Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

58 minut temu, człowiek...morza napisał:

nawet mi na reke. pisz se co tam chcesz, jak ci sprawaia przyjemnsoc robienia z poole'a kasztana, twoja wola. ty sie osmeiszasz

Nie robię z Poola kasztana. Reaguję na twoje teksty że Poole>Morant. Od tego się zaczęło moje odbijanie piłeczki, a ty znowu zjechałeś na moją żonę, kiedy tylko wskazałem na okoliczności w jakich Poole gra w RL NBA i jak bardzo różnią się one od tego co jest u ciebie.

Poole to zajebista 2/3 opcja w playoffowym teamie, ale nie pierwsza opcja, z gościem na 15ppg jako 1 opcją w ataku. Bo w takich okolicznościach playoffów nie zrobi. To prawdopodobnie 10 miejsce z dużą stratą do innych zespołów nie wzięło się z niczego tylko jest efektem uśrednionej oceny rywali. Gdyby nie grający Ben Simmons to nawet play in by tutaj nie było. Taka jest ocena twojego składu przez forumową brać. 

Przestać się tak napinać odnośnie swojej drużyny.

Godzinę temu, człowiek...morza napisał:

 

przeprosic natomiast oczywscie nie bedzie, bo na nie nie zaslugujesz. po pierwsze, bo zachowujesz sie jak cham. i czesto odwracasz kota ogonem, robisz siebie nieslusznego meczennika (to nie ja wyraznie zanizylem bilans, lecz ty). a po drugie m.in dlatego zes hipokryta (co zostalo mi pokazane w wiadomosci prywatnej ze strony innego uzytkownika). 

nara.

Powinieneś mnie przeprosić za to co napisałeś, bo to było obraźliwe i obrzydliwe. To jaki ci dałem bilans nie ma tu nic do rzeczy. Szkoda, że szukasz wymówek, zamiast wziąć na klatę to co zrobiłeś. No trudno.

Godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

to się nie odnosi tylko do Cb czy cma, faktem jest, że ze swoją retoryką poległeś z kretesem a teraz zamieniasz się w fana Pistons i tracisz swój cenny czas na pisanie laurek z suchymi statsami

róbcie co chcecie, ale to jest żenada i tyle

Żenadą jest to, że nie potrafisz skrytykować swojego przydupasa, a potrafisz skrytykować mnie, w tak oczywistej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, fluber napisał:

Żenadą jest to, że nie potrafisz skrytykować swojego przydupasa, a potrafisz skrytykować mnie, w tak oczywistej sytuacji.

kogo?

miałeś kiedyś kolegów? bo w takim razie 1/3 GMów to moje przydupasy, weź ochłon i przestań robić z siebie męczennika, na NBA się c***a znasz, ale chociaż zachowuj się godnie

a jak Cię cm obraża, to można to zgłosić, tak jak przybiegłeś z tweetem airballa, drepcząc ochoczo konfidenckim krokiem

spocznij

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, fluber napisał:

Nie wiem po co się gotujesz. Sytuacja jest moralnie zerojedynkowa, nie chcę się z tobą bez sensu kłócić, może nie widziałeś co cm pisał. Nie podoba mi się, że go bronisz i tyle.

ostatni mój post w temacie około playinowym i tego tutaj wszystkiego

ja nie bronię cma, broniłem jego składu, bo uważałem i dalej uważam, że jest lepszy, nie podoba mi się konglomerat anty Knicks, bo jest podszyty tylko wzajemnymi animozjami, a nie tym by w dyskusji wyłonić lepszego

przepraszam za ostre słowa, ale czasami inaczej po prostu się nie da, starajcie się grać pomimo obiekcji, bo się w takiej atmosferze długo nie utrzymamy i to się tyczy wszystkich, mnie również

pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

 

przepraszam za ostre słowa, ale czasami inaczej po prostu się nie da, starajcie się grać pomimo obiekcji, bo się w takiej atmosferze długo nie utrzymamy i to się tyczy wszystkich, mnie również

pozdrawiam

 

Szanuję to, również przepraszam jeżeli czymś Cię uraziłem w tej wymianie zdań. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

George nie jest kontuzjowany. W po by grał bo by wyszedł z protokołów a qcin oddał aytona i brunsona. 

nie wiem jak inni ale ja po tym jak PG jako jedyny złapał davida i to przed meczem sezonu, nie traktowałbym go zbyt na serio, strasznie odjebał imo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, LAF napisał:

@Alonzo czy uważasz, że w obliczu kontuzji George’a, Williamsa i DB Sota zdobyła by tytuł ? Czyli to nie @Qcin_69 rozwalił go a kontuzje. 

No ja uważam, że by na pewno zdobyła Mistrzostwo Zachodu patrząc po problemach innych drużyn. W finale z Sixers to już by zależało od postawy graczy w RL PO. A tak to się zapowiada 1st round exit bo masz mega pecha i masz tylko 5 graczy chyba zdrowych teraz, nie? I to już wliczając Bookera. Bo jak robiłem bilanse to mi się to rzuciło w oczy ale te 17 meczów Williamsa uratowało Ci bilans ode mnie. Teraz już gorzej :(

Z tym "na pewno" to przesadziłem ale 50% szans bym dawał Socie i po 25% Nuggets i Lakers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, cvbe napisał:

No ja uważam, że by na pewno zdobyła Mistrzostwo Zachodu patrząc po problemach innych drużyn

a jakie problemy maja Lakers poza brakiem Lebrona w PO*

*co do ktorego i tak bezpiecznym betem byloby uznanie, ze gra na poziomie top10

?

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Lucas napisał:


Wizards 14-13

 

to mi sie rzucilo w oczy jako razaco niesprawiedlwe

4 minuty temu, LAF napisał:

 

No w best of seven bym ograł szanownego kolegę @january gdyby było jak przed wymianami bo o tym jest mowa i wszyscy byli by zdrowi 

nope

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LAF napisał:

@cvbe jest 7 z DB ; ] 

Postaram się aby opis nadrobił wąska kadrę 

Nie liczę Griffina i Yurtsevena, którzy są poza rotacjami swoich drużyn, ale faktycznie Omera można policzyć (Griffina bym chyba na Twoim miejscu jednak pomijał) więc dla mnie 6 :)

3 minuty temu, człowiek...morza napisał:

a jakie problemy maja Lakers poza brakiem Lebrona w PO*

*co do ktorego i tak bezpiecznym betem byloby uznanie, ze gra na poziomie top10

?

Jeśli patrzymy tylko na trio LBJ-Curry-Butler, to poza LBJ faktycznie żadnych problemów bo pozostała dwójka jest piękna. Gorzej że poza tym trio reszta drużyny aż tak nie błyszczy już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, cvbe napisał:

Nie liczę Griffina i Yurtsevena, którzy są poza rotacjami swoich drużyn, ale faktycznie Omera można policzyć (Griffina bym chyba na Twoim miejscu jednak pomijał) więc dla mnie 6 :)

Po graniu 40mpg w 3T i tak by pewnie nie był zdrowy więc dużego błędu nie popełniasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, cvbe napisał:

Jeśli patrzymy tylko na trio LBJ-Curry-Butler, to poza LBJ faktycznie żadnych problemów bo pozostała dwójka jest piękna. Gorzej że poza tym trio reszta drużyny aż tak nie błyszczy już.

przy takim trio nie musisz wiele robic, zeby blyszczec.

monk, payton, reaves, batum, theis looney to wystarczajace wsparcie, zebysmy mogli co najwyzej jaska po jajkach pocalowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

przy takim trio nie musisz wiele robic, zeby blyszczec.

Oczywiście, dlatego na ten moment są głównymi kandydatami do Finału mimo wszystko, ale gdyby naprzeciwko pojawiła się piątka Brunson-Booker-George-Tatum-Ayton/R.Williams to raczej miałbym jednak w serii Minny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, cvbe napisał:

 ale gdyby naprzeciwko pojawiła się szostka Brunson-Booker-George-Tatum-Ayton-R.Williams 

no jakby zagrali w 6 na boisko, to moze tak

przewaga williamsa nad looney'em czy brunsona, ktorego rola ogranicza sie do 3&d (a wiec nijak nie przelozysz tego co gra aktualnie w realu) nad batumem nie zrekompensuje ci ogromnej straty jaka dzieli trojki liderow obu ekip

w istocie jak zmieniasz role brunsonowi i batumowi do rolesow to masz ten sam tier zawodnikow, zeby zobrazowac o co mi chodzi

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, człowiek...morza napisał:

przy takim trio nie musisz wiele robic, zeby blyszczec.

monk, payton, reaves, batum, theis looney to wystarczajace wsparcie, zebysmy mogli co najwyzej jaska po jajkach pocalowac

ale co Batum? brak weryfikacji

pamiętaj, że mi połowa ligi średnio liczyła grających Granta i Vandera, to nie wiem ciężko chyba z niego będzie zrobić elite rolasa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

ale co Batum? brak weryfikacji

pamiętaj, że mi połowa ligi średnio liczyła grających Granta i Vandera, to nie wiem ciężko chyba z niego będzie zrobić elite rolasa :)

no to jest blad ligi ewentualny, ze ci liczy kasztaniacego granta, a nie tego z denver, ktory nadaje sie zajebiscie na 4 opcje druzyny. 

pytanie czy tak rzeczywiscie liga robi. bo ja nie. i duzo wieksze przelozenie dla mnie ma to jak gral w  denver, anizeli jego trojeczki na 30 % po kozle z pistons, ktorych u ciebie w posiadanaich moze mialby 10 w sezonie

natomiast jak na moje, to on po tym sezonie odchodzi od ciebie. skoro tak zrobil w realu (niezadowolenie zza malej roli).

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  

Teraz, RonnieArtestics napisał:

Cavaliers 16-11 ( na końcu zostało mi jeden w za dużo i to tobie odjąłem, bo wcześniej zwróciłem uwagę w opisie ze w założeniu grasz tylko 8 graczami. Ty cały sezon tak orałeś? Bo wcześniej nie zwróciłem uwagi. na drugie masz Tom, czy Nick? ;) )

Nie, nie grałem tak cały sezon a rotację mam pewnie jedną z szerszych w naszej lidze :D No ale nie żartujmy, że to dlatego mi dałeś 16-11 czyli taki bilans jak Pacers bez 17 meczów CP3 czy Pistons bez połowy trymestru Moranta :D

No ale spoko, wrzucając bilanse na samym początku wiem kto będzie się później rewanżował więc miałem to założone :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, cvbe napisał:

  

Nie, nie grałem tak cały sezon a rotację mam pewnie jedną z szerszych w naszej lidze :D No ale nie żartujmy, że to dlatego mi dałeś 16-11 czyli taki bilans jak Pacers bez 17 meczów CP3 czy Pistons bez połowy trymestru Moranta :D

No ale spoko, wrzucając bilanse na samym początku wiem kto będzie się później rewanżował więc miałem to założone :D

Nie 17 a 15 u mnie nie grał bo się napieprzać muszę niestety do końca sezonu.Miałem Tyusa w zastępstwo co robi 19-4 jak gra w s5 i Tre ktory w koncu się przebił do dużych minut w realu akurat w tym samym trymestrze i momencie i sam wiesz ze swoj dług wdziecznosci u klopovicha spłacił. do tego FVV mam jak coś na piłce więcej. U mnie akurat strata cp3 bolałoby mało, bo mam kim rozgrwac i bez niego.

przy takiej krótkiej rotacji to ciebie bardziej bola nieobecności cama niż mnie cp3 😛

ewentualnie jak napiszesz rozprawkę fajna na za 3-4 akapity temat swoich przewag i mnie przekonasz gotów jestem zmienić wam głosy po 1 :) ale ozzy jak coś tez bedzie mógł wtedy piłeczkę odbić ;)

 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.