Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Lucas napisał:

Generalnie cały mój tercet z Philly wygląda super. Odkąd Thybulle siadł to nie oglądałem (nie licząc meczu z Denver), ale w oczy wcześniej rzucało się choćby to, że Tobias jako jedyny "nie bał" się grać w końcówkach, gdy reszta bezczynnie stała, często był jedynym graczem potrafiącym wykreować sobie jakieś punkty etc. Czepianie się Harrisa w tym sezonie to chyba tylko za jego maksymalny kontrakt, którego u nas nie ma.

zaczął mocno, ale potem na tym road tripie to bliżej dramatu niż pochwał, miał generować spacing i z tym słabo a za scoing ma płacone, bo za co innego jeszcze (może zbiórka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Lucas napisał:

gdy Tobias był w MVP Race na BB-Ref nawet ;)

strofowałeś mnie jak wyzywałem na jego grę i to, że to prowadzi do nikąd, teraz widać, że jak brakuje skuteczności to nagle tak jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Lucas napisał:

Bardziej chodziło mi o niezrozumiałe obcięcie regularnych minut, gdy Thybulle jako rookie daje kapitalną D i jest surowy w ataku, ale tu raczej powinno być inwestowanie minut i rozwój gracza (co u mnie się dzieje) niż nagłe przyspawanie go do ławki.

Thybulle w ataku to jest jeden z najgorszych graczy w NBA obecnie, ciężko, żeby grał minuty w contenderze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, january napisał:

Ogólnie Ci rolesi poziomem polecieli

Kendrick Nunn wziął sobie Twoje słowa bardzo do serca i dziś 20pkt. 4x3 5as. 3zb. 2prz. i ostatnie deflection, które definitywnie zniechęciło Pistons do pogoni w końcówce :P 

Na boisku przebywał też wtedy Udonis (po tym jak Adebayo i Silva wypadli za faule, Spo woli nie ryzykować z Leonardem na boisku ;)  ). 

Prince 15pkt. 3x3 6zb. 1prz.

A pamiętaj, że w swoich rl teamach to są starterzy, a u mnie grają z ławki ;)

Joseph jest dokładnie tym graczem, którego potrzebowałem - 3pkt 1x3 (na 1 oddany za 3), 4zb. 3as. 2bl. 1prz. i przede wszystkim defensywa. W Orlando ma kto zdobywać pkt., a jego umiejętność produktywnej gry bez piłki jest dla mnie cenniejsza, niż jakieś nabijane statsy. Nunn też świetnie broni, czyli mam defensywę na b.dobrym poziomie na obwodzie przez 48min. 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domantas sabonis 18-16-2 i plus 27

Tj Warren 23-3-3 i plus 31

Polecam zwrocic uwage jak kontuzja mylesa turnera wplynela na poziom pacers. Z nim byli 0-3, bez niego sa 7-1 a z sabonisrm na centrze 6-0 ( u mnie sabonis gra na piatce)

Luke kennard 22-1-5 i zero w przegranym meczu z heat, jedyny nie minusowy gracz s5, swietna zwlaszcza 2 polowa.

Nemanja bjelica 19-12-4 i plus 4 w waznej wygranej bez foxa nad ptb

Kyle kuzma 23-4 i plus 10 w swoim najlepszym dotad meczu w sezonie

Dwight howard 12-9-1 i plus 3 z lawki, trzyma poziom od poczatku sezonu. 

Wczoraj westbrook 26 punktow, czy redick 24 punkty.

Sorry, hornets powinni byc w dyskusji o 1 seedzie. Najlepsza lawka w lidze, najlepszy atak w lidze i 48 minut gry na rownym poziomie. Nikt nie ma tylu graczy do regularnej rotacji w kontenderze co ja. Kosmos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heheszki fluber w c***. Obejrzyj sobie jakiś mecz Pacers a nie pierdolisz. Oni po prostu potrzebowali 2-3 meczy żeby się ze sobą zeszlifować bo skład nowy i wąski, nie mówiąc już o śmiesznej próbce i niemiarodajny terminarzu. nie musisz sugerować ze są lepsi bez turnera, bo nie są. 

Równie dobrze ja mogę powiedzieć ze pacers byli 1-3 bez jakarra Sampsona a od kiedy gra w rotacji są 6-1... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

 i niemiarodajny terminarzu. 

Przeciez oni z turnerem grali mecze z dokladnie tymi samymi druzynami co bez turnera i z turnerem wszystkie te mecze przegrali a bez turnera wsztstkie te mecze wygrali:)

4 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Heheszki fluber w c***. Obejrzyj sobie jakiś mecz Pacers a nie pierdolisz. Oni po prostu potrzebowali 2-3 meczy żeby się ze sobą zeszlifować bo skład nowy i wąski

Jak sie zeszlifowac skoro wylecial turner, za chwile lamb i za chwile bitadze i ciagle nie ma oladipo? Tam gra trzech ludzi: sabonis, brogdon i warren i wygrywaja wszystko jak leci:) tam 4 najlepszym graczem jest doug mcdermott w tej chwili:)

9 minut temu, BMF napisał:

Masz słabego lidera. 

Albo raptors 17/18. Przy szerokim skladzie w regular season nie potrzebujesz az tak mocnego lidera jezeli przez 48 minut masz ludzi do grania. Tamci hawks czy ci raptors to byly teamy na 60 wygranych a ich najlepsi gracze to byli odpowiednio al horford/paul millsap i kyle lowry/demar derozan. Mam team na 60 wygranych przy formie jaka aktualnie prezentuja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zelazna trójka Brogdon Warren Saba razem plus 82. Twoi gracze @fluber korzystają z bardzo rzetelnego rozegrania Malcolma który wręcz idealnie się wpasował do Indiany. Dawno nie widziałem czegoś takiego przy przejściu nowego rozgrywajacego. We wcale nie łatwych schematach oni grają po 2-3 meczach z marszu doskonale. Turner właśnie przypadał na te pierwsze koty za płoty. Fajna mocna i trochę w starym stylu koszykówka. Jest balans. Jest radość z gry. 
mysle ze wkładając w to miejsce RW by się to zmieniło i to znacznie. Ale nie umniejszam twoim graczom Indiany bo Sabonisa to lubię od czasu gdy chodził po bułki naszemu Przemkowi. Do Warrena się powoli powoli przekonuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.