Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

38 minut temu, Alonzo napisał:

Piszesz bzdury

 

Jak nie dyskutujesz na ogólnym bo się boisz, to twoja strata i  weź nie licz na to ze ktoś bedzie Ci pisał argumenty na priv 😁

Wow ktoś się chyba pacers przestraszył skoro taki atak na pigmejów z Indiany został uskuteczniony :) 

Jako że z tego postu można odczytać tylko nienawiść i plucie jadem w moją stronę, nie będę nawet odpowiadał, ale głosowanie ostatecznie zamknie ci jape Alfonso, jestem o tym przekonany :)

 

PS. Jak możesz daj znać tylko Gdzie ja napisałem ze Nurkic jest lepszy Od KAT-a bo to mnie dość mocno zastanawia ? Wjechały jakieś antydepresanty dzisiaj czy co? 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Alonzo napisał:

Clippers grają u mnie i są w b2b podczas trasy wyjazdowej - grając swój 4 mecz na Wschodzie pod rząd, a 5 po wyjeździe do Denver w ogóle . Po mnie grają na Wschodzie dalej na wyjeździe - Miami, Charlotte , Indiana. Ta młodzież Clippers jest fajna - ale nie róbmy sobie jaj - łin Clippers u mnie to by była niespodzianka nawet pomimo braku Lowrego i Mitchella. 

Z całym szacunkiem Alonzo, ale to chyba Ty robisz sobie jaja. Mam na te mecze dostępny cały skład, skład w bardzo dobrej formie. Mam takie b2b, że gram najpierw z Wizards, którzy są przetrzebieni masakrycznie kontuzjami. W następny dzień gram z Tobą, gdzie brakuje Ci dwóch liderów,  a Ty piszesz coś o małym doświadczeniu w moim zespole... 

Przecież Ty masz na ten mecz taki zestaw obwodowy, że śmiało mógłbym Ci pożyczyć NAWa, który u mnie nie łapie się do rotacji i możliwe, że grałby pierwsze skrzypce. 

W zaistniałych okolicznościach to ja nie wiem czy w ogóle Garland musiałby wychodzić na 4q (kto ogląda rl Cavs ten wie, że zdarzały się takie mecze w ostatnim trymestrze). Trafiłem z formą, zdrowiem w tym okresie. Rywale są mocno osłabieni. To są mimo wyjazdów, mimo b2b, dwa bardzo pewne winy. 

Bez urazy Alonzo, zarzucasz innym, że chyba nie oglądają meczów jakiś tam drużyn, a sam w tym przypadku zachowałeś się jakbyś wcale nie oglądał meczów drużyn, w których grają moi zawodnicy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Knicks nie mają nikogo kto robiłby chociaż 16 punktów na mecz w rl NBA w 2 trymestrze, nie wrzucają statow żeby się nie wydało jak to wygląda, wymieniają pół skladu przed trymestrem i chcą bilans over 0.500. Mobley jest centrem, Simmons silnym skrzydłowym bo pod koszem po oddaniu Davisa i bamby jest lej po bombie a rozgrywającym jest Monte Morris. Ja pierdolę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, fluber napisał:

Knicks nie mają nikogo kto robiłby chociaż 16 punktów na mecz w rl NBA w 2 trymestrze, nie wrzucają statow żeby się nie wydało jak to wygląda, wymieniają pół skladu przed trymestrem i chcą bilans over 0.500. Mobley jest centrem, Simmons silnym skrzydłowym bo pod koszem po oddaniu Davisa i bamby jest lej po bombie a rozgrywającym jest Monte Morris. Ja pierdolę. 

Liczę właśnie zaległe TPE to zrobię sobie szybki przerywnik na tabelkę ze statami Knicks :)

No znalazła się jedna kruszynka z tymi 16 pkt @fluber

Zrzut-ekranu-2022-02-20-210141.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LAF napisał:

 

Zaznaczę na wstępnie, że słabym obrońcą nie jest, ale jednak najcięższe to bierze Ceglarz

Nie rozumiem pseudonimu ceglarz. Mikal to arguably najlepszy defensor na swoj pozycji w lidze i z zalozenia bierze na siebie trudniejszego rywala, ale Crowdera tez rzucano na Giannisa czy Paula Georga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LAF napisał:

Już pisałem o tym w wątku drużyny.

Dlatego napisałem, że nie jest słaby, ale jednak moim zdaniem to już nie ta sama obrona co kiedyś. Oczywiście nie neguje Twojej myśli szkoleniowej aby kryć nim najlepszych graczy przeciwnika, ale napisałeś jakby to w taki sposób jakby to był najlepszy obrońca real PHX a tak nie jest.

znamiennym, ze crowder byl juz proponowany +/- 20 druzynom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Braveheart22 napisał:

Z całym szacunkiem Alonzo, ale to chyba Ty robisz sobie jaja. Mam na te mecze dostępny cały skład, skład w bardzo dobrej formie. Mam takie b2b, że gram najpierw z Wizards, którzy są przetrzebieni masakrycznie kontuzjami. W następny dzień gram z Tobą, gdzie brakuje Ci dwóch liderów,  a Ty piszesz coś o małym doświadczeniu w moim zespole... 

Przecież Ty masz na ten mecz taki zestaw obwodowy, że śmiało mógłbym Ci pożyczyć NAWa, który u mnie nie łapie się do rotacji i możliwe, że grałby pierwsze skrzypce. 

W zaistniałych okolicznościach to ja nie wiem czy w ogóle Garland musiałby wychodzić na 4q (kto ogląda rl Cavs ten wie, że zdarzały się takie mecze w ostatnim trymestrze). Trafiłem z formą, zdrowiem w tym okresie. Rywale są mocno osłabieni. To są mimo wyjazdów, mimo b2b, dwa bardzo pewne winy. 

Bez urazy Alonzo, zarzucasz innym, że chyba nie oglądają meczów jakiś tam drużyn, a sam w tym przypadku zachowałeś się jakbyś wcale nie oglądał meczów drużyn, w których grają moi zawodnicy. 

Aż Tobie odpiszę :) 

Widzę Brave, że szybko po przejściu z tankera do drużyny walczącej o playoffs rozpocząłeś rumakowanie. A z tym blowoutem na wyjeździe u lidera Wschodu nieźle Ciebie poniosła ułańska fantazja - chyba trochę dały się Tobie we znaki te kocopoły, które wypisuje January.. Naprawdę zdziwisz się przy bilansach - grasz w tym trymestrze 17 meczy na wyjeżdzie, właśnie jesteś ze swoim młodym teamem podczas trasy wyjazdowej po Wschodzie i.. robisz u mnie blowout..

Lubię Garlanda i gra naprawdę świetny sezon, ale Ty nie masz pod koszem Mobleya i Allena, a .. Vucevicia i PJ Washingtona. Wiggins ma fajny sezon - choć w Twoim dopiero budującym się teamie bliżej by mu było pewnie do tego co pokazywał w rl Wolves niz w rl Warriors. Fournier jest nierówny - w jednym meczu może Tobie dać zwycięstwo, a w drugim może Ciebie zakopać.. Cunningham wygląda bardzo perspektywicznie - ale to rookie - w rl Pistons budują pod niego drużynę, a Ty masz tu już Garlanda. Porter to statpadder, rak którego powinieneś się już pozbyć - w poważnej drużynie nie ma dla niego miejsca, a na ławce masz paru rolesow mniej lub bardziej fajnych, ale tylko rolesów. Podoba mi się Twój zapał i jesteś w walce o 6 seed po tym co wyprawiają w Rockets, czy Warriors, ale tak jak pisałem - trochę za szybko z tym rumakowaniem. 

Januarowymi głupotami się nie kieruj - on tak zawsze. Oglądasz pewnie fajnego Coffyego w Clippers, to pewnie oglądasz tez mojego Manna. Z nim, Martinem i Gordonem mam czołowy defens na obwodzie - 3 fajne rotwailery jak lubię. Dodaj do tego też świetnie radzącego sobie z blokami z pomocy nawet przy trójkach Boucherem, wszechstronnego i bardzo pożytecznego Granta Williamsa - to taki odpowiednik trochę Twojego drugiego wysokiego po Vucu PJ Washingtona, a u mnie gracz z ławki na 16min. oraz instynkt do steali Okeke. Ogólnie ludzie u nas za bardzo patrzą na krzykliwe nazwiska zamiast na składy i fit, a ja od zawsze zachwycam się graczami robiącymi czarną robotę i właśnie takich graczy jest u mnie pełno. 

No i warto pamiętać, że ja mam 3 liderów - a KAT, który ma świetny sezon gra tutaj swoje i nie bardzo masz jak go powstrzymać, a ja na Garlanda mam ludzi oraz dobrą obronę moich graczy. I to ja gram w domu, a Ty w b2b podczas dłuugiej trasy wyjazdowej - czego cały czas beztrosko nie bierzesz pod uwagę.

Oczywiście, że mógłbyś wygrać ten mecz - tak samo jak Ty, czy ja każdy inny, ale w uproszczeniu i uśrednieniu bierzemy pod uwagę głównie oczywistości, a łin Clippers byłby tu zdecydowanie niespodzianką.

Taki January niby ogląda rl Miami, gdzie czołowe role potrafią odgrywać no namey takie jak Struś, Vincent, czy wyciągnięty z kapelusza mój Caleb Martin, a z tego co pisze wynika, że nie ma o rl Heat bladego pojęcia - przypuszczam, że co najwyżej włącza sobie highlighty Butlera - tak to wygląda. A Heat są na pierwszym miejscu na Wschodzie. 

Jak już rozmawiamy o schizofrenii Januarego w BeGM - podoba mi się jak pompuje Indianę, gdzie jest grający świetnie Paul i cała masa niedopasowanych do fitu wyrobników, a krytykuje u mnie Lowrego, który robi to samo co Paul - choć mniej krzykliwie i nie w takim stylu, a ja mam zdecydowanie bardziej utalentowany, dopasowany i zgrany skład- ale takie to przecież januarowe 🙃

A takie pisanie o może 13-14W dla moich zamiast 19W też nieźle działa podprogowo na niezdecydowanych GMów, albo tych, którzy mniej oglądali w tym okresie NBA. Klasyczny gebbelsizm - przy bilansach zawsze może to skutkować dodatkowym L jak GM się waha.

Powodzenia Brave w głosowaniach :) 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RonnieArtestics napisał:

To Przyrównanie Kyle Lowry do Chrisa Paula jest po prostu cudowne ❤️ 

 

Dlaczego? Podobny profil gracza. To ze CP3 ma w suns tajemniczy Renesans jak paru innych kiedyś weteranów ( Grant Hill nawet dawał radę) nie może przesłaniać dosyć ważnej roli KL na boisku. W Miami ładnie skoczyły mu asysty. 

Dobry gracz i porównywać można. Nikt tu nie twierdzi ze Cp jest gorszy. Ale nie mając Krzysia cieszysz się jak masz Kylasa

To takie pepsi do Coca coli 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, ignazz napisał:

Dlaczego? Podobny profil gracza. To ze CP3 ma w suns tajemniczy Renesans jak paru innych kiedyś weteranów ( Grant Hill nawet dawał radę) nie może przesłaniać dosyć ważnej roli KL na boisku. W Miami ładnie skoczyły mu asysty. 

Dobry gracz i porównywać można. Nikt tu nie twierdzi ze Cp jest gorszy. Ale nie mając Krzysia cieszysz się jak masz Kylasa

To takie pepsi do Coca coli 

Statystycznie w tym regular season taki Fred van vleet jest na pewno dużo bliżej Donovana Mitchella, niż Kyle Lowry Chrisa Paula. W porownaniu z coca colą, Lowry To takie hoop cola max. 7,8as/3to/1,2stl vs 11as/2to/1,8stl - wg mnie to kolosalna różnica. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.