Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

A nie wiem czy @karpik coś Ci mówi nazwisko Edmond Sumner. Wybrany przez mnie w drafcie w 2017 w drugiej rundzie draftu, mimo całej kariery naznaczonej przez kontuzje, nigdy nie został wymieniony. Teraz po roku przerwy spowodowanej poważną kontuzją Achillesa, która zabrała mu cały sezon wraca do Nowego Orleanu na gwarantowanym w pełni kontrakcie, mimo że w RL NBA dopiero musi o Niego walczyć.

Taki przypadków jest multum. Ale kultury organizacji nie kupuje się pięknymi słowami, lecz czynami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

A nie wiem czy @karpik coś Ci mówi nazwisko Edmond Sumner. Wybrany przez mnie w drafcie w 2017 w drugiej rundzie draftu, mimo całej kariery naznaczonej przez kontuzje, nigdy nie został wymieniony. Teraz po roku przerwy spowodowanej poważną kontuzją Achillesa, która zabrała mu cały sezon wraca do Nowego Orleanu na gwarantowanym w pełni kontrakcie, mimo że w RL NBA dopiero musi o Niego walczyć.

Taki przypadków jest multum. Ale kultury organizacji nie kupuje się pięknymi słowami, lecz czynami.

Mało komu zycze sukcesów tak jak Pelicans. Mało kto na nie zasługuje jak Pelicans. Właśnie z powodu takich przypadków jak Lato. Brawo. Jeszcze kultura nie zginęła…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MarcusCamby napisał:

Wybrany przez mnie w drafcie w 2017 w drugiej  pierwszej rundzie draftu, mimo całej kariery naznaczonej przez kontuzje, nigdy nie został wymieniony.

Też miałem taki przypadek, zaoferowałem nawet temu graczowi extension na kwotę, której może nawet nigdy nie zobaczyć. MarcusCamby był jednak na nie. Rok później zaoferowałem temu graczowi minimalny kontrakt. Pistons i Rockets też mu zaoferowali minimalne kontrakty. MarcusCamby dał Mavs na ostatnim miejscu podczas głosowania. 

Szkoda, że tego, czym się chełpisz u siebie, nie potrafisz dostrzec i docenić u innych.

#niesłowaaczyny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, karpik napisał:

Też miałem taki przypadek, zaoferowałem nawet temu graczowi extension na kwotę, której może nawet nigdy nie zobaczyć. MarcusCamby był jednak na nie. Rok później zaoferowałem temu graczowi minimalny kontrakt. Pistons i Rockets też mu zaoferowali minimalne kontrakty. MarcusCamby dał Mavs na ostatnim miejscu podczas głosowania. 

Szkoda, że tego, czym się chełpisz u siebie, nie potrafisz dostrzec i docenić u innych.

#niesłowaaczyny

Marquese?

Czy Noah?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kuba2419 napisał:

A to V tury nie ma jak rok temu?

raczej nie - V tura jest wtedy jak dużo zespołów ma braki kadrowe, a w tym roku wyjątkowo sporo FA podpisało w poprzednich turach, więc raczej mało kto zostanie bez zawodników

także raczej nie będzie V tury tylko już same uzupełnienia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Szulim napisał:

raczej nie - V tura jest wtedy jak dużo zespołów ma braki kadrowe, a w tym roku wyjątkowo sporo FA podpisało w poprzednich turach, więc raczej mało kto zostanie bez zawodników

także raczej nie będzie V tury tylko już same uzupełnienia 

Przecież jeszcze jest czas, by ją zrobić, a 4 drużyny mają niepełne rostery, a sporo ekip ma też tylko 14 graczy w składzie (więc może mogą jeszcze mieć chęć kogoś podpisać). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, karpik napisał:

Przecież jeszcze jest czas, by ją zrobić, a 4 drużyny mają niepełne rostery, a sporo ekip ma też tylko 14 graczy w składzie (więc może mogą jeszcze mieć chęć kogoś podpisać). 

Ozzy jeszcze nie wpisał chyba wszystkich - także jak arkusz będzie gotowy to wtedy pomyślimy czy jest w ogóle potrzeba robienia V tury

akurat z tym nie ma pośpiechu - jest jeszcze trochę czasu do rozpoczęcia sezonu 

1 minutę temu, LAF napisał:

W sumie a nie można teraz otworzyć okienka do tego rozpoczęcia RS ?

ale okienko jest teraz otwarte przecież ;) 

ewentualne zamknięcie czasowe będzie jak będzie V tura - teraz wymiany można prowadzić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.