Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

ehhh powiem, ze ta moja drużyna, to za dobrze nie wygląda, nie dość, ze Jrue gra jak gra, to i tak nawet jakbym miał EB czy Zacha to byłbym w tej samej dupie, jedyne jasne elementy ławki to Curry i Anderson, Royce z Inglesem słabo, Ed połamany, mocna średniawka, strasznie źle trafiłem póki co, a tak się wszyscy jarali moją głębią składu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dillon to mój najlepszy pick draftu tutaj, MJ1 miał na stole pick, Beasleya Brooksa lub Juancho i wychodzi na to, że wybrał nieźle oddając mi za tą paczkę Inglesa

Brooks był w mocnym niebycie u nas, żeby to tylko nie był casus Vonleha, który w lotto teamie robił co chciał, a teraz walczy o byle ochłapy.

Swoją drogą Vonleh na Joku w PO wygląda teraz jeszcze sympatyczniej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Niech ktoś zrobi przeróbkę słynnego mema, kto jest dobry w te klocki np. @cvbe jak LBS lub January są Mel Gibsonem i narzekają na swoją głębie, a ja będę Chrystusem mając za najlepszego gracza Dillona Brooksa :)

Blake dzisiaj wraca wiec bedziesz mial nowego starego najlepszego gracza:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Alonzo napisał:

Zdziwienie @kolader

LOL @człowiek...morza

Macie bardzo głębokie przemyślenia :) 

Bo poważnie Ciebie nie da się traktować gdy piszesz takie pierdoły.

22 godziny temu, Alonzo napisał:

Carter, czy McConnell potrzebują piłki, a przy Irvingu i Leonardzie będzie o to ciężko. 

Cytat

plumlee w swoich ograniczonych śr. 16min. spisuje się świetnie, a tu GM będzie go potrzebował znacznie dłużej na boisku.

Cytat

Irving chce być liderem i robi problemy w swoim kolejnym teamie, co wpływa z pewnością na atmosferę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kolader napisał:

Czyli Doncic jak ma 2 nowych w s5 a w większości nowy skład to na tym traci natomiast przykładowe Hornets z zupełnie nowym s5 gdzie jedynym(?) graczem z rotacji z zeszłego sezonu jest Kennard ciśnie na lepszy bilans? Gdzie w Heat masz już ustalony system i kilku ważnych graczy go zna a w Hornets masz układane wszystko od nowa pod nowego lidera i praktycznie wszyscy uczą się tego systemu?. Trochę niekonsekwentnie podążasz. 

Na samym początku napisałem +/- 1 :) a to oznacza, że równie dobrze Heat mogą mieć 6-4, a Hornets 5-5. 

Ponadto brałem też pod uwagę grafik i dobrą dyspozycję graczy Hornets. 

Napisałeś, że "kilku ważnych graczy" zna system Heat, zatem ich wymieńmy - Doncic, Vucevic i Satoransky. Kropka. ;) No, jeszcze Dudley na upartego. Heat są tak samo nowi jak Hornets, w których przecież Westy i Ibaka grali ze sobą parę dobrych lat :) 

Wziąłem też pod uwagę atmosferę, jaka musiała zapanować po tej przebudowie - przecież tam mieli totalna tragedię w poprzednim sezonie. 

 

Natomiast po głębszej analizie nie wiem, czy Celtics nie powinni mieć jednak 4-6 zamiast 5-5. Faktycznie mieli trudny grafik, a jednak grają w 8 i do tego w g2 nie było Bojana, a w g5,6 i 10 Adamsa. 

7 minut temu, MarcusCamby napisał:

Noel by fajnie fitował w tych Lakers patrząc po opisie, ale chyba Lakers nie mają jak przyjąć tego kontraktu.

Russell i Olynyk?🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MarcusCamby napisał:

Kułbym żelazo, póki gorące z tym Baynesem. Zwłaszcza, że Regis ma Adebayo i nie idzie ich połączyć.

Szkoda, że jak ja miałem Baynesa to 90% czasu był kontuzjowany. Przeklęta organizacja :(

jak to nie, przecież Bam na PF jest lepszy niż na C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, człowiek...morza napisał:

Bo poważnie Ciebie nie da się traktować gdy piszesz takie pierdoły.

 

Carter w 4 pierwszych meczach - 40pkt.

Carter w 5 kolejnych meczach - 4pkt. 

Przecież Carter i McConnell to rozgrywający, a Ty przy Irvingu i Leonardzie z Davisem pod koszem robisz z nich spotup shooterów. 

Davis wg bbref 33% czasu spędza jako center na boisku - warto to wziąć też pod uwagę. 

Jak wydłużasz Plumleemu minuty o połowę z 16 na 30 (tak masz w arkuszu), to wiadomo, że leci mu efektywność.

Część Twoich graczy zwyczajnie nie gra, albo gra w swoich klubach bardzo mało. Rozumiem, ze ich potrzebujesz, ale tym sposobem w uśrednieniu tych grajków dostajesz słabszych w swoim teamie wg mnie. 

No i uważam, że największym problemem u Ciebie jest Irving. Skoro ja muszę się użerać z atakami na KATa w playoffs, bo w swoim debiucie zagrał dwa fatalne mecze, a teraz ma za słaby team, żeby awansować na silnych Zachodzie - bo tak jes w realu, to czemu mielibyśmy przejść obojętnie  przy problemach, które stwarza Irving? Odszedł od LeBrona z grających rok w rok w Finale Cavs, rozwalił w poprzednim sezonie Celtics, a teraz zrzędzi grając na Brooklynie, który sam sobie wybrał. Nie ma takiej opcji, żeby Irving zgodził się na bycie trzecią opcją w drużynie. Jeszcze z Gobertem - ok, bo mu nie odbierał posiadań w ataku, ale tu musisz mieć problem i to nie są żadne pierdoły, tylko zwykłe stwierdzenie faktów ;0 

Co nie zmienia faktu, że masz bardzo silny team, a w okienkach znów kogoś ograsz na tradeach i nie widzę za bardzo szans na ogranie Ciebie - nawet z niezadowolonym Irvingiem - przez moich Magic w playoffs. Jeszcze nie w tym roku ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.