Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Hornets head coach Steve Clifford said Sunday that he expects Bridges (suspension) to play a "significant role right away" when he's first eligible to make his season debut Friday versus the Bucks, Kristian Winfield of the New York Daily Newsreports.
ANALYSIS
Bridges will sit out Sunday against the Knicks and Tuesday against the Heat as he wraps up the final two games of the 30-game suspension he received in April for his role in a 2022 felony domestic violence case involving the mother of his two children. Since Bridges sat out the entire 2022-23 campaign, 20 games of his suspension were considered served, resulting in him missing the first 10 contests of 2023-24
 
nie wiedziałem o tym ze uznali ze odrobił 20 meczy rok temu. Dziś wraca tez Caleb martin. Pacers w play-in kosztem Knicks ? 
7 godzin temu, Qcin_69 napisał(a):

* DJ Wilson

*Javonte Carter 

*Jordan Poole

*Noah Vonleh 

*Alex Len 

*Jordan Bell

*Camara z Blazers 

 

Gdzie

jake laravia

i mój ulubiony

Damyean dotson 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, RonnieArtestics napisał(a):
 

Gdzie

jake laravia

i mój ulubiony

Damyean dotson 

faktycznie, nie wiem jak mogłem zapomnieć o Dotsonie, ale spieszę z odpowiedzią- Dotson jest w Chinach! 

/

Za to kolejny super mecz Dupa Retha! (nie ma jeszcze skrótów by wam to zobrazować, ale na razie suche liczby:

pompowany Camara Człowieka Morze - 21 minut- 0 punktów

niecenter Minnesoty- 19 minut, 16 punktów (40% 3P)

 

Z innych newsikow, które mogły umknąć, wrócił Devin Booker i od razu Suns przejechali się po Minnesocie jak walec po placu zabaw, także nie spodziewajcie się dzisiaj tweetow o Rudym Gobercie, bo… zobaczcie sami

także jeżeli ktoś jeszcze ma wątpliwości jak by wyglądała współpraca między Bookerem i Tatumem to tutaj ma namiastkę - choć warto pamiętać ze w 23’ to Tatum jest lepszym koszykarzem po obubstronach parkietu niż Durex.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Qcin_69 napisał(a):

 

Z innych newsikow, które mogły umknąć, wrócił Devin Booker i od razu Suns przejechali się po Minnesocie jak walec po placu zabaw, także nie spodziewajcie się dzisiaj tweetow o Rudym Gobercie, bo… zobaczcie sami

 

Cieszę się, że już wiesz kto jest Twoja bezpośrednia konkurencja i kogo trzeba atakować;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, fluber napisał(a):

Cieszę się, że już wiesz kto jest Twoja bezpośrednia konkurencja i kogo trzeba atakować;)

nope, ja nie walcze o playiny, ale tak bardzo pompowales tutaj Goberta + wiesz jak by wyglądała Minnesota na podstawie Hardena, ze uznałem ze może jednak zmienisz zdanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał(a):

Gobert to ledwo uszedł z życiem ostatnio, szybko się ogarnie po tej traumie 

nie pisałem tego żeby umniejszać Rudyemu, ale by pokazać jak obecnie dobry jest Booker i ze stawianie go przy Hardenie jest mocno boomerskie

mamy i Wembayame z Oregonu.

Prosze Państwa, Duop Reath 

ale taaaa, Minnesota nie ma centra 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę beka, że od podśmiec***ek Qcina w stronę składu Denver doszło do sytuacji, gdzie aktualnie byłby brutalnie zweryfikowany w takim matchupie. Tak skonstruował ten swój składzik. Zabrakło niestety pokory po jednym, bardzo szczęśliwym tytule. Ciekawe czy dwa ostatnie sezony dały mu choć trochę do myślenia czy będzie dalej bujał w obłokach... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Braveheart22 napisał(a):

Trochę beka, że od podśmiec***ek Qcina w stronę składu Denver doszło do sytuacji, gdzie aktualnie byłby brutalnie zweryfikowany w takim matchupie. Tak skonstruował ten swój składzik. Zabrakło niestety pokory po jednym, bardzo szczęśliwym tytule. Ciekawe czy dwa ostatnie sezony dały mu choć trochę do myślenia czy będzie dalej bujał w obłokach... 

xD poczekajmy na PO :) kontuzje są niezależne ode mnie niestety :( na szczęście już idą wzmocnienia na centrze, wiec luzik, pozycje 1-4 najlepiej obsadzone w lidze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.