Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

@LONGER01 idealnie się ułożyło w realu dla ciebie, bo Turner i Siakam pewnie przejdą dalej a Lillard nawet jak odpadnie to zostawi po prostu dobre wrazenie po sobie. Po mału Raptors to trochę Team to beat na wschodzie? Jeszcze Heat, wiadomo, ale tam Beal i Durant jak narazie średniawka. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

Lillard zdobył 8 punktów drugich połowach do tej pory, myślę, że @LONGER01 jednak chciałby od chłopa trochę więcej

Zdobył 0 pkt ale wygrał mecz w pierwszej połowie w game1
zdobył 8 pkt w drugim meczu bo pacers nie zostawili mu już centymetra miejsca w IV kwarcie, ale przez trzy kwarty trzymał wynik praktycznie sam. 
 

jak dla mnie Lillard zagrał 9/10 w obu spotkaniach. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, LONGER01 napisał(a):

Most points in a game this playoffs:

1. Pascal Siakam (37)
2. Pascal Siakam (36)
3. Damian Lillard (35)
3. Tyrese Maxey (35)
5. Damian Lillard (34)

Jednak myślę że kluczowym będzie zdrowie i forma Leonarda.

do zobaczenia w Finale, dla mnie po pierwszych 2 meczach 1 rundy to Raptors są głównymi faworytami do tytułu, ale liczę że nasze chłopaki jeszcze dojadą bo na ten moment miałbym 4:2 dla Toronto ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Tecu napisał(a):

Byłem od zawsze zwolennikiem głosowania tajnego. Po wielu latach zdecydowaliśmy się na utajnienie głosowania w T3 co uznaję za udany eksperyment, choć niektórzy kręcą dalej swoje interesiki, trudno. Lustra można zawsze zakryć.

 

Część z Was protestowała przeciwko utajnieniu argumentując, że nie będzie dyskusji a to jest najważniejsze (wg mnie chodziło tylko o to by nie zabierać możliwości kopiowania głosów od przysłowiowego karpika).

Dlatego stanęło na głosowaniu tajnym a później dyskusja i ewentualną korekta pod wpływem dyskusji.

 

I teraz moje pytanie. Gdzie jest ta dyskusja? Nawet tematu do tego nie ma.

@Reikai możesz oczywiście przenieść lub usunąć ten post.

Moim zdaniem rowniez tajne glosowanie zdalo egzamin.

Po prostu wczoraj odkrylem punkt regulaminu, ktory wrzucalem tu wczoraj. Ktos wprowadzil ten punkt o dyskusji i przekonywaniu do zmiany glosu, co totalnie gryzie sie z tajnym glosowaniem. Najlepiej byloby to zignorowac, ale regulamin jest regulamin.

Od przyszlego sezonu zostaniemy przy tajnym glosowaniu, z tym ze zrobimy od razu pary playin po zakonczeniu glosowania, a nie tak jak teraz stracilismy 24h na nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

kurcze @ignazz ja dużo rzeczy jestem w stanie zrozumieć

ale jak można pomylić się o 4W w momencie gdy masz wszystko w opisie czarno na białym i jeszcze @Qcin_69 coś zarzucasz, że czegoś nie ogarnął :D

bądźmy poważni

 

W dniu 23.04.2024 o 19:45, ignazz napisał(a):

Moje poszły. Ze względu na mniejsze zaangażowanie poszło mega poważnie. 

Przeczytałem wszystkie opisy i jestem gotowy do dyskusji 

Świetny Pomysł z tymi ostatnimi tajnymi 

:D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.