Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Reikai napisał(a):

@Szulim dwie uwagi

1. Giddey Thomas to nie jest neutralny backcourt w D, a absolutnie zly zestaw w D.

2. Jakim cudem DLO wchodzi z lawki przy tym jak on gral w t2?

Sam sobie obciales kilka W ta decyzja.

A czemu mam nagle zmieniać rotację po tym jak grałem w T1? DAR ma u mnie stabilne miejsce i jest pierwszym 6th manem jaki wychodzi i gra minut tyle co by grał w S5. 

Rozumiem, żeś fan LAL i widziałeś popisy DARa w tym trymestrze, ale tym bardziej będzie masakrował rezerwowe unity zapewniając tym samym kilka W więcej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Szulim napisał(a):

A czemu mam nagle zmieniać rotację po tym jak grałem w T1? DAR ma u mnie stabilne miejsce i jest pierwszym 6th manem jaki wychodzi i gra minut tyle co by grał w S5. 

Rozumiem, żeś fan LAL i widziałeś popisy DARa w tym trymestrze, ale tym bardziej będzie masakrował rezerwowe unity zapewniając tym samym kilka W więcej ;)

Raczej bedzie nadrabial co kasztan Giddey zepsuje.

A zmieniac chociazby po to, zeby optymalizowac szanse na dobry wynik, a nie tkwic w schematach jak Darvin Ham.

Blad, blad, blad.

Zwlaszcza ze DLO bardzo zle zniosl przesuniecie na lawke w RL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu tak bardzo uznajesz Giddeya za kasztana ;) jakby taki kasztan był to by nie grał w S5 obok SGA tylko z ławki ;) 

także nie zgodzę się z tym - a optymalizacja wyniku może przybierać różne formy - czemu mam nie korzystać z wysokiej formy DARa w rezerwowych ustawieniach? Zamiast wtedy przegrywać to mogę trzymać flow w ofensywie i odjeżdżać przeciwnikom

mało kto ma w beGM tak szerokie rotacje jakie ja wystawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Szulim napisał(a):

Nie wiem czemu tak bardzo uznajesz Giddeya za kasztana ;) jakby taki kasztan był to by nie grał w S5 obok SGA tylko z ławki ;) 

także nie zgodzę się z tym - a optymalizacja wyniku może przybierać różne formy - czemu mam nie korzystać z wysokiej formy DARa w rezerwowych ustawieniach? Zamiast wtedy przegrywać to mogę trzymać flow w ofensywie i odjeżdżać przeciwnikom

mało kto ma w beGM tak szerokie rotacje jakie ja wystawiam 

Dlo prawie sie poplakal jak poszedl na lawke w Lakers, robil jakies szalone 6 ppg, a Ty oczekujesz ze bedzie miazdzyl rezerwowych przeciwnikow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Reikai napisał(a):

Dlo prawie sie poplakal jak poszedl na lawke w Lakers, robil jakies szalone 6 ppg, a Ty oczekujesz ze bedzie miazdzyl rezerwowych przeciwnikow.

Nie wiem skąd bierzesz te statystyki ale są mocno rozjechane z rzeczywistością ;)

i tak, widzę go jako 6th man of the year w moim zespole i będzie miażdżył rezerwy :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ten gracz akurat znany jest z ambicji wybujałego ego i problemem jest gra z ławki. Są gracze różni. I ten akurat ma z tym problem. Odwrotnie jak Keldon Johnson który gra z lawy i nie sepleni pod nosem. 

To nie zarzut do Ciebie tylko gracza że jest taki. I stąd wpis kolegi robiący pewne wyjaśnienie kwestii które sam wymyśliłeś. 

Każdy chciałby aby jego ławka zajeżdżała przeciwnika. Ale niektórym to nie pasuje. 

Mi się przypomina sytuacja gdy Duncan wracając po kontuzji raz zagrał z ławki i parodiował AI3 który w podobnej sytuacji okrzyczał trenera wylał żal w mediach że nie będzie grał z ławki. Duncan to sparodiował. 

Dar ma umysł bliżej AI niż TD 

Ale nie talent ;) i gra w takich okolicznościach gorzej bo chyba głowa wtedy zajęta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Reikai napisał(a):

Raczej bedzie nadrabial co kasztan Giddey zepsuje.

ale o co chodzi?

styczeń:

https://www.nba.com/stats/player/1630581/advanced?Month=4

grudzień:

https://www.nba.com/stats/player/1630581/advanced?Month=3

luty też bardzo dobry, poza efektywnością, zwłaszcza cenne jest to, że nie pogarsza znacznie obrony, dla mnie całkiem rozsądnie mieć DARa jako lidera 2nd unitu w takiej formie strzeleckiej, mając Thomasa i Banchero

dla porównania Russell w styczniu:

https://www.nba.com/stats/player/1626156/advanced?Month=4&SeasonType=Regular+Season

wiadomo, że tu trzeba brać pod uwagę siłę ekip, ale też bez przesady skoro DAR tyle czasu gra obok Lebrona i AD, podobny case do Granta grającego z ławki w czasie PO w Nuggets, przecież to tylko na jego korzyść działa i w teorii powinien być w ataku jeszcze lepszy

18 godzin temu, ignazz napisał(a):

Ale ten gracz akurat znany jest z ambicji wybujałego ego

tyle, że u nas od dawna jest poza światłem reflektorów, zrzucany nieco na ubocze, to nie jest ten sam case co wybujały DAR w Lakers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

ale o co chodzi?

styczeń:

https://www.nba.com/stats/player/1630581/advanced?Month=4

grudzień:

https://www.nba.com/stats/player/1630581/advanced?Month=3

luty też bardzo dobry, poza efektywnością, zwłaszcza cenne jest to, że nie pogarsza znacznie obrony, dla mnie całkiem rozsądnie mieć DARa jako lidera 2nd unitu w takiej formie strzeleckiej, mając Thomasa i Banchero

dla porównania Russell w styczniu:

https://www.nba.com/stats/player/1626156/advanced?Month=4&SeasonType=Regular+Season

wiadomo, że tu trzeba brać pod uwagę siłę ekip, ale też bez przesady skoro DAR tyle czasu gra obok Lebrona i AD, podobny case do Granta grającego z ławki w czasie PO w Nuggets, przecież to tylko na jego korzyść działa i w teorii powinien być w ataku jeszcze lepszy

Polecam zobaczyc jak Giddey wyglada w lineupach/minutach bez Shaia.

Tak z grubsza - Chodzi o to, o czym wspominal  @ignazz. Sa gracze ktorzy nie maja problemu z wchodzeniem z lawki. DLO jako podrecznikowa definicja slowa chimeryczny, nie jest takim zawodnikiem. 

To jest gosc ktory buduje swoja gre na pewnosci siebie, jak cokolwiek mu wejdzie do glowy, a duzo nie trzeba to wyglada jak w zeszlorocznej serii z Nuggets. 

Ja tu po prostu nie widze potencjalu na 6th mana.

Zwlaszcza kosztem Giddeya, ktory jebie caly spacing I nie broni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Reikai napisał(a):

Polecam zobaczyc jak Giddey wyglada w lineupach/minutach bez Shaia.

no jest na zero w NET, nie wiem czego oczekujesz, zwłaszcza, że to jest 300 minut w sezonie zaledwie, zresztą skoro jest słabszy w 2nd unicie, to chyba dobrze, że tu gra startera? 

tu masz Lillarda bez Antka

https://www.pbpstats.com/wowy-combos/nba?TeamId=1610612749&Season=2023-24&SeasonType=Regular%2BSeason&PlayerIds=203081,203507

Murraya bez Joka (lol)

https://www.pbpstats.com/wowy-combos/nba?TeamId=1610612743&Season=2023-24&SeasonType=Regular%2BSeason&PlayerIds=1627750,203999

i to można powielać praktycznie zawsze gdy rols gra minuty bez superstara, Giddey wcale tak źle nie wygląda na tym tle

poza tym pomimo bdb strzelecko okresu DAR wcale wybitnego ataku w LAL nie kreuje i jak zwykle oddaje tyle samo w D

18 minut temu, Reikai napisał(a):

Tak z grubsza - Chodzi o to, o czym wspominal  @ignazz. Sa gracze ktorzy nie maja problemu z wchodzeniem z lawki. DLO jako podrecznikowa definicja slowa chimeryczny, nie jest takim zawodnikiem. 

To jest gosc ktory buduje swoja gre na pewnosci siebie, jak cokolwiek mu wejdzie do glowy, a duzo nie trzeba to wyglada jak w zeszlorocznej serii z Nuggets. 

przestańmy udawać, że to co sobie myśli taki Russell ma jakiekolwiek znaczenie, u nas w Utah jaja mu do chodnika przymarzają, nikt się nim pewnie nie interesuje w jego gestii jest to czy chce być istotną częścią rotacji i mieć zapewnione miejsce w PO teamie, obniżanie bilansu na bazie jakiś wyobrażeń, które tu nie mają zastosowania jest zupełnie niepotrzebne

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

 

przestańmy udawać, że to co sobie myśli taki Russell ma jakiekolwiek znaczenie, u nas w Utah jaja mu do chodnika przymarzają, nikt się nim pewnie nie interesuje w jego gestii jest to czy chce być istotną częścią rotacji i mieć zapewnione miejsce w PO teamie, obniżanie bilansu na bazie jakiś wyobrażeń, które tu nie mają zastosowania jest zupełnie niepotrzebne

 

Aha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.