Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, Lucas napisał:

Dlatego nie ma co wyciągać tak pojedynczych meczów i jeszcze manipulować w nich statami. 

Rozumiem że grając z lawki Wiggins oddaje mniej rzutów i tylko te celne?

W kwestii manipulowania statami to tak dla przykładu:

Jaren Jackson Junior w openerze najlepszym strzelcem Grizzlies, do tego dwa efektowne bloki i częste wizyty na liniach.

JJJ w obiektywnym przedstawieniu:

Najlepszy strzelec Memphis, ale 0-6 za 3 z open pozycji, do tego jeszcze 3 dość proste straty i 5 PF.

Niby ten sam mecz, a brzmi inaczej ;] I tak to wyglada gdy podajesz tylko pkt i zbiórki Wigginsa z tego meczu :)

No dokładnie. Taki Markkanen niby 35 pkt, niby 52% z gry, ale aż 6 niecielnych trójek na 7 oddanych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Markannen grał bardzo kiepską obronę. Do tego był nieskuteczny przez swój sposób gry. Większość meczu opierał grę na rzutach z półdystandach i całkiem ładnym rzucie hakiem, ale tak na prawdę dopiero w czwartej kwarcie zaczął wyglądać jak lider. Rollował, ścinał do kosza, wymusza faule.

mnie on jednak nie przekonuje na kogoś więcej niż sensowna druga opcja w dobrze obudowanym teamie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Markannen grał bardzo kiepską obronę. Do tego był nieskuteczny przez swój sposób gry. Większość meczu opierał grę na rzutach z półdystandach i całkiem ładnym rzucie hakiem, ale tak na prawdę dopiero w czwartej kwarcie zaczął wyglądać jak lider. Rollował, ścinał do kosza, wymusza faule.

mnie on jednak nie przekonuje na kogoś więcej niż sensowna druga opcja w dobrze obudowanym teamie.

Sporo zależy od trenera jak go wykorzystuje. Właśnie granie pick&rollów i pick&popów to jest jedna z jego najmocniejszych broni. Nie wiem czy ty też to zauważyłeś, ale Lauri wyglądał o wiele lepiej, gdy miał obok siebie na boisku Dunna, zamiast White'a

Nie potrafię się jakoś przekonać do Boylena. Chyba nadal wolałem Hoiberga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież oczywistym jest ze Wiggins z ławki wszystko trafia a tych niecelnych rzutów nie ma bo rezerwy przeciwnika ( nasze Knicks z ławka maja krucho) nie maja jak zatrzymać NUMER JEDEN DRAFTU ;) 

prawda jest ze Wiggins w nocy wygrał i gdyby tylko jeden rzut jego trafiony był mniej to by rl minny przegrali ;)

przecież oczywistym jest ze cały sezon będę się bronił przed atakami na Wigginsa i tu GM suns i jazz będą pierwszymi sprawiedliwymi ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał:

prawda jest ze Wiggins w nocy wygrał i gdyby tylko jeden rzut jego trafiony był mniej to by rl minny przegrali ;)

 

A gdyby spudłował o 10 mniej to wygraliby bez dogrywki, i co teraz?

O ile Lama coś tam o swoich wspomniał to ja nie wycinam pojedynczych i przekłamanych statów z jednego spotkania, więc albo rób to rzetelnie albo w ogóle, bo tak to tylko sobie utrudniasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odchodzmy za daleko od żartobliwych tonów bo takowe zapoczątkował CM i poszedłem w ten deseń. Gdyby nie oddał tych rzutów i przetrzymał piłkę byłoby 24sec volaton i wynik gwarantuje ze byłby taki sam. Biorąc od uwagę zbiórkę ofensywna po pudle AW wychodzi mi nawet gorszy.  

I co teraz? 

Przecież nasza gra to GM. Zbierasz talenty ale dopasowujemy tez role na parkiecie. Mam Wigginsa który obok zalet ma potężna liczbę wad. Jako GM spurs staram się je ograniczyć innym odbudowaniem kolegami po fachu i inna rola. O której pisze. W lepiej zbilansowanej ekipie ma Wiggins inna role a ze nie jestem zakładnikiem wyboru go z 1 jak i nie dałem mu 150.000,000 to łatwiej mi robić korekty 

Rl minny ma pod górkę właśnie przez te poprzednie decyzje. Obie błędne poprawiaja kolejnym bledem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robię wszystko aby tego uniknąć a czy uznacie czy spełni się w innej roli to inna zagwostka. Te niecelne rzuty i straty wyjdą w głębszej analizie 

Teraz, BMF napisał:

Jakie zalety ma Wiggins? 

Dajesz ze 4.

Dobry kondycyjnie

szybki na nogach 

nadal ponadprzeciętny atleta 

dlugie łapy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

Jest czarny i skacze, czasem.

Przez co ma dobry wskaźnik zbiórek ofensywnych. W nocy 5 

Potrafi wymusić faul lepiej niż całe spurs lat 9 tych 

Zanim wejdziemy w temat głębiej zwróćmy uwagę ze on u mnie nie jest druga opcja 

Dlatego minny ma ciężko 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj GM Minny bo o ile za 30 oddanych rzutów można cisnąć nie grzeszacego mądrością gracza to nie róbmy z niego beztalencia gdy ten regularnie dostaje ponad 30 minut s5 w ekipie nba 

Pośmialiśmy się z AW pewnego rezerwowego w naszej grze i tyle wystarczy. 

Liczę na poprawę selekcji rzutowej bo minny przebudowali sztab trenerski 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rosas mając go jako opcje 2 będzie bardziej kreatywny niż ja co zobaczysz w opisie daje mu mniejsza ale tez ważna role w zespole. 

Byłoby nieładnie gdybym cały dzień dyskutował o rezerwowym gdy Dejounte Murray wrócił po roku do gry gdzie dawno nie widziałem tak głodnego gry gracza. Serce rośnie 

Brogdon który już słyszałem zarzuty czy da radę brać na siebie więcej odwdzięczył się 11 asystami w totalnie nowym środowisku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.