Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, ignazz napisał:

O jakiej ławce piszesz? Bo na dziś pół gra dobrze a pół złe. Mnie zaskakuje słaby Warren i JJ co robi kłopot rotacji. Talent GM który dawno powinien zawodowo się zająć polityka ( komplement @fluber a nie krytyka) nie wygładzi wszystkich fałd. 

Hornets mają w tym momencie dwunastu graczy do gry na poziomie solidnej, całkiem mocnej 8-osobowej rotacji. No powiedzmy, że IT to znak zapytania, bo nie widziałem go jeszcze w tym sezonie, a rotacja Wizards w RL NBA to w większości totalni c***ograjcy. Ale ma fluber czym rzeźbić, nawet jeśli kilku graczy gra gorzej to ma spory komfort jak chyba nikt w tej lidze, może z wyjątkiem Magic.

5 minut temu, polishllama69 napisał:

Love w tym sezonie jest świetny, ale nie wiem jaki pomysł ma Kucio na niego i Hassana, bo razem to taki sobie fit, ale też dominacja deski zapewniona

Czemu Love i Hassan to słaby fit? TT w formie się dobrze z Nim komponuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ignazz napisał:

Covington robi akurat robotę. Gra bardzo dobrze. A fit który poza Zachem @Tecu trzyma już dwie dekady chyba właśnie się spłaca. 

Póki co to spejsing jest na miernym poziomie, dlatego nie rozumiem podniet po 6 meczach skoro to mała próbka i powinno iść w górę. Nie neguję stabilności kadry Tecu ale uważam że Lavine to nie jest super fit dla tej drużyny, jak najwiecej czasu powinien grać vs ławka rywali tylko kto wtedy wskakuje do s5?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, kolader napisał:

Póki co to spejsing jest na miernym poziomie, dlatego nie rozumiem podniet po 6 meczach skoro to mała próbka i powinno iść w górę. Nie neguję stabilności kadry Tecu ale uważam że Lavine to nie jest super fit dla tej drużyny, jak najwiecej czasu powinien grać vs ławka rywali tylko kto wtedy wskakuje do s5?

Sixers w RL NBA bardzo brakuje ball handlingu połączone ze scoringiem, więc Lavine to super-fit o ile będzie w formie. Póki co mnie zawodzi w porównaniu do tej fantazji i lekkości z jaką grał w poprzednim sezonie.

A Covington, który zrobił się mocno underrated to moim zdaniem lepszy fit niż Horford, nawet jeśli jest gorszym graczem.

Nie wiem na ile ławka pogrąży Sixers w BeGM (u mnie mogą ostro cierpieć), ale sama piątka jest bardzo mocna.

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, kolader napisał:

Póki co to spejsing jest na miernym poziomie, dlatego nie rozumiem podniet po 6 meczach skoro to mała próbka i powinno iść w górę. Nie neguję stabilności kadry Tecu ale uważam że Lavine to nie jest super fit dla tej drużyny, jak najwiecej czasu powinien grać vs ławka rywali tylko kto wtedy wskakuje do s5?

Ja rozumiem intencje Tecu ze sprowadzeniem Zacha. Ma opanowany i zgrany zespół ale brakowało mu takiego nieobliczalnego lodołamacza. W takiej roli gracza z talentem ale łamiącego schematy grali Manu wcześniej S-Jax w Golden Green czy nawet Livi w Bostonie długo Pierce lub Mercer ... mi taki ruch wydaje się logiczny 

W mistrzowskim clippers może to być nawet Bev 

W Cavs Kyrie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, ignazz napisał:

 

Howard Thomas to nie wierze w 25 spotkań na poziomie ( liczba dnia ergo zawieszenie) ;€ )

Na razie mam 12 ludzi ktorzy graja srednio 27mpg w rl nba mimo ze dwoch z nich ma jeszcze limitowane minuty ze wzgledu na powrot po kontuzji. Mam top 3 lawke w lidze easy, byc moze najlepsza. 

A juz na tle konkurencji wypadam kosmicznie gdy pacers maja na l4 bartona, turnera i rose'a ,a celtics pg13 i adamsa.

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

 

Nie wiem na ile ławka pogrąży Sixers w BeGM (u mnie mogą ostro cierpieć), ale sama piątka jest bardzo mocna.

Zalezy ile beda opuszczac podstawowi gracze. Na razie embiid opuscil polowe meczow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Na razie mam 12 ludzi ktorzy graja srednio 27mpg w rl nba mimo ze dwoch z nich ma jeszcze limitowane minuty ze wzgledu na powrot po kontuzji. Mam top 3 lawke w lidze easy, byc moze najlepsza. 

A juz na tle konkurencji wypadam kosmicznie gdy pacers maja na l4 bartona, turnera i rose'a ,a celtics pg13 i adamsa.

Zestaw masz fajny a do tego trzeba Tobie przyznać z czym startowałeś ( buziaczek dla Kucislawa). Pamietajmy jednak ze te dwa nazwiska to na dłuższa metę mogą być balastem choć nie musza. 

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

?????????

Gość daje to szaleństwo dzięki czemu zespół funkcjonuje nawet gdy nie idzie. Taki niewyrosniety Ron Ron - potrzeba takiego gracza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, MarcusCamby napisał:

Czemu Love i Hassan to słaby fit? TT w formie się dobrze z Nim komponuje.

mam wrażenie, że jak Hassan jest lepszym obrońcą to jest bardziej drewniany i każdy switch na niego to zło, ale muszę ze 3-4 mecze obejrzeć jak to irl wygląda, potencjalną zaletą Hassana (chociaż mniejszą niż u TT) może być wyłapywanie pudeł DDR ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Love-Hassan to jest słaby fit na switchach i pnr, Love potrzebuje obok siebie mobilnego i dobrego na pickach wysokiego jak Tristan, a tu dostaje typowego rim protectora w stylu early 90s/00s. Ale z uwagą o Bulls się trochę zgadzam, pisałem przed sezonem, że niedoceniany roster. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lucas napisał:

Zaznaczyłeś, że Horford jest lepszym graczem, ale napisałeś że Cov mógłby pasować tam lepiej, to mimo tego że całkiem lubię Cova, różnica w ich klasie jest zbyt duża, żeby Cov pasował lepiej od Horforda do jakiejkolwiek drużyny.

Covington obok Embiida to miał taki impact, że stał w RAPMach i wszystkich statystykach regularnie gościł w TOP10 ligi.

Tak więc moja teza nie wydaje się przesadzona, a już na pewno ciężko nazwać to obrazą Al Horforda. Nikt nie kwestionuje, że gra doskonale i swoim skillsetem potrafi fitować właściwie w każdym ustawieniu i zespole. Mimo wszystko gracz o charakterstyce R-Cova pasuje doskonale do Sixers i nie trzeba tu wcale wielkiej wyobraźni, bo oglądaliśmy to przez kilka sezonów. Dlatego sądzę, że brak Ala nie będzie się Tecu mocno odbijał w optymalnych ustawieniach czyli tych ze zdrowym Joelem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dużo bardziej zaboli bo brak Embiida, bo jednak Clarke jest za mały na regular C a Robinson zbyt upośledzony ofensywnie, jednak Alfred został sprowadzony po to aby zniwelować problem braku Embiida a tutaj jeszcze nie musi się zajmować zbiórką, wiec w ogóle jest piękny

do samego Embiida RoCo może być lepszym fitem, ale dla całej drużyny barzdiej uzyteczny będzie Alfred

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, polishllama69 napisał:

dużo bardziej zaboli bo brak Embiida, bo jednak Clarke jest za mały na regular C a Robinson zbyt upośledzony ofensywnie, jednak Alfred został sprowadzony po to aby zniwelować problem braku Embiida a tutaj jeszcze nie musi się zajmować zbiórką, wiec w ogóle jest piękny

Mówię o ustawieniach z Embiidem. Czytaj co pisze, proszę ;)

Wiadomo, że ławka w Sixers nie istnieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, MarcusCamby napisał:

Mówię o ustawieniach z Embiidem. Czytaj co pisze, proszę ;)

 

8 minut temu, polishllama69 napisał:

do samego Embiida RoCo może być lepszym fitem, ale dla całej drużyny barzdiej uzyteczny będzie Alfred

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.