Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, człowiek...morza napisał:

kurła ja tu widze, że sami bliscy znajomi kawhiego i kyriego. dacie do nich numer? tez bym sobie pogadal.

pewnie dlatego obaj jednak zdecydowali się przedłużyć u nas umowę? bo są masochistami i zrobili to pomimo tego, ze sie nie lubia i nie chca ze soba grac?

ps. 

 

Chyba po tylu latach wypowiedzi graczy i ich zachowań da się mniej więcej stwierdzić kto jest debilem a kto nie. Z reguły takie przeciwieństwa się nie dogadują :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, cvbe napisał:

Chyba po tylu latach wypowiedzi graczy i ich zachowań da się mniej więcej stwierdzić kto jest debilem a kto nie. Z reguły takie przeciwieństwa się nie dogadują :)

wut

ale cieszy mnie, ze zeby szukac slabosci w moim teamie trzeba siegac po tego typu argumentacje

tak bardzo merytorycznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, kolader napisał:

Ale czemu tylko w jednym zespole atmosfera na trybunach ma dawać kilka (na początku sezonu 1) zwycięstw więcej a w pozostałych drużynach takie coś ma nie występować? Czy trybuny widzące postęp w Donciciu czy Trae Youngu nie mogą wpłynąć na to że i pozostali gracze grają lepiej w ich drużynach? Jesteś niesprawiedliwy bo wydawało mi się że powinniśmy oceniać wszystkich sprawiedliwie według tych samych obranych przez siebie kryteriów. Jeżeli obrałeś kryterium atmosfera na trybunach to chciałbym poznać jak to liczysz? Bo z tego co piszesz to wg własnego widzimisię (jednemu dodam ale drugiemu już nie). 

trybuny ekscytują się świetnym PJ Washingtonem i dopingują go w wyscigu o ROY, +2W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, kolader napisał:

Ale czemu tylko w jednym zespole atmosfera na trybunach ma dawać kilka (na początku sezonu 1) zwycięstw więcej a w pozostałych drużynach takie coś ma nie występować? Czy trybuny widzące postęp w Donciciu czy Trae Youngu nie mogą wpłynąć na to że i pozostali gracze grają lepiej w ich drużynach? Jesteś niesprawiedliwy bo wydawało mi się że powinniśmy oceniać wszystkich sprawiedliwie według tych samych obranych przez siebie kryteriów. Jeżeli obrałeś kryterium atmosfera na trybunach to chciałbym poznać jak to liczysz? Bo z tego co piszesz to wg własnego widzimisię (jednemu dodam ale drugiemu już nie). 

Vucevic grający słabiej to fakt ale i tak w Hornets byłby ich najlepszym graczem. Satoransky gra słabiej, podobnie jak Redick. 

To jest niemierzalne jak doskonale wiesz. 

Doncic i Trea Young są już drugoroczniakami - ich wpływ jest oczywisty, ale kibice, czy ich koledzy z drużyny wiedzą już na co ich stać.

Hornets dostawali w poprzednim sezonie od każdego oklep, a teraz mogą walczyć z każdym (z wyjątkiem naturalnie Knicks) jak równy z równym - chodzi tylko o tą diametralna zmianę, nic więcej. Tu przeskok drużyny jest przecież gigantyczny - od jesteśmy w ciemnej d.. bez perspektyw na lata po gramy o playoffs. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, cvbe napisał:

Co wyjaśnić? Na ten moment Kyrie nie był w stanie dogadać się z nikim z kim grał, skąd pomysł że (raczej charakterologicznie z innego świata) Kawhi byłby tego kompletnym przeciwieństwem?

nie wiem na jakiej podstawie twierdzisz, ze obaj charakterologicznie sa z innego swiata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Lucas napisał:

Ciężko ogląda mi się zespoły z Irvingiem, więc w kwestii oceny tego gracza zwykle sugeruje się @julekstep, który u nas nie gra i nie ma interesu w krytyce/chwaleniu kogoś na siłę. Pozdrawiam. 

ale on nie lubi Irvinga...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Eld napisał:

Bagley wróci, Nurkić w Styczniu, ze dwóch jeszcze ściągnę w tym jednego uznanego scorera i jeszcze ja wjadę do tych PO.

możesz wziąć potężnego Ivana Rabba :P podobno szukasz wysokich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie więcej złego pisać o Wigginsie? Im gorzej piszecie tym lepiej gra i na prawdę zobaczcie pare gier Wilków bo podejrzanie dojrzale. 
33/6/5 12/20 3/5 przechwyt blok 

 

Czytam narracje ze w końcu zagrał dobrze ale to dotyczy jego ostatnich 4 z 5 spotkań 

Gra w kwadraty na treningach procentuje. 

Co lepsze wyniki minny są niezłe mimo słabszego KATa i słabego ToCo ( plus bez Teague) 

A tak na serio bo o obliczu beSpurs decydują inni gracze to w nocy gdzie Memphis zepsuło uroczystość Parkera akurat LMA i Gay zagrali przyzwoite mecze. Szkoda uroczystości 

W nocy fajnie Clarke Val Williams Hardy 

uraz oka: OG Anunoby will see an eye doctor in LA on Tuesday before Raptors fly to Portland

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, ignazz napisał:

 

uraz oka: OG Anunoby will see an eye doctor in LA on Tuesday before Raptors fly to Portland

Tych urazów jest cholernie dużo, Ibaka 2 tygodnie, Lowry 2 tygodnie, Middleton 4 tygodnie, Fox 4 tygodnie, Hayward 6 tygodni, dzisiaj z powodu kontuzji nie grał Ingram, nie grał Ball, kontuzji doznał Annunoby. I Shamet też. Wszyscy się sypią. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, fluber napisał:

Tych urazów jest cholernie dużo, Ibaka 2 tygodnie, Lowry 2 tygodnie, Middleton 4 tygodnie, Fox 4 tygodnie, Hayward 6 tygodni, dzisiaj z powodu kontuzji nie grał Ingram, nie grał Ball, kontuzji doznał Annunoby. I Shamet też. Wszyscy się sypią. 

 

F723009B-959A-4C84-8C4C-BA6322364644.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.