Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, ignazz napisał(a):

Dlaczego? Oddano doświadczonych grajków. Wypadali OG Duren Stew. Mathurin fajnie grał. Mi sporo z was nie dawało 50% z Dejounte Rozierem i gdy był Jalen 

T2 to glownie styczen I luty, oraz ze 3 spotkania w grudniu.

Duren w styczniu zagral w 15 meczach, w lutym poki co w 7 I wyglada bardzo dobrze, takze nie wiem co opuszczal.Og tez wypadl dopiero teraz.

Blizej mialem na mysli bardziej 10-11W niz 14. Mlodzi wygladaja bardzo przyzwoicie, nawet Sochan sie ogarnal.

Oddanie Collinsa to akurat plus :)

A nie oslabienie.

7 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

Warriors za to niezła kotwica zarzucona ;]

Kruche to zdrowie 😕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OG ostatni mecz zagrał 27 stycznia. To mocny strzał dla mojej ekipy. Sochan niestety się nie ogarnął. To ze zdjęto go z PG i zagrał pare fajnych gier nie sprawi ze można mu dać pozytywna ocenę za całość. A ma teraz mega zapaść za trzy. A to ogarniał wcześniej. 

Lubię mój skład. Są młodzi. I poczekam. Ale nie róbmy z nich maszynki do wygrywania 10-12 gier gdzie w total mam mniej siły niż rl DET czy spurs z Wemby 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce tu robić czarnego PR ale serio nie przesadzajcie. 

Teraz, Reikai napisał(a):

3 mecze w grudniu I 14 w styczniu. Glosujacy na pewno beda pamietac o wyjatkowym impatcie podczas tych 17, albo I wiecej meczow jesli wroci.

Jako 3 opcja jest rewelacyjny. Ale ja nie mam takich graczy jak rl knicks 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Reikai napisał(a):

Ty zaczales przeginac z tymi 2W, ja tylko podkreslam ze nie jest tak zle :D

Przecież nigdzie nie ma opisów T2 ani propozycji bilansów. 

A ze jestem słabszy w T2 niż T1 to oczywiste. 

Nie wiem jak w takim przypadku chcesz dużo lepszy bilans przemycić nie wiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Reikai napisał(a):

Aha

Bo Twoi gracze graja lepiej niz w T1, czy bo pozbyles sie cancera Collinsa?

Bo oddałem najlepszego strzelca i gościa z najwyższym Ppg i apg?

Obroniłbys może swój punkt widzenia gdybym trafił chociaż z keldonem. Ale on zrzucony na ławkę ma mecze gdzie rzuca 8 punktów. 

Gość mnie zawodzi a zastapił dwóch dobrze produkujących graczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem czy jego gra obecnie nie jest gorsza niż Collinsa i pisze to z bólem. 

Teraz, Reikai napisał(a):

I brak Scary Terry aka nabijam puste cyferki I mam minusowe IQ rekompensuje to, ze mlodzi sa wyraznie lepsi?

Kto z tych młodych?

Renesans to robi Kuminga i coraz lepszy Ingram. A nie Sochan Stew czy OG. Jedynie Duren stopniowo się poprawia. Nawet Mathurin gra ciut gorzej ale tu wpkych ma Siakam może v

Wiem ze Zach kontuzjowany i chętnie zawrócisz na ręcznym ale już tak nie wojuj o zwycięstwa spurs kosztem warriors 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał(a):

Ja nie wiem czy jego gra obecnie nie jest gorsza niż Collinsa i pisze to z bólem. 

Kto z tych młodych?

Sochan Mathurin Duren, kazdy z nich wyglada lepiej w T2 niz T1. OG mial genialny okres. Tre Mann po przyjsciu do Hornets wyglada bardzo fajnie i daje impact Roziera w T2, tylko z mozgiem.

Mysle ze chlopaki przezyja, ze nie ma Collinsa I Roziera I sama ambicja wygraja wiecej niz w T2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ambicji mój skład ma więcej niż inne ekipy. Ale po prostu nie widzę aby zamieniło się to na wygrane. I to dosyć regularne. Ja inwestuje w młodość i cieszy każdy występ ale wejdź na strony fanów spurs to zobaczysz ze Sochan jest obecnie najbardziej krytykowanym graczem zespołu. Dodasz keldona którego każdy w lato chce oddać i mam kłopot aby przyznać Tobie racje. Jako gracze młodzi jasne ze będą robić postępy ( oby) ale to nie ten etap aby zamieniło się ambicje na wygrywanie. Gdybym miał Ingrama lub Wemby lub Cade może widziałbym to inaczej. 

Ja lidera ciagle szukam. 

Mam swietny podkład aby lidera obudować. Ale go nie mam 

Ale kończmy już bo za dużo tego. 

Mam potencjał i trzeba czekać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga uwaga

Wiekszosc ekip zakonczylo juz T2

 Pojedyncze ekipy maja jeszcze jeden mecz do rozegrania. Opisy oficjalnie ruszaja 24.

Tak tylko przypominam, ze serio ciezko znalezc bedsie wymowke zeby nie napisac opisu w takim przypadku, skoro dzieki ASG ma sie dodatkowy tydzien na to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.02.2024 o 10:34, Denis Bad Boy Załęcki napisał(a):

Przejrzałem sobie składy trochę dokładniej, na razie tylko na wschodzie, więc zgodnie z życzeniami przedstawię jak to widzę. Z bólem serca skupiałem się głównie na poziomie sportowym, ale nie ukrywam że gdy miałem zagwozdkę, to team z większą liczbą frajerów szedł z automatu niżej...

1. Raptors - Leonard, Siakam, Turner, Reid to dobrzy gracze i w większości sztywne chłopaki, za Bilardem nie przepadam, ale też wciąż lepiej go mieć niż nie mieć. Wyrzuciłbym tylko tego śmietnika THT przy najbliższej możliwej akcji, bo ani nie gra w kosza, ani nie jest jakoś szczególnie prawilny

2. Heat - Luka z lamusami z Mavericks potrafi robić cuda, a tu ma do pomocy Duranta. Kevin to wprawdzie jedna z większych parów w lidze, ale też jeden z lepszych zawodników. Plus za Tillmana i Rose'a. Derrick wprawdzie już dogorywa, ale sentyment do tej prawilnej ekipy Bulls sprzed lat na zawsze w sercu. Jedynie Len i Osman do wyjebania przy najbliższej okazji. Widać, że to na komendę to przynajmniej 5 razy w miesiącu biega

3. Magic - Podoba mi się ten skład, Gordon, Grant Williams, Gafford, Mann. Chłopaki dobrze grają w kosza, a ponadto na pewno nie wymiękną kiedy trzeba będzie spuścić komuś charakterny wpierdol 4 na 1. Jest też Mitchell, świetny gracz, który dostaje po łbie bo przeciętny fan NBA ma kurzy móżdżek i pamięta ostatnie PO, ewentualnie 2 lata wstecz. Ja pamiętam trochę więcej i wiem, że chłop nie wymięka na robocie i jeszcze wielu zaskoczy. Gdyby nie ten Towns, a w jego miejsce mniej pizdowaty gość o podobnym skillu, pewnie nawet dałbym na pierwszym miejscu. Ale ulica nie zapomina i dozgonny c*** wiadomo gdzie dla tego frajerzyny

4. Sixers - Zgromadzić tylu miękiszonów w jednym miejscu to trzeba umieć. Przecież gdyby tam jakiś charakterny chłopak pojawił się w szatni i warknął nieco mocniej to te wszystkie Embiidy, Klaye, Irvingi miałyby już wykręcone "112", no i oczywiście doznaliby kontuzji, bo w tym też są wybitni. Koszykarsko cały projekt na pewno na plus, ale ode mnie miłych słów nie będzie. Tylko Maxeya lubię.

5. Bulls - Dużo dobrych chłopaków, solidnych zawodników, może trochę na wyrost, może kilku z nich mam poza radarem i pamiętam ich lepsze czasy, a teraz są c***owi, ale mają ode mnie kredyt zaufania. W minusach wpisałem sobie clowna Payne'a, który natychmiast musi być schowany, bo takie ścierwo nie powinno mieć miejsca w żadnej drużynie NBA. 

6. Celtics - Fox, CJ, Barnes z Raptors. Wszystkich lubię i byłbym skłonny zaufać w niekoniecznie legalnych przedsięwzięciach. Ale z drugiej strony jest największa ciota w lidze od czasów Collinsa czyli Powell oraz ten frajerzyna Kuzma, który jedyne co potrafi to macać sześćdziesiątki. Słodko gorzkie to wszystko, w realu raczej by nie przeszło, bo wyżej wymienieni zostaliby od razu pogonieni przez takiego McColluma.

7. Pistons - Za samego Moranta nie mogli być niżej i c*** mnie to obchodzi, że nie gra. Pozdrowienia od charakternych chłopaków z Elany. Poza tym Lauri oraz White z Bostonu, to mogłoby fajnie funkcjonować na poziomie walki o udział w playoffach. Na minus Poetl, widziałem białko, trzeba gonić przy najbliższej okazji. Ja (mam na myśli Moranta, ale też siebie) na pewno wkurwiony.

8. Cavs - Lubię tego Halliburtona, jeśli Rick daje komuś takiemu klucze do drużyny, a Rick dowodził Pacers w czasach Jaxa, Artesta i JO (piękne wspomnienia), to znaczy że facetowi można ufać. Trochę za dużo kontuzji, co na pewno psuje obraz sportowy, ale kontuzje wyleczysz, charakteru już nie. W minusach mam Eubanksa, wiadomo za co, wiadomo co ulica z nim zrobi. Od razu szukać trejdu, zwolnienia, c*** wie czego. Nie ma miejsca dla takiej k**** w lidze. Barrett i Johnson za dużo zarabiają, dlatego prawdopodobnie nie ma zbyt dużego pola na rozwój dla tego teamu.

9. Nets - W minusach wpisałem Herro, a to chyba lider tej drużyny, stąd też nie mogą być zbyt wysoko, ale reszta całkiem mi się podoba. Przede wszystkim Brooks, który prawilnie przypierdala się do wszystkich zblazowanych gwiazdeczek z wiadomo kim na czele, ponadto Sengun, Boucher, Lowry, Murray, nawet ten Vando z Lakers. Powiem, że chętnie bym zobaczył tę drużynę w rzeczywistości i zaprosił na imprezę gdzieś na rejony w Toruniu.

10. Pacers - No tu nie ukrywam, że lekko obniżyłem za peżota Bridgesa, miejsce tej rury jest pod celą, a tam wiadomo co by się z kurwiszonem działo. Na przeciwnym biegunie Nesmith. Wprawdzie widziałem go 2 razy, więc może trafiłem na dobre spotkania, ale sądzę że może być z niego kawał grajka. Plus charakterologicznie też niczym złym nie zasłynął. W plusach mam jeszcze Podziemskiego, już za samo wypi****lenie na ławę frajerzyny Thompsona ma dozgonny szacunek.

11. Bucks - Edward żółta kartka, albo przychodzisz do ludzi się wytłumaczyć albo masz jechane do spodu przy każdej okazji. Wybór należy do ciebie. Cwele wolnościowe Wood i Fultz też nie pomagają w obiektywnej ocenie tej drużyny. Twarz ratuje Bobby Portis, który trzyma ich tam za mordę i można wierzyć że ogarnie Edwardsa. Koszykarsko chyba są dosyć mocni, więc nie mogłem bardziej ich zrzucić.

12. Knicks - Nie dość, że ich GM cały czas się podpruwa i jest już na krótkiej liście ludzi do wyjaśnienia, to jeszcze zebrał skład nieprzystający do miasta takiego jak Nowy Jork. Skąd ty tego LaMelo wziąłeś? Z komendy jak składaliście zeznania razem ze starym Ballem? Plumlee więzienna zabaweczka, Prince kolejny do schowania. Tu w zasadzie nic nie gra poza Brownem, no i może Horfordem.

13. Hawks - dużo młodych graczy, Jamal Murray na pewno sporo pomoże, ale wziąłbym kilku starszych, charakternych gości, żeby prowadzić szatnie we właściwym, prawilnym kierunku. 

14. Wizards - Wiggins, Hart, Richardson. Fajna ekipa, ale raczej nie do grania w koszykówkę, bo brakuje jakości. Brakuje też miejsca dla Olynyka, który jedyne na co zasługuje to liść na mordę. Mela na cwela.

15. Hornets - mem z Paździochem pt. co to za gówno oraz słynny tekst Zbigniewa Stonogi "szkoda strzępić ryja". 

 

 

 

Kiedy zachod?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Denis Bad Boy Załęcki w spurs jest jeszcze 

49-CACF2-D-BA42-4-CC1-9106-F98-FD59-D4-B

 


 


i tu serduszka tez nie ma?

Nawet MM docenił 

Markieff Morris: "He actually did like a wrestling move on me. I said that's impressive, I told him. It was impressive because he used a lot of force & he kind of flipped me. He got me.” Jeremy Sochan: "Just being a little cheeky is something I do."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.