Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

33 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

nie mam pretensji do Ciebie, jeśli odniosłeś takie wrażenie to sorry

 

Piszę, że pretensje to nie do mnie. Jest jeszcze 3 Radnych do których słać pretensje można ;).

Nie wymysłą inne daty. Ja w osotatnie trzy dni zrobiłem całkiem sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

zaczynam kampanie "nie dla opisów przed Świętami" nawet jak c***a to da, to nikt mi nie powie, że za późno się zacząłem pruć

wpisujcie miasta

Ciechocinek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

to już wiadomo, ze nie wymyślą? szybko im poszło

zaczynam kampanie "nie dla opisów przed Świętami" nawet jak c***a to da, to nikt mi nie powie, że za późno się zacząłem pruć

wpisujcie miasta

Zrób opis wcześniej, w wolnej chwili zrobisz update i uzupełnisz o pozostałe mecze statsy ;) Lepiej, żebyśmy mieli opis Nuggets z 20 meczy niż w ogóle :) 

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

Lillard 

Lowry.. :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Alonzo

ja zawsze robię wszystko na ostatnią chwilę, to tak żeby była jasność ;)

3 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Biedny ten Lillard, ze ma taki c***owy support w rl NBA , dać mu Bookera i Tatuma i Blazers by szli po tytuł 

support ma legitny, tylko kontuzje

w naszej grze Dame to i tak luźno top5 na ten moment

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiggins przeszedł sam siebie. Wiem ze jestem wymagającym GM i nie toleruje lenistwa oraz bezmózgowia ale...

40 / 5 / 7 asyst 0 strat i 3 bloki 17/33 rzuty z gry i najlepsze plus 13 w wyrównanym meczu sprawia ze nie wierze ze tak można. 

Fajerwerki w nocy Lill Russ Siakam iWiggins mieli grane ale królem Jok 

Ps. Nassir Little dostał już troszkę minut 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiggins kilka ostatnich meczów faktycznie wygląda jak koszykarz.

1 godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

w naszej grze Dame to i tak luźno top5 na ten moment

Lilllard to już od kilku sezonów w regular season jest ~top5 ligi. Niby nie jest dobrym obrońcą, ale zły też nie jest, a w ataku te 27-7 na ~59%TS przy 75+ meczach + świetny charakter i leadership. Np. Lilllard > Embiid easily na regular, od Kawhiego pewnie też jak znowu opuści ~20 meczów. 

Tylko w playoffach trzeba jednak mieć opcję 1B dla Dame'a jak chce się grać o tytuł, a kilku innych ludzi (Kawhi czy inny LeBron) mocno podnosi poziom, więc jego wartość spada, ale to już pewnie pytanie, jak rozwiną się Tatum z Bookerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na korzyść QCina działa też fakt, że Booker bardzo poprawił D i nie jest już dziurą o tej stronie (może to efekt Rubio i mniejszego LOAD, ale to nie jest do sprawdzenia raczej już teraz), ogólnie też rok temu Jusuf rozwinął się jako passer, więc Lillard fajnie grał off-ball, ale teraz z Hassanem to o to ciężko

48 minut temu, ignazz napisał:

Wiggins przeszedł sam siebie. Wiem ze jestem wymagającym GM i nie toleruje lenistwa oraz bezmózgowia ale...

40 / 5 / 7 asyst 0 strat i 3 bloki 17/33 rzuty z gry i najlepsze plus 13 w wyrównanym meczu sprawia ze nie wierze ze tak można. 

ciekawe jak to przełoży się na grę z ławki i mniej rzutów ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz choć skrót. 
 

 

on jest stworzony do atakowania pasa środkowego i z ławki po prostu mu będzie dużo łatwiej. Patrząc na skład osobowy Golden to właśnie takie granie vs ławka w sumie. ;)

jezeli Wiggins robi to co do niego należy i korzysta z atletyzmu ścinając na kosz to gra się klei. Ostatnio pokazał ze potrafi odegrać a pamiętaj ze buduje zespół na graczach z zasięgiem za trzy. 
brogdon Bertans morris Gay LMA len i ten na razie boleśnie wchodzący w sezon REDISH maja rzut za trzy. Nawet Dejounte poprawia ten element. Można się czepiać Wigginsa o sporo ale w ostatnich meczach gra bardzo dobrze i co zaskakuje mądrze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LMA w tym sezonie 25% a w karierze 28%, nie nazwałbym tego dobrym rzutem,

Gay w tym sezonie 24% a w karierze 34%, przeciętny typ i jeszcze ma jakiś fluke póki co

Morris oddaje 0,7 trójki na mecz w tym sezonie

Reddishowi trzeba po prostu zamknąć drive i pozwolić rzucać to może 8pkt na 47TS% 

Lena sie nie czepiam, bo on po urazie, ale dzielenie rotacji z Damianem Jonesem to jak .... w sumie nie wiem co, ale coś złego

ogólnie nie siej takich narracji nie popartych cyferkami, bo nie warto ;) 

Wiggins chyba dopiero teraz zrozumiał, że 60% rzutów powinno byc ze strefy at rim, ale zobaczymy jak długo to utrzyma i jak bedzie wyglądał na tle lepszego zespołu w interior D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gay i Bertans to za zeszły sezon ścisły top za trzy / Rudas miał mizerne pierwsze spotkania ale wraca do normy i tu pokazywanie średnich kariery to manipulacja większa niż to co mi zarzucasz. LMA także dopiero rozwija ten rzut wiec przytaczane dane z PTB czy Gaya z Toronto nie maja sensu. Liga się zmieniła i z nią gracze. Alex Len za trzy zaczynał na poważnie rzucać rok temu w styczniu. LMA oddawał takie rzuty gdy kończył się czas. 
pisze o tym jak dany gracz teraz reaguje na zmiany i co wprowadza nowego i nie widzę powodu aby dać statystyki całej kariery dla kogoś kto robi to od niedawna. 

Redisha sprowadziłem bo ma opinie gracza z zasięgiem i potrzebuje teraz czasu i doświadczenia. Nba to inna bajka niż NCAA i się boleśnie o tym przekonuje 

Dodatkowo niezłe wybiórczo korzystasz ze Stat. 
LMA bierzesz karierę a Morris z kariery 42% ;))) milczysz - tak bawić się możemy w nieskończoność. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40% to fajny wynik, ale nie nazwałbym tego ścisłym topem, zwłaszcza przy 2.6 3pt FGA,

Bertansa mogłeś zauważyć, ale ani słowem nie poruszyłem, bo to faktycznie topka, ale ciągle nie czuje tej jego obrony, ale Wizz bede ogladal teraz 

Lena lubię za jego rim protection i spoko trójkę, ale sezon zaczął jak  łak i wymaga też elitarnego kreatora obok, cieszy mnie też, że coraz bardziej widac, kto rok temu odpowiadał za ochronę obręczy w Hawks

średnie z kariery przyrównałem aby pokazać "potencjał", więc nie traktuj tego jako atak i manipulację

w LMA nie wierzę i raczej ciężko mnie przekonać a jeden super wynik w bardzo dobrym match-upie mnie nie przekona do jego "dobrego" listopada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka słów o graczach Nuggets, których u siebie nie mam

Murray - ofensywnie zaczął mocno średnio, ale od tygodnia to jest luźno poziom top25 ligi, niezła obrona, kilka kapitalnych asyst nie podpala się, wybiera tylko dobre rzuty

Barton - jakby to nie zabrzmiało jest to obecnie najpewniejsza opcja ofensywna Nuggets, dzisiaj z Sixers mega ważna trója oraz dwie b2b akcje w obronie (blok i steal) w bardzo trudnym momencie gdzie każdy stracony punkt poskładał by nadzieje na wina

Milsap - Pan Profesor, wygląda kapitalnie fizycznie, bardzo skuteczny zza łuku, ostoja

Śliwka - mocno traci na słabej formie reszty ławki, gra bardzo dobrze nie licząc momentów gdy uzna, że powinien odpalić floatera zza linii FT

Monte  - stracił na minutach przez dodanie Granta, musi się ogarnąć, bo Malone się cackać z nim nie będzie, na dziś dzień Iggy ma u mnie flaszkę i zapchane salary posiadając go w rotacji jako ważnego gracza

Craig - taki mój wyrzut sumienia, ostrzegałem Sylwka, że dawanie mu takiej kasy to mega ryzyko, bo Malone go nigdy nie cenił na tyle aby traktować jako żelazny element rotacji, mijemy nadzieje, że wróci, póki co jednak dziś tylko 4 minuty, najmniej ze wszystkich

MPJ - dostaje już swoje minuty, ale nie ma co liczyć na coś więcej, strasznie słaby w D na nogach, w ataku ma przebłyski, ale przez brak touches ma tendencje do oddawania Melonowych jumperów

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.