Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin non stop nba 

Taka multiliga 

6x60 = 360 minut 

Choć podobno to 5 godzin 

Transmisja łączona z dziewięciu spotkań. Kibice będą mogli śledzić miedzy innymi wydarzenia na parkiecie w starciu Boston Celtics z Toronto Raptors oraz w meczu Brooklyn Nets z New York Knicks.

Ła vs jazz tez 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

 

Rozumiem, że bez dalszego komentarza i masz nadal zmiar tkwic w imiganowanym świecie zamiast zakopać topór wojenny? 

Dlaczego nam nie zdradzisz o co chodzi i dlaczego nazwałeś mnie zakłamanym typkiem. Oczekuje wyjaśnien, bo raczej po człowieku o Twojej kluturze nie mam cos się spodziewać z tak chamski teskt przeprosiń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Eld napisał:

@Ashigaru jak ostatnio wymieniliśmy ze 100 postów o Twoich ruchach życiowych robiłem z Ciebie debila?

Nie wiem o co chodzi... ale w mojej opinii nie robiłeś ze mnie debila, a nawet w kilku kwestiach mi pomogłeś i parę rzeczy uświadomiłeś.

Jeśli miałeś takie intencje, to albo Ci się nie udało, albo ja tego nie wyłapałem. ;)

BTW

Nie starczy tych dram? Apeluje: dajcie sobie buzi i kochajmy się jak dawniej 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, january napisał:

Panowie, bez urazy ale chyba powinienem skasować tą gównoburzę?

A ja bym jeszcze prosił aby chwilę powisiała aby nikt nie miał wątpliwości kto tu jesr obrażalskim smerfem i miał jakąś tam przestrogę.

3 godziny temu, Ashigaru napisał:

 

Nie starczy tych dram? Apeluje: dajcie sobie buzi i kochajmy się jak dawniej 😄

Buzi na zgodę dawał mu nie będę, ale jak wyciągnąłem dwa razy rękę na zgodę a ten nie i c*** i jeszcze mnie zakłamanym nazywa no to to już świadczy o tylko o nim, a nie o mnie.

Użył bym jakiś przymiotników, ale po co? 

59 minut temu, Tecu napisał:

Wywołany do tablicy potwierdzam, że nawet nie pomyślałem, że tak mogłoby się stać. 

Towar pierwsza klasa 😄

Ktoś chce jeszcze coś kupić? :)

Kłamliwy typ bankster wciśnie Ci wszystko!

8 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Bij na Hel, ziomek. 

Znów potrzebuję tłumacza.

Kiepski jestem ze slangów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oubre naprawdę solidnie wygląda na starcie sezonu. Chociaż Suns najwięcej zawdzięczają Rubio, bo dużo do przodu względem kultury gry poszli.

Nie wiem kto ma Baynesa u nas, ale takiego "c***ka" pod koszem chciałby mieć każdy pewnie. Zwłaszcza jego zasłony. 

Grant - Jokic to morderczy duet, idealnie że sobą fitujacy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tank Bryant wziął sobie do serca absencję Aytona i postanowił zrobić rozpierdol, o dziwo nawet zaczął używać nadprogramowych kilogramów i coś bronić (jak chwalę centra za obronę to znowu wpadnie XD), licze na ciekawy rozwój sytuacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.