Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Qcin_69 napisał(a):

ten imo słabszy :P Ale za to końcówka, jak wjeżdżają cytaty z forum CMa to coś co zawsze doprowadza mnie do śmiechu :D

Moja ulubiona sekwencja następująca po sobie to :

1) jedzies z tą cygańską kupą gówna Ely! (w domyśle o mnie)

 

Znamy się. Nie musisz tego tłumaczyć;) 

tego drugiego filmu nie kojarzę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, LAF napisał(a):

@Qcin_69 też Ciebie nie lubi ? On też dał 11-17. 
 

No i dostałeś tyle samo co Nets a niektórzy dali im więcej więc chyba ich się powinieneś pytać czemu Nets dostali więcej od Ciebie a nie mnie gdzie dałem Ci tyle samo. 

No to Qcin chyba zedytowal, bo wcześniej nie kojarzę żeby dawał 11. Oczywiście ze mnie lubi, ale Qcin sie po prostu nie zna na NBA, nie powinieneś sie kierować jego głosami :)  

Tak czy siak mógłbyś jednak przemyśleć poprawę, bo dużo argumentów wrzuciłem tutaj, w odróżnieniu od innych którzy niby walczą. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

No to Qcin chyba zedytowal, bo wcześniej nie kojarzę żeby dawał 11. Oczywiście ze mnie lubi, ale Qcin sie po prostu nie zna na NBA, nie powinieneś sie kierować jego głosami :)  

Tak czy siak mógłbyś jednak przemyśleć poprawę, bo dużo argumentów wrzuciłem tutaj, w odróżnieniu od innych którzy niby walczą. 

ja lubię wszystkich, nie wiem jak można się z kimś nie lubić ze względu na niezgodność co do oceny w grze opartej na ocenach gry. To mi się nigdy w głowie nie mieściło, ale też zawsze bawiło ;) 

Moje bilanse są oparte na podstawie subiektywnej oceny graczy, wrzuciłem ją na samym starcie żeby się nie sugerować innymi uczestnikami, a gdyby były oparte na sympatii/antypatii do uczestników to tacy Wizards byliby dodatnim teamem np. 

Można się z nimi zgadzać, lub nie zgadzać, ale sumienie mam czyste, bo choć z kilkoma GMami bazę drogi splatały się w mało przyjazny sposób, to mimo wszystko darze ich dużym szacunkiem i jestem dla nich miły 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Reikai napisał(a):

@człowiek...morza @LeweBiodroSmoka @Regis @kolader @Tecu @LONGER01 @Pablo81 @ozzy110 @RonnieArtestics @Alonzo @Sylvinho.@Ashigaru @Szulim

Przypominam przyjaciele, ze deadline o polnocy. Zeby potem nie bylo, ze znowu Jasiek podliczy punkty karne i wam 2nd roundery pogina :)

poszły głosy od Karpia to tempo powinno przyspieszyć! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Reikai napisał(a):

@człowiek...morza @LeweBiodroSmoka @Regis @kolader @Tecu @LONGER01 @Pablo81 @ozzy110 @RonnieArtestics @Alonzo @Sylvinho.@Ashigaru @Szulim

Przypominam przyjaciele, ze deadline o polnocy. Zeby potem nie bylo, ze znowu Jasiek podliczy punkty karne i wam 2nd roundery pogina :)

Ja nie mam pickow nie masz mi co zabrać xd

@kolader głos rozsądku! Dał sobie mniej niż wy mu dajecie xD ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Alonzo twój problem jest taki, ze nie widzisz wlasnie hipokryzji Jaką  masz w sobie. Od 5 lat gadasz o systemowych graczach, jak się nimi jarasz a mój skład to właśnie super systemowi gracze, grajacy super druzynowo, od 5 lat jarasz się calebem Martinem, grantem williamsem i ich pompujesz, a ja właśnie samych takich graczy którzy robią te wszystkie małe rzeczy dla drużyny w tym sezonie posiadam. Owszem, nie mam na papierze cyferek, owszem, miałem urazy, ale covington, Tre Jones, Craig, twój syn Caleb, Miles Bridges, Lonnie Walker, a przedewszystkim Podziemski, VanVleet i Nurkic to gracze co wnoszą na boisko wiele dobrego po obu stronach parkietu... przedstawiłem nawet na to dowody w postaci statystyk…

sam co roku domagasz się praktycznie mistrzostwa, mając w składzie gości którzy jako liderzy nie wygrali nawet kilku meczy w playoffs w karierze ( Towns), czy mając Mitchella który dostał w trąbę od jalena brunsona i juliusa randle, otoczonych wlasnie takimi systemowymi przydatnymi rolesami jak ja posiadam w składzie. Po czym dajesz mi piąty czy szósty najgorszy bilans w lidze. Naprawdę szkoda slow. A za ten opis co dałeś to powinieneś zostać gorzej potraktowany swoja droga, bo tyle jadu co ty wrzuciłeś, dodatkowo podczas świat to przeszedłeś samego siebie. Od czterech lat nie potrafisz zaakceptować tego ze 29 osób widzi NBA troszkę inaczej, No trudno, ale chyba jesteś wystarczająco stary już, żeby się z pogodzić z porażka w gierce o nic, a nie wywlekać jad i prowokacje w stronę Bogu ducha winnemu @Tecu w OPISIE SWOJEJ DRUŻYNY. Tecu nic ci nie zrobił, po prostu z tobą wygrał według 28 innych userow, a ty odwaliles coś takiego.. ile ty masz lat? 
 

ale nie martw się, ja tez nie mam 15 lat żeby się mścić na tobie w begm czy coś, daj spokój… nie myśl że zniżę się kiedys do takiego poziomu. Ale na mnie w PO nie licz na pewno, poki Towns czegos tam nie wygra, bo o tym mowie co roku - to jest jeden z największych chokerów jakich znam w tej lidze i zdania nie zmienię poki czegos nie udowodni :) 

Niestety przyzwyczaiłes środowisko begm na tyle do swoich gniotów, gorzkich żali w opisach, że nikt juz nawet nie zwrocil Ci uwagi jak brzydko się zachowałeś w swoim opisie. Wszyscy już maja na ciebie totalnie wylane, wiec ja w sumie tez mam wylane w ten twój głos xd 

Btw, To jak się zapierasz ze głos na pacers to nie zadna złośliwość, pisząc o tym wielki akapit, nie pisząc wlasciwie o nikim innym przypomina mi jak dawałeś ludzi na ignora, odpisywałeś im i wmawiales ze przypadkiem przeczytałeś i ze masz ich na ignorze. Jesteś do bólu łatwy do przejrzenia niestety :) 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RonnieArtestics napisał(a):

@Alonzo nie widzisz wlasnie hipokryzji Jakarta mass w sobie. Od 5 lat gadasz o systemowych graczach, jak się nimi jarasz a mój skład to właśnie super systemowi gracze, grajacy super druzynowo, od 5 lat jarasz się calebem Martinem, grantem williamsem i ich pompujesz, a ja właśnie samych takich graczy posiadam. Owszem, nie mam na papierze cyferek, owszem, miałem urazy, ale covington, Tre Jones, Craig, twój syn Caleb, Miles Bridges, Lonnie Walker, a przedewszystkim Podziemski, VanVleet i Nurkic to gracze co wnoszą na boisko wiele dobrego po obu stronach parkietu. 

a sam co roku domagasz się praktycznie mistrzostwa, mając w składzie gości którzy jako liderzy nie wygrali nawet kilku meczy w playoffs w karierze ( Towns), czy mając Mitchella który dostał w trąbę od jalena brunsona i juliusa randle, otoczonych wlasnie takimi systemowymi przydatnymi rolesami jak ja posiadam w składzie. Po czym dajesz mi piąty czy szósty najgorszy bilans w lidze. Naprawdę szkoda slow. 
 

ale ja tez nie mam 15 lat żeby się mścić na tobie w begm czy coś, daj spokój… nie myśl że zniżę się kiedys do takiego poziomu. Ale na mnie w PO nie licz na pewno, poki Towns czegos tam nie wygra, bo o tym mowie co roku - to jest jeden z największych chokerów jakich znam w tej lidze i zdania nie zmienię poki czegos nie udowodni :) 

 

 

Tak naprawdę sami jesteśmy największymi krytykami swoich drużyn :) 

Pizdowatość KATa nikogo bardziej nie irytuje tutaj niż mnie. Pytanie tylko jakby grał będąc przez lata 1/2 opcją silnego teamu. Jako fan Heat obserwujący to co robi w Miami Spo, powiem Tobie, że nie liczy się tak bardzo sam talent, jak dopasowanie graczy do odpowiedniego systemu. Obaczymy jak rl Sota z KATem będzie się spisywała w playoffs. Teraz ma najlepsze swoje lata - liderem już nie będzie, ale jako druga opcja za Edwardsem wygląda solidnie.

Odnośnie Twojej drużyny - w pierwszych 10 meczach grasz bez Bridgesa i Caleba Martina, a w ostatnich 10 bez fantastycznego w 1T Lonny Walkera - to naprawdę większe straty niż sądzisz. Rozumiem i szanuję Twoją waleczność, ale oczekujesz zbyt wiele od Craigów i Covingtonów tej ligi w ofensywie, a Podziemski (dziś nadrabiałem Warriors - Nuggets) nie udźwignąłby od razu taj dużej roli jaką mu dajesz. Wiem, że tak na to nie spojrzysz - ale drużyna Ingrama i LaVinea dostała u mnie 10W, drużyna Adebayo i Jaylena Browna 8W (w Rockets jest nawiasem mówiąc tragiczna rotacja), a J. Green/Suggs/Z.Williams/P.Williams/Holmgren i z ławki chociażby solidny Pritchard 8W. Nie miałbym problemu z uznaniem, że jeden dowolny gracz gra u Ciebie lepiej/więcej, ale tu trzeba by tak zinterpretować przy kilku graczach.

Bardzo fajnie się wzmocniłeś i jak nie będzie (odpukać w niemalowane) jakichś pechowych urazów, to powinieneś nadrobić w 2T, bo grupa środka na Wschodzie jest dość wyrównana. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Alonzo czy Ty oglądasz w ogóle NBA oprócz miami? Jak Ty nie możesz sobie wyobrazić dopasowania Paula obok doncića (bo jak Paul może być bez piłki), kiedy ten w rl NBA gra obok stepha, klaya i Wigginsa ma usage 14 procent i jest mega plusowy??? Widziałeś go w tym sezonie w ogóle? 

Jak już robisz sobie głosowanie kogo lubisz a kogo nie (bo po opisie widać że z pewnością nie grasz jak normalny człowiek), to chociaż wymyśl sensowne uzasadnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, fluber napisał(a):

@Alonzo czy Ty oglądasz w ogóle NBA oprócz miami? Jak Ty nie możesz sobie wyobrazić dopasowania Paula obok doncića (bo jak Paul może być bez piłki), kiedy ten w rl NBA gra obok stepha, klaya i Wigginsa ma usage 14 procent i jest mega plusowy??? Widziałeś go w tym sezonie w ogóle? 

Jak już robisz sobie głosowanie kogo lubisz a kogo nie (bo po opisie widać że z pewnością nie grasz jak normalny człowiek), to chociaż wymyśl sensowne uzasadnienie.

Tak, choćby dziś oglądałem Warriors - Nuggets  i nie, nie głosuję na zasadzie kogo lubię, a kogo nie bo wtedy taka gra nie miałaby sensu.  Wg tej teorii powinienem dać Tecu (którego lubię wbrew temu co wynika z moich odniesień do Philly) słaby bilans, a dałem mu chyba jeden z lepszych, a Ashigaru, czy Ignaś których lubię powinni mieć pretensje do mnie, że nie dostali 3-25 - jak ta gra ma przetrwać to ludzie muszą przestać tak myśleć jak Ty w tym przypadku. BeGMowi Heat mieli pod koszem frontcourt rl Grizzlies, który uzupełniony jeszcze w rl przez JJJa wykręcił bilans 9-19.

Natomiast faktycznie - zwracam honor z Paulem (właśnie sprawdziłem, a byłem przekonany, że ma wyższy). Jednak tam Doncic ma 36, a Durant tyle co Curry (czyli 30). Natomiast to z Paulem to była bardziej dygresja - problemem są wysocy i obrona pod koszem w Heat (Biyombo w pierwszych meczach jak go nie było liczę jako kontuzjowanego jbc). Doceniam też uczciwe info z opisu że dla Rosea, czy Gilyarda nie byłoby minut. Nie zmienia to faktu, że przy mocarnym obwodzie Heat ale słabym frontcourt Heat nie byliby po 1T przede mną.

ja nigdy nie przereagowywałem z bilansami jak ktoś ma uznane na forum Gwiazdy - ale ma problemy z rotacją - przykłady, to Wolves, Nuggets, czy Wizards lub ostatnio 76ers. Nie ma jednak problemu, żebym uznawał takich rolesów za lepszych niż w rl, ale proponujcie im w takim razie takie kontrakty na jakie tu zasługują, bo później te Tony Bradleye, czy Treye Lylesa grają za min. albo w ogóle nikt ich nie podpisuje. Taki Aldama przerzucany jest u nas z klubu do klubu, podczas gdy w rl cały czas jest rozwijany przez Memphis, a oczekuje się od niego u nas takiego samego impactu jak w rl nie patrząc na ciągłe zmienianie mu systemu i składu w którym ma grać - ot taki robocik - wchodzi i robi to co w rl bez względu na otoczenie.

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Alonzo napisał(a):

a Podziemski (dziś nadrabiałem Warriors - Nuggets) nie udźwignąłby od razu taj dużej roli jaką mu dajesz.

Podziemski gra po 30-35 minut od ponad miesiąca w warriors, jakbyś nie zauważył, i jest najbardziej plusowym zawodnikiem tam, w minutach bez curry i klaya ( chociazby z cp3, którego tez zjechałeś i jest drugi najbardziej plusowy w Warriors) robi +18,8 w on/off 

Za ostatni miesiąc ma 11,8/6,3/4,4/1,6stl na 49,2% z gry.
 

U mnie tez gra po 30 minut, ja teraz serio nie wiem o czym ty do mnie mowisz, bo nie wspomniałem słowem w swoim opisie jaką konkretnie rolę na boisku ma mieć Podziemski. Jesli pisząc, ze gra po 30minut zasugerowałem ci  może ze jest g2g, alfą i omegą tej drużyny, to przepraszam :D 

 

Nie masz wstydu za grosz, pisząc ze czegos by nie udźwignął od początku sezonu - tylko dlatego, ze w realu ma na pg-sg obok siebie trzech Hall of famerów i potrzebował miesiąca aby poprzez dobra grę w garbage, lub gdy ktoś wyleciał i na treningach przebić się do pierwszej piatki - no ale twoja sprawa. Jaime Jacques approves. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Qcin_69 napisał(a):

Alonzo generalnie chyba nigdy nie był tak bliski mi w ocenie drużyn, po czym jedyny zespół w którego ocenie najbardziej się różnimy to Minnesota ❤️ 

 

Kupiłeś mnie Adebayo od 2T - rewelacyjne wzmocnienie dla Soty. 

W 1T problemy z pg pod nieobecność Bookera (choć byli  Dunn i Alvarado ) i problemy pod koszem swoje zrobiły + tam na Zachodzie naprawdę macie rzeźnię - stąd u wielu teamów uciekału pojedyncze W. 

5 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

Podziemski gra po 30-35 minut od ponad miesiąca w warriors, jakbyś nie zauważył, i jest najbardziej plusowym zawodnikiem tam, w minutach bez curry i klaya ( chociazby z cp3, którego tez zjechałeś i jest drugi najbardziej plusowy w Warriors) robi +18,8 w on/off 

Za ostatni miesiąc ma 11,8/6,3/4,4/1,6stl na 49,2% z gry.
 

U mnie tez gra po 30 minut, ja teraz serio nie wiem o czym ty do mnie mowisz, bo nie wspomniałem słowem w swoim opisie jaką konkretnie rolę na boisku ma mieć Podziemski. Jesli pisząc, ze gra po 30minut zasugerowałem ci  może ze jest g2g, alfą i omegą tej drużyny, to przepraszam :D 

 

Nie masz wstydu za grosz, pisząc ze czegos by nie udźwignął od początku sezonu - tylko dlatego, ze w realu ma na pg-sg obok siebie trzech Hall of famerów i potrzebował miesiąca aby poprzez dobra grę w garbage i na treningach przebić się do pierwszej piatki - no ale twoja sprawa. 

U Ciebie nie gra obok Currego i Klaya w systemie Warriors - co jest dość istotne odnośnie roli gracza. Mówimy o graczu, który grając śr. 22min. zdobywał 8,4pkt. grając w większości meczy z ławki, gra - co jest normalne u rookiego nierówno i do g18 tylko 3 razy miał 10 i więcej pkt (g12 - 23pkt. g.13 - 13pkt. i g. 16 - 10pkt.).

Lubię Podziemskiego i życzę Tobie, żeby wyrósł na gwiazdę Twojej Indiany i rl polskiej kadry dlatego skończmy w tym miejscu.

Pozdrawiam i spokojnej nocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.