Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 18.07.2019 o 06:05, Alonzo napisał:

3. Genialnym ruchem dla Spurs było odzyskanie Dejounte Murraya, który akurat był kontuzjowany cały sezon i chwilowo przebywał w Jazz od chwilowego GMa tej organizacji, który oddał Murraya za jeden trymestr Derricka Rosea i 2nd pick. Baaaardzo dobry ruch Ignasia.

bardzo szkoda tego dealu, bo już dzisiaj miałby pewny plac 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Eld napisał:

Kolega nam się mocno wkręcił. Cieszy mnie to niezmiernie! :)

szukałem zajęcia na niedzielę

5 minut temu, Lucas napisał:

Fajnie, ze Jazz tez walcza o Playoffs, moze ten Zachód nie bedzie taki nudny jak sie zapowiadało :) Powodzenia Wojtek :)

dzięki, od początku mówiłem, że celem jest tak się przebudować żeby nie stracić zbyt wiele sportowo (wyżej 2 rundy i tak bym nie skoczył) a tutaj sufit tego zespołu jest jednak bardzo wysoko a jeszcze bardzo dużo kasy będzie w 2021 do wydania

1 minutę temu, Alonzo napisał:

Ówczesny GM TuPalnik połaszczył się na 3 miesiące Derricka Rosea, jako fan Bulls :) 

Ignaś zrobił złoty interes ;) 

w*dymał bez mydła 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Denver, Warriors, Lakers, Houston, Suns, Kings, Jazz, Sota, Spurs. 9 teamów a gdzieś tam majaczy Camby z Griffinem i Karpik. 

Ten zachód wcale nie musi być taki do dupy choć ja tu widzę trzy wow drużyny i długo, długo nic.

Eld, Kungfu, Ashi, BMF będą w/w dostarczać winów choć jak SGA i Bagley skoczą do przodu a Paul pięknie pogra w RL OKC to o te winy może nie być aż tak łatwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że więcej teamów niż w ubiegłym sezonie będzie walczyło o playoffs. I z tej wymienionej przez Ciebie 11 nie bardzo widzę tu chętnych do tankowania. 

Na Wschodzie zanosi się na 12 teamów zainteresowanych wstępnie playoffs. 

Panowie, 

to może być naprawdę bardzo interesujący sezon :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Eld napisał:

Denver, Warriors, Lakers, Houston, Suns, Kings, Jazz, Sota, Spurs. 9 teamów a gdzieś tam majaczy Camby z Griffinem i Karpik. 

Ten zachód wcale nie musi być taki do dupy choć ja tu widzę trzy wow drużyny i długo, długo nic.

Eld, Kungfu, Ashi, BMF będą w/w dostarczać winów choć jak SGA i Bagley skoczą do przodu a Paul pięknie pogra w RL OKC to o te winy może nie być aż tak łatwo.

Jakim cudem Jazz są wyżej od mnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Lucas napisał:

Pels z Griffinem (zdrowym) wydaja mi sie trochę pewniejsi. Przy Jazz trzeba liczyc na duzo lepszy sezon Gordona oraz to, ze Hill bedzie gral jak w Playoffs, a nie sezonie regularnym ostatnim :P 

Gordon w poprzednim sezonie to był gracz na wartość 8-10baniek i grał sporo w słabym zestawieniu z Brownem, Hill jak się nie wykaże to dostanie skrócone minuty, proste (on i tak przyszedł zamiast Dellavedovy i JSimmonsa a za rok będę miał full bird do niego), jestem ciekaw ilu z was tak mocno ceni zestaw Griffin - Jonas w obronie :) 

image.png.60ade5d13d0cfb9e90781b1dc80b4559.png

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, polishllama69 napisał:

a dlaczego nie mają tam być ?

Bo ja mam lepszego franchise playera i w żaden sposób nie gorszy skład?

Ogólnie jak na fakt, że mam 40mln w dead money to mam solidny skład z szeroką rotacją. Do PO potrzebuje sprzyjających okoliczności, ale od Jazz widzę się wstępnie wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lucas napisał:

Nie wiem jaki jest sens robić ranking z np Bookerem u mnie, a Porterem w Socie etc. :P 

To miałoby sens gdybyśmy na priv wysłali Ci prowizowane składy na najbliższy sezon, bo tak to za duzo sie zmieni zeby jakos dyskutowac IMO.

No to mi wyślij, to uwzględnię, jeżeli to nie tajemnica:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak inni, ja tam bez problemu "prawdziwy" roster Suns mogę Ci udostępnić. Ty sam mowiles, ze czesc Twoich wymian wchodzi w życie później i IMO tylko z takimi rosterami ma to sens.

e: odpowiedzialem przed pojawiem sie Twojego posta ;) 

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Spróbuję chyba podliczyć dzisiaj już ten mój ranking wstępnie, bo widzę że ochota na dyskusję jest duża:)

Ktoś byłby tak miły i podrzucił aktualne wyniki ( jeżeli ktoś ma) poza niepewnościami typu Looney/Davis/Lopez

Pisałem dużą rozpiskę kilka stron wcześniej, kilka nazwisk się wyjaśniło już.

Więcej nie pomogę, bo weekend spędzam po za domem, a z telefonu nie podziałam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Bo ja mam lepszego franchise playera i w żaden sposób nie gorszy skład?

Ogólnie jak na fakt, że mam 40mln w dead money to mam solidny skład z szeroką rotacją. Do PO potrzebuje sprzyjających okoliczności, ale od Jazz widzę się wstępnie wyżej.

zakładam, że startujesz zestawem Jones - Brooks - Miles B. - Griffin - JV to pomimo większego starpoweru (jednak mniej przydatne na RS niż na PO) to reszta to same zagadki (Bamba, White, Giles, Musa) co mogą zarobić fajen minuty a mogą grać w większości garbage, DJJ i Holiday to fajni gracze z ławki i dobrze fitują, ale to chyba zbyt mało

7 minut temu, Lucas napisał:

Nie wiem, statsów nie śledzę, ale Jonas wydaje mi sie solidnym defensorem :P 

Tylko tu trzeba nałożyć poprawkę na to, że jest z Europy i ja to piszę ;) 

pod koszem tak, ale każdy switch lub wyjście dalej niż 2m od kosza to dramat, zresztą wystarczy poglądać co on w PO robił, lub nawet w zakończonym sezonie grając na bardziej ruchliwe zespoły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.