Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Eld napisał:

Generalnie to trzy dni byłem bez dostępu do internetu. W sumie zajebista sprawa jak Ci z komórki łapie kiedy chce.

Żadnych terminów teraz nie będziemy zmieniać. Nie po to była ankieta, dyskusja, abyśmy teraz coś zmieniali. Jak Twojej RL drużynie braknie jednego czy dwóch meczów to pamiętaj jedno, że UŚREDNIAMY tak czy siak.

No to zmieńmy długość pierwszego trymestru na 27 meczów i też będzie po problemie:) 

12 minut temu, polishllama69 napisał:

niestety Bradley postanowił nie dojechać na ten trymestr i ta trójka musi samotnie ciągnąć ten potężny atak czekając na wyskoki tego randoma

Beal ma generalnie najsłabszy sezon od ładnych paru lat pod względem skuteczności. 43,8% z gry 33,3% za 3. Dodać do tego należy absencję jedynego sensownego centra, no i pamiętaj @MarcusCamby że kontuzja top 3 podającego ostatniej dekady musiało odcisnąć piętno na tej drużynie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, fluber napisał:

Beal ma generalnie najsłabszy sezon od ładnych paru lat pod względem skuteczności. 43,8% z gry 33,3% za 3. Dodać do tego należy absencję jedynego sensownego centra, no i pamiętaj @MarcusCamby że kontuzja top 3 podającego ostatniej dekady musiało odcisnąć piętno na tej drużynie:)

i w poprzednim sezonie drugiego najlepszego PG :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, fluber napisał:

Mnie sie wydaje ze skopiowano terminarz z ubieglego sezonu zapominajac ze z uwagi na mś sezon zaczal sie o tydzien pozniej. 

O widzisz. To przegapiłem.

@MarcusCamby @january @ozzy110

Zmieniamy z 28 do 27 T1? 

Logika by nakazywała tak zrobić.

2 minuty temu, fluber napisał:

Mnie pasuje:)

Trzymam za słowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

O widzisz. To przegapiłem.

 

W zeszlym sezonie bylo tak ze pierwszy dzien w ktorym mozna bylo robic opisy wypadal dzien po 28 meczu ostatniego zespolu w nba. Zeby kazdy w opisie mial szanse wrzucic staty wlasnie z tych 28 meczow. 

3 minuty temu, Eld napisał:

 

 

Trzymam za słowo.

Jezeli dajesz zielone swiatlo to moge sie za to zabrac nawet teraz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MarcusCamby jest pierwszym GM-em, którego podstawowa 10-osobowa rotacja zakończyła pierwszy trymestr.

W zakładce "kontuzje" jest uzupełniona liczba nieobecności graczy na dzisiaj

Dla Pelicans obliczyłem już ekwiwalent minut do depth chart uwzględniający absencje wynikające z kontuzji. Będą podane dwie liczby, ile minut per game jest do rozdzielenia w zespole ( domyślnie jest to 240mpg, ale jeżeli są kontuzje, to liczba minut do rozdzielenia rośnie, bo trzeba uwzględnić uzupełnienia za kontuzjowanych graczy) i ile to wychodzi średnio na pozycje. Obliczenia takie wykonam dla każdego zespołu. W przypadku Pelicans wyszło, że do rozdzielenia jest 275,5 minuty, zamiast 240.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Eld napisał:

O widzisz. To przegapiłem.

@MarcusCamby @january @ozzy110

Zmieniamy z 28 do 27 T1? 

Logika by nakazywała tak zrobić.

Trzymam za słowo.

Chyba sobie żarty robicie. Nie po to czekam na każdy 28 mecz danej ekipy i spisuje sobie najistotniejsze statsy, żebyście mi teraz cała robotę za pięć dwunasta do kosza wywalili.

Zmieńcie termin o jeden dzień z wydłużeniem opisów jak trzeba i cała filozofia. 

2 godziny temu, Eld napisał:

 

Tu bym się kłócił bo w zeszłorocznym beGM 76ers o JEDEN GŁOS kogoś z Was na przestrzeni trzech trymestrów wyprzedził Boston w walce o trzeci seed. Sam @Tecu jakoś to sprytnie obliczył. Pewnie jak bym się wtedy nie podpalił i wydusił z T3 Bostonu 2 głosy więcej to @Alonzo męczył by bułę nie że seria z Bostonem była skandaliczna, tylko że seria z 76ers była skandaliczna.

 

Bo była. 

Ale jeszcze skandaliczniejsze było puszczenie kontuzjowanych Łorjorz do Finału zamiast Lakers. W wcześniejszych sezonach odpadnięcie Celtics (nie pamiętam z kim), czy udupienie Raptors z Wizards - bo to Lowry i DeRozen również. Ale taki urok naszej gry - dla jednych demokratyczne wyniki są zrozumiałem a dla innych kontrowersyjne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Alonzo napisał:

 

Ale jeszcze skandaliczniejsze było puszczenie kontuzjowanych Łorjorz do Finału zamiast Lakers. W wcześniejszych sezonach odpadnięcie Celtics (nie pamiętam z kim), czy udupienie Raptors z Wizards - bo to Lowry i DeRozen również. Ale taki urok naszej gry - dla jednych demokratyczne wyniki są zrozumiałem a dla innych kontrowersyjne. 

Zapomniałeś o finale Cavs-Warriors. Zostałem okradziony z mistrzostwa w biały dzień...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, fluber napisał:

@MarcusCamby jest pierwszym GM-em, którego podstawowa 10-osobowa rotacja zakończyła pierwszy trymestr.

W zakładce "kontuzje" jest uzupełniona liczba nieobecności graczy na dzisiaj

Dla Pelicans obliczyłem już ekwiwalent minut do depth chart uwzględniający absencje wynikające z kontuzji. Będą podane dwie liczby, ile minut per game jest do rozdzielenia w zespole ( domyślnie jest to 240mpg, ale jeżeli są kontuzje, to liczba minut do rozdzielenia rośnie, bo trzeba uwzględnić uzupełnienia za kontuzjowanych graczy) i ile to wychodzi średnio na pozycje. Obliczenia takie wykonam dla każdego zespołu. W przypadku Pelicans wyszło, że do rozdzielenia jest 275,5 minuty, zamiast 240.

Aaron Holiday nie miał kontuzji. Po prostu był na początku tak c***owy, że wyleciał totalnie z rotacji. Niejako z pomocą przyszły mu kontuzje innych graczy i ostatni miesiąc/półtora ma już tak dobry, że daje impact solidnego startera i za cały okres trymestru będzie jednym z moich najlepszych graczy.

O co chodzi z tymi minutami? Rozumiem, że mam tak szeroką kadrę, że mam nawet nadwyżkę?

Dość powiedzieć, że mojej rotacji rozpisanej u Ciebie nie znaleźli się:

Dzanan Musa - W pewnym momencie nawet sixth man Nets odpowiadający za napędzanie ofensywy drugiego unitu. Były momenty jak wskoczył do rotacji, ale im dalej las tym gorzej. Teraz po powrocie Chandlera raczej będzie grywał w G-League

Nicolo Melli - Z tego co widziałem porażka gracz. W obronie fatalny, miał dawać spacing i trójkę, a rzuca tragicznie. Ale jednak trochę grywał w tych Pels, a u mnie dopiero 13 opcja.

Edmond Sumner - Fajny początek, że nawet wskoczył do S5 Pacers, ale niestety kontuzja i zagrał w ledwie pięciu spotkaniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W arkuszu injuries jest miejsce na dwie piatki wiec tyle licze. Podaje tylko liczbe nieobecnosci. Nie podaje przyczyn. 

Takze zakladam ze podstawowa 10 jest ok? Czy kogos podmienic?

Te minuty to jest info ile mpg musisz wypisac w depth chart po uwzglednieniu kontuzji graczy z podstawowej 10. Do tej pory wypisywaliamy 5x48 mpg ale @january zwrocil uwage ze to zanizanie liczby minut bo za kontuzjowanych ktos powinien grac. 

Czyli na pg zamiast przykladowo

Tyus jones 32 mpg aaron holiday 16mpg

powinienes miec srednio

Tyus jones 32 mpg aaron holiday 23mpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, january napisał:

Nie do końca, ja mam to inaczej u siebie. Dalej 5x48, ale np Butler (35,6 min in rl) z 36 min u mnie robi się w rozpisce przez 4 absencje 31 min, by to było uczciwie. Plus w sumie u mnie to 5x47, założyłem 28 minut łącznie garbage time przez cały trymestr (mało, ale jakbym dał 56 min to by pewnie już było, że za dużo, a chciałem by wyszło po równych mpg na każdą pozycję, więc po 1min dla Claxtonów i Robinsonów, których nawet do rotacji nie wpisuje, by nie było oczopląsu).

No na jedno wychodzi, chodzi o to zeby nie zanizac minut w rotacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MarcusCamby napisał:

Nicolo Melli - Z tego co widziałem porażka gracz. W obronie fatalny, miał dawać spacing i trójkę, a rzuca tragicznie. Ale jednak trochę grywał w tych Pels, a u mnie dopiero 13 opcja.

Już nie pamietam z kim grali 1 mecz sezonu, ale tam Melli wyglądał świetnie w ataku i myślałem, ze przystealowales ładnie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.