Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Alonzo napisał:

Moje Orlando jest nastawione na ofensywę, a Gordon przy KATie pełni bardzo ważną rolę w defensywie - no przecież byłoby sporo pkt. z transition offense + jego wbijanie się pod kosz przy KATie na obwodzie. Tu nie bardzo jest nad czym dyskutować, bo akurat % miałby zdecydowanie wyższe. 

nie nauczył się robić drives przy stretch bigmanie, który ma dobry passing, on nawet cuts nie ogarnia; skoro mówisz, że ma być sporo pkt z transition offense to oznacza, że wysyłasz go do plastrowania, czyli nie masz wsparcia deski i help D, o to pytałem, dziękuję ;) 

2 godziny temu, MarcusCamby napisał:

o czego ty tu człowieku pijesz? Widziałeś by ktokolwiek zachwycał się Miles Bridges? Mało razy ja sam go krytykowałem, albo jechał z Nim polishlama?

Oczywiście to, że ma najgorsze on/off w całej lidze nie znaczy, że jest też najgorszym graczem ligi.

zmieniła się trajektoria, gdyby nie wczorajszy mecz to bym go nawet chwalił, ale po cichu ;) 

2 godziny temu, MarcusCamby napisał:

Słucham? Fakt, że Butler pochwalił LeBrona nie znaczy, że chciałby grać w jego cieniu. Jego ego i jego decyzje wskazują zupełnie na co innego. Wciąż największy skandal ever w połączeniu z naszą decyzją LeBrona i haniebnym sposobem jego wygrania.

Butler poszedł pod kryterium maxa we w miarę ogarniętym zespole w roli alfy i omegi, więcej niż w rl Heat nie zarobi nigdzie a i tak nikt mu nie skoczy, tutaj nawet w clutch piłki za bardzo nie powącha

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Grant źle się czuje jako rezerwowy, jako starter (6gms) jest dodatni i gra na 64TS, cały czas jednak nie jest to poziom na który liczę, zwłaszcza obronę musi poprawić, ale moźe być tak, że Sapa nie przeskoczy w rotacji, wtedy te jego statsy mogą się już niestety nie polepszyć

u mnie drugi rok gra jako starter, więc na pewno grałby lepiej, no, ale jak to ocenicie to już inna kwestia

Dlatego mnie to trochę zastanawiało. Bo to znaczna różnica w postrzeganiu gracza jego grze a statystykach. Z mojej perspektywy statystyki coś przekłamują 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, polishllama69 napisał:

nie nauczył się robić drives przy stretch bigmanie, który ma dobry passing, on nawet cuts nie ogarnia; skoro mówisz, że ma być sporo pkt z transition offense to oznacza, że wysyłasz go do plastrowania, czyli nie masz wsparcia deski i help D, o to pytałem, dziękuję ;) 

Nadinterpretujesz :) 

Przy szybkiej grze wiadomo, że nie w każdej akcji będzie pod deską. Podczas meczu wystarczą 2-3 kontry i już ma z nich 4-6pkt. 

5 godzin temu, ignazz napisał:

Dlatego mnie to trochę zastanawiało. Bo to znaczna różnica w postrzeganiu gracza jego grze a statystykach. Z mojej perspektywy statystyki coś przekłamują 

Craiggate i Dotsongate otworzyło przed nami zupełnie nowe możliwości ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Alonzo napisał:

Nadinterpretujesz :) 

Vucević słabo rzuca czy ma słaby playmaking ? Czy może to, że nie będzie jednak plastrem ? :D jest defensywa i defensywa ;) 

ogólnie chciałem się dzisiaj przyjrzeć Oubre i zastanowić czy to hejt przeze mnie nie przemawia i chłopak postanowił mi dać taki prezent :D ogólnie ciekawy mecz, po którym forumowe dyskusje mogłyby rozgorzeć (c***owy Reddish, taki se Collins, piękny Mikal, bdb Trae-Huerter, etc. )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, polishllama69 napisał:

Vucević słabo rzuca czy ma słaby playmaking ? Czy może to, że nie będzie jednak plastrem ? :D jest defensywa i defensywa ;) 

ogólnie chciałem się dzisiaj przyjrzeć Oubre i zastanowić czy to hejt przeze mnie nie przemawia i chłopak postanowił mi dać taki prezent :D ogólnie ciekawy mecz, po którym forumowe dyskusje mogłyby rozgorzeć (c***owy Reddish, taki se Collins, piękny Mikal, bdb Trae-Huerter, etc. )

Taki se Collins?

John Collins had 22 points, 10 rebounds, three blocks and two triples in 29 minutes vs. the Suns on Tuesday.

He was 2-of-11 from the field in his last game, but like everyone else on the team, Collins has considerably more upside when Trae Young (hamstring) is on the floor. The scoring and rebounding were a given coming into the season, but his shot blocking has been the real surprise with Collins posting a block percentage of 5.9%, up from 1.8% last season and 3.8% as a rookie. His 3-point shooting has been a welcome sight too, as he was averaging 1.4 per game on a 33% clip entering tonight. Treat him like a top-25 player going forward as long as the blocks stick.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, BMF napisał:

Jeff Green. Ale tamci Cavs to był bałagan, a ja nigdzie, wbrew Waszym sugestiom, o nieograniczonej omnipotencji gwiazd nie pisałem. 

Tak, Green grał nieźle. 

Napisałeś, że stwarza im warunki by mogli ukrywać swoje słabości i maksymalizować atuty. I, że jest to fakt a nie opinia. 

Jeżeli byłaby to opinia to byłbym się zgodził z zastrzeżeniem, że nie wszystkich i nie zawsze a w ostatnich sezonach już coraz mniej. 

Kolejny sezon LeBrona - pierwszy w Lakers. 

Może miał wpływ na dobrą grę McGee (pokazywał już w Denver, że umie grać tylko głowa), może Kuzma zyskiwał, choć trudno porównać. 

Reszta? Ingram po odejściu zaczął grać lepiej, w sumie Ball tak samo. Wagner, Hart.

Weterani? 

Chandler, Bullock, KCP, Rondo, Stephenson mieli lepsze sezony, nie pomogła obecność Jamesa. 

Z tym, że obecność Jamesa pomaga, nie sposób się nie zgodzić, ale doprecyzowałbym, że nie każdemu i raczej bardziej w przeszłości niż w ostatnich sezonach. A z pewnością nie brałbym tego jako fakt uniwersalny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest uniwersalny (nie ma zastosowania do każdego) fakt (bardziej trend), ale on po prostu istnieje. Nie mówiąc, że odnosisz się do dwóch najgorszych teamów w jakich grał LeBron przez ostatnie 15 lat.

Contender+star power wybacza obecność Olynyków, Dotsonów, Cole'ów, Anthonych, Dellavedovów, Shumpertów, Fisherów, Chalmersów z istotnymi rolami w rotacji, tyle.

Aczkolwiek obrona begmowych Lakers to pewnie takie ~top10-15 ligi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, BMF napisał:

Contender+star power wybacza obecność Olynyków, Dotsonów, Cole'ów, Anthonych, Dellavedovów, Shumpertów, Fisherów, Chalmersów z istotnymi rolami w rotacji, tyle.

Oczywiście, że wybacza, dlatego Jasiek z bieda supportem, gdzie miał masę kontuzji jest drugą najlepszą drużyną ligi z jedynką na Zachodzie i wciąż faworytem do mistrzostwa, ale wciąż nie jest tak mocny jak jemu samemu się wydaje i wciąż ma spore znaczenie czy na PG biega Irving czy Mario Chalmers, a na centrze Dedmon czy prime Thompsona lub Mozgova.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

a na centrze Dedmon czy prime Thompsona lub Mozgova.

nie zapominaj, że Lopez załatwia wszystko na ringu umieszczonym w korytarzu i inni centrzy wchodzą przestraszeni na boisko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, january napisał:

 

Czy ktoś tu kiedyś doceni Robina Lopeza, który w 2T broni pod obręczą już na... 38dfg% :( ?

Ja doceniam, ale to wciąż gracz na kwadrans, który w dodatku ani nie rozciąga gry ani nie jest wielkim zagrożeniem jako roller. W dodatku delikatnie mówiąc średnio Ci pasuje do Twojej switch-everything defensywy (skoro chwalisz jego obronę pod obręczą, to na pewno też wiesz, że ludzie mu trafiają 50% trójek).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, karpik napisał:

I dlatego jesteś teraz 10-15 w D :P

a jak wiemy drużyny spoza pierwszej 10 w D co do zasady nie zdobywają mistrzostwa.

to tak notabane także do qcinka, ktory macha bezskutecznie szabelka.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, człowiek...morza napisał:

a jak wiemy drużyny spoza pierwszej 10 w D co do zasady nie zdobywają mistrzostwa.

to tak notabane także do qcinka, ktory macha bezskutecznie szabelka.

Masz racje, bezskutecznie macham szabelka nie to co ten bombardier Dotson :) 

0/7 w 7 minut niezły wynik na elite rolsa, ale no taaa nie ma obok Dj Wilsona to nie może uwolnić pełni potencjału.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dFG% <6ft to jest to samo co tak krytykowany Ayton notuje w nim 47% :D lepiej od takich kasztanów jak Davis czy Draymond a dodatkowo na trójeczce 29dFG%, czas abyście poznali nowego DPOY  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, polishllama69 napisał:

to dFG% <6ft to jest to samo co tak krytykowany Ayton notuje w nim 47% :D lepiej od takich kasztanów jak Davis czy Draymond a dodatkowo na trójeczce 29dFG%, czas abyście poznali nowego DPOY  

https://polskikosz.pl/deandre-ayton-bez-glowy-nie-ma-obrony/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.