Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

 

Cytat

Among players with at least 20+ MPG and games played, Pritchard has the 6th best AST/TO Ratio (4.64). Can get Boston into their sets, and rarely turns it over. 116 AST with only 25 TO on the season.

Over the last 16 games, Pritchard is averaging: • 11.1 PTS • 3.4 RB • 3.2 AST with 0.8 TOV • 48.1-42.9-75.0 shooting splits Giving the C’s great minutes, felt it was deserving of some recognition.

 

 

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, człowiek...morza napisał(a):

 

Ten blok na Bitadze w 1:50 - kilka dni temu miałeś żal do sędziów ze Brown był faulowany przy bloku Hielda, bo tamten po czystym bloku go musnął w głowę, a teraz wrzucasz filmik na którym tez dochodzi do kontaktu po bloku, tylko, że chyba duuuużo większego kontaktu

To jak, był faulowany wtedy Brown czy clean block? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RonnieArtestics napisał(a):

Ten blok na Bitadze w 1:50 - kilka dni temu miałeś żal do sędziów ze Brown był faulowany przy bloku Hielda, bo tamten po czystym bloku go musnął w głowę, a teraz wrzucasz filmik na którym tez dochodzi do kontaktu po bloku, tylko, że chyba duuuużo większego kontaktu

To jak, był faulowany wtedy Brown czy clean block? :D

zalezy którego rabina w Człowieka...Morza pytasz :P

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Reikai napisał(a):

Ale Mavs u nas ostatnio smigaja z takim AD i Zionem. Piekna walka w top3, Lakers troche odstaja teraz przez gorszych LBJ i Currego. Natomiast top3 moc.

O PO tez fajna walka i duzo kontuzji. Sie dzieje.

Jakim Zionem? Gra z grubsza to co zwykle, raz wybitnie raz niemrawo. Mecz w którym go tak chwaliłeś w temacie jazda jazda włączyłem w drugiej połowie i niczym się nie wyróżniał, na pewno nie tym zaangażowaniem i złością o której tak mocno gadałeś. 

Nie że hejtuje tą opinie czy coś, ale mnie dziwią zachwyty.  Zauwaz np że poprzez skromność Tecu nikt słowem nie wspomni o tym co wyprawia ostatnio Kyrie, a potem znowu będziecie dawac sixers bilanse typu 14-14 ;] gość gra wy-bi-tnie od powrotu po kontuzji. To jest prawdziwy temat do zachwytów a nie Zion ze swoim 21ppg w ostatnim miesiącu, gdy w sezonie robi 22 :) 

 

A taki ad i Trae graja b. dobrze ale tez nie idą za tym zadne wyniki zespołu, Trae znowu miał tez kilka beznadziejnych występów, jak te przeciw Pacers. Teraz nabił sobie ładnie boxscore na spurs w pierwszej połowie gdzie zrobił 27-7 na 6/6 za trzy, chora była ta pierwsza połowa. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, RonnieArtestics napisał(a):

Jakim Zionem? Gra z grubsza to co zwykle, raz wybitnie raz niemrawo. Mecz w którym go tak chwaliłeś w temacie jazda jazda włączyłem w drugiej połowie i niczym się nie wyróżniał, na pewno nie tym zaangażowaniem i złością o której tak mocno gadałeś. 

Nie że hejtuje tą opinie czy coś, ale mnie dziwią zachwyty.  Zauwaz np że poprzez skromność Tecu nikt słowem nie wspomni o tym co wyprawia ostatnio Kyrie, a potem znowu będziecie dawac sixers bilanse typu 14-14 ;] gość gra wy-bi-tnie od powrotu z kontuzji. 

Ogólnie Kyrie jest zajebista druga opcja!!! Gorzej jak musi sam ciągnąć wózek przez cały sezon ;) ale tak jak miał w Cavs z LBJ, w Nets z Durantem i teraz z Luka to takiego KI chce się oglądać :) oczywiście jak nic mu nie odbija 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, RonnieArtestics napisał(a):

Jakim Zionem? Gra z grubsza to co zwykle, raz wybitnie raz niemrawo. Mecz w którym go tak chwaliłeś w temacie jazda jazda włączyłem w drugiej połowie i niczym się nie wyróżniał, na pewno nie tym zaangażowaniem i złością o której tak mocno gadałeś. 

Nie że hejtuje tą opinie czy coś, ale mnie dziwią zachwyty.  Zauwaz np że poprzez skromność Tecu nikt słowem nie wspomni o tym co wyprawia ostatnio Kyrie, a potem znowu będziecie dawac sixers bilanse typu 14-14 ;] gość gra wy-bi-tnie od powrotu po kontuzji. To jest prawdziwy temat do zachwytów a nie Zion ze swoim 21ppg w ostatnim miesiącu, gdy w sezonie robi 22 :) 

 

A taki ad i Trae graja b. dobrze ale tez nie idą za tym zadne wyniki zespołu, Trae znowu miał tez kilka beznadziejnych występów, jak te przeciw Pacers. Teraz nabił sobie ładnie boxscore na spurs w pierwszej połowie gdzie zrobił 27-7 na 6/6 za trzy, chora była ta pierwsza połowa. 

Zion w tym meczu darl jape,  trashowal przeciwinikow I jechal zarowno z Nuggets jak i Mavs pieknie. Nie to co ten leszcz Ingram :] dawno tak dobrego Ziona nie widzialem I tak zaangazowanego.

Co do AD I Trae  - nie rozumiem tej narracji u nas ze skoro w RL nie ma zwycięstw, a sami gracze graja kozacko, to nalezy to ignorowac. Davis jest ostatnim powodem czemu Lakers ssaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Reikai napisał(a):

Co do AD I Trae  - nie rozumiem tej narracji u nas ze skoro w RL nie ma zwycięstw, a sami gracze graja kozacko, to nalezy to ignorowac. Davis jest ostatnim powodem czemu Lakers ssaja.

Jasne, razem w komplecie wykręcą dobry bilans, ale chodzi mi o pokazanie, że ich impact jakiś topowy nie jest, bo jakby był to byłoby tez więcej winów, niż ostatnimi czasy. 
 

co do ziona - tak ich strashtalkowal ze skasował go Kleber ruchem a’la hack-a-Zion, a thj pokazał mu wcześniej kto jest alpha dogiem :]

@Reikai skomentowałem w media room ale wrzucę tu, niech bedzie dyskusja: 

 

 

Jo, Strasznie pompujesz tego kuminge, a jest taki se to be honest, niech się nauczy też coś zbierac bo chyba warunki ma do tego, a rookie guard zbiera więcej od niego :) 

kuminga jest świetny w transition to trzeba mu przyznać, i w tych akcjach gdzie obrona się zagapi z powrotem do defensywy po rzuconym koszu i idzie sam, jest meeega skuteczny. Ale jak przyjdzie co do czego i powiedzmy ze wejdą do playoffs, to nie widzę żeby miał w zanadrzu narzedzia żeby regularnie punktować.  Ma potencjał, ale nie wiem czy kiedys jeszcze przekuje to w bycie kozakiem. Nie sądzisz ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RonnieArtestics nie sadze

to znaczy oczywiscie ze oceniany tu jest potencjal. Dopoki nie wyrobi sobie legitnego rzutu, to bedzie problemem w PO, jak kazdy inny ceglarz. Dlatego ja jaram jego rozwojem z tygodnia na tydzien, a nie ze juz teraz jest niewiadomo jak zajebisty.

Zwlaszcza, ze ciezko mi znalezc 21 latka, ktory z tygodnia na tydzien robi progres, ma wybitny atletyzm, broni, atakuje obrecz bardzo skutecznie, a do tego rzuca na 40% za trzy. Takich graczy nie ma.

Rzut mozna w miare nauczyc, takiego atletyzmu, ciagu na kosz i agresji nie. Taki Patrick Williams jakby mial atletyzm i agresje Kumingi, to bylby o polke wyzej jako grajek.

Co z tego wyniknie, nie wiem. Natomiast potencjal jest imo wiekszy od wielu innych graczy w lidze w tym wieku o podobnym profilu I skillsecie.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Qcin_69 napisał(a):

Paul George wyjaśniający po dwóch stronach parkietu MVP SGA do porannej kawki:) 

przy czym nie byłoby tego rekordu, gdyby nie stary poczciwy śliwka, który jak zwykle - gdy tylko otrzyma szanse - dostarcza solidny poziom. 14 pkt 5 zb 2 as 3 blk w 24 minuty.

miło, że wraz z Robinsonem wrócili do domu.

once a knick always a knick

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, człowiek...morza napisał(a):

przy czym nie byłoby tego rekordu, gdyby nie stary poczciwy śliwka, który jak zwykle - gdy tylko otrzyma szanse - dostarcza solidny poziom. 14 pkt 5 zb 2 as 3 blk w 24 minuty.

miło, że wraz z Robinsonem wrócili do domu.

once a knick always a knick

 

faktycznie, Minnesota i Knicks znowu na topie, jak za dawnych lat.

 

 

 

Dawnych dla Knicks ofc, nie Minnesoty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no @LONGER01owi fajnie się układa sytuacja z reala.

kto wie, może będzie run w PO.

ale no trzeba wykonac ruchy, bo ewidentnie brakuje dwóch gości na obwodzie.

reid lub okongwu powinni pójść w ruch, a może i obaj.

jezeli nie all-in, to porozmawiałbym z @Szulim na temat coś wokół Gordona i Joe za okongwu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, człowiek...morza napisał(a):

no @LONGER01owi fajnie się układa sytuacja z reala.

kto wie, może będzie run w PO.

ale no trzeba wykonac ruchy, bo ewidentnie brakuje dwóch gości na obwodzie.

reid lub okongwu powinni pójść w ruch, a może i obaj.

jezeli nie all-in, to porozmawiałbym z @Szulim na temat coś wokół Gordona i Joe za okongwu

Z drugiej strony skoro THT i Joseph na piłce dają taki dobry bilans to po co to ruszać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.