Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, BMF napisał:

Jak to mówią - raz się trafia trójkę, potem przez 23 kolejne kwarty się nie trafia. ;] 

zupełnie poważnie to zastanawiam się to kto daje większe value obecnie, Porter w szpitalu (imo za tydzień wraca na limicie 20'....) czy Tobias grając to co odwala teraz :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Lucas napisał:

Tam w komentarzach jest trafna uwaga o czym pisałem ze Minny brakuje strzelców aby Wiggins grał jeszcze lepiej. „Stone shooters” jak Bertans Brogdon. 

Meczy się szczególnie z 33 procentowym Teague. 

Okogi tak przez was chwalony 26% zza łuku totalnie nie pasuje 

Graham 20,6% jak mocne wino procent a nie żytnia 

Culver 27% 

No i zawodzi RoCo. 31% podczas gdy miał sezony 37-38 

Dieng 32%

Poza świetnym Katem ( pozdr @Alonzo to najlepszy z nich wszystkich jest ....

wiggins 34,2 gdzie mu zakazujecie rzucać. 

Tam nie ma nikogo lepszego za trzy. 

No i Wiggins pojechał spurs:

30/8/7 12/23 4/7 za trzy i dodał 2 przechwyty i blok 

plus 26. 

Nie wiem czy się śmiać czy płakać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ignazz napisał:

Tam w komentarzach jest trafna uwaga o czym pisałem ze Minny brakuje strzelców aby Wiggins grał jeszcze lepiej. 

posiada też centra o ogromnym gravity, które tworzy miejsce i pozwala mu na tak efektywne granie, niestety zabija to też wartość tego centra. Dodatkowo center ten zaczął za tego niedźwiedzia zasuwać w obronie i nie ma ani grama atencji, bo kanadyjczyk musi zgarniać całą. Ciekaw jestem jak to ubije wartość Lamarcusa, który takiego gravity w ataku nie ma, więc center rywala może odcinać wjazd a dodatkowo w obronie też mam wątpliwości czy wystaje nad poziom KATa.

Żeby nie było Wiggins i LA to absolutny bottom tej listy o którą prosiłeś, więc z chęcią się ich czepia jak tylko mogę, widzę i mam czas 

9 minut temu, ignazz napisał:

„Stone shooters” jak Bertans Brogdon

czyli chcesz zabrać piłkę Brogdonowi, że ma być stone shooterem ?

10 godzin temu, Lucas napisał:

Embiid, KAT koniec listy 🙃

taaa, poniżej jeszcze dwóch centrów :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bo oni raczej dużo razem grać nie będą ale w Bucks Malcolm pełnił i taka role. 

A to ze KAT jest świetny nie musisz pisać. Od paru lat chwale go za arsenał ofensywny i chyba niedocenianie w obronie. Choć tu mam wątpliwości. 

Długo wspominałem ze to najlepszy Center młodego pokolenia 

Ofensywnie najbardziej kompletny ale tu niech produkuje się @Alonzo

Przypomne tylko ze u nas Wiggins gra za 40%  kasy jaka ma w rl i pozyskałem go za Teague który u mnie przy Murray/Brogdon/Morris i tak byłby nieprzydatny. 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, ignazz napisał:

Długo wspominałem ze to najlepszy Center młodego pokolenia 

jestem ciekaw czy będzie pierwszym, o którym powiemy kompletny, bo ten poprawiony kozioł sugeruje odejście w taką stronę

20 minut temu, ignazz napisał:

Przypomne tylko ze u nas Wiggins gra za 40%  kasy jaka ma w rl i pozyskałem go za Teague który u mnie przy Murray/Brogdon/Morris i tak byłby nieprzydatny

well yes, but actually no - u nas jest problem uśredniania i te pierwsze mecze pięknie zabijają cale value co teraz na tym hype robi, ciekawe też jak długo to utrzyma 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, ignazz napisał:

25,5/4,8/3,3 i rekordy w karierze z FG% 2p% i w blokach gdzie notuje ciut mniej minut i dużo mniej strat /1,5/ ... aż się boje zapytać jakie staty by miał gdyby nie ten słaby początek ;)))))

raczej sam musisz na to odpowiedzieć stosując odpowiednią rotację, chociaż te statystyki ciągle są zawyżone a podejmowane decyzje jeszcze występują daleko od poprawnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harden bez Westbrooka w tym sezonie:

+11.4 net

113.6 ORTG

61.8%TS

Per36: 42.8pts (!), 6reb, 8.6ast

Gra 36 minut na mecz przy pace ~109.

Bez Westbrooka, drugim najlepszym graczem w ataku Rockets jest Capela, a trzecim chyba PJ Tucker w tym sezonie. ;]

Tak, mieli łatwy terminarz, ale Wizards z tak grającym Hardenem powinni być w playoffach. To akurat będzie wymierne, bo D'Antoni zawsze mocno dzieli minuty między dwóch lead guardów i te 15-20 minut Harden gra/będzie grać bez Westbrooka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, BMF napisał:

Harden bez Westbrooka w tym sezonie:

+11.4 net

113.6 ORTG

61.8%TS

Per36: 42.8pts (!), 6reb, 8.6ast

Gra 36 minut na mecz przy pace ~109.

Bez Westbrooka, drugim najlepszym graczem w ataku Rockets jest Capela, a trzecim chyba PJ Tucker w tym sezonie. ;]

Tak, mieli łatwy terminarz, ale Wizards z tak grającym Hardenem powinni być w playoffach. To akurat będzie wymierne, bo D'Antoni zawsze mocno dzieli minuty między dwóch lead guardów i te 15-20 minut Harden gra/będzie grać bez Westbrooka. 

Nikt nie neguje tego ze piatki z hardenem beda w wizards plusowe,  problemem jest to jak bardzo minusowe beda piatki bez hardena.

No i akurat bez westbrooka harden ma lepszy spacing:)

Zalozmy nawet ze harden w rockets gra to co tu w wizards ( co jest watpliwe ze wzgledu na poziom obu rosterow) i robi przez te 36 minut co mecz okolo plus 8 punktow. Ile na minusie przez pozostale 12 bedzie lawka?

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mała dawka ale Wizz mogę mieć pociechę z Metu. 
 

Chimezie Metu

Chimezie Metu played four minutes in garbage time — and he was pretty impressive. He looks big, fast, athletic and coordinated. Over his last two stints in garbage time, Metu has 13 points, ten rebounds, two assists, two blocks and zero turnovers in 13 minutes. Obviously, it doesn’t mean a whole lot but it might be time to give him a chance by giving him a few real minutes to see if it translates. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, fluber napisał:

Typowy dzien hornets:

Kuzma 22-5-2 drugi mecz z rzedu na dobrych skutecznosciach, powoli zrzuca rdze po kontuzji

Howard 15-8-3

Augustin 12-5-8

Thomas 18-1-7

No i tylko westbrook znow przecietnie 17 punktow az z 20 rzutow

Ja jestem mocno w szoku , ze Ty jeszcze nie uderzyłeś po Jordana Clarksona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny bardzo dobry mecz JaMychala Greena przechodzi bez echa

14pkt 14zb 5/11 z gry 4/7 za 3 2stl 2blk i jako jeden z niewielu dzisiaj był plusowy.

Szkoda tylko, że Doc tak zabija jego value łącząc go z Harklessem, bo z Harrellem fitują świetnie

image.png.5b3d3516b0ed5faa7a07cca9c74ce72f.png

 

całe szczęście u mnie będzie grał w PJem, który również świetnie rozciąga grę i Ishem Smithem, który generuje spacing at rim, przez co atak ma więcej miejsca

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, january napisał:

Wschód jest dziki i zły^ Nie przesądzałbym jeszcze kto wejdzie, a kto nie :P Capela w łeb dostał, może opuścić teraz gry, jak Harden coś poopuszcza, to jest przecież dramat w Wizz.

Najbardziej underrated u nas na wschodzie są Hawks imo.

Pisałem o Hawks, że są niedoceniani ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.