Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, ignazz napisał:

Ja bym nie żartował. Jeszcze jazz i Minny zrobią come Back i się zdziwicie. 

Ja nie zartuje. Tecu ma za dużo talentu, to by po prostu nie funkcjonowało. Tylko Orlando Magic mają idealnie wyważony balans miedzy talentem a hard-workerami którzy znają swoje miejsce w szeregu jak Grant Williams czy Khem Birch.

Drabinka z Heat i Magic nie powiem - cieszy mnie bardzo. Dwie najlepsze drużyny wschodu w zeszlym sezonie. Ciezkie wyzwanie dla Pacers ! 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10. New York Knicks 39-43 (13-14)

-------------------------------------------------------

11. Charlotte Hornets 38-44 (12-15)

Ostatecznie Knicks z grającym większość meczów Benem Simmonsem wyprzedzają mnie o jedną wygraną. 

Nie będę pisał jak wyglądałaby tabela gdyby Simmons był liczony tak jak w rl NBA, bo chyba wszyscy zdają sobie sprawę. Mogę tylko powiedzieć, że powinno być wam wstyd za te wyniki. 

 

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, fluber napisał:

10. New York Knicks 39-43 (13-14)

-------------------------------------------------------

11. Charlotte Hornets 38-44 (12-15)

Ostatecznie Knicks z grającym większość meczów Benem Simmonsem wyprzedzają mnie o jedną wygraną. 

Nie będę pisał jak wyglądałaby tabela gdyby Simmons był liczony tak jak w rl NBA, bo chyba wszyscy zdają sobie sprawę. Mogę tylko powiedzieć, że powinno być wam wstyd za te wyniki. 

 

Tak serio to Tobie powinno być bardziej wstyd za te wyniki niż nam :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Note: VanVleet (hip) is questionable for Monday's Game 5 against the 76ers, Aaron Rose of SI.com reports. 

Analysis: VanVleet suffered a hip injury prior to halftime of Saturday's Game 4 win and didn't return. If the veteran point guard is unable to suit up for Toronto's win-or-go-home matchup, expect Scottie Barnes and Gary Trent to handle the majority of the backcourt duties. 
 

wrzucam na potrzeby mojej narracji w PlayOffs, skoro jest już questionable to nie bylo to nic powaznego jednak, a dziś pewnie odpadną wiec jesli ostatecznie jednak nie zagra, chciałbym aby to info że był questionable nie zginęło.

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, ozzy110 napisał:

Pozwolę sobie pożyczyć @MarcusCamby :)

Konferencja Wschodnia:

3. Indiana Pacers 53-29 (15-12)

gratulacje dla Pacers i @RonnieArtestics

Niewątpliwie ta 3 lokata najwieksze zaskoczenie, zważywszy na projekcje przedsezonowe i silną konkurencję. Samo PO było pod znakiem zapytania.

Pytanie do historyków (@Alonzo 😁) Ktoś bardziej zaskoczył u nas w przeszłości? Ja nie kojarzę.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, człowiek...morza napisał:

gratulacje dla Pacers i @RonnieArtestics

Niewątpliwie ta 3 lokata najwieksze zaskoczenie, zważywszy na projekcje przedsezonowe i silną konkurencję. Samo PO było pod znakiem zapytania.

Pytanie do historyków (@Alonzo 😁) Ktoś bardziej zaskoczył u nas w przeszłości? Ja nie kojarzę.

Cavs rok temu byli większą niespodzianką. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, człowiek...morza napisał:

gratulacje dla Pacers i @RonnieArtestics

Niewątpliwie ta 3 lokata najwieksze zaskoczenie, zważywszy na projekcje przedsezonowe i silną konkurencję. Samo PO było pod znakiem zapytania.

Pytanie do historyków (@Alonzo 😁) Ktoś bardziej zaskoczył u nas w przeszłości? Ja nie kojarzę.

Dziękuje i zapowiadam ze ten sezon to nie koniec Pacers w topie. Mamy co robić latem i masę gotówki do wydania. Ale na razie trzeba ten sezon skończyć bez jakiegoś upsetu w I rundzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można cały rok się leczyć i nadal nie być zdrowym. Żałuję swoich głosów na Knicks.

"I know that this might have the appearance of Ben Simmons saying 'I don't want to play, we're down 3-0.' But, he woke up yesterday with his back hurting, that is what I have been told. It's as simple as that. He just didn't feel comfortable going to play for the first time in 11 months with the way his back felt. That's the bottom line. It's extraordinarily disappointing because he had, I would say, genuine optimism for at least a week that he was going to play in this game. He wasn't even ruling himself out for Game 3. And so, the Nets were expecting to get this, he was expecting to play. It was another knee-capping moment in what's been a season of knee-capping moments for Ben Simmons." 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, LAF napisał:

@RonnieArtestics zgodzę się z Tobą, że drużyny bez HCA powinny jako pierwsze wstawiać opis, ale co jeśli pojawią się one dzień przed głosowaniem ? W sumie sprawiedliwe było by w tym samym momencie aby dwóch GMów się dogadało bo jednak HCA jest u nas tak samo traktowany jak w realu i Sota będzie grała w 6 a nie w 5 w G 1 i G 2 i ewentualnie późniejszych meczach u siebie. 
 

@Lucas ze względu na Meltona oglądam Memphis i co oczywiste JC. Będę musiał się bacznie innym przyglądać z Memphis w takim razie ; ]

Wiadomo zE gorszy seed miałby krótszy deadline. Wtedy druzyna z wyższym seedem może pisać sobie swoj opis i ewentualnie odnieść się/pozmieniać coś ostatniego dnia jak już przeczyta opis przeciwnika. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, człowiek...morza napisał:

Pytanie do historyków (@Alonzo 😁) Ktoś bardziej zaskoczył u nas w przeszłości? Ja nie kojarzę.

Największa to oczywiście mistrzostwo Soty w poprzednim sezonie i nic nie jest nawet blisko. 

Z poprzedniego sezonu na pewno awans Cavs bezpośrednio do playoffs, a później do II rundy. Z tego - pewnie awans Knicks do play in. Przez te 4 sezony jako drużyny moi Magic pewnie się częściej widzieli z Knicks, niż aktualni gracze Knicks ze sobą w tym sezonie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Alonzo napisał:

Największa to oczywiście mistrzostwo Soty w poprzednim sezonie i nic nie jest nawet blisko. 

Kiedyś robiłem ranking najdziwniejszych i najmniej zrozumiałych głosowań w historii BeGM. Chyba jako jedynkę dałem serie w PO Celtics - Wizards, gdzie awansowali Ci pierwsi.

1. Odpadnięcie Boston Celtics z Washington Wizards

2. Pierwsze miejsce w RS dla Golden State Warriors, mimo masy kontuzji Curry, Durant i oddania Klay Thompsona, gdzie GTG grał Tyreke Evans.

3. Brak awansu do PO Orlando Magic

I teraz 4. Sixers odpadający kosztem Cavs.

Post z 2018, więc prehistoria ->

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, RonnieArtestics napisał:

@człowiek...morza zaorane, cieszysz się pewnie teraz, że spytałeś Alonzo akurat:)

nie wiem co zaorane. alonzo w liczbie sredniej dealow nie gorszy. za to z gorszym wytlumaczeniem :)

zrobilem przebudowe, tyle. wiele organizacji tak robi, jak pewien projekt sie wyczerpie. Ktory notabene w sumie trwal u mnie przez 5 sezonow.

nowe tworze. nowa krew. nowe, swieze pomysly!

 

14 minut temu, MarcusCamby napisał:

Kiedyś robiłem ranking najdziwniejszych i najmniej zrozumiałych głosowań w historii BeGM. Chyba jako jedynkę dałem serie w PO Celtics - Wizards, gdzie awansowali Ci pierwsi.

 

 

na cb mozna liczyc

mimo zadry przyznaje

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, MarcusCamby napisał:

Kiedyś robiłem ranking najdziwniejszych i najmniej zrozumiałych głosowań w historii BeGM. Chyba jako jedynkę dałem serie w PO Celtics - Wizards, gdzie awansowali Ci pierwsi.

1. Odpadnięcie Boston Celtics z Washington Wizards

2. Pierwsze miejsce w RS dla Golden State Warriors, mimo masy kontuzji Curry, Durant i oddania Klay Thompsona, gdzie GTG grał Tyreke Evans.

3. Brak awansu do PO Orlando Magic

I teraz 4. Sixers odpadający kosztem Cavs.

Post z 2018, więc prehistoria ->

 

Też pamiętam, że wtedy byłem w szoku, że nie awansowali z Mitchellem i Tatumem. (tam jeszcze był m.in. Fox) i wtedy świetny Noel, który w rl odrzucił ten wysoki kontrakt od Mavs. - to była jeszcze drużyna @Dnc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Alonzo napisał:

Też pamiętam, że wtedy byłem w szoku, że nie awansowali z Mitchellem i Tatumem. (tam jeszcze był m.in. Fox) i wtedy świetny Noel, który w rl odrzucił ten wysoki kontrakt od Mavs. - to była jeszcze drużyna @Dnc

czasy kiedy, orlando bylo jeszcze dobrze i przede wszystkim z polotem zarzadzane.

 

nastepca od paru lat odcina kupony bez wlasnego pomyslu.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.