Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnych rzeczy nie przeskoczymy. Mi też średnio te daty pasują (opisy tuż przed świętami, głosowanie w święta, a potem okno transferowe w nowy rok, a przez urlop będę mniej siedział przy komputerze), ale na później chyba tego też się nie da przenieść

1 minutę temu, fluber napisał:

Niby mozna ale po cholere my sie tak spieszymy z tym wszystkim? 

Wydaje mi się, że to wszystko z jednej potrzeby. Dłuższe terminy, a nie np 48h na głosowanie, bo wtedy w tym okresie kalendarzowym byłoby jeszcze trudniej się zebrać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

 

Wydaje mi się, że to wszystko z jednej potrzeby. Dłuższe terminy, a nie np 48h na głosowanie, bo wtedy w tym okresie kalendarzowym byłoby jeszcze trudniej się zebrać. 

Mnie sie wydaje ze skopiowano terminarz z ubieglego sezonu zapominajac ze z uwagi na mś sezon zaczal sie o tydzien pozniej. Rok temu pierwszy dzien opisow byl po ostatnim meczu trymestru. Teraz deadline na opisy jest po trymestrze. Mozna skrocic trymestr albo przeniesc deadline ale bez sensu wymagac opisu za mecze ktore sie nie odbyly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

Niby mozna ale po cholere my sie tak spieszymy z tym wszystkim? 

Niektóre teamy mają już 30 spotkań za sobą, jak jeszcze poczekamy to zarazy ocen będą dotyczyć formy graczy z połowy drugiego trymestru ( chociaż może nie powinienem narzekać, bo większości moich na fali wznoszącej ;) ). Tak więc jak gdzieś teraz brakuje dwóch spotkań z jakiejś drużyny, to brak tej informacji w opisie nie wypaczy sytuacji. Przeciąganie terminu jednak jak najbardziej tak.

Chociaż osobiście czas też będę miał dopiero w styczniu tak na prawdę teraz i byłoby mi to nawet na rękę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Niektóre teamy mają już 30 spotkań za sobą, jak jeszcze poczekamy to zarazy ocen będą dotyczyć formy graczy z połowy drugiego trymestru ( chociaż może nie powinienem narzekać, bo większości moich na fali wznoszącej ;) ). 

No ale rok temu to przeciez nie bylo problemem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, polishllama69 napisał:

ja w piątek odpinam wrotki i pisanie tego może być ciekawe, zwłaszcza jak Hayward akurat ma utrudnione zadanie ....

Odkad skrytykowales tu augustina, koles gra po prostu zajebiscie:) znowu najlepszy w plusominusach. Podobnie jak dzis ibaka ktory zrobil 25pts 13reb z lawki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, fluber napisał:

Odkad skrytykowales tu augustina, koles gra po prostu zajebiscie:) znowu najlepszy w plusominusach. Podobnie jak dzis ibaka ktory zrobil 25pts 13reb z lawki:)

to samo mi przez głowę przeszło xD ogólnie jak grał na poziomie Jordana Poole'a to krytyka była słuszna, ale ogarnął dekiel to i z punktującym jak należy Rossem ławka zaczęła chodzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^a jak zagrał Schofield ? :) 

3 godziny temu, ignazz napisał:

8/15 z gry 7 trójek z 13 rzutów. Najlepszy strzelec Wizz 

też się zgadzam z tezą, że świetnie rzuca po podaniach Isha :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, fluber napisał:

Oraz thomasa:)

obaj świetnie sprawiają, że Bertans może rzucać na takim % :D 

ale wydaje mi się, że dzisiaj 2 trójki po podaniach Isha a Thomasa nie kojarzę aby mu asystował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, eMeS napisał:

Same asy w tym Washingtonie. I do tego prawie pokonali Chicago! Czapki z glow :) Szkoda, ze ten beal taki kiepski, zabiera posiadania wielkiemu trio ^^

niestety Bradley postanowił nie dojechać na ten trymestr i ta trójka musi samotnie ciągnąć ten potężny atak czekając na wyskoki tego randoma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, MarcusCamby napisał:

Zaorane :D

Beal 1/9 sam się zaorał ( skuteczność w nocy za trzy. )

0/7 z Charlotte czy 1/5 z clippers 

0/4 z clippers 

1/4 z 76ers 

a to tylko dokonania z grudnia ;( 

A jakby tak spojrzeć na początek sezonu to zaczął od 1/11 z Dallas i poprawił 1/12 z Indiana. 
cos dużo tych meczów tragicznych zza łuku jak na lidera 

 

 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, fluber napisał:

No trzeba zmienic ten terminarz @MarcusCamby @january @Eld bo jest tak jak pisze Ronnie. Ostatni mecz trymestru jest po deadline na opisy

Generalnie to trzy dni byłem bez dostępu do internetu. W sumie zajebista sprawa jak Ci z komórki łapie kiedy chce.

Żadnych terminów teraz nie będziemy zmieniać. Nie po to była ankieta, dyskusja, abyśmy teraz coś zmieniali. Jak Twojej RL drużynie braknie jednego czy dwóch meczów to pamiętaj jedno, że UŚREDNIAMY tak czy siak.

17 godzin temu, RonnieArtestics napisał:

No właśnie, tak się przygotowaliscie widzę, ze wam się terminy nie zgrywają w ogóle z terminarzem. Boston w realu swoj dwudziesty ósmy mecz zagra dwa dni po terminie na opisy ;) .

Niestety za terminy na poważnie wziąłem się tylko ja, ale było niestety za mało czasu aby się temu przyjrzeć, przyłożyć do terminarza z RL i zrobić po całości dobrze. A na resztę patrz wyżej. 

16 godzin temu, fluber napisał:

No ale rok temu to przeciez nie bylo problemem:)

Dokładnie tak.

Nie szukajcie na siłę problemów.

16 godzin temu, fluber napisał:

No ja bym nie postawil na to ze dwa mecze nie zrobia roznicy w tabeli na koniec sezonu:)

Tu bym się kłócił bo w zeszłorocznym beGM 76ers o JEDEN GŁOS kogoś z Was na przestrzeni trzech trymestrów wyprzedził Boston w walce o trzeci seed. Sam @Tecu jakoś to sprytnie obliczył. Pewnie jak bym się wtedy nie podpalił i wydusił z T3 Bostonu 2 głosy więcej to @Alonzo męczył by bułę nie że seria z Bostonem była skandaliczna, tylko że seria z 76ers była skandaliczna.

Choć z drugiej strony prawdopodobieństwo takiego czegoś ponownie jest na tyle małe, że dwa mecze z RL Twojej drużyny nie mogą mieć wpływu na Twój team tym bardziej że składy są mega wymieszane. beGM w porównaniu z RL Bostonem ilu ma tych samych graczy? Jednego - Smarta. Więc @Principe może śmiało już pisać opis. Podobnie ja z OKC. Też mam tylko jednego gracza z RL OKC - SGA.

Do pisania a nie cudować mi tu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.