Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Reikai napisał:

Rok temu mial jednak troche inna wartosc.

Ale i tak szok ten zwrot.

Dubs mieli pecha, bo powinni go byli wymienić po tym jak dostał w pysk od Draymonda, bo z góry było wiadomo, że obaj w tej drużynie nie mogą grać, a z tej dwójki jednak Green jest ważniejszy, ale raz, że pijarowo by to źle wyglądało, a dwa, pewnie mieli nadzieję, że jakoś się to ułoży. Teraz chyba po prostu wiedzieli, że jak chcą zatrzymać Greena, to Poole musi odejść, ale no, rok temu by więcej dostali. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

trzech w top10 obwodowych obroncow w lidze. do tego faworyt do DPOY Mobley,  Horford, Tucker, buldog McBride

najlepsza defensywa w lidze?

no ogolnie kapitalnie zbilansowałem zespół. do tego szeroka kadra. mocny wynik w RS sie szykuje, HCA.

Knicks wracają.

373074685_271150155775809_12623728729584

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, człowiek...morza napisał(a):

trzech w top10 obwodowych obroncow w lidze. do tego faworyt do DPOY Mobley,  Horford, Tucker, buldog McBride

najlepsza defensywa w lidze?

no ogolnie kapitalnie zbilansowałem zespół. do tego szeroka kadra. mocny wynik w RS sie szykuje, HCA.

Knicks wracają.

373074685_271150155775809_12623728729584

Bev 5?

To jakiś g.. ranking. Tecu potwierdzi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Alonzo napisał(a):

Bev 5?

To jakiś g.. ranking. Tecu potwierdzi:)

zawsze jest jakies brzydkie kaczatko

reszta git 😛

notabene chciałbym oddać honory @ozzy110, ktorego krytykowłem często, a ktory za ostatnie 2 lata w topce GM'ow

Jak się okazało ruch po White'a swietny. fajne wybory młodych. poetl może te 4-6 mln przepłacony rocznie, ale bez tragedii, bo pasuje fitowo i to sprawdzony materiał. miłości do trenta jr. jedynie nie kumam.

no i przede wszystkim wystrzał Markannena.

propsy 

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, człowiek...morza napisał(a):

zawsze jest jakies brzydkie kaczatko

reszta git 😛

notabene chciałbym oddać honory @ozzy110, ktorego krytykowłem często, a ktory za ostatnie 2 lata w topce GM'ow

Jak się okazało ruch po White'a swietny. fajne wybory młodych. poetl może te 4-6 mln przepłacony rocznie, ale bez tragedii, bo pasuje fitowo i to sprawdzony materiał. miłości do trenta jr. jedynie nie kumam.

no i przede wszystkim wystrzał Markannena.

propsy 

 

A dziękuję za miłe słowa. Każdy ma zawodnika, którego wycenia wyżej niż reszta. W Knicks też ładna przebudowa wleciała po BIG 3 i czekam na rywalizację o HCA  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.