Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Alonzo napisał:

Też pamiętam, że wtedy byłem w szoku, że nie awansowali z Mitchellem i Tatumem. (tam jeszcze był m.in. Fox) i wtedy świetny Noel, który w rl odrzucił ten wysoki kontrakt od Mavs. - to była jeszcze drużyna @Dnc

Całą robotę zrobił @karpik, który uparł się, że trio Fox, Mitchell, Tatum jest za młode, by zrobić PO i weszli wtedy bardzo ciency Pistons z jednym Tobiasem Harrisem w składzie.

Magic mieli Fox (akurat perwszy sezon miał c***owy, ale startera grał mający solidny sezon DJ Augustin ), Mitchell, Tatum, Aaron Gordon, Jeremy Lamba, Kelly Oubre, Kyle Kuzma. Tak, to był bardzo młody skład, ale powinni wtedy zrobić PO zdecydowanie. Ja chyba sam dawałem im nawet 7 seed.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.06.2019 o 22:28, MarcusCamby napisał:

Ludzie mogą gadać, sam mnie ten user często wkurwia, ale szanujmy się.

Za to co zrobił @człowiek...morza w Knicks to GOAT jest jego i myślę, że będzie tak wspaniała kampania trudna do powtórzenia. Sami wiemy z RL NBA jak wiele korzystnych czynników musi zagrać do zdobycia tytułu. A tu mamy bezsprzecznie najlepszą drużynę ligi zbudowaną niemal z niczego, która karty będzie rozdawać jeszcze zapewne w najbliższych latach. Czapki z głów.

jakas kampania porownywalna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę może nieobiektywny ale po głosach które słyszałem później, po serii, mysle ze play in zeszłoroczne na wschodzie było jedną z najbardziej durnych decyzji w begm :) 

A ten sezon tylko to jeszcze udowodnił. Ale mowie jestem nieobiektywny i nie ma do czego wracac w sumie :)

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

jakas kampania porownywalna?

Lol GoAT post wrzuciłeś :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Lol GoAT post wrzuciłeś :D 

Ludzie zapominają wiele,

tak jak to, że moj tytuł widniejacy pod nickiem i buńczuczność nie wzieły sie znikąd.

jak ja mowie, ze knicks biora play-in i wygrywaja z raptors, to znaczy, że biora.

wynika to z wiedzy, doswiadczenia, intuicji. one ponad wszystko.

W dniu 24.06.2019 o 09:12, Wooden napisał:

Graty dla @człowiek...morza za stworzenie teamu którego musiałem po prostu nie spieprzyć.

Graty też dla niego za IMO najlepszy post w tych Play-offs, zamykający serię z Bucks.

takze w c***u mam opinie ozzych etc, ktorych wartoscia nadrzedna jest bezskuteczna proba uderzania w autorytety tej gry.

jest miejsce dla Graczy i pieniaczy.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

takze w c***u mam opinie ozzych etc, ktorych wartoscia nadrzedna bezskuteczna proba uderzania w autorytety tej gry.

Post w temacie rywalizacji Knicks - Bucks, gdzie seria była dla wielu osób 50/50, a jako głównego oponenta miałeś mocnego Jaśka, który budował Bucks to bankowe TOP3 opisów gry.

Z drugiej strony usadzenie Anthony Davisa na Embiida to wciąż jedna z najgłupszych decyzji w historii. Niewielu GMów przegrywało serie mając lepszy zespół tylko ze względu na opis :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Z drugiej strony usadzenie Anthony Davisa na Embiida to wciąż jedna z najgłupszych decyzji w historii. Niewielu GMów przegrywało serie mając lepszy zespół tylko ze względu na opis :)

patrząc na wynik błąd, który  biorę na klatę. w grze nie  chodzi o własne przekonania, tylko o zwyciestwo. i tym powinienem sie kierowac (tym tez sie kierowalem, mylnie ocenilem forumową brac. opozycja jak zawsze przy knicks, byla barzdo glosna niestety. bez opozycji bym wygral, tecu za slaby w gadce).

niemniej moje przekonanie dalej to samo. davs na c było najlepszym rozwiązaniem.

kluczowy zaś jednonogi klay, ktory zapisze sie rownie mocno w kanonach historii xd

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Jak Mitchell nie zagra w game6 to chyba każdy chce wejść z 7’miejsca teraz i kazdy ma szanse na upset. 

Przy tym urazie Embiida to Wschód ogolnie jest bardzo otwarty, wiem ze u @Tecu ogólnie zespol jest duzo lepszy i nawet jak Philly odpadna w 1R to nie ma co 1:1 porównywać, ale w 2R/Finale Konferencji bedzie duzo trudniej niz sadzilem przed PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Lucas napisał:

Przy tym urazie Embiida to Wschód ogolnie jest bardzo otwarty, wiem ze u @Tecu ogólnie zespol jest duzo lepszy i nawet jak Philly odpadna w 1R to nie ma co 1:1 porównywać, ale w 2R/Finale Konferencji bedzie duzo trudniej niz sadzilem przed PO.

I czy mi sie wydaje czy znowu sie (niestety ) sprawdza powiedzenie ze lepiej w sumie nie miec jak grasz w begm graczy z playoffs w realu ? taki lebron czy u mnie Bridges i Nurkic już się nie połamią, ani nie zagrają słabego meczu, nic nie skopią a cp3 i flet przeciwnie. Sam zawsze miałem w większości graczy z bardzo mocnych zespolow i dopiero teraz to dostrzegłem :) 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

I czy mi sie wydaje czy znowu sie (niestety ) sprawdza powiedzenie ze lepiej w sumie nie miec jak grasz w begm graczy z playoffs w realu ? taki lebron czy u mnie Bridges i Nurkic już się nie połamią, ani nie zagrają słabego meczu, nic nie skopią a cp3 i flet przeciwnie. Sam zawsze miałem w większości graczy z bardzo mocnych zespolow i dopiero teraz to dostrzegłem :) 

No masz rację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.04.2022 o 14:26, człowiek...morza napisał:

gratulacje dla Pacers i @RonnieArtestics

Niewątpliwie ta 3 lokata najwieksze zaskoczenie, zważywszy na projekcje przedsezonowe i silną konkurencję. Samo PO było pod znakiem zapytania.

Pytanie do historyków (@Alonzo 😁) Ktoś bardziej zaskoczył u nas w przeszłości? Ja nie kojarzę.

Gdybym był na Twoim miejscu i przeprowadzał na ten temat dyskusję z samym sobą, to tak bym pewnie sobie odpowiedział 

6 minut temu, człowiek...morza napisał:

bo sie c***a znasz najwyrazniej

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.