Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, LAF napisał:

No, ale według @Alonzo to byśmy nawet nie weszli do PO bo grają pierwszy sezon razem i nie są zgrani ; ]

Ej, ale jak będziesz qucinował, to nasza dyskusja traci sens.

Wolves w tamtym sezonie to był dla mnie team na II rundę - i tak zawsze pisałem dyskutując z Qcinem. Teraz po wymianie Georgea i Aytona widać wyraźnie, że tamten mistrz z Wolves z gwiazdką istniał po prostu przez chwilę pomiędzy jedną przebudową a kolejną. 

3 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

To jeszcze Raptors wygrali z Kawhi i Greenem i Ibaką chyba? w pierwszym sezonie, oj Alonzo jakbym się skupił to sporo bym nazbierał w ost 10-15 latach :) 

Raptors mieli swoje core do którego dodali Kawhiego i Danny Greena (przy Lowrym rozkwitał wtedy Twój Van Vleet), no i dobrym dealem była dla nich wymiana Valanciunasa na Gasola. Jednak core juz tam był. 

Jeszcze raz napiszę - ostatnim teamem, który zdobył z marszu mistrza byli Celtics w 2008, zatem nic nie znajdziesz - juz to analizowałem i to nawet chyba w BeGM podczas jakiejś dyskusji kiedyś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Alonzo napisał:

Ej, ale jak będziesz qucinował, to nasza dyskusja traci sens.

Wolves w tamtym sezonie to był dla mnie team na II rundę - i tak zawsze pisałem dyskutując z Qcinem. Teraz po wymianie Georgea i Aytona widać wyraźnie, że tamten mistrz z Wolves z gwiazdką istniał po prostu przez chwilę pomiędzy jedną przebudową a kolejną. 

Raptors mieli swoje core do którego dodali Kawhiego i Danny Greena (przy Lowrym rozkwitał wtedy Twój Van Vleet), no i dobrym dealem była dla nich wymiana Valanciunasa na Gasola. Jednak core juz tam był. 

Jeszcze raz napiszę - ostatnim teamem, który zdobył z marszu mistrza byli Celtics w 2008, zatem nic nie znajdziesz - juz to analizowałem i to nawet chyba w BeGM podczas jakiejś dyskusji kiedyś. 

no tak, bo Booker i Tatum to nie było core, ale Lowry i van Flet to było core xd

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Alonzo napisał:

Ej, ale jak będziesz qucinował, to nasza dyskusja traci sens.

Wolves w tamtym sezonie to był dla mnie team na II rundę - i tak zawsze pisałem dyskutując z Qcinem. Teraz po wymianie Georgea i Aytona widać wyraźnie, że tamten mistrz z Wolves z gwiazdką istniał po prostu przez chwilę pomiędzy jedną przebudową a kolejną. 

Raptors mieli swoje core do którego dodali Kawhiego i Danny Greena (przy Lowrym rozkwitał wtedy Twój Van Vleet), no i dobrym dealem była dla nich wymiana Valanciunasa na Gasola. Jednak core juz tam był. 

Jeszcze raz napiszę - ostatnim teamem, który zdobył z marszu mistrza byli Celtics w 2008, zatem nic nie znajdziesz - juz to analizowałem i to nawet chyba w BeGM podczas jakiejś dyskusji kiedyś. 

a czym sie roznil core rondo pierce perkins od lowry siakam ?

ps. ibaka gasol tez byli nowi

lebron.  z davisem w perwsym roku gry razem

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LAF napisał:

No dobra @Alonzo to jak wytłumaczysz, że były drużyny, które w pierwszym sezonie weszły do finałów ligi a później piszesz, że 

Ponieważ nie mają zgrania 

Która konkretnie drużyna Ciebie interesuje? W Heat przykładowo Jimmie Butler był nowy, ale kilu innych graczy nie. Duncana Robinsona, czy Kendricka Nunna podpisali przeciez juz w poprzednim sezonie, Bamowi uwolnili minuty wymieniając Whitesidea.

Teraz, Qcin_69 napisał:

no tak, bo Booker i Tatum to nie było core, ale Lowry i van Flet to było core xd

 

Wałkowaliśmy to przecież. Ty miałeś praktycznie cały nowy skład i do tego fit był dyskusyjny

5 minut temu, człowiek...morza napisał:

a czym sie roznil core rondo pierce perkins od lowry siakam ?

ps. ibaka gasol tez byli nowi

Lowry, Ibaka (tu się mylisz), Siakam, Anunoby, Van Vleet i Powell zostali z poprzedniego sezonu. Anunoby stracił sporo sezonu przez kontuzje. Z nowych ważnych doszło tylko 3 - Kawhi, Danny Green i Gasol. 

 

No i gra Siaama, Van Vleeta i Powella pokazuje co daje konsekwentne stawianie na swoją młodzież. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Alonzo napisał:

Która konkretnie drużyna Ciebie interesuje? W Heat przykładowo Jimmie Butler był nowy, ale kilu innych graczy nie. Duncana Robinsona, czy Kendricka Nunna podpisali przeciez juz w poprzednim sezonie, Bamowi uwolnili minuty wymieniając Whitesidea.

Wałkowaliśmy to przecież. Ty miałeś praktycznie cały nowy skład i do tego fit był dyskusyjny

Lowry, Ibaka (tu się mylisz), Siakam, Anunoby, Van Vleet i Powell zostali z poprzedniego sezonu. Anunoby stracił sporo sezonu przez kontuzje. Z nowych ważnych doszło tylko 3 - Kawhi, Danny Green i Gasol. 

 

No i gra Siaama, Van Vleeta i Powella pokazuje co daje konsekwentne stawianie na swoją młodzież. 

3 z 6-7 najważniejszych to chyba jednak sporo, co nie ? Anunoby był raczej nic nie znaczącym niemowlakiem wtedy, daj spokój z takimi wyliczankami ;)

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Alonzo napisał:

Która konkretnie drużyna Ciebie interesuje? W Heat przykładowo Jimmie Butler był nowy, ale kilu innych graczy nie. Duncana Robinsona, czy Kendricka Nunna podpisali przeciez juz w poprzednim sezonie, Bamowi uwolnili minuty wymieniając Whitesidea.

Wałkowaliśmy to przecież. Ty miałeś praktycznie cały nowy skład i do tego fit był dyskusyjny

Lowry, Ibaka (tu się mylisz), Siakam, Anunoby, Van Vleet i Powell zostali z poprzedniego sezonu. Anunoby stracił sporo sezonu przez kontuzje. Z nowych ważnych doszło tylko 3 - Kawhi, Danny Green i Gasol. 

 

No i gra Siaama, Van Vleeta i Powella pokazuje co daje konsekwentne stawianie na swoją młodzież. 

no to ja tu nie widze w rowym stopniu narusene coreu jak w celtics

pierdolsz kocopaly

a robisz z siebie jezusa. niestety nie jestes nim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, RonnieArtestics napisał:

 

 

Albo jakbyś przegrał głosowanie w I rundzie ;)

Został oszukany przez Grubasa, który w tym roku po tej niegroźnej kontuzji nie wyszedł na parkiet xd 

Ale już nie wracajmy do tego po ran enty. 
 

ale chyba niektóre dramy, to już się zapętlaja tutaj xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

3 z 6-7 najważniejszych to chyba jednak sporo, co nie ? Anunoby był raczej nic nie znaczącym niemowlakiem wtedy, daj spokój z takimi wyliczankami ;)

Lowry, Ibaka, Siakam, Van Vleet i Powell to 5  + ta trójka, która doszła - Kawhi, Danny Green i Gasol - to była ta drużyna mistrzowska. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Alonzo napisał:

Lowry, Ibaka, Siakam, Van Vleet i Powell to 5  + ta trójka, która doszła - Kawhi, Danny Green i Gasol - to była ta drużyna mistrzowska. 

Przecież Napisałem to samo co ty, zaliczając powella jako tego najmniej ważnego z tej ósemki. ;]

 

Lakers z bubble mieli calutki nowy zestaw rolesów + AD, ale pewnie gdyby postawili na zgranie to z Ingramem, Lonzo i Hartem  Zrobiliby wtedy 16-0 w tamtych playoffsach ;)

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RonnieArtestics napisał:

Przecież Napisałem to samo co ty, zaliczając powella jako tego najmniej ważnego z tej ósemki. ;]

 

Lakers z bubble mieli calutki nowy zestaw rolesów + AD, ale pewnie gdyby postawili na zgranie to z Ingramem, Lonzo i Hartem  Zrobiliby wtedy 16-0 w tamtych playoffsach ;)

W Raptors 5 z 8 najważniejszych graczy grało w poprzednim sezonie - Ty pisałeś że 3 z 6-7 najważniejszych - a to jednak robi różnice :)  

Drużyny LeBrona ogólnie trzeba trochę inaczej liczyć, bo to jednak LeBron.. ale tam tez jednak kilu graczy sie ostało - LeBron, Kuzma, KCP, Caruso, McGee, Rondo, a doszli z tych kluczowych poza Davisem - Danny Green, Markieff Morris i Howard.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LAF napisał:

Pierwszy sezon Wade - LBJ - Bosh. Czy gdyby LBJ i Bosh nie dołączyli by do drużyny to czy na zgraniu Wade-Mario-Haslem zagrali by w finale ligi ? 

To jakieś prowo? 

Masz jakieś rozsądne pytanie, to pytaj, ale rozsądne bo tak to nie ma sensu tego ciągnąć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Alonzo napisał:

W Raptors 5 z 8 najważniejszych graczy grało w poprzednim sezonie - Ty pisałeś że 3 z 6-7 najważniejszych - a to jednak robi różnice :)  

Drużyny LeBrona ogólnie trzeba trochę inaczej liczyć, bo to jednak LeBron.. ale tam tez jednak kilu graczy sie ostało - LeBron, Kuzma, KCP, Caruso, McGee, Rondo, a doszli z tych kluczowych poza Davisem - Danny Green, Markieff Morris i Howard.  

DosZlo 3 z 6-7 najważniejszych, to mialem Na mysli, zreszta napisałem „to chyba sporo” wiec logiczne ze chodzilo o nowych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RonnieArtestics napisał:

DosZlo 3 z 6-7 najważniejszych, to mialem Na mysli, zreszta napisałem „to chyba sporo” wiec logiczne ze chodzilo o nowych. 

ale kluczowych graczy w rotacji w Finale było 8 (z czego 3 nowych) - dwaj zagrali cały sezon, a trzeci - Gasol doszedł w trakcie, ale wkomponował sie od razu. 

1 minutę temu, LAF napisał:

No nie tylko pokazuje, że liczy się jak dobrzy są zawodnicy a nie ile ze sobą grają 

ale to jest oczywiste, ze poziom tych graczy ma kluczowe znaczenie.. - dlatego rozmawiamy o graczach rotacji w Finałach. 

Jednak wszystkie te przypadki pokazują, że drużyna musi już mieć jakiś system (czasami lider jak LeBron jest tym systemem), core i odpowiednie uzupełnienie pod fit. 

40 minut temu, człowiek...morza napisał:

no to ja tu nie widze w rowym stopniu narusene coreu jak w celtics

pierdolsz kocopaly

a robisz z siebie jezusa. niestety nie jestes nim

Nie doceniasz impactu Garnetta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, LAF napisał:

 

@człowiek...morza MB do spółki z DB ograli Denver na wyjeździe 

muszę oddać Bookerowi, że w trzecim trymestrze jest top10 graczy, a pewnie i wyzej

Myślę, że mało kto się spodziewał, ze wraz z przytocoznym przez Ciebie Bridgesem, ale i Aytonem jako jego muszkieterami wykręcą bez CP3 taki bilans.

Bridges w trzecim trymestrze średnio blisko 20 ppg na 55 % z gry, do tego wiadomo półka DPOY. mocne. przyznasz.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, LAF napisał:

@RonnieArtestics wrócił CP3, ale powiem Ci szczerze, że raczej nie będzie się forsował w RS i trudno ocenić jego impakt na Twój zespół bo u Ciebie sytuacja jest zgoła odmienna niż Real Phoenix. 
 

@człowiek...morza MB do spółki z DB ograli Denver na wyjeździe 

Zgoła odmienna nie jest, tez prowadze w swojej konferencji, jedynie nie mam takiej przewagi. Pozatym zrobił 17/13, wiec co ty pieprzysz o oszczędzaniu się.

Na pewno jakieś mecze teraz jak maja pewne HCA gwiazdy suns będą odpoczywać, u mnie bedzie grał bo będzie walka o pozycje 1-4 na wschodzie do ostatnich meczy. to tylko kciuk czy tam palec, a nie noga, żeby trzeba było się oszczędzać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, LAF napisał:

 

@człowiek...morza MB miał + 8 natomiast DB + 16. Co mówi dużo

raz zabaawie sie w detaliste flubera. duzo mowi, ze bridges w czwartej kwarcie (kluczowej, w ktorej suns mieli swoj run) 13 pkt

a nie bawiac sie w detaliste, lecz podejmujac temat ogolnie. kwartet morris-poole-bridges-mobley to gwarant dobrego bilansu w tym trymestrze. Wyscig zatem po play-in rozstrzygniety i dyskusja w tej kwestii bezprzedmiotowa.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LAF napisał:

Masz racje. Zapraszam Ciebie do wątku Phoenix na głównym tam o tym napisałem ( chyba czytałeś co ? ; ] ) 

jeszcze nie zaczalem lektury. z rana najpierw ogladam mecze (dzis cavs i suns). potem szybka autoreklama w begm, ewentualnie wdanie sie w glupi spor. dopiero nastepnie dokladniej przegladam  tematy.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.