Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, january napisał:

Jak zawsze! :) 

mam nadzieję, że dokładnie obserwujesz z jakim gównem zwykle musi Jrue grać, przecież nawet Ingram ma tylko przebłyski, a tak to strasznie zamula ;] ten mecz to w ogóle jest idealny na powrót Melo

kto ma u nas Kenricha Williamsa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Ok, to jedziemy. Są niespodzianki nawet dla mnie. Też przyznam, że prowizorka, chociaż zeszło się dwie godziny roboty z samym Wschodem.

1. Toronto Raptors

Na dzień dobry niespodzianka, chociaż może wcale nie taka duża. Może za mało medialności graczy, charyzmy Longera i zapomnieliśmy jak mocny tu jest skład i przed wszystkim jak długi. Fox zaczął średnio, potem doszła kontuzja. Bardzo słaby McCollum, do tego kontuzja Favorsa. Ale jednak polityka klubowa na dwie mocne piątki procentuje w Regular Season. VanVleet doskonale przejmuje lejce dyrygenta zespołu. Wciąż zespół może sobie pozwolić na ustawienia, gdzie Lou Williams i Harrell grają z ławki dając znakomity impact co czynią w RL Clippers. Siakam w roli lidera wygląda doskonale wchodząc na wyższy level, a zespół ma jeszcze Gallinari.

Co dalej?: To przerażające, ale Raptors mogą być jeszcze mocniejsi. Powrót Foxa i McCollum wraca na w miarę sensowny poziom i wtedy zadaje sobie pytanie nie czy zespół z Kanady odskoczył reszcie konferencji, tylko jak daleko. Raptors to wciąż zespół dla którego druga runda wydaje się być szklanym sufitem, ale mają prawdziwego RS nakurwiacza.

(...)

3. Orlando Magic

Gdzieś po cichu zrobili się overrated. Dużo atencji dostają, bo mają chyba najmocniejszą piątkę w lidze. Ale gdzieś problem się zrobił, gdy wypadł Lowry i okazało się, że tam na ławce wcale nie ma fire power. Joseph zaczął bardzo źle, żadnym wsparciem nie są na ten moment Prince czy McGruder. Nunn-Zeller to mocny zestaw, ale gdzieś przy absencjach ta rotacja zaczyna tracić. Towns daje MVP impact, świetnie z formą wszedł Mitchell i Oubre. Magic mogą mocno namieszać w PO i bić się z każdym będąc w pełni zdrowi, ale gdy wypadnie jeden-drugi gracz to nagle robi się nerwowo.

Co dalej?: Zakładam, że Joseph nie będzie wyglądał tak fatalnie jak na początku sezonu, co pozwoli mniej karać ich lineupy bez Lowry'ego. Powinno być lepiej.

(...)

7. Atlanta Hawks

Czarny koń Wschodu oparty o trio Jamal Murray - Paul Milsap - Wendell Carter. Los okrutnie zadrwił sobie z eMeSa, gdy Collison tuż po pozyskaniu zakończył karierę, a byłby tu idealnym fitem. Ale i tak po cichu wykonał tu GM bardzo dobrą robotę. Dobrze do zespołu powinie wkomponować się Temple dając bardzo wartościowy mentoring, obronę i solidną trójkę. Odżył po fatalnym sezonie GRIII i może nawiąże na dłuższą metę do formy jaką pokazywał przed kontuzją w Pacers. Całkiem solidna, długa rotacja i kluczowy fakt, że zespół omijają kontuzje.

Co dalej?: Wraca Melo, więc będzie tylko lepiej! A tak bardziej poważnie nie można zapomnieć, że najlepszy gracz drużyny Milsap ma swoje lata i ostatnie dwa sezony sporo opuszczał. Niby tu jest kim rotować, ale jednak może zbraknąć leadershipu, bo sam Jamal Murray z solidnymi rolesami może być za mało.

 

Dobra robota Marcus, choć widzę, że nie brałeś pod uwagę m.in. kalendarza oaz zgrania :) 

Toronto, to jedyny team z którym jak na razie przegrałem wg liczenia pkt. roto 163-147 (żeby nie było - nie liczę tego tak u nas przy W/L) i są cholernie mocni, ale mając 4 guardów - Fox/Van Vleet/McCollum/Lou Williams ich pkt. nie można zsumować, bo i tak komuś polecą. Dlatego brak Foxa przy pozostałej trójce guardów nie musi być tu osłabieniem (tu Van Vleet gra świetnie). Ponadto to zupełnie nowy team i coś tam stracą u mnie w 1T na zgraniu - ale tu bardzo mnie będzie ciekawił opis Longera.

Odnośnie moich Magic - Joseph w statsach nigdy nie będzie błyszczał, co jest oczywiste, ale faktycznie mógłby grać trochę lepiej, bo jak na razie rl Kings mu nie służą, choć tacy gracze jak Joseph, czy Ellington mają ugruntowaną pozycję w lidze i ogólnie wiemy czego się po nich spodziewać. Minuty Lowrego zagospdarowują sobie właśnie Joseph i Nunn + coś więcej dostanie dzięki temu McGruder, który w ofensywie ssie (choć w jednym z ostatnich meczy miał 20pkt. i 5x3), ale obronę ma cały czas na swoim poziomie) i będę go raczej przesuwał na sg z sf, gdzie nie bardzo mam dla niego minuty. Prince u mnie gra około 20min. jako rezerwowy sf, czyli jego wkład powinien być ok, gdyż u mnie gra głównie przeciwko ławce przeciwnika, a nie starterom jak w rl Nets. 

Chciałem tylko przypomnieć, że o Atlancie pisałem u nas chyba jako pierwszy :P Natomiast u nas na Wschodzie różnica pomiędzy miejscami 7-12 jest na ten moment minimalna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Nie wiem co za mecz oglądałeś tbh, podejrzany eyetest - dopiero końcówkę Jrue zagrał naprawdę świetnie, a pisałeś to wcześniej, kiedy BI był po prostu lepszym graczem w tym meczu. No, ale w tym sezonie co dla BI jest podłogą to dla Jrue sufitem

ja odniosłem wrażenie jakby wszystko się od Holidaya zaczynało i kończyło, jedyne co mogę mu zarzucić, to rzeczywiście mało ciśniecia w Hassana i dziwnie się obsrywa na zasłonach momentami, on w ogóle motorycznie wygląda chyba o tempo wolniej niż może

najważniejsze, że widać w nim już chęć do gry bo wcześniej bywało z tym różnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MarcusCamby napisał:

 

4. Charlotte Hornets

Kolejny zespół będący beneficjentem mojego systemu długich kadr. Liczba kontuzji się zwiększa, podobnie jak ilość load managment. Długa kadra to klucz do sukcesu w RS, a tu fluber nawiązuje do zeszłorocznej akcji tangiersa, kogo latem nie pozyskał to gra lepiej niż oczekiwano. Wyjątek to może Westbrook i tylko jego osoba dzieli tu Hornets od TOP-czołówki. Zespół jest na prawdę dobrze skonstruowany pod Russella. Żaden z zawodnik nie powinien stracić tego co pokazuje w RL NBA przechodząc na system Hornets.

Co dalej?: Sporo graczy wystrzeliło i ciężko powiedzieć czy utrzymają formę. Z drugiej strony Westbrook wciąż może jeszcze Nas zaskoczyć i wywindować ten zespół do góry.

5. New York Knicks

 

6. Miami Heat

 

 

Whaaaaaat? To nawet ja sam siebie nie mam na 4 miejscu:)

Generalnie u mnie wszyscy gracze poza Westbrookiem są w bardzo dobrej dyspozycji, ogarnął się po słabszym początku i Warren, i Redick i nawet Kuzma i na ten moment mam jedynie 1 kontuzjowanego gracza z rotacji.

Bardzo mi miło, że doceniasz system, w którym grają Hornets, jak również to, że gracze są bardzo fajnie do niego dopasowani, bo liczę na to, że będzie to jedna z kwestii, która będzie przewagą Hornets nad innymi teamami, ale z tak grającym Westbrookiem nie widzę szans na to, żeby być na ten moment nad Miami @tangiers , czy Knicks @człowiek...morzai to nawet mimo tego, że Sabonis robi gwiazdy pick and rolla z każdego rozgrywającego Pacers, z którym gra ( Aaron Holiday gra za Brogdona i z Aaronem robi dokładnie to samo co z Brogdonem, ) i robi coś co @polishllama69 nazwał "odrwotnym spacingiem", czyli zacieśnia pomalowane, żeby zrobić miejsce dla strzelców, których mam mnóstwo.

Kurde, dzięki za docenienie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MarcusCamby napisał:

 

3. Orlando Magic

Joseph zaczął bardzo źle, (...), ale gdy wypadnie jeden-drugi gracz to nagle robi się nerwowo.

Co dalej?: Zakładam, że Joseph nie będzie wyglądał tak fatalnie jak na początku sezonu, co pozwoli mniej karać ich lineupy bez Lowry'ego. Powinno być lepiej.

 

Cory Joseph po przeczytaniu, że z jego powodu Magic są na 3 miejscu na Wschodzie w Twoim rankingu - odpowiedział 😎

6pkt. 14as. 5zb. 1prz. 2b. i baaaardzo dobra obrona na Bookerze (pamiętajcie o tym przy pojedynku z Sotą ;)  )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, january napisał:

 

Ps: Eld komu tanio Nassira oddał? Typ zajebiście dziś wygląda :P 

Little rozwija swoje talenty w drugiej sile zachodu według najnowszego zestawienia @Lucas bpm-owego 

w rl niestety mimo ze już nawet fajnie przetestowano go w S5 przyjście Melo może mu bezsensownie zabrać minuty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, MarcusCamby napisał:

5. New York Knicks

Z Bogdanovicem byłby kompletny zespół, ale człowiek morza albo uznał, że liga będzie ciekawsza albo uznał, że ma tak mocny team, że mistrzostwo i tak zdobędzie, a można pójść i zainwestować w coś na przyszłość.

Pisałem niejednokrotnie, że założyłem pozostanie Rubio i dlatego zdecydowałem się na transfer Bogdana.

Spory błąd.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, fluber napisał:

robi coś co @polishllama69 nazwał "odrwotnym spacingiem", czyli zacieśnia pomalowane, żeby zrobić miejsce dla strzelców, których mam mnóstwo.

jak ogarną mi komputer do weekendu to postaram się skleić tekst o spacingu i jego użyciu, bo tak naprawdę to masz 3 poziomy, bo jeszcze midrange też kreuje spacing 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Lucas w Suns

Jak ktoś go chce to się spieszcie 

Zaspałem i tylko wyniki zostały do sprawdzenia. Mecz pewnie wleci wieczorem. Bogie :wub:

Dobra kto go tam uszkodził i kogo mam nienawidzić?

Bogdan Bogdanovic says it’s just a cramp.

For the Kings’ sake, that would be the best scenario.

Bogdanovic is playing some of the best basketball of his career. He scored a career-high 31 points, including a career-high 7 made 3s.

Bogdanovic left the game with 1:22 to play due to the left hamstring injury.

Bogdanovic also had seven assists and three steals. He did have six turnovers, but that didn’t cost the Kings.

Bogdanovic is the first player in franchise history to have at least 30 points, five assists and three steals off the bench.

Check back for an update on Wednesday, but it does sound like Bogdanovic, who is the Kings' best player of late, should be ready to go on Friday at Brooklyn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, fluber napisał:

Whaaaaaat? To nawet ja sam siebie nie mam na 4 miejscu:)

Analiza jest robiona trochę na chybcika, więc sam nie jestem do końca zadowolony ze swojego power rankingu. Do tego różnice są minimalne, więc może to się przełożyć na taki sam bilans między waszą trójką i sytuacja może się diametralnie zmienić. Zrobiłem to, bo sam byłem ciekaw wstępnych wyników, a Wschód jest na prawdę bardzo ciekawy.

Heat i Knicks robią bilans na swoich gwiazdach, bo rotacja albo zawodzi albo po prostu jest bardzo wąska. Czym to się kończy przekonali się zeszłoroczni RL Pels, którzy mimo kosmicznych statystyk duetu Jrue-Davis szybko odpadli z PO. Hornets punktują głębią.

Ale patrząc po zainteresowaniu i ilości like zastanawiam się czy jest sens publikować dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, MarcusCamby napisał:

Analiza jest robiona trochę na chybcika, więc sam nie jestem do końca zadowolony ze swojego power rankingu. Do tego różnice są minimalne, więc może to się przełożyć na taki sam bilans między waszą trójką i sytuacja może się diametralnie zmienić. Zrobiłem to, bo sam byłem ciekaw wstępnych wyników, a Wschód jest na prawdę bardzo ciekawy.

Jedno trzeba przyznać, że jesteś konsekwentny, bo mam wrażenie, że 4 najszersze rotacje na Wschodzie dostały od Ciebie 4 pierwsze miejsca na ten moment:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Jedno trzeba przyznać, że jesteś konsekwentny, bo mam wrażenie, że 4 najszersze rotacje na Wschodzie dostały od Ciebie 4 pierwsze miejsca na ten moment:)

Akurat w przypadku Bucks można polemizować. Są drużyny z lepszą rotacją, chociażby Pacers, ale tam wypadło sporo graczy na dłuższy okres - Rose, Lamb, Turner i trzeba było sporo łatać co obiło się na wyniku.

2 minuty temu, Sylvinho. napisał:

Pewnie masz wyrzuty sumienia, że nie dałeś Wizards w PO

Ano właśnie. Wizards mam dopiero na 9 miejscu, mimo genialnego RS GOATa - Hardena. Ale martwić może fakt, że będące za Tobą Pacers, Bulls i Celtics mają dużo większy potencjalny upside na poprawę wyniku. Nie powiem, jest ciężko, a nie można bez końca dorzucać impactu Jamesowi :P Słabo tu wygląda potencjalny fit, fatalnie przestrzeliłeś z Craig. Ciężko będzie przepchnąć do PO wielkiego Hardena :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MarcusCamby napisał:

Akurat w przypadku Bucks można polemizować. Są drużyny z lepszą rotacją, chociażby Pacers, ale tam wypadło sporo graczy na dłuższy okres - Rose, Lamb, Turner i trzeba było sporo łatać co obiło się na wyniku.

Ano właśnie. Wizards mam dopiero na 9 miejscu, mimo genialnego RS GOATa - Hardena. Ale martwić może fakt, że będące za Tobą Pacers, Bulls i Celtics mają dużo większy potencjalny upside na poprawę wyniku. Nie powiem, jest ciężko, a nie można bez końca dorzucać impactu Jamesowi :P Słabo tu wygląda potencjalny fit, fatalnie przestrzeliłeś z Craig. Ciężko będzie przepchnąć do PO wielkiego Hardena :(

Wydaje mi się, że mylisz, ponieważ w Houston z dość podobnym rosterem + Westbrook, który jest bardzo minusowy Harden robi bilans 11-3 :) Niemniej jednak masz oczywiście prawo do własnego zdania, choć ja z Twoim osądem w tej kwestii po prostu się nie zgadzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Sylvinho. napisał:

Wydaje mi się, że mylisz, ponieważ w Houston z dość podobnym rosterem + Westbrook, który jest bardzo minusowy Harden robi bilans 11-3 :) Niemniej jednak masz oczywiście prawo do własnego zdania, choć ja z Twoim osądem w tej kwestii po prostu się nie zgadzam.

 

Jeśli uznać, że Fournier + Cam Johnson równoważą Tuckera i House, no to jednak różnica Westbrooka jest odczuwalna.

Westbrook gra poniżej oczekiwań, ale na pewno nie jest minusowy. Ciężko jechać na samym Hardenie, ale poczekajmy na ostateczne analizy. Może coś tam mu jeszcze posmaruje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.