Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

42 minuty temu, RonnieArtestics napisał(a):

Bez herro tam jest 4-5 legit graczy + zapchajdziury typu Boucher, Nembhard, Hayes i Black którzy tutaj graja grube minuty.

Przecież Black ma rozpisane podobne minuty co w rl Magic, gdzie swoją drogą był starterem w większości meczów, a przecież Magic to dobry team w tym sezonie. Wiadomo, nie jest to jeszcze super poziom, sporo do poprawy szczególnie w ofensywie, żeby jego rola rosła, ale broni całkiem fajnie od początku + tak naprawdę ma warunki, żeby grać pozycje 1-3 nawet, więc daje różne możliwości ustawień. Chyba nie ma tragedii myślę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywam, że liczyłem jednak na lepsze bilanse dla Lakers. Lebron i Curry to juz nie jest borderline MVP level, ale w 1T jak najbardziej top10 (LJ) i top 15-20 (Curry) gracze ligi, co wszystkie metryki potwierdzają plus zaskakująco zdrowi byli. I byli duetem najlepszych graczy w clutch w lidze w 1T.

Legit obsada pod koszem (Claxton/Lively) była. Rolesi w formie na skrzydle- Hauser, Batum, Crowder byli. Obrońcy na obwodzie świetnie rzucający Wallace i Thybulle byli. Reaves i Monk jako top firepower z ławki byli.

To już żaden juggernaut, ale przy tak wybitnej formie rzutowej rosteru zdrowi Bron i Kura to te przynajmniej 20W machnąć powinni, a nie mieć bilanse jak jednak słabsze i majace rozne problemy Pels, Jazz, Grizz czy Wolves.

Bo pewnie niestety przyjdą dla mnie pewnie zaraz gorsze czasy przy wieku mych liderów, a ten 1T sie mocno udał:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosilbym wszystkich zeby wrzucali terminarze w opisach a obok, byloby super, absencje (tak byloby idealnie). Tak jak zrobil to np. @RonnieArtestics

Latwiej byloby analizowac poszczegolne mecze i bilans. NO, Utah, LAL, Cha, Orl, Hawks, chi, GSW, Minn, phx, mem, hou, por nawet nie maja terminarza. To jak wrozenie z fusow. Roznych mozna miec przeciwnikow..

 

Edytowane przez bogans2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Braveheart22 napisał(a):

Przecież Black ma rozpisane podobne minuty co w rl Magic, gdzie swoją drogą był starterem w większości meczów, a przecież Magic to dobry team w tym sezonie. Wiadomo, nie jest to jeszcze super poziom, sporo do poprawy szczególnie w ofensywie, żeby jego rola rosła, ale broni całkiem fajnie od początku + tak naprawdę ma warunki, żeby grać pozycje 1-3 nawet, więc daje różne możliwości ustawień. Chyba nie ma tragedii myślę ;)

Ten akapit jest o graczu który robi 5 ppg 2 rpg 1,7apg :) 

Mój Caleb Houstan który się nie łapie do rotacji u mnie tez gra tam ostatnio po 20 minut i kręci podobne staty xD 

Taka jest właśnie przepaść miedzy druga linia pacers a druga linia nets, że mój backup pg gra na poziomie Kyle lowrego, a gościa co nie lapie się do rotacji u mnie można zestawić z tym całym blackiem. 
 

a Sengun, Murray, Brooks vs VanVleet, Nurkic, Bridges to jest ten sam mniej więcej poziom, a już na pewno nie ma tu takiej przepaści, żeby dawac im lepszy bilans pomimo, że ławkę maja dużo gorsza. 

Można jeszcze rozpisać to tak: za te 18 spotkan bez herro: (dokładnie tyle zagrali Bridges, Lonnie i Caleb)

pg : VanVleet >> Lowry
sg: Podziemski >> Nembhard

sf: Caleb < brooks 

Pf: Bridges > Murray  
c : Nurkic < sengun

tre Jones > hayes
Lonnie > black

covington > boucher
Craig = Boucher, moritz 4 min
nnaji << moritz 


Tylko chciałem jeszcze raz zwrócić uwagę ze beznadziejny boucher dostaje tam 28 minut, w tym 16 na sf, gdzie nikogo nie jest w stanie bronić na takiej pozycji, bo jest za wolny, a świetny w tym sezonie moritz dostaje 20 min. 
jak dodasz teraz 10 meczy z herro a bez bridgesa, caleba to i tak nie powinien nadrobic tego ze w pozostałych 18 meczach ma po prostu dużo gorszy team i dużo dziur w rotacji. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

Ten akapit jest o graczu który robi 5 ppg 2 rpg 1,7apg :)

A podrzucisz linijkę Covingtona jak już próbujesz robić takie zabiegi? :)

38 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

Mój Caleb Houstan który się nie łapie do rotacji u mnie tez gra tam ostatnio po 20 minut i kręci podobne staty xD

Ale ja nie mówiłem o "ostatnio", tylko o regularnej grze w całym trymestrze, w dobrym rl teamie. Raczej nie za piękne oczy dostaje minuty. 

Zresztą napisałem przecież, że to nie jest super poziom, co musi poprawić, co robi dobrze, ale próbowałeś go Ronnie wrzucić do jakiegoś worka ogórków, którzy nie powinni grać. Bez sensu. 

Ja generalnie mam w jednym tierze parę ekip ze wschodu (chyba z 5-6, w tym właśnie Nets i Pacers) i się zastanawiam jeszcze, ale to będzie przedział na 12-13W (może z jeden zespół spadnie na 11W po ostatecznej analizie), więc różnice minimalne. 

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Braveheart22 napisał(a):

A podrzucisz linijkę Covingtona jak już próbujesz robić takie zabiegi? :)

Ale ja nie mówiłem o "ostatnio", tylko o regularnej grze w całym trymestrze, w dobrym rl teamie. Raczej nie za piękne oczy dostaje minuty. 

Zresztą napisałem przecież, że to nie jest super poziom, co musi poprawić, co robi dobrze, ale próbowałeś go Ronnie wrzucić do jakiegoś worka ogórków, którzy nie powinni grać. Bez sensu. 

Ja generalnie mam w jednym tierze parę ekip ze wschodu (chyba z 5-6, w tym właśnie Nets i Pacers) i się zastanawiam jeszcze, ale to będzie przedział na 12-13W (może z jeden zespół spadnie na 11W po ostatecznej analizie), więc różnice minimalne. 

Covingtona linijkę masz w opisie, 1,3stl i 0,7blk w 17,5 min. Ile robi black? 
Wiadomo ze w ataku nie produkuje, ale to nadal topowy obronca ligi i jak chcesz go porównywać z jakims rookie, to dajmy se siana… 

 

nigdize nie napisałem ze black to jakiś garbage ani tego nie probuje powiedzieć, probuje powiedzieć ze żaden z niego gamechanger, probuje powiedzieć ze sengun Murray i bardzo ale to bardzo przeciętny support nie zasługują raczej na bilans w okolicy 50%, a juz na pewno nie ma prawa nikt dawac takiego bilansu jak daje tyle samo winow sixers ze zdrowym mvp tego trymestru, ot tyle. Tu ktoś probuje takimi głosami powiedzieć ze Sengun, Murray to tak samo świetni liderzy jak Embiid i Maxey. A wychodzi na to ze ja (i Tecu) jestem jedynym który się na to oburza. Dziwne. Niezbadane są wyroki begm. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

Sengun, Murray to tak samo świetni liderzy jak Embiid i Maxey. A wychodzi na to ze ja (i Tecu) jestem jedynym który się na to oburza. Dziwne. Niezbadane są wyroki begm.

Czasy, gdzie wystarczyło mieć dwa nazwiska, a reszta to mogło być totalne gówno odeszły na szczęście w niepamięć o czym przekonał się już Qcin robiący koło 30-40 winów, mimo posiadania Tatuma, Bookera i Paul George czy Karpik w zeszłym sezonie, gdy wywaliło mu całą rotacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

a ) Bez Bridgesa i Caleba ( około 10 spotkań)

PG VanVleet 26 Tre Jones 22
SG Lonnie Walker 28 Shamet 10 VanVleet 10
SF Podziemski 24 Covington 14 Matthews 6 Houstan 4
PF Covington 20 Craig 28 
C Nurkic 34 Nnaji 14 

5. Terminarz: 
a ) pierwsze 10 spotkań (bez Caleba i Bridgesa)
WAS 
@CLE
CHI 
@BOS
CLE, CHA (b2b!), SAS, UTA, MIL
@PHI 
trochę farcik z terminarzem podczas największych braków w rotacji, trafiam na SAS i Charlotte u siebie, gram tylko 3 razy na wyjeździe i jedyny b2b to mecz z Hornets u siebie. Uważam ze wyciągnę tutaj bilans 5:5 spokojnie. Wygrane z SAS i Hornets to pewniaczki, trzy kolejne mecze wyciągnę u siebie z kimś z grupy Cle, Chicago, Utah, Milwaukee, Washington. 

Tak sobie analizuje te opisy, zeby nikt nie czul sie skrzywdzony i ja sie nie zgadzam z tym punktem jesli chodzi o Pacers. Ja nie widze tego 5:5 SPOKOJNIE. Zakadajac nawet te 2W ze Spurs i Hornets u siebie(choc hej, te druzyny tez wygrywaja mecze, a wiec z kim jak nie z Pacers bez 2 waznych grajkow), to ja nie widze pewnych 3 W z Cavs, Chicago, Utah, Bucks i Wizards. A to dosc mocno komplikuje sytuacje jednak.

Nie wiem, bedzie blisko.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MarcusCamby napisał(a):

Czasy, gdzie wystarczyło mieć dwa nazwiska, a reszta to mogło być totalne gówno odeszły na szczęście w niepamięć o czym przekonał się już Qcin robiący koło 30-40 winów, mimo posiadania Tatuma, Bookera i Paul George czy Karpik w zeszłym sezonie, gdy wywaliło mu całą rotacje.

Problem w tym, ze wypisał tez nam kolader już rotacje nets w 18 spotkaniach bez herro, uważasz ze to jest jakiś robiący różnice support ? Boucher 28 min, Nembhard 26 min? Killian i Black po 20? 

 

Tecu ma jeszcze klaya, Irvinga w 2/3 spotkan, i paru innych graczy. Embiid i Maxey Nie mają gorszego supportu niż Sengun i Keegan, jeden kyrie przez te 17 czy iles meczy daje więcej niż cały team koladera.

6 minut temu, Reikai napisał(a):

Tak sobie analizuje te opisy, zeby nikt nie czul sie skrzywdzony i ja sie nie zgadzam z tym punktem jesli chodzi o Pacers. Ja nie widze tego 5:5 SPOKOJNIE. Zakadajac nawet te 2W ze Spurs i Hornets u siebie, to ja nie widze pewnych 3 W z Cavs, Chicago, Utah, Bucks i Wizards. A to dosc mocno komplikuje sytuacje jednak.

Nie wiem, bedzie blisko.

W takim Chicago to randle robił wtedy 25% fg przy 20+ próbach na mecz, a middleton grał po 18 minut. Keldon tez nie błyszczał, Tyus zaczął sezon sredniawo. Lekko z nimi w takiej formie wygrywam wtedy u siebie. 

 

zostaja dwa mecze, nawet jesli zrobiłem reach z „5:5 spokojnie”, to podmien se na 4:6, tak czy siak lepiej dużo lepiej niż to co zrobią wg mnie  nets w 18 meczach bez herro. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, MarcusCamby napisał(a):

Czasy, gdzie wystarczyło mieć dwa nazwiska, a reszta to mogło być totalne gówno odeszły na szczęście w niepamięć o czym przekonał się już Qcin robiący koło 30-40 winów, mimo posiadania Tatuma, Bookera i Paul George czy Karpik w zeszłym sezonie, gdy wywaliło mu całą rotacje.

no niestety :P ja miałem mocno ujemny bilans pamiętam rok temu mimo nvp formy na początku sezonu Tatuma :) Pamiętam, że jeszcze świętej pamięci @tangiers śmiał się ze mnie w PMach, że zrobić ujemny bilans z duetem Booker Tatum w takich formach to tylko ja i Człowiek Morza byśmy mogli :P 

Jak widać, wyciągnięte zostały wnioski i 2ndy poszły w ruch by pozyskiwać tych wszystkich Fontecchio, Jose Alvaradow czy Timow Hardawayow :P 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, MarcusCamby napisał(a):

Kończę powoli analizę i powiem, że Zachód jest przejebany w tym sezonie.

Zespoły z bilansem na poziomie 16 winów to ta sama siła co 18 winów na Wschodzie.

A nie miałeś czasu na dokończenie opisu?

Bez minut, bez absencji, opis tak jakbyś grał czterema graczami no i tylko mocne typowanie mocnego bilansu.

Trochę wstyd, krytyka innych ok, ale może zadbaj porządnie o swoje podwórko?

Trochę szkoda będzie utraty szansy na fajny bilans przez taki opis na odwal się. Daj nam szansę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poprawilem 76ers 😄 mimo kontuzji dosc realny jest taki bilans. Nie maja trudnego terminarza pod koniec trymestru kiedy pauzuje Irving

Graja 3xwsh, 3xdet bez moranta, 2xatl, cha. Czyli z tego samego mozna wystrugac min. 7 zwyciestw. Reszta 19 gier blisko .500 tez prawdopodobne

Edytowane przez bogans2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Tecu napisał(a):

A nie miałeś czasu na dokończenie opisu?

Bez minut, bez absencji, opis tak jakbyś grał czterema graczami no i tylko mocne typowanie mocnego bilansu.

Trochę wstyd, krytyka innych ok, ale może zadbaj porządnie o swoje podwórko?

Trochę szkoda będzie utraty szansy na fajny bilans przez taki opis na odwal się. Daj nam szansę.

Jak się rozpisywałem o Chimezie Metu na pozycji PF, to kpiłeś sobie, że skoro Mike Brown go tak nie wystawia to ja nie mogę być mądrzejszy i żadne argumenty do Ciebie nie trafiały, mimo że powoływałem się na różne źródła, w tym fanów Kings plus dokładna charakterystyka jego gry. Od jakiegoś czasu Metu całkiem legit wygląda w rotacji Suns na swojej właśnie nominalnej pozycji :)

Niestety tak jak napisałem na początku opisu, okres świąteczny-noworoczny to dla każdego z Nas gorący okres, a dla osoby pracującej w handlu tym bardziej. Właściwie byłem w ciągłych rozjazdach. A teraz jak już jestem przy komputerze to zdecydowanie wolę poświęcić ten czas analizie reszcie ligi, co daje mi zdecydowanie większy obraz sytuacji, bo tak to żyjącej w własnej bańce często nie widzimy jak wypada konkurencja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już mówimy o on/off to spójrzcie sobie jak zajebisty jest Avdija bez "liderów" Wizards i jak cudownie wyglądają bez niego. Nie pokazuję samego Deniego bo dobrze wiemy, że jest ujemny. Lepszy niż bez niego, ale wciąż ujemny.

image.thumb.png.caf22e012cf94629d6a39b2b7d4b2e38.png

Sam Eason

image.thumb.png.9c1efd90eeff33c7819795cf6eaef3d9.png

I gwiazdeczka White

image.thumb.png.7880b8fe852fba358a7f59ce56653433.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, RonnieArtestics napisał(a):

zostaja dwa mecze, nawet jesli zrobiłem reach z „5:5 spokojnie”, to podmien se na 4:6, tak czy siak lepiej dużo lepiej niż to co zrobią wg mnie  nets w 18 meczach bez herro. 

To znaczy ja po prostu nie uwazam, zeby Lowry, Sengun, Murray, Wagner, Black(plusowy rookie w niezlym zespole w S5) i Brooks byli gorsi od Pacers bez Martina i Bridgesa. Z Herro tym bardziej.

Za bardzo patrzysz na boxscore. Taki Lowry gra niezly sezon i to nigdy nie byl gosc, ktory bedzie klepal 12 asyst. Co nie zmienia faktu, ze moze swietnie prowadzic atak, wymusza charges lepiej niz Podziemski, na co sie tak powolujesz chociazby.

Niestety, jak bym nie szukal to nie widze zeby zestaw Nets byl gorszy od Pacers w T1, nawet bez Herro.

Ale w sumie mi to lotto, nie moja walka o PO na wschodzie i nie bardzo tez mi sie chce bronic zespolu @kolader za niego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Reikai napisał(a):

Imo Blazers blizej Warriors w tym trymestrze

I nie ze względu na tank nawet, bo wiadomo ze i tak ich przegonie potem. Jakby tam dodac jakiegos PG jeszcze to moze mogliby o playiny sie Bic nawet

Troche slonca u @Ashigaru ewidentnie sie pojawilo.

Trochę tak, ale Chet i Jalen to za mało. Green zawodzi. Toppin gra co gra.

Jović, Dick, Wallace ledwie grają.

Hardy w kratkę. 

O Lewisie nie wspomnę. 

Trochę brakuje by o coś walczyć. 

 

Swoją drogą... @Qcin_69 Ty Boga w sercu nie masz z tym głosowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.