Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Lucas napisał:

Czy ja wiem. Wolę się dobrze bawić niż jarać się "mistrzostwem" (którego Booker nie gwarantuje przecież :P) w grze na forum internetowym. To nie jest prawdziwe NBA i na sprawiać fun

Rybak lubi się grzać w blasku Woodena , przypisując sobie mistrzostwo i nazywając siebie GOATem - jak Twoje życie nie zaczyna się na ESC a kończy na .DEL to tego nie zrozumiesz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, fluber napisał:

Sacramento Kings - O Gobercie jest bardzo cicho, ale w tym sezonie to spokojnie TOP 10 gracz w lidze plus RIcky Rubio bardzo dobrze wszedł w sezon, jest niezły Joe Harris, który utrzymał swój świetny rzut z dystansu, jest Marcus Morris, który zalicza puste kalorie w New York Knicks i jeszcze kilku ludzi, takich jak Dario Sarić czy Thaddeus Young.

 

 

Dzięki za miłe słowa :)

Rubio gra jak prawdziwy generał. Kozacka forma od mistrzostw, odmienił Suns a u mnie odmienia Kings, obok Goberta najważniejszy gracz tej ekipy.

Gobert coraz lepiej wyglada przy Conleyu ale z Rubio już byłby zgrany wiec o niego się nie boje. Wyglada jak top10 gracz NBA i ten deal z Davisem nie wyglada zle. Nie zgodzę się tylko ze Isaac idzie po DPOY, dla mnie Rudy idzie po 3peata w tej kategorii.

Forbi Harris Tadziu Saric i Morris prezentują się tak jak się spodziewałem albo i ciut lepiej i morda się cieszy :)

 

jedno mnie w tej ekipie wkurwia ale to cholernie, on mnie oszukał tak mocno jak Stanley J. - Dennis Smith Jr chłopie co się z tobą stało ;(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, shevcu napisał:

Gobert coraz lepiej wyglada przy Conleyu ale z Rubio już byłby zgrany wiec o niego się nie boje. Wyglada jak top10 gracz NBA i ten deal z Davisem nie wyglada zle. Nie zgodzę się tylko ze Isaac idzie po DPOY, dla mnie Rudy idzie po 3peata w tej kategorii.

Jop.

A Camby niech pluje sobie w brodę.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, shevcu napisał:

Dzięki za miłe słowa :)

Rubio gra jak prawdziwy generał. Kozacka forma od mistrzostw, odmienił Suns a u mnie odmienia Kings, obok Goberta najważniejszy gracz tej ekipy.

Gobert coraz lepiej wyglada przy Conleyu ale z Rubio już byłby zgrany wiec o niego się nie boje. Wyglada jak top10 gracz NBA i ten deal z Davisem nie wyglada zle. Nie zgodzę się tylko ze Isaac idzie po DPOY, dla mnie Rudy idzie po 3peata w tej kategorii.

Forbi Harris Tadziu Saric i Morris prezentują się tak jak się spodziewałem albo i ciut lepiej i morda się cieszy :)

 

jedno mnie w tej ekipie wkurwia ale to cholernie, on mnie oszukał tak mocno jak Stanley J. - Dennis Smith Jr chłopie co się z tobą stało ;(

 

Se wymień na Cam R? 

Mam Stanleya tez jakby co ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, cvbe napisał:

Czy mi się wydaje czy ten sezon jest jakiś ogólnie zje***y? Wszyscy albo kontuzjowani albo słabo grają. Ewentualnie odpoczywają co drugi mecz.

Bulls-nets

Irving, durant, levert, wilson chandler, otto porter

Pacers-bucks

Middleton, brogdon, lamb, oladipo, mcconnell

Hornets-knicks

payton, bullock

Heat-pelicans

Zion, ingram, redick, james johnson, hart, ball, dragić, okafor, winslow

Minnesota-houston

Wiggins, okogie, westbrook, capela , gordon, house, green

Toronto-dallas

Lowry, ibaka

Spurs-blazers

Collins, nurkic, gasol, murray

Clippers-hawks

Leonard, beverley, shamet, collins, huerter

Rzeznia

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę ze nie zagrali twoi 3 najdrożsi gracze ( payroll na 66.000.000 plus to ze 10.000.000 masz w dead money to masz do dyspozycji z 50.000.000 do grania) to i tak sobie radzisz. Choć stawiając przede wszystkim na mocna gwiazdę RW tu nie ma miejsca na potknięcia. 
NYK bez dwóch liderów plus w nocy wypadł McConnel - ma dużo gorzej ( strasznie mocny big ball bo do zdrowych Davis Tucker dochodzą teraz duże minuty w rl Tysona a i Śliwka będzie miał więcej minut za Grubym a skład uzupełnia Wilson co robi 5 wysokich i żadnego porządnego PG czy SG  )  lub Wizzards gdzie Capela musi grać za trzech do czasu normalizacji rotacji. 

Nie ma lekko


z dobrych wieści to rewelacyjny powrót PG13. 

U mnie grając ze spurs Nassir Little dostał 31 minut wiec go wrzucają na głęboka wodę. 

A Cam znowu w ATL dostał zgodę na aż 15 oddanych rzutów. 

Spieszmy się kochać młodych graczy ... tak szybko się składają 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, ignazz napisał:

Biorąc pod uwagę ze nie zagrali twoi 3 najdrożsi gracze ( payroll na 66.000.000 plus to ze 10.000.000 masz w dead money to masz do dyspozycji z 50.000.000 do grania) to i tak sobie radzisz. Choć stawiając przede wszystkim na mocna gwiazdę RW tu nie ma miejsca na potknięcia. 

Mam 12 ludzi, którzy byliby w wąskiej rotacji play-off teamu, więc 3 kontuzje nie powodują, że nie mam kim grać na szczęście. I to i tak dopiero pierwsza moja noc, gdy pauzuje więcej niż 2 graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.