Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 27.10.2019 o 07:27, Alonzo napisał:

Sądziłem, że nie muszę tego tłumaczyć, ale po reakcjach kilku GMów z emotkami ze zdziwieniem i ze śmiechem, najwyraźniej jest taka potrzeba. To są podstawowe statsy z g2 tych graczy w realu - dla nas to oczywiście tylko poglądowe dane, ale pokazują realne wyniki poszczególnych zawodników w swoich teamach.  Wiemy też kto grał, a kto nie. Sumowanie tych pkt. jest bez sensu, ale z drugiej strony jak mamy różnice 20-30pkt. to mówi nam to sporo o ewentualnym wyniku takiego meczu. Osoby, które się nabijały ze stats z mojego pierwszego meczu, same często podają zaawansowane statsy i po każdym trymeście wrzucamy statsy uśrednione. Zaawansowane statsy nie biorą pod uwagę m.in. momentu sezonu w którym grali przeciwko sobie przykładowo 2 porównywani gracze oraz obiektywnych warunków - czy to był b2b, czy gracz grał dużo/mało minut, czy jaką faktycznie miał rolę w swoim teamie oraz jaki poziom prezentuje jego real team.

Mi to pomaga również przy pokazaniu głębi naszych składów. Oczywiście graczy niegrających z różnego powodu - nie licząc kontuzji - przy uśrednianiu, jak mamy wąską rotację również liczymy, choć ich impact jest odpowiednio mniejszy, jednak mi się oberwało w 2T jak miałem problemy z kontuzjami, za to, że mniejsze minuty w rotacji rl Miami grał McGruder, czy bardzo mało grali Koufos i Luwawu, którzy byli mi wtedy bardzo potrzebni i u mnie z pewnością by grali - szczególnie Koufos. 

Naturalnie każdy ma własny sposób oceny teamów i graczy i tymi statsami nic nie chce na nikim wymuszać. Poprzedni sezon mnie tu sporo nauczył w naszym BeGM, a wszelkie moje dyskusje i czepianie sie nie ma na celu komuś dopiec, a tylko poszukiwać najlepszych rozwiązań i możliwości udoskonalenia subiektywnych kryteriów. 

g2 - na wyjeździe

Orlando 190

Atlanta 81 (dojdą jeszcze kt. Glenna Robinsona III)

Orlando Magic:

KAT 37pkt. 4x3 15zb. 8as. 4prz. 2bl. 

Lowry 29pkt. 6x3 4zb. 7as. 1prz. 1bl.

Mitchell 24pkt. 5zb. 3as. 3prz. 1bl.

Oubre 23 3x3 8zb. 2as. 2prz. 

Gordon 10pkt. 7zb. 3as. 2prz.

Trier 22pkt. 3x3 3zb. 2as. 1prz. 1bl.

Nunn 18pkt. 2x3 4zb. 5as. 2prz. 1bl.

Prince 11 3x3 6zb. 1bl.

Ellington 9 3x3 2zb.

Joseph 5 1x3 4zb. 2as.

Williams 4pkt. 7zb. 3as. 1prz. 

 

Last game Charlotte Hornets

Westbrook 28 pkt

Jj Redick 14pkt

Serge Ibaka 18pkt

TJ Warren 12 pkt

DJ Augustin 14 pkt

Nemanja Bjelica 7 pkt

Danuel House 15 pkt

Domantas Sabonis 14 pkt

Luke Kennard 16 pkt

Isaiah Thomas 16 pkt

Dwight Howard 16 pkt

Shaquille Harrison 5 pkt

Razem 175 punktów

Jak po kontuzji wróci Kuzma i dołoży te swoje 18, to z Tobą wygram:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, fluber napisał:

Last game Charlotte Hornets

Westbrook 28 pkt

Jj Redick 14pkt

Serge Ibaka 18pkt

TJ Warren 12 pkt

DJ Augustin 14 pkt

Nemanja Bjelica 7 pkt

Danuel House 15 pkt

Domantas Sabonis 14 pkt

Luke Kennard 16 pkt

Isaiah Thomas 16 pkt

Dwight Howard 16 pkt

Shaquille Harrison 5 pkt

Razem 175 punktów

Jak po kontuzji wróci Kuzma i dołoży te swoje 18, to z Tobą wygram:)

Masz niezły atak ;) 

Jak przyjdzie kolej na Hornets, nie omieszkam naturalnie porównać jak by się taki mecz skończył. Przy dobrej/solidnej skuteczności za 3 Twoich graczy, mogłoby się to skończyć różnie, gdyż moi na ten moment są niesamowici. :P 

2 godziny temu, january napisał:

 Ale podobno Alonzo już odrzucił deal Draymond <-> Zeller+Oubre^

Orlando Magic dementują. :) Cody i Kelly nie są na sprzedaż. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Alonzo napisał:

Masz niezły atak ;) 

Jak przyjdzie kolej na Hornets, nie omieszkam naturalnie porównać jak by się taki mecz skończył. Przy dobrej/solidnej skuteczności za 3 Twoich graczy, mogłoby się to skończyć różnie, gdyż moi na ten moment są niesamowici. :P 

Troche poczekamy bo na razie czeka Cie seria raptors, knicks, nuggets i bucks:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Qcin_69 napisał:

W przyszłym roku zamiast ASG zostanie zorganizowany mecz Charlotte Flubera vs Magic Alonzo 

Uzupełnij ławkę, to też Ciebie włączymy do ASG :P 

31 minut temu, fluber napisał:

Troche poczekamy bo na razie czeka Cie seria raptors, knicks, nuggets i bucks:) 

Z Raptors już wstępnie liczyłem, ze nie będzie łatwo, bo też mają sporą głębię, ale przy wyrównanym meczu liczę na bonus za stabilizację składu, gdzie jednak w Raptors nie ma jeszcze na początku sezonu tego zrozumienia. 

Z Knicks gram na własnym podwórku i już wiemy, że Cody Zellerowi nie straszy jest Anthony Davis, do tego 3 Gwiazdy Knicks potrzebują trochę czasu na zgranie i ktoś tam jednak musi grac te trzecie boshowe skrzypce - a z pewnością nie będzie to Davis, zatem tu sumowanie punktów tych 3 Gwiazd mija się z celem, do tego przy Irvingu i Leo - dobrze grający Jevon Carter oraz McConnell tracą bez piłki na wartości, co może ograniczyć rotację Knicks. Tucker, Bazemore i Duncan Robinson są tu wg mnie graczami nr4-6 dla Knicks. 

Z Nuggets sporo może zależeć od tego, czy wróci Holiday, bo Ingles, czy Harris na ten moment mają średnio udany start sezonu. 

Natomiast w Bucks - ciężko powiedzieć, jak liczyć Iggiego, do tego słabo zaczęli Gibson, czy Belli, a Waiters cały czas nie gra. Niby Matthews gra nieźle, ale mam w pamięci jak mi się za niego obrywało że grałem nim spore minuty w playoffs, zatem.. ;) ogranicza to rotację Bucks i też liczę na łinn.

Oczywiście nie spodziewam się przy uśrednianiu po 1T, że GMowie pozwolą mi zacząć od bilansu 6-0, ale pewnie 4-2, czy 5-1 mogę tu sobie  nieśmiało liczyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, człowiek...morza napisał:

No trzech zawodników nie można podliczac, ale 15 na 181 pkt czemu nie 🤣

Przecież to tłumaczyłem. Czemu piszesz nieprawdę?

Davis z Irvingiem - looz

Davis z Leonardem  looz.

ale w tym przypadku komuś muszą polecieć statsy. Dlatego bardzo mnie ciekawi Twój opis 1T. 😘

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

Bo merytorycznie do tego co napisales sie odniesc nie da :)

Mówi do sporo o dyspozycji graczy w swoich oryginalnych systemach w teamach, w których grają w realu. 

Daje pogląd na głębię naszych składów i ich dopasowanie do aktualnego przeciwnika.

Mi pozwala też ocenić ogólny potencjał drużyn. Później mi będzie łatwiej znaleźć - kto grał/kto miał kontuzję/ kto był poza rotacją w danym momencie sezonu. 

 

Ogólnie jak widzę ponad 30pkt. różnicy przy takim sumowaniu, to dla mnie mecz jest rozstrzygnięty. Dopiero przy innych wynikach, zaczynam rozpatrywać kolejne elementy. Obaczymy co mi z tego wyjdzie, ale poza Waszym nabijaniem się z tego jestem nastawiony na konstruktywną krytykę. 

Na ten moment gram rotacją:

Lowry/Joseph

Mitchell/Nunn

Oubre/Prince (rotuję ich razem z Gordonem wymiennie sf/pf w zależności od potrzeb)

Gordon/Williams

KAT/Zeller (gdzie KAT gra z 10min. obok Codiego na czwórce)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.