Skocz do zawartości
Eld

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, fluber napisał:

Nom, akurat w dzień w którym wszyscy oglądają nba, zagrał najgorszy mecz w sezonie, co od razu skończy się wynikiem minus trzy do bilansu w pierwszym trymestrze, wiem jak działa begm:) 

nie graj meczennika

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
31 minut temu, fluber napisał:

Nom, akurat w dzień w którym wszyscy oglądają nba, zagrał najgorszy mecz w sezonie, co od razu skończy się wynikiem minus trzy do bilansu w pierwszym trymestrze, wiem jak działa begm:) 

Eld nie miał okularów wiec jest nadzieja ze nawet plus2W Ci dołoży!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, RonnieArtestics napisał:

@MMM2121 twój zespół ma z bulls w real tyle wspólnego co mój z Phoenix suns ;)

Hmm

Zach to Zach

Ingram stylem gry jest trochę podobny do Demara. Scoring, rozegranie itd. 

Sabonis w jakimś stopniu odpowiada Vuvowi, jest gorszym strzelcem z dystansu, ale kurewsko bardziej efektywnym graczem w tym sezonie. 

Dort, Green i Joe Ingles to rolsi nikt z nich nie jest na poziomo Lonzo, ale maja różne cechy, przydatne zespołowi, który chce wygrywać. 

Noel nie ma odpowiednika w Real Bulls.

Trochę jest podobieństw imho. A jak ty to widzisz? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, MMM2121 napisał:

imo podobny lvl druzyn

widze analogie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, MMM2121 napisał:

Hmm

Zach to Zach

Ingram stylem gry jest trochę podobny do Demara. Scoring, rozegranie itd. 

Sabonis w jakimś stopniu odpowiada Vuvowi, jest gorszym strzelcem z dystansu, ale kurewsko bardziej efektywnym graczem w tym sezonie. 

Dort, Green i Joe Ingles to rolsi nikt z nich nie jest na poziomo Lonzo, ale maja różne cechy, przydatne zespołowi, który chce wygrywać. 

Noel nie ma odpowiednika w Real Bulls.

Dlatego mowie ze tyle samo co moje pacers z suns :)

vanvleet stylem gry przypomina Bookera 

nurkic jest lekko gorsza wersją aytona. 

Tyus jest lepszy niż cameron payne

justin Holiday, Keldon Johnson, Georges Niang to rolesi, żaden z nich nie jest na poziomie mikala ale maja różne cechy przydatne zespołowi :)

dlatego teraz liczę na top4 bilans na wschodzie od ciebie :) 

Edytowane przez RonnieArtestics

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
17 minut temu, człowiek...morza napisał:

imo podobny lvl druzyn

widze analogie

Mądrego miło posłuchać. Widać oko goata.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Profilem beGM GSW na pewno przypominają rl Bulls. Główna różnica to jednak wyraźnie gorsza defensywa tu będzie. No i mam wrażenie, że MMM trochę pominął temat absencji w opisie. Ingram, Green, a przede wszystkim Noel sporo meczów stracili, niekiedy nakładało się to na siebie, a nie ma jak pokryć tych strat, bo głębia jest zerowa. Na pewno jest fajny potencjał, ale trzeba zdecydowanie poszerzyć ten skład i wzmocnić obronę, bo bez tego będą cierpieć w trakcie RS. Przydałby się też jakiś nominalny PG jako spoiwo tej drużyny, ale to już bardziej melodia przyszłości myślę, bo teraz ciężko jednak będzie coś wymyślić. 

Edytowane przez Braveheart22

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
29 minut temu, Braveheart22 napisał:

Profilem beGM GSW na pewno przypominają rl Bulls. Główna różnica to jednak wyraźnie gorsza defensywa tu będzie. 

jak dla mnie defensywa podobny lvl.

w czym niby bulls lepsi? caruso? toż wiekszy impact na ogolna defensywe druzyny daje noel, a bulls graja bez rima

niemniej w ataku sa analogie, w obronie zaś inne druzyny.

masz balla, masz w gsw dorta i greena.

imo na papierze to predzej bulls maja gorsza sytuacja po tej stornie

Edytowane przez człowiek...morza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
23 minuty temu, Braveheart22 napisał:

Profilem beGM GSW na pewno przypominają rl Bulls. Główna różnica to jednak wyraźnie gorsza defensywa tu będzie. No i mam wrażenie, że MMM trochę pominął temat absencji w opisie. Ingram, Green, a przede wszystkim Noel sporo meczów stracili, niekiedy nakładało się to na siebie, a nie ma jak pokryć tych strat, bo głębia jest zerowa. Na pewno jest fajny potencjał, ale trzeba zdecydowanie poszerzyć ten skład i wzmocnić obronę, bo bez tego będą cierpieć w trakcie RS. Przydałby się też jakiś nominalny PG jako spoiwo tej drużyny, ale to już bardziej melodia przyszłości myślę, bo teraz ciężko jednak będzie coś wymyślić. 

Szczerze mówiąc totalnie nie rozumiem o co ci chodzi z ta defensywa. 

W Real Bulls obronę za mordę trzymają: Ball i Caruso

U mnie ta defensywa rozkłada się na więcej zawodników: Dort (którego chyba nie trzeba reklamować jako obrońcy) Danny Green, którego wszystkie zaawansowane staty lubią po bronionej stronie i Noela, ktory gra na najważniejszej dla defensywy pozycji. 

cyfry Sabo tez go bronią i gdzie nie popatrzymy, to również jest lubiany przez Raptory, czy inne zaawansowane staty, które oceniają obronę. 

Atak mam rozłożony na 3 gwizdy wiec ten nominalny pg, to trochę dla tradycji bardziej by był, ale ściągnąłem kogoś takiego, mogę już lekko zaspilerowac. 

Ja tam bardzo lubie moje Big 3 i na Rs to więcej niż solidny zespół, a twoj rzekomy obiektywizm tutaj może znikać, kiedy patrzysz na drużynę z konfy. 

3 minuty temu, człowiek...morza napisał:

jak dla mnie defensywa podobny lvl.

w czym niby bulls lepsi? caruso? toż wiekszy impact na ogolna defensywe druzyny daje noel, a bulls graja bez rima

niemniej w ataku sa analogie, w obronie zaś inne druzyny.

masz balla, masz w gsw dorta i greena.

imo na papierze to predzej bulls maja gorsza sytuacja po tej stornie

Na szczescie goat elegancko wyjaśnia co jest pięć. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 14.12.2021 o 21:47, january napisał:

O co chodzi?

W dniu 14.12.2021 o 22:10, MarcusCamby napisał:

@tangiers przymierza się do rezygnacji?

Napisalem na PW @człowiek...morza ze szukam powodu do rezygnacji z gry. A ze CM lubi takie kwestie upubliczniac to osobna kwestia. Poniekad sie tego spodziewac.

Bardziej niz zwykle zaczelo mnie irytowac wchodzenie sobie w dupe w ostatnim czasie przez czesc spolecznosci, choc to standard przed glosowaniami. Poza tym znamy juz sie dlugo,  malo jest swiezej krwi, a czesc GMow jest twardoglowa i w ciemno mozna stwierdzic jak bedzie glosowac na podstawie sympatii do graczy. Wymusza to robienie trady pod PR na forum, zamiast trzymanie sie swojej filozofii. Jak liga ma funkcjonowac to jakas rotacja GMow musi byc.

Odpoczalem sobie ostatnio od beGM, skupilem sie na samym ogladaniu. Obecnie zostaje, a jakbym mial kiedys odejsc to wczesniej zapewnie nastepce. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
57 minut temu, tangiers napisał:

Napisalem na PW @człowiek...morza ze szukam powodu do rezygnacji z gry. A ze CM lubi takie kwestie upubliczniac to osobna kwestia. Poniekad sie tego spodziewac.

Bardziej niz zwykle zaczelo mnie irytowac wchodzenie sobie w dupe w ostatnim czasie przez czesc spolecznosci, choc to standard przed glosowaniami. Poza tym znamy juz sie dlugo,  malo jest swiezej krwi, a czesc GMow jest twardoglowa i w ciemno mozna stwierdzic jak bedzie glosowac na podstawie sympatii do graczy. Wymusza to robienie trady pod PR na forum, zamiast trzymanie sie swojej filozofii. Jak liga ma funkcjonowac to jakas rotacja GMow musi byc.

Odpoczalem sobie ostatnio od beGM, skupilem sie na samym ogladaniu. Obecnie zostaje, a jakbym mial kiedys odejsc to wczesniej zapewnie nastepce. 

do zobaczenia w Finale

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, tangiers napisał:

Bardziej niz zwykle zaczelo mnie irytowac wchodzenie sobie w dupe w ostatnim czasie przez czesc spolecznosci, choc to standard przed glosowaniami.

Ufaj januaremu, jebie równo po wszystkich poza Lakers :) 

12/30 opisów, jakiś smutny negatywny rekord frekwencji niestety nam się szykuje ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, january napisał:

Ufaj januaremu, jebie równo po wszystkich poza Lakers :) 

12/30 opisów, jakiś smutny negatywny rekord frekwencji niestety nam się szykuje ;/

U nas wrzucanie opisów działa na niekorzyść gm-a, często lepiej nie wrzucać i udawać że nie ma problemów i dopóki nie będziemy tego karać w głosowaniach to niektórzy będą woleli punkty karne niż pokazanie ile minut i kto gra w ich teamach. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, fluber napisał:

U nas wrzucanie opisów działa na niekorzyść gm-a, często lepiej nie wrzucać i udawać że nie ma problemów i dopóki nie będziemy tego karać w głosowaniach to niektórzy będą woleli punkty karne niż pokazanie ile minut i kto gra w ich teamach. 

że Qcin polubiłeś ten post, to powinieneś się sam anulować :P

przecież bardzo dużo GMów kara za brak opisów i to od dawna

inna sprawa czy brak opisu powinien wypaczać realną siłę ekip i dawać boosta drużynom z tieru niżej...

Edytowane przez LeweBiodroSmoka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

że Qcin polubiłeś ten post, to powonieneś się sam anulować :P

przecież bardzo dużo GMów kara za brak opisów i to nie od dawna

Nie wrzucają Ci którzy wiedzą że ta kara to jest i tak mniej niż gdyby ktos zobaczył ich rotacje i minuty. 

Zresztą to że Blazers, jazz i Nets wrzucili już dawno opisy, a inni czekają tylko pokazuje co się bardziej oplaca:) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, fluber napisał:

Nie wrzucają Ci którzy wiedzą że ta kara to jest i tak mniej niż gdyby ktos zobaczył ich rotacje i minuty. 

Zresztą to że Blazers, jazz i Nets wrzucili już dawno opisy, a inni czekają tylko pokazuje co się bardziej oplaca:) 

nie, to imo ten termin na 26

wiesz jak mi się chce teraz pisać, a niestety musze :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widzę że sporo gm-ow gdzie są kontuzjowane gwiazdy poszly w narrację o protokołach covidowych ( że to w sumie żaden problem) ale tak po prawdzie to w 1 trymestrze ten problem prawie w ogóle nie występował. Dopiero ostatnie 2-3 tygodnie są problemy. 

Edytowane przez fluber

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi