Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, karpik napisał:

Czy my naprawdę chcemy udawać, że Harden z KD są kumplami i se pykają jakby nigdy nic?

Biznesowa decyzja. Lepiej sie nie czepiac, bo podobna sytuacja moze spotkac twoj zespol. W koncu Durant jest FA, ale co ja gadam, January juz wyliczyl ze nikt przeciez nie bedzie robil cap space na niego :D 

Podobnie bylo z uznawaniem Simmonsa, ktory staje sie jednym z gorszych kontraktow w lidze. Lepiej siedziec cicho, by potem nie oberwac w glosowaniach.

@Braveheart22

Gratuluje Cade. Nawet dla takiego Currego LAC moga byc fajna opcja na FA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LAF napisał:

Mógłbyś je wymienić ? 

Five stars club?
 

Uwaga uwaga nie po kolei dla zmyły przypadkowo czyli może być nawet według power rankingu lub nie random który może nie być randomem 

***** MINNY nawet bez centra świetny skład 

***** mój obecnie zestaw liderów : 76ers & DEN największa moim zdaniem liczba trafionych części składowych poprawionych wymianami 

***** Lakers których mogę nie lubić ale szanuje i maja oni potężny Star power którego mogę z mojej perspektywy nigdy nie złapać w tej grze 

****** ORL których mam na pewno najwyżej z wszystkich graczy beGM a w bonusie stabilizacja 

***** DAL najbardziej sexy przebudowa która prawdopodobnie za rok eksploduje overkillem 

***** IND tu spory szacunek za cierpliwość i niezłe oko  

ale potężnie niedoceniane moim zdaniem wyżej niż cześć zespołów: 

**** TOR

**** MIA 

ktore mogą skasować każdego moim zdaniem przy dobrych wiatrach 

no i odwieczny dylemat z WZz 

przepraszam ze nie pisze tu o CHAR czy Bux Cavs Pistons bo na te ekipy przyjdzie jeszcze czas  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ignazz napisał:

Five stars club?
 

Uwaga uwaga nie po kolei dla zmyły przypadkowo czyli może być nawet według power rankingu lub nie random który może nie być randomem 

***** MINNY nawet bez centra świetny skład 

***** mój obecnie zestaw liderów : 76ers & DEN największa moim zdaniem liczba trafionych części składowych poprawionych wymianami 

***** Lakers których mogę nie lubić ale szanuje i maja oni potężny Star power którego mogę z mojej perspektywy nigdy nie złapać w tej grze 

****** ORL których mam na pewno najwyżej z wszystkich graczy beGM a w bonusie stabilizacja 

***** DAL najbardziej sexy przebudowa która prawdopodobnie za rok eksploduje overkillem 

***** IND tu spory szacunek za cierpliwość i niezłe oko  

 

Jeden team z 6 gwiazdkami, widać kto jest team to beat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, karpik napisał:

Czy my naprawdę chcemy udawać, że Harden z KD są kumplami i se pykają jakby nigdy nic?

ja prypomne tylko, ze durant bezposredno wypowiedzal sie, ze nie chce grac w waszyngtonie

35 minut temu, tangiers napisał:

 

Podobnie bylo z uznawaniem Simmonsa, ktory staje sie jednym z gorszych kontraktow w lidze. Lepiej siedziec cicho, by potem nie oberwac w glosowaniach.

no jak masz takie glupoty pisac to lepiej siedz cicho xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, fluber napisał:

Jeden team z 6 gwiazdkami, widać kto jest team to beat.

Typowy missclick ale bałem się edytować bo bym poczytał od @Alonzo ze jestem uprzedzony. Ale to topowa ekipa spokojnie. Lepsza niż rl jazz która z drugiego rzędu foteli może rozwalić system 

(Rl jazz) 

Jazz może rozwalić system czego wielu analityków nie dostrzega w rl 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Poważnie rozmawiamy o Clippers po czterech sezonach wycierania dna ligi? 

przeczytalem o currym to odnioslem sie do bardzej realnej opcji wedlug mnie.

garland - cade - george - washington - vuc 

z miejsca dochodzi do contanderow na zachodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaskoczyło mnie, że Iggy ma Magic tak wysoko, ale dobrze, o to chodzi o to by mieć swoją perspektywe

1 godzinę temu, ignazz napisał:

Typowy missclick ale bałem się edytować bo bym poczytał od @Alonzo ze jestem uprzedzony. Ale to topowa ekipa spokojnie. Lepsza niż rl jazz która z drugiego rzędu foteli może rozwalić system 

(Rl jazz) 

Jazz może rozwalić system czego wielu analityków nie dostrzega w rl 

aha :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

zaskoczyło mnie, że Iggy ma Magic tak wysoko, ale dobrze, o to chodzi o to by mieć swoją perspektywe

Kompetentna ocena. Oby więcej tak zdroworozsądkowo myślących GMów. Suma talentów Mitchell/KAT przebija leciutko osamotnionego Joka (pomimo całej jego zajebistości - Jok jest tylko jeden). Przecież mam idealnie dobrane duo - wysoki/niski otoczone doświadczonym reżyserem gry (Lowry), dwóją wszechstronnych i idealnie mi fitujących do nich defensorów (Gordon/PJ Tucker), głębią ławki ze stabilizacją, wychowankami, roleplayerami nastawionymi na defensywę dopasowanymi do młodych liderów. Przecież jak się ogląda Mitchella w playoffs, to człowiek tylko żałuje, że Gobert nie jest nieco bardziej utalentowany ofensywnie.. 

.. ale tak jak pisałem wyżej - playoffs w rl zrobią też u nas swoje + sporo będzie zależało od tego kto na kogo trafi u nas. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Alonzo mnie jakby co 6 gwiazdek zdziwiło, 5 rozumiem w zupełności ;)

napisałem to przed przeczytaniem dementi Ignazza

2 minuty temu, Alonzo napisał:

Suma talentów Mitchell/KAT przebija leciutko osamotnionego Joka

nie kojotuj ziomek, second MVP is coming

2 godziny temu, MarcusCamby napisał:

Poważnie rozmawiamy o Clippers po czterech sezonach wycierania dna ligi? 

real Suns czy nawet Bulls to pies?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

@Alonzo mnie jakby co 6 gwiazdek zdziwiło, 5 rozumiem w zupełności ;)

napisałem to przed przeczytaniem dementi Ignazza

ja po prostu chciałbym tylko, żeby u nas ten mój młody duet był powszechnie szanowany, bo uważam że zrobiłem przez te 4 sezony naprawdę solidną robotę obudowując ich odpowiednio :)

Mnie po 5 All Starów jak miała nasza Sota nie kręci (zwyczajnie takich drużyn nie kupuję - w naszych czasach takich potworków w NBA nie było i nic nie wskazuje by się takowe pojawiły), bo każda drużyna ma - jak pisałem - tylko jedną piłkę, około 90 rzutów w meczu i te role muszą być jakoś podzielone ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

@Alonzo

real Suns czy nawet Bulls to pies?

W ogóle nie widzę podobieństw. Po za tym jacy topowi wolni agenci tam poszli? Wiecznie opluwany DeRozan? 

Przerabialiśmy to przy Doncicu, żaden topowy wolny agent nie pójdzie do sophomore. Nie było takiego przypadku w RL NBA i nie będzie i tutaj. 

Clippers powoli odbudowują swoją pozycje. Ściągnęli Wigginsa i Vucevica. I czy te deale były dobre czy nie jest drugorzędne. Liczy że pokazali się jako poważny klub, a nie tanker. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.