Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

I mamy absurd ze rl ekipa chroniąca gwiazdy na po głęboka rotacja daje prezent naszym beGM. Wystarczy udawać ze się nie zauważa problemu fatique

Chce wszystkim po prostu przymkniec ze w nba wartość ma wypoczęta i zdrowa gwiazda a nie zajechaną ale w arkuszu beGM. 

Nasza gra miała przepisami trzymać się realiów ale robić w innym otoczeniu narracje o kalce wyników z po każdego gladiatora jest mylne. Ale i trudne do przedyskutowania alternatywnego. 

Wiele ekip nawet z szersza rotacja poślizgnęło się o własne nogi bo za mocno walczyli w lutym i marcu. Mając alternatywy. A u nas często tych alternatyw nie tworzymy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Alonzo napisał(a):

Luka z Irvingiem zrobił 16-12, a Durant grający kosmos z Bookerem i Nurkiciem 14-14. 

Ile meczów zagrał irving? Ile meczów zagrał booker? Ile meczów zagrał doncić? Ile zagrał Durant? Ile zagrał Paul?

Taka dyskusja z foliarzem, niepotrzebnie zaczynałem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał(a):

Ile meczów zagrał irving? Ile meczów zagrał booker? Ile meczów zagrał doncić? Ile zagrał Durant? Ile zagrał Paul?

Taka dyskusja z foliarzem, niepotrzebnie zaczynałem 

Rozpisz sobie rotację wysokich Heat lemingu (nawiązując do foliarza).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, ignazz napisał(a):

I mamy absurd ze rl ekipa chroniąca gwiazdy na po głęboka rotacja daje prezent naszym beGM. Wystarczy udawać ze się nie zauważa problemu fatique

Chce wszystkim po prostu przymkniec ze w nba wartość ma wypoczęta i zdrowa gwiazda a nie zajechaną ale w arkuszu beGM. 

Nasza gra miała przepisami trzymać się realiów ale robić w innym otoczeniu narracje o kalce wyników z po każdego gladiatora jest mylne. Ale i trudne do przedyskutowania alternatywnego. 

Wiele ekip nawet z szersza rotacja poślizgnęło się o własne nogi bo za mocno walczyli w lutym i marcu. Mając alternatywy. A u nas często tych alternatyw nie tworzymy. 

A ktoś się czepiał dlaczego MPJ gra u mnie jedynie 24minuty mając Oubre jako backup ,😉

9 minut temu, ignazz napisał(a):

I mamy absurd ze rl ekipa chroniąca gwiazdy na po głęboka rotacja daje prezent naszym beGM. Wystarczy udawać ze się nie zauważa problemu fatique

Chce wszystkim po prostu przymkniec ze w nba wartość ma wypoczęta i zdrowa gwiazda a nie zajechaną ale w arkuszu beGM. 

Nasza gra miała przepisami trzymać się realiów ale robić w innym otoczeniu narracje o kalce wyników z po każdego gladiatora jest mylne. Ale i trudne do przedyskutowania alternatywnego. 

Wiele ekip nawet z szersza rotacja poślizgnęło się o własne nogi bo za mocno walczyli w lutym i marcu. Mając alternatywy. A u nas często tych alternatyw nie tworzymy. 

A ktoś się czepiał dlaczego MPJ gra u mnie jedynie 24minuty mając Oubre jako backup ,😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, ignazz napisał(a):

Nasza gra raczej powinna unikać takich żartów ze starczy mi Ponitka

daj spokój, tu tylko żarty zostały, z Temple Reedem i Williamsem ma w sumie 12 graczy, a przecież Milsap też był jeszcze w lidze 

żarty to sobie robi kolega szukając teorii z kosmosu i to żeby to jeszcze miało jakiś sens i potwierdzenie w czymkolwiek 

 

18 minut temu, ignazz napisał(a):

Chce wszystkim po prostu przymkniec ze w nba wartość ma wypoczęta i zdrowa gwiazda a nie zajechaną ale w arkuszu beGM. 

to nie jest prawdą 

Nuggets, OKC, Boston, LAC, Pels, Wolves i wiele innych grają zawsze tym rs co mają najlepszego, nawet Lakers nie oszczedzają swoich gwiazd

29 minut temu, Alonzo napisał(a):

Clue jest takie, że żeby ta drużyna zeszłorocznych Nuggets w ogóle funkcjonowała, to Temple i reed byliby graczami rotacji, a a ta wcześniejsza siódemka dostawałaby rotacyjnie wolne w poszczególnych meczach (np b2b), co obniżyłoby bilans Nuggets, ale dało Tobie w miarę zdrowy team na walkę o mistrzostwo. 

nie rozpisuje garbage minut, bo to nie ma sensu, nie wiem kto to robi w ogóle 

masz przykład z Nuggets w b2b wczoraj wyszli S5 na osłobionych Magic, nikt nie myślał, żeby ich oszczędzić, jak jesteś zdrowy to grasz po to dostajesz te wywrotki siania by być dostępny, zmęczenie jest czymś normalnym, ale nawet LeBron nie odpoczywa gdy naprawdę nie musi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Alonzo napisał(a):

Rozpisz sobie rotację wysokich Heat lemingu (nawiązując do foliarza).

Heat mają 5 gości w składzie, którzy w rl NBA regularnie grają na pozycji 4 lub na pozycji 5: Durant, Aldama, Tillman, Biyombo i Osman ( od biedy można dodać housa, ktory w Houston grał jako pf, aktualnie głównie jako sf). Łącznie opuścili 23 mecze, średnio mam dyspozycji 4,2 gracza spośród wyżej wymienionych w 1 trymestrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał(a):

Heat mają 5 gości w składzie, którzy w rl NBA regularnie grają na pozycji 4 lub na pozycji 5: Durant, Aldama, Tillman, Biyombo i Osman ( od biedy można dodać housa, ktory w Houston grał jako pf, aktualnie głównie jako sf). Łącznie opuścili 23 mecze, średnio mam dyspozycji 4,2 gracza spośród wyżej wymienionych w 1 trymestrze.

Zgadza się 

Durant musi grać na pf a nie tak jak w opisie masz na sf. Jego zmiennikiem jest Osman, a Adama lata od pf na centra gdzie jest bardziej potrzebny bo ciągle wypada Tillman.

Biyombo nie liczę w meczach 1-5, tam backup musi być Len.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Alonzo napisał(a):

Zgadza się 

Durant musi grać na pf a nie tak jak w opisie masz na sf. Jego zmiennikiem jest Osman, a Adama lata od pf na centra gdzie jest bardziej potrzebny bo ciągle wypada Tillman.

Biyombo nie liczę w meczach 1-5, tam backup musi być Len.

Jak wszyscy są zdrowi to gra na SF, jak kogoś brakuje na pf. I nie wiem czemu Durant na pf to minus mojej rotacji podkoszowej i powód do obniżania bilansu 

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, MarcusCamby napisał(a):

Czemu w ogóle @Reikai zrezygnowałeś z prowadzenia Hawks?

W ogóle nie rozumiem motywów tej decyzji.

Bede mial podobny bilans do Hawks zakladam

Draft

Ewentualne pretensje

Konflikt interesow

A czemu wzmacniasz Hawks? Zeby miec lepszy pick dla siebie?

Juz zaczalem na priv dostawac wiadomości, ze trzeba znalezc rozwiazanie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ignazz napisał(a):

Nie mam nic przeciwko temu abyś wzmacniał hawks. Zarządzasz klubem aby był lepszy. 

Tez tak uwazam, ale dla unikniecia pozniejszych podejrzen i pretensji tak bedzie lepiej.

Zwlaszcza, ze docelowo to Karpik chcial Hawks i Victora i tak, tylko jakos dziwnie wyszlo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ignazz napisał(a):

No to nie masz wyboru. Musisz zrealizować wszystkie postulaty gm. Wzmocnij hawks kosztem spurs oddając tego chudzielca. A Karpik tez będzie zadowolony bo częściej w derbach będzie miał Victora. Jako przeciwnika. 

Juz wystarczy, ze liga sie wypiela przed Spurs I wyslala go tam, gdzie chcial.

BeGM nie jest tak skorumpowane jak Silver!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, LONGER01 napisał(a):

Czy @MarcusCamby pracuje już nad tabelą po IT?

Oj nie. Dzisiaj procesy myślowe u mnie nie zachodzą, bym się tym zajął. Ewentualnie jutro.

A ktoś z dostępem do arkusza nie może tego machnąć szybciej korzystając już z modelu?

Jeśli nie, to tak jak mówię dopiero jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał(a):

Oj nie. Dzisiaj procesy myślowe u mnie nie zachodzą, bym się tym zajął. Ewentualnie jutro.

A ktoś z dostępem do arkusza nie może tego machnąć szybciej korzystając już z modelu?

Jeśli nie, to tak jak mówię dopiero jutro.

Rada rozdzielila obowiazki, Ozzy zajmie sie liczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.