Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Reikai napisał(a):

 

Ok, moze byc.

Oj nawet bardzo. Coś mnie podkusiło odpalić hornets wizards dla Avdiji i to jak Mark gnoił Gafforda to coś pięknego. Świetny zawodnik.

Za to u Wizards nie da się oglądać akcji gdy przy piłce jest Poole. Gość niestety ma ujemne IQ i robi jakiś absurdalne akcje, który są po prostu żałosne. 

Tu pochwalę Deniego. Póki to on w pierwszej połowie prowadził grę i grał z piłką to sam miał nawet +21 i ładnie trzymał dwucyfrową przewagę. Pojawił się Poole i momentami Kuzma i ciągłe izolacje zniwelowały całą przewagę.

 

Dla przykładu do połowy Deni miał 9/4/4 za to w drugiej połowie gdzie prawie wcale nie miał piłki zaliczył 2/2/1 na 1/3 z gry. No i z Poolem i Kuzmą znowu robił za spot-up shootera.

4 minuty temu, MarcusCamby napisał(a):

Gordon Hayward nie przypadkiem znów najlepszy w szeregach Hornets?

Tym razem nie oglądałem :P

Bardzo fajnie zagrał, ale tu sporą zasługą był nieogar Wizards w graniu strefą.

I jak celny Gallo jest w ataku tak w obronie na C jest ścierą

A i Gafford na desce to jest poziom JJJa

@MarcusCamby miło zobaczyć w pełni zdrowego Haywarda cieszącego się grą 

A i co raz lepiej wygląda Coulibaly 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, ozzy110 napisał(a):

Oj nawet bardzo. Coś mnie podkusiło odpalić hornets wizards dla Avdiji i to jak Mark gnoił Gafforda to coś pięknego. Świetny zawodnik.

Za to u Wizards nie da się oglądać akcji gdy przy piłce jest Poole. Gość niestety ma ujemne IQ i robi jakiś absurdalne akcje, który są po prostu żałosne. 

Tu pochwalę Deniego. Póki to on w pierwszej połowie prowadził grę i grał z piłką to sam miał nawet +21 i ładnie trzymał dwucyfrową przewagę. Pojawił się Poole i momentami Kuzma i ciągłe izolacje zniwelowały całą przewagę.

 

Dla przykładu do połowy Deni miał 9/4/4 za to w drugiej połowie gdzie prawie wcale nie miał piłki zaliczył 2/2/1 na 1/3 z gry. No i z Poolem i Kuzmą znowu robił za spot-up shootera.

byczku tam nic nie chodzi. poole gra słabiutko, ale inna sprawa, ze nie ma okreslonej roli. jak cali wizards. totalna wolna amerykanka.

w teorii powinien byc 1 opcja i powinni to sprawdzić, w praktyce nic takiego nie ma. raz na pare akcji zeserwuje znany z filmikiow freestyle i wyglada to fatalnie. 

natomiast sa dwie oczywiste kwestie:

 - za wczesnie na wydawanie rzetelnych ocen, tym bardziej z uwagi na to co wczesniej napisalem. w koncu dadza poole'owi wiecej gry i wtedy bedzie mozna optymalnie ocenic.

- danie pily do łapy avidjii do niczego nie zaprowadzi. to ok kreator, nic wiecej. wyrok z gory znany.

poki co jedyne co widac, to brak jakiegokolwiek planu ze strony wizards. 

natomiast zwyciestwo hornets dal Ball, ktory przejał ten mecz w II polowie. 

kreacja w statsach nie była widoczna

 

szkoda ze nie ma bridgesa, bo hornets wygladaliby wowczas legitnie. mogliby grac szybciej + brakuje kogos kto atakuje obrecz (aktualnie nikt tego nie potrafi legitnie robic, co czesto powoduje, ze hornets bija w sciane)

codiego martina, inteligencji, hustle tez brakuje.

male smaczki, ale kluczowe dla optymalnego hulania druzyny

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@człowiek...morza z tą pierwszą opcją bym nie przesadzał bo jednak Kuzma nadal jest lepszy od Poole'a, ale to prawda jest jedna wielka wolna amerykanka. Nie ma ani jednej fajnej zespołowej akcji, jedynie izolacje i tyle. No niestety Unseld nie jest nawet solidnym trenerem, dlatego też Jordan jest cieniem samego siebie z Golden. Dać kogoś na poziomie Mikea Browna i od razu byłby inny rezultat. Szkoda, że nie można tego Waszyngtonu zaorać i wysłać do takiego Seattle :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MarcusCamby napisał(a):

Gordon Hayward nie przypadkiem znów najlepszy w szeregach Hornets?

Tym razem nie oglądałem :P

Fajny byl, ale on offy Marka w tym meczu I Stateline raczej zamykaja dyskusje :P

CM ma racje z Ballem ze jest coraz lepszy

Nawet przestal troche w orlika grac i zaczal w koszykowke. Jest nadzieja na playiny Hornets. Tylko posadzic tych McGowensow cardio dziadow, fatalny chlop jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Lonnie Walker rzuca ponad 0,7 pkt na minute w tym sezonie, na skuteczności 53%fg i 46% za trzy przy sporym Volume. U mnie chyba se pogra po 30 minut w pierwszej piatce na SG w tym trymestrze, wiec liczę ze przyznacie ze u mnie robi poki co 20-24 pkt na mecz spokojnie. Sprowadziłem go do drużyny w dealu wraz z pickiem 2nd oddając w zamian tylko Nianga. Chyba niezle, jak na okropnego gm-a, co? Zarabia 4 mln a gra lepiej niź te wszystkie Jordany Poole. Pablo ucz się jak robić małe i spokojne ruchy, zamiast dawać ćwierć miliarda jakiejś marnej atrapie allstara.
 

-VanVleet prowadzi rockets w realu do bilansu 5:3 i 5 zwyciestw z rzędu. Oddaje nieco mniej rzutów niż rok temu stad spadły ppg, ale ma najlepsze asysty w karierze (8,4 na mecz) a jednocześnie jeszcze obniżył ilość strat (1,6 na mecz), będąc tym samym królem wskaźnika ast/to w całej lidze. Standardowe 3,1 trójki na mecz na rozsądnej skuteczności 37%. 

- Tre Jones - toczę o niego boje w dziale NBA nie po to żeby go sztucznie pompować. W Spurs zebralo się kilku graczy których lubie i im kibicuje, nie mogę wiec patrzec na to jak mecza się z Sochanem na PG ( którego tez uwielbiam i wolałbym go w swojej optymalnej roli widzieć najzwyczajniej w świecie). Wrzuciłem do działu NBA statystyki potwierdzające, ze Spurs najlepiej wyglądają z Tee jako PG, nie tylko Wemby na tym zyskuje ale i cała drużyna. U mnie Tre i tak więcej niż 24-26 minut nie dostanie ze wzgledu na fleta, wiec jakos na pompowaniu go w begm mi nie zależy, ale w realu jak najbardziej powinien grac jak najwiecej i żaden lover Popovicha nie ma merytorycznego argumentu na to, ze nie mam racji, raczej dorabiają sobie tylko  jakieś własne teorie w głowie ze to jakieś szachy 5D z Sochanem na pg. 
 

- Jusuf Nurkic - nowy zespół, zaczal sezon przeciętnie, ale już widać ze to piekny fit do Suns w ataku, No i ostatnie dwa mecze się rozkręca : linijki 20-17-8, oraz 14-9-7. Na nurkica spada sporo krytyki jak na zwykłego startera. Jak dla mnie on jesli bedzie zdrowy, jesli Suns będą zdrowi i coś tam powygrywają to Jusuf zamknie jeszcze w tym sezonie japy hejterom. Znów król przechwytów jesli chodzi o centrów, do tego 5 asyst na mecz - najlepsze wskaźniki w karierze. Niech tylko Wróci do swojego 50%fg bo narazie pudłował sporo,

muszę przyznać. 
 

- Robert covington - pomimo perypetii w realu i zmiany zespołu, kręci 2,1 steala na mecz w 15 minut na mecz, chora statystka. On u mnie tez pogra po 30 minut w s5, wiec najlepszy przechwytujący w begm gra w Pacers. Topowy defensor ligi, bierze na siebie bronienie najlepszych a jeszcze tyle przechwytów robi. Liczę, ze w nowym zespole w końcu przestanie tez być Mathissem Thybulle w ofensywie, bo te 3ppg na mecz to jednak dramat. Ale bedzie tylko lepiej. 
 

Pacers spokojnie czekają na powrot Caleba i Milesa Bridgesa. Wtedy dziurawa rotacja na sf-pf zostanie załatana i walczymy w tym sezonie o play-in, bo konkurencja tez ma sporo problemow. Ten trymestr może być rzeczywiście słaby i trudny przy kontuzji Caleba, ale w dalszej czesci sezonu przy takiej formie tej piątki i dołożeniu Shameta, Craiga, Bridgesa i Caleba spokojnie w dalszej czesci sezonu koło 50% zwyciestw jest w zasięgu. To wszystko w druzynie która nie licząc Aldridge w dead salary kosztuje łącznie tyle co salary cap. Pacers maja czyściutkie wydatki, dobra sytuacje finansowa, ten sezon jest na przeczekanie i obserwacje, jak nie bedzie play-in tez nic się nie stanie, w tym sezonie się nie spinam, bedzie co bedzie.  
 

 

12 minut temu, człowiek...morza napisał(a):

wg mnie nie ma. atak nie bedzie regularny z uwagi na to co wyzej napisalem, a D na samym williamsie nie oprzesz.

 

Bridges jeszcze byc moze wraca, może powalczą jednak? 

Hayward jest rzeczywiście świetny, mam go w fantasy za kilka dolców więc na pewno go docenię przy głosowaniach jak to utrzyma i się nie popsuje @MarcusCamby

Wizards z Hornets oglądałem i to niestety w tej chwili jakaś atrapa drużyny NBA, jedynym centrem jest Gafford a z ławki najwyższym graczem jest chyba Gallinari, to jest grubszy mindfuck ich rotacja i ich Gra. Poole, Tyus, Kuzma i inni na tym tracą, lepiej dla mnie, nie ukrywam że mnie to trochę bawi, ale trochę tez oczywiście współczuje ich właścicielom. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na gm-ie Knicks krąży chyba jakaś klątwa, bo nie wiem jak inaczej wytłumaczyć fakt, że czterech jego młodych utalentowanych graczy ( typowałem, że każdy będzie lepszy niż sezon wcześniej) zalicza regres w stosunku do zeszłego sezonu przy czym bridges, a szczególnie poole na wręcz dramatycznym poziomie, a ich on/offy to ponad minus dwadzieścia i minus trzydzieści. Człowiek pecha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, ignazz napisał(a):

To żadna klątwa GM. Po prostu klątwa tych prawdziwych knicks jest tak mocna ze przenosi się na randomowe gierki w internecie. 

No nie wiem,mam wrażenie że niektórzy mają tu więcej szczęścia od innych, przejmą Miami i nagle biyombo robi się lepszym mitchellem robinsonem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

Odkąd Qcin zaśmiał się z Hardena PG jest 11/43 ;)

od kiedy Harden dołączył do Clippers to ci przegrywają wszystko jak leci, a sam Harden wyglada jak jeden z najgorszych starterów w po teamie. Póki co mała próbka wiadomo, ale start Hardena jest okropny :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał(a):

od kiedy Harden dołączył do Clippers to ci przegrywają wszystko jak leci, a sam Harden wyglada jak jeden z najgorszych starterów w po teamie. Póki co mała próbka wiadomo, ale start Hardena jest okropny :( 

na luzaku, przy Bookerze to wyglądałoby o wiele lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.