Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, january napisał:

To Ty tam miałeś zatrudnianie Collinsa, więc tylko cytowałem praktyki Minny:) Ponoć basenowy przez to odszedł w zeszłym sezonie:D

Praktyki Minnesoty mogą uchodzić za oryginalne i niesztampowe, ale doprowadziły je w te miejsce które było celem od 1 dnia , podczas gdy Lakersi stanęli w miejscu z rozwojem , a z dnia na dzien ich assety w postaci gwiazd gleagowych boisk na rookie contractach tracą na wartości 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakers mogliby byc faworytem do mistrzostwa juz w tym sezonie gdyby zdecydowali sie na deal niepasujacego do lebrona ingrama za kilku swietnych rolesow w typie howarda, housa, czy augustina i pewnie by jeszcze jakis unprotected pick w 1 rundzie przytulili za to ale nie wiem czy znajdzie sie team ktory bylby czyms takim zainteresowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, ignazz napisał:

Wcześniej była potężna porażka z Pistons. A LMA zawsze bardzo dobrze grał vs Rakiety. By grał to by nie było potrzebnej podwójnej dogrywki. 
Jak dla mnie nie ma zbyt dużego związku wygrana a ta nieobecność. Na pewno nie pomogła absencja i wiemy to obaj. Słaba zaczepka. 

Dodatkowo spurs pod koniec potężnie przegrywali i tylko zryw Lonnie pomógł przetrwać 

Ja nie wiem jak Ignazzowi te posty przechodzą przez palce.

Różne tu formy propagandy szły, ale tak mało wyszukanej i bezczelnej jak GM Spurs nikt nie stosował.

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MarcusCamby napisał:

Wciąż aktualne, a post z przed roku ;)

Świetna opinia. W ocenie spurs ujmie tak dogłębna analize gry gracza. Jeżeli przyjmując twoje nazewnictwo za gowno wchodzi Eubenks czyli na moje jeszcze większe gowno to zespół gra lepiej? 

Stad wygrana z Rakietami zapewne. Dzięki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ignazz napisał:

Świetna opinia. W ocenie spurs ujmie tak dogłębna analize gry gracza. Jeżeli przyjmując twoje nazewnictwo za gowno wchodzi Eubenks czyli na moje jeszcze większe gowno to zespół gra lepiej? 

Nie, ja nigdy nie uważam, by wejście gorszego gracza za lepszego było wzmocnieniem teamu.

Co nie zmienia faktu, że Aldridge kolejny raz o tej porze wygląda fatalnie. Rok temu ciągnął to DeRozan dając kilka zaskakujących wygranych i utrzymując zespół na poziomie 0,500 W. Teraz i on zawodzi, a Mills z Gay to za mało, nawet na tak dziwnie słaby Zachód.

Ale ty próbujesz chwalić i bronić wiecznie Aldridge przez co stałeś się najmniej wiarygodnym GMem w tej grze moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykładowy Jokic gra słabo ale to nie znaczy ze go sadzając z marszu Denver gra lepiej. A trzeba jeszcze wiedzieć ze spurs nie maja aż takiego zmiennika jak Śliwiński 

Teraz, MarcusCamby napisał:

Nie, ja nigdy nie uważam, by wejście gorszego gracza za lepszego było wzmocnieniem teamu.

Co nie zmienia faktu, że Aldridge kolejny raz o tej porze wygląda fatalnie. Rok temu ciągnął to DeRozan dając kilka zaskakujących wygranych i utrzymując zespół na poziomie 0,500 W. Teraz i on zawodzi, a Mills z Gay to za mało, nawet na tak dziwnie słaby Zachód.

Ale ty próbujesz chwalić i bronić wiecznie Aldridge przez co stałeś się najmniej wiarygodnym GMem w tej grze moim zdaniem.

Totalnie się nie zgadzam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, ignazz napisał:

Twierdzisz ze spurs są lepszym zespołem bez LMA? 

obecnie zdecydowanie tak

Aldridge also has had a ton of trouble defending pick and rolls, and opponents have targeted him repeatedly in those actions. Only three players have defended the screener in more pick and rolls than Aldridge this season, and among the 124 players who have been targeted 100-plus times, the 1.02 points per chance the Spurs have allowed with Aldridge directly involved in the action ranks 107th. (Lyles ranks 117th in the same stat but on considerably less volume.) With their two primary big men ranking so poorly here, it’s not surprising that the Spurs have the league’s fourth-worst pick-and-roll defense overall. In a pick-and-roll-heavy league, that’s not where you want to be.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kto czyni spurs lepszymi i czemu w argumencie o tej gorszej stronie zespołu ma decydować wybiórczo jeden element gry? Co z atakiem. Co z obrona bliżej kosza. Co z rozciąganiem gry gdy pałuje te rzuty long 2? 

Lebron czyni lakers gorszymi bo łysieje. To taki oziom argumentów. Przecież LMA ma zalety i wady. Suma jest ok

A ty za przykład dajesz jeden element w którym jest skaby rzeczywiście 

I jeszcze dajesz Lylesa gorszego który musi go zastępować 

A ja Lylesa nie mam tak poza tym. I mam innych obrońców obwodowych. Lepszych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Trzecia dziś już oferta za Ingrama wpłynęła do Lakers widzę :D

Ingram obecny świetnie pasuje do LeBrona obecnego. Niech rywale się martwią jak bronić się przeciw tercetowi Butler-Ingram-Bron, przecież to są ludzie podwajani, na których siedzą najlepsi obrońcy oponentów etc, a tutaj rybka:)

Zazwyczaj podwajani są gracze z piłką, a piłka jest tylko jedna:)

Żadnej oferty nie wysyłam:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

Zgadzam się. Ale tu wtedy w konsekwencji tego dostają piłkę Butler/Ingram/LJ będąc niekrytymi i akcja toczy się dalej już z gigantyczną przewagą drużyny atakującej... :) 

Ehe. Krótki quiz do pozostałych GM-ów. Jeżeli zachodzi konieczność podwojenia, którego z tych graczy odpuścisz w pierwszej kolejności:

1) LeBrona

2) Butlera

3) Dedmona

4) Carsena Edwardsa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, january napisał:

Nadrobiłem 1H (drugą widziałem na żywo, wcześniej Raps-Heat oglądałem). Wieprz beznadziejny.

Powoli można robić ankiety:

1. Czy Jokić to jeszcze top100 gracz ligi w tym sezonie?
2. Czy Jokić to najgorszy starter Nuggets w tym sezonie?

sam zjedz c*** Jasiek, specjajnie napisałem, że nie będę Grubego bronił, to się wpierdalasz w temat, choć ja złego słowa o Twoich zawodnikach nie napisałem ani razu

pierdol się Pan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krytykowanie czyiś błędnych tez powinno być normalną częścią dyskusji, ale niestety słabo to wygląda u Nas.

Jak mówiłem, że Butler do Spurs byłem dobry kolega. Jak mówię, że Aldridge jest fatalny to mam picie uryny pelikana. Taka filozofia niektórych.

Chyba nie ma nic dziwnego w tym, że January punktuje słabości Nuggets. Teoretycznie może to zrobić każdy, eMeS czy cvbe i nie mieć w tym żadnego interesu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Lucas napisał:

Jasiek tylko nieuczciwie gra pod litość wspominając ciągle o rudym chudzielcu, który wpadł pod serbski pociąg.

Tak teraz myślę: za wyeliminowanie rudego +2 winy(?), za brak rudego w składzie +2 winy(?)? Chyba za bardzo skomplikowane 🤔🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, january napisał:

Ale wiesz, że to tak nie działa, zarówno przy iso/postup jak i pnr, że możesz sobie wybrać od kogo podwajasz^.^ ? Plus dywagujemy chwilowo o ficie tercetu liderów moich, dołóż tam np Olynyka+Huerterajako shooterów. I próbuj to bronić. :) 

No na razie milo by bylo zeby ta piatka byla zdrowa jednoczesnie bo poza tym ze kilku Twoich ludzi zaskoczylo slaba forma to i russell i huerter opuscili wiecej meczow niz zagrali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.