymestr gdzie rzuca 42.9 % za 3 przy 6.6 próbach na mecz i czy to nie jest dobry feat do Hardena ? Szczególnie patrząc na to, że Westbrook przez +/- połowę trymestru był tragiczny.

 

Godzinę temu, fluber napisał:

Oj, mylisz się, dlatego jesteś u mnie w play-offs, że dostałeś bonus za Hardena. Z moich rachunków przed sezonem wychodziły Ci 32 wygrane, a dostałeś bilans z pace na 45 wygranych. To sport drużynowy. Bez Hardena nie wiem, czy dałbym Ci 7 wygranych w trymestrze:) 

W podstawowej rotacji masz Vonleha, Cama Johnsona, RHJ-a i Craiga ( w sumie na grubych minutach i w roli starterów), którzy w RL NBA w trakcie trymestru byli poza rotacją w RL NBA. To sezon regularny, być może tak grający Harden wprowadzi tak słabą rotację do play-offs, ale generalnie to nie wiem, na co więcej chcesz liczyć przy tak płytkim składzie w sezonie regularnym.

Już nie wspominając o tym, że jakąś połowę rotacji dodałeś w wymianie jakiś tydzień przed sezonem ( pomijając fakt, że przed sezonem wymieniłeś cały skład). Przed sezonem bym się nie spodziewał, że dam Ci 15-13, ale Harden przechodzi sam siebie.

Pamiętamy fluber, 32-50. Jednak chyba ważniejsze jest to co obecnie dzieje się na parkietach NBA, a nie to co się miało w przewidywaniach przedsezonowych.
Co do Craiga i Vonleha to zgoda choć w obu przypadkach można się doszukać dziwnych działań trenera ale mniejsza. Natomiast co do Cama i RHJ to się zwyczajnie mylisz. RHJ miał problemy z pachwiną na początku sezonu, a teraz gra już spore minuty w Raptors, natomiast, Cam miał na początku sezonu problemy z łydką i dlatego nie grał, a później w trakcie sezonu opuścił jedno spotkanie przez problemy z biodrem. Także zanim coś napiszesz to fajnie by było jakbyś to sprawdził. 

 

Godzinę temu, ignazz napisał:

Tez doceniam Hardena ale nie zapominajmy o tym ze kosz to nie tylko scoring scoring scoring. 
mocno się zastanawiam nad twoim zespołem i to nie niechęć do Hardena ale spojrzenie zespołowe. 
jak Capela siada na 15 minut kto u Ciebie zbiera?

kto chroni pomalowane i grozi przecięciem wejścia na kosz ?

 

Bardzo bym nie chciał aby nasza gra opierała się na medialności nazwisk gdzie mając Gwiazdę wrzucasz samograje. 

Metu?

Nene?

Vonleh? 

Vonleh. 

Houston z również bardzo wąską rotacją robią bilans 19:9 z grającym tragicznie przez +/- Westbrookiem. Sprawdź też chociażby jak w tym trymestrze grał Fournier bo też dawał radę, a zdecydowanie lepiej featuje mi do Hardena i nie jest odpuszczany jak Russel. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, człowiek...morza napisał:

To mnie zaciekawiło.

Tak jest?

przecież tam Wes Matthews odpowiada za plastrowanie, ale słuszna uwaga, że daje dużo energii i hustle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, człowiek...morza napisał:

To mnie zaciekawiło.

Tak jest?

No Donte jest zajebisty i sam o tym dobrze wiesz ;)

 

1 godzinę temu, MarcusCamby napisał:

Myślę, że dużo nie przesadził.

Bardziej mnie zaciekawił WCS jako pewna opcja w obronie obręczy.

Ilu jest lepszych backup C od niego w naszej lidze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Sylvinho. napisał:

Dodatkowo jak już wspomniałeś Fourniera, on naprawdę gra kozacki trymestr gdzie rzuca 42.9 % za 3 przy 6.6 próbach na mecz i czy to nie jest dobry feat do Hardena ?

tak średnio, bo on jednak jak pokazał dużo lepiej czuję się jako pierwsza strzelba równo rozłożonego systemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, polishllama69 napisał:

tak średnio, bo on jednak jak pokazał dużo lepiej czuję się jako pierwsza strzelba równo rozłożonego systemu

Zgadza się, dlatego też będzie grał z rezerwowymi lineupami. Chodziło mi głównie o porównanie featu Fournier/Westbrook gdzie jednak Evan wypada lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.