Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Monte Morris gra sezon na 8.1 w ast/to ratio(stan przed meczem z Grizz), to jeszcze lepszy wynik od zeszłorocznego Tyusa(dopiero niedawno zrozumiałem dlaczego Camby tak się nim jarał) gość jest niemożliwy w tym względzie, oby tak dalej

kij w to.

wazne ze malone poszedl po rozum do glowy i juancho w rotacji przed leszczami craigiem i porterem.

dzis piekne 15 oka, 4 trojeczki i 4/5 z gry. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, człowiek...morza napisał:

kij w to.

wazne ze malone poszedl po rozum do glowy i juancho w rotacji przed leszczami craigiem i porterem.

dzis piekne 15 oka, 4 trojeczki i 4/5 z gry. 

gdyby nie choroba Malika, to by mógł na to nie wpaść w ogóle, więc w tej kwestii raczej dalej kij mu w oko

 

edit 5/6 z gry 4/5 za 3 i +29 w pierwszej połowie gdy Nuggets robili run 31-11

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Monte Morris gra sezon na 8.1 w ast/to ratio(stan przed meczem z Grizz), to jeszcze lepszy wynik od zeszłorocznego Tyusa(dopiero niedawno zrozumiałem dlaczego Camby tak się nim jarał) gość jest niemożliwy w tym względzie, oby tak dalej

Lepiej późno niż wcale jak to mówią, aczkolwiek chyba to nie przez grę w tym sezonie wyrobiłeś sobie o Nim dobre zdanie.

Ciężkie ma wejście do Grizzlies. Możesz mieć court vision i passing jak Nash czy CP3, ale bez i rzutu i penetracji będziesz w tej lidze Tim Frazierem czy innym Kendallem Marshallem. Dobrze, że chociaż w obronie wciąż dobrze wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, MarcusCamby napisał:

Lepiej późno niż wcale jak to mówią, aczkolwiek chyba to nie przez grę w tym sezonie wyrobiłeś sobie o Nim dobre zdanie.

zrobiłem sobie lekko pod górę, ale ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, ignazz napisał:

Odebrałem maila od 12 GM konferencji zachodniej o kolejnych bonusach w związku z akcja Jokica. 
+24 

w związku z czym?

aha dobra już czaje

jak Jasiek napiszesz chociaż wzmiankę, o tym niby połamaniu Huartera w opisie to się grubo pogniewamy

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Na spokojnie, nie byłoby z czego Denver odejmować jak na ten moment :P 

 

zobaczymy czy konsekwetnie drużyna posiadająca Sapa dostanie odpowiedniego boosta do bilansu

wszystko u mnie i tak rozbija się o grę ławki Barył, a ta się już ładnie zaczyna pokazywac

#gonimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no na Holidaya to ja nic nie poradzę, być może w ogóle się nie ogarnie w tym burdelu i co mogę zrobic?

w duchu się niby cieszę, bo jednak lepiej na teraz mieć chyba Jrue niż KP (decyzja o wymianie była słuszna) ale to taki trochę śmiech przez łzy niestety

jeśli sytuacja się nie unormuje bede chyba zmuszony pociągnąc za spust poraz kolejny, choć z reguły wolę tego unikać by nie iść za mainstreamem

4 godziny temu, MarcusCamby napisał:

Lepiej późno niż wcale jak to mówią, aczkolwiek chyba to nie przez grę w tym sezonie wyrobiłeś sobie o Nim dobre zdanie.

Ciężkie ma wejście do Grizzlies. Możesz mieć court vision i passing jak Nash czy CP3, ale bez i rzutu i penetracji będziesz w tej lidze Tim Frazierem czy innym Kendallem Marshallem. Dobrze, że chociaż w obronie wciąż dobrze wygląda.

no przez sama grę to nie, bo ja bardzo mało procentowo inne ekipy oglądam, zszokowalo mnie jednak, ze to Jones był lepszy od Monte w tym statsie, jak mi zapodał @polishllama69, myślałem, ze Morris wykręcił jakiś alltime wynik, a wyszło na, że jest to najlepszy ast/to od bodaj 2001 zaledwie

Monte na szczęscie ma rzut i wjazd, liczę, ze za kilka lat ktoś da mu szansę jako fulltime starterowi

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Rozbić duet Jrue-Gary Harris.

Świetni w obronie, ale w ataku jesteś za bardzo uzależniony od Jokica. Nawet będąc antyfanem Jamala Murraya widzę ile potrafi w trudnych chwilach dać zespołowi. 

Jakiś point guard by się przydał na którym można oprzeć atak. 

albo po prostu solidny scorer na poziomie Holidaya w formie, niczego wykluczyć nie mogę niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał:

jeśli sytuacja się nie unormuje bede chyba zmuszony pociągnąc za spust poraz kolejny, choć z reguły wolę tego unikać by nie iść za mainstreamem

ja mam elitarny fit do Jokera i tego zespołu, ale

po 1 go nie oddam

po 2 nie stać Cię lub nie masz też odpowiednich assetów na to aby deal sfinalizować

po 3 my Utah szanujemy gwiazdy i nie wysyłamy ich na wypizdowia :D 

jednak jakby już inaczej spojrzeć to tam potrzebna jest konwersja talentu na jakiegoś winga z dobrym D i jakiś point guard co dobrze reguluje tempogry, ma rzut i broni by się przydał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.