Skocz do zawartości

beGM - Regular Season 2018/19 [opisy + głosowanie] + Playoffs 2019 [wyniki zbiorcze]


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Hardenem 34/Parker 14

Bradley 20/Gordon 28

Ariza 30/Moore 18

Aminu 30/ Jerebko 12/Thomas 4/Holmes2

Capela 28/Harrell 20

 

Absencje Bradley'a, Arizy i Moore'a wynikały z niegroźnych urazów i to, że nie wrócili już do gry wynikało z shut down. U mnie pewnie aż tak wiele by nie opuścili, niemniej każdemu dałbym spokojnie wyleczyć urazy żeby na PO byli w pełni zdrowi i wypoczęcia. Nie będę tego rozpisywał na poszczególne absencję, niemniej większe minuty w tych meczach dostają pozostali z w/w rotacji (nikogo więcej nie mam☺️). 

 

Plusy: 

MVP James Harden

Mocna rotacja C 

Ariza i Bradley, po zmianie klubów, poprawili się względem poprzednich trymestrów. Nadal grali w słabych ekipach więc waszej wyobraźni zostawiam to, jak wyglądaliby w Houston. 

Bradley Ariza Aminu Capela to więcej niż solidna obrona 

W końcu dobry trymestr Gordona 

 

Minusy: 

Marna rotacja, kiedy Moore Bradley i Ariza leczą urazy 

Starówka nie zdążę wrzucić, jeśli kogoś one interesują mogę to uzupełnić we wtorek.

Bilans: 19-8.

Wesołych

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jkvvw0.png

 

Bilans RL Pistons: 15-12

 

Rotacja

 

PG: Dunn 25, Mudiay 23

SG: Waiters 27, Hood 11, Mykhailiuk 10

SF: Jackson 29, Hood 16, Knox 3

PF: Knox 28, Williams 10, Swanigan 10

😄 Markkanen 30, Wagner 18

 

Mecze

1x: Celtics (A), Hawks (A), Spurs (A), Timberwolves (H), Nets (A), Lakers (H), Suns (A), Warriors (A), Nuggets (A), Magic (H), Thunder (A), Hornets (H), Grizzlies (H), Knicks (A)

2x: Trail Blazers (A, H), Cavaliers (A, A), Heat (A, A), Bulls (A, H), Raptors (H,H)

3x: Pacers (H, A, H)

16 spotkań wyjazdowych
11 spotkań domowych

Statystyki

k0ga5j.png

Plusy:

 

- małe zmiany w składzie, stała rotacja

- rozwój młodych graczy

- w pełni zdrowy Waiters

 

Minusy:

- brak nominalnego centra

- bardzo młody i niedoświadczony skład

 

Proponowany bilans: 6-21

Edytowane przez ozzy110
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PG: Curry, Livingston, Payton

SG: Joe Harris, Nwaba, Hart + Damion Lee

SF: Durant, Crowder, Ennis

PF: Draymond, Bjelica, Tolliver

C Ibaka, Looney

 

+ oczywiście topowi gracze w lidze, zarówno ofensywni Curry, Durant czy trójki Harrisa, jak i defensywa Draymond, Ibaka otoczeni solidnymi rolesami

+ szeroki roster o zróżnicowanej charakterystyce pozwalający trenerowi na płynne przechodzenie między konwencjami

+ bardzo dobre zdrowie gdzie prawie 1/3 meczów opuszczonych spada na Shauna, a w jego miejsce może grać robiący chore statystyki Payton (jakie to wrzucę pewnie jutro do południa jak będę miał wiecej czasu)

+ gracze grający duże minuty w NBA w mocnych teamach, a nie jakieś naciąganie :P

- z minusów mogę wrzucić na pewno uraz Harta i gdyby nie wymiana po Nwabę to byłby spory problem na te 15 minut backupu na SG i to że % za 3 spadły Durantowi czy Bjelicy, ale za to wzrosły Draymondowi i Ibace wiec większych zmian bym się nie doszukiwał tu

pw0bURn.png

 

Proponowany bilans: 21-6 czyli w mojej konwencji ocen lock #1 na zachodzie i bilans za Bucks ostatecznie, bo chyba przy tak wyrównanym rsowym graniu te 1,5 (?) W jest nie do odrobienia. 

 

 

Jutro do obiadu wrzucę statystyki na pewno i postaram się napisać trochę więcej, ale tu się wiele nie zmienia też, bo zmiany są kosmetyczne w Warriors so

http://e-nba.pl/topic/6278-begm-regular-season-201819-opisy-głosowanie/?do=findComment&comment=659001

http://e-nba.pl/topic/6278-begm-regular-season-201819-opisy-głosowanie/?tab=comments#comment-640642

 

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I Zmiany wobec II trymestru:

Odeszli:
- Yogi Ferrell
- David Nwaba
- Raymond Felton

Przyszli:

- Langston Galloway
- J.J Barea


Zmiany jeśli chodzi o graczy z rotacji bardzo kosmetyczne, więc powinni być zgrani w III trymestrze. Za yogiego ferrella wskoczył galloway, a reszta nie łapała się do rotacji. Myślę że galloway miał bardziej udany trymestr, więc zmiana na lekki plus.

II Rotacja

Nie było raczej długich, ciągłych nieobecności, prócz wilsona chandlera, więc podzieliłem to tylko na dwie partie, wraz z nim i bez niego.

Pierwsze 12 spotkań bez wilsona:
PG - Conley 34 / Joseph 14
SG - Lamb 32 / Galloway 12 / Joseph 4
SF - Barton 25 / Green 23
PF - Randle 30 / Ilyasova 18 
C - Turner 34 / Theis 10 / Randle 4
Uwagi: w razie pojedynczych nieobecności Conleya (w tym okresie 1 lub 2) Joseph i Galloway wypełniają jego 34 minuty na PG, a Lamb i Barton wypełniają minuty na SG.
W razie dwóch nieobecności Turnera jego minuty przejmie randle z theisem a Ilyasova pogra więcej na PF.
Lamb gra trochę minut z second line up, gdzie może wziąć na siebie odpowiedzialność za zdobywanie punktów, co wychodziło mu świetnie w tym trymestrze. Jak nie on, to Randle zostaje na parkiecie z rezerwowymi, aby podobną rolę sprawować.

Po powrocie wilsona 15 spotkań:

PG - Conley 34 / Joseph 14
SG - Lamb 32 / Galloway 12 / Joseph 4
SF - Barton 23 / Green 20 / Chandler 5
PF - Randle 30 / Ilyasova 14 / Chandler 4
C - Turner 34 / Theis 10 / Randle 4
Uwagi: podobnie jak wcześniej, z 2nd unitem zostaje często Randle lub Lamb, aby pociągnąć trochę atak.

III Statystyki z III trymestru:
(oraz mały opis wraz z rolą) w nawiasie opuszczone spotkania w realu.

Mike Conley - PG - (10)
32,5 mpg 45%FG 35,9% 3FG 23,5 ppg 3,4 rpg 6,6 apg 1,1 spg 1,8topg
Prawdziwy lider na boisku i w szatni, najlepszy two-way player w drużynie. Miał świetny trymestr, chyba najlepszy okres w sezonie. Opuścił w realnym świecie 10 meczy. Zostawiam wam to sam ocenie, czy z nadwyrężoną kostką opuściłby 6 ostatnich spotkań w drużynie która do ostatniego spotkania będzie prawdopodobnie biła się o play-offs.
Zanim opuścił 6 ostaatnich spotkań opuścił też 1 mecz, po czym zagrał jeden, po czym opuścił kolejny, po czym zagrał dwa kolejne. Wskazuje to jednoznacznie, że po prostu dawali mu odpocząć w realu, natomiast tutaj miejsca na odpoczynek nie będzie, ewentualnie pogra nieco mniej minut lub odpocznie w meczach przeciwko tankerom. Zostawiam to wam do indywidualnej oceny, jednak liczę że zaliczycie mu conajmniej połowę z nieobecności jako mecze rozegrane, bo wiecie dobrze o co tutaj walczymy w Pacers. Jak mówiłem nie był to jakiś uraz wykluczający możliwość gry, jedynie nadwyrężona kostka. 
 

Cory Joseph - PG/SG - (0)
23,9 mpg 36,2%FG 23,8%3FG 63,6%FT 5,2 ppg 2,9 rpg 3,9 apg 1,2spg 0,4 bpg 0,7topg
0 opuszczonych spotkań w całym sezonie! weteran z ławki, miał słaby trymestr w ataku i slump rzutowy, ale w obronie to jeden z lepszych obrońców na guardów w całej lidze. u mnie gra nieco mniej minut niż w realu, gdyż mam świetnych w tym trymestrze conleya i lamba na pg/sg. całkiem nieźle kreował innych w tym trymestrze.

Brad Wanamaker - PG - (0)
garbage time player więc nie opisuję.

J.J. Barea - PG - (out)
Out cały trymestr. Obecny w szatni aby udzielić rad innym zawodnikom.

Jeremy Lamb - SG/SF - (0)
28,2 mpg 43,2%FG 36,1%3FG 92,9%FT 15,7 ppg 5,4 rpg 2,5 apg 1,3 spg 0,6 blk 1,1topg
Zdrowiutki cały trymestr. Miał conajmniej 3 game-winnery w tym trymestrze w realnym świecie, i gdyby Hornets awansowali na finiszu do play-offs to on wlaśnie byłby głównym bohaterem. Mam więc kolejną ewentualną opcję na zacięte końcówki w walce o play-offs. Świetny trymestr w jego wykonaniu. 
u mnie więcej minut i gra w pierwszej piątce, myśle że powinien zakręcić się koło 18-20 ppg w tej częsci sezonu. Świetny również i w obronie w końcówce sezonu.

Lanston Galloway SG/PG - (0)
22,5 mpg 41,6%FG 40,9%3FG! 89,7%FT 9,4ppg 1,7rpg 1,0 apg 0,2topg
U mnie przy zdrowym składzie pogra nieco mniej, jednak w razie jakiejś nieobecności Conleya gotów jest dać solidne 20-25 minut z ławeczki. Miał świetny trymestr, był regularny, w 19 z 27 spotkań rzucił conajmniej 8 punktów w realu. Realne wzmocnienie wobec nierównego w tym roku Ferrella. Zwróćmy uwagę na 40,9%3FG w tym trymestrze. 


Will Barton - SF/SG - (0)
28,7mpg 38,8%FG 32,3%3FG 75%FT 11,0ppg 4,7rpg 2,6apg 0,5spg 0,5bpg 1,5topg 
Kolejny zdrowiutki zawodnik! Z powodu slumpu rzutowego u mnie pogra nieco mniej niż w realu. U mnie gra secondary ball-handlera w ataku i ma skupić się nieco bardziej na defensywie, gdzie jest przyzwoity, a w ataku jest komu podać, więc nie musi tak ceglić.  

Gerald Green - SF - (5)
17,8mpg 36,9%FG 36,0%3FG 94,7%FT 8,5ppg 2,2rpg 0,5apg 0,7spg 0,3blk 0,9topg
U mnie podobny wymiar czasu i rola co w realu, trójka z ławki i solidny defens. FG% słabe gdyż 80% jego rzutów oddanych to trójki. Myślę że 36% za trzy przy prawie 6 próbach na mecz to solidny wynik. 

Wilson Chandler - SF/PF - (12) 
15,0 mpg 34,8%FG 32,5%3FG 71,6%FT 4,3ppg 3,1rpg 0,7apg +/- 
Słabą skuteczność z gry trzeba brać z przymrużeniem oka, bo ponad 2/3 jego prób to rzuty za trzy punkty. Jednak po kontuzji nie jest w idealnej formie, także Pacers również będą grali nim nieco mniej niż w pozostałych trymestrach. Pogra tylko 8-10 minut na mecz w tym trymestrze.

Alize Johnson - PF/SF - (0)
garbage time player więc nie opisuję.

Ersan Ilyasova - PF - (3)
19,8mpg 46%FG 40,6%3FG! 75%FT 8,0ppg 4,6rpg 0,5apg 0,3spg 0,4spg 0,6topg
Tylko 3 opuszczone spotkania w tym jeden DNP. Zdecydowanie najlepszy trymestr w jego wykonaniu. 40,6%3FG i solidna zbiórka. 


Julius Randle - PF/C - (2)
32,5mpg 49,5%FG 34,7%3FG 71,8%FT 23,9 ppg 7,5 rpg 3,5 apg 1,0 spg 0,7 bpg 3,4topg 
2 opuszczone mecze na koncu sezonu w Pelicans, którzy o nic nie grali, zostawiam wam do oceny jak zwykle, jednak przypominam że my tu walczymy o ostatni seed w playoffs!
Jest to kolejny zawodnik, który zaliczył progres w tym trymestrze. 24ppg w 32 mpg to solidny wynik. Nawet w obronie zaliczył dużo lepsze cyferki. Będzie pierwszą opcją w ataku, to na pewno, liczymy na jego izolacje w końcówkach, jak będzie podwajany to trzeba pamiętać, że odegrać też potrafi świetnie. 

Myles Turner - C - (3)
3 opuszczone spotkania w tym rest w ostatnim spotkaniu z atlantą. Jeśli walka o PO będzie do ostatniego meczu, to nie powinien oczywiście tego meczu opuścić.
29,5mpg 43,8%FG 36,9%3FG 78,2%FT 13,0 ppg 7,6 rpg 1,3 apg 1,0 spg 2,6 bpg 1,2 topg 
Ostoja w obronie pod dziurą. Wciąż uważam że powinien znaleźć się w gronie kandydatów do DPOTY, a jak nie to conajmniej 2nd DEF all-nba team. Równy trymestr, choć nieco się męczył w oddawaniu rzutów. Na szczęście w begm pacers jest komu rzucać. 

Daniel Theis - C - (2)
11,4 mpg 49,4%FG 27,3%3FG 72,2%FT 3,9ppg 2,4rpg 0,8apg 0,3spg 0,6bpg 0,4 topg
Te dwa opuszczone mecze to raczej dnp lub rest, bo nie bylo to nic mecz po meczu. U mnie cały rok gra back-up Centra i nie rywalizuje z nikim, więc będzie raczej grał. Wpadł nieco w slump w ataku w tym trymestrze. 

IV Terminarz
vs CLE - u siebie z największym rywalem, oni są bez Warrena. Must win dla nas, liczę że tak to ocenicie. (W)
vs CHA - jedna ze słabszych drużyn u siebie, liczę na win oczywiscie. (W)
vs MIL - u siebie z MIL, będzie ciężko ale szansa jakaś jest, (L)
vs NOP - u siebie z pelicans, biorąc pod uwagę okoliczności i to że walka o PO mamy szansę. (L/W)
@ WAS (b2b) - na wyjezdzie z Wizards, jesteśmy w stanie powalczyć ale b2b po walce z pels sprawia, że raczej 75-25 dla Was w szansach. (L)
@ DET - na wyjezdzie z tankerem, damy radę raczej (W)
@ DAL - podobnie raczej (W)
MIN (b2b) - u siebie z nowym niezgranym teamem, który nie gra o nic, dzien wczesniej raczej spacerek, moi weterani powinni to wykorzystać. (W)
ORL - raczej L ale nie bez szans u siebie (L/W)
CHI - chicago u siebie, nie mają już szans na PO raczej więc raczej W (W)
@ MIL (L)
@ PHI - mają swoje problemy w tym trymestrze a więc powalczmy! (L/W)
NYK - u siebie, może powalczymy.. (L/W)
OKC - must win u siebie (W)
@ DEN - cięzki wyjazd do Denver, pewnie L (L)
@ PTB - już chyba tanker? raczej W! (W)
@ LAC (b2b) - tu nie ma chyba wątpliwosci, mimo b2b? (W)
@GSW - dobra pewno L (L)
DEN - u siebie powalczymy (W/L)
@OKC - walka walka przewaga parkietu vs przewaga talentu, tu już nie ma Nurkica więc musi być W (W)
@ BOS - mają duże problemy w tym trymestrze, będzie szansa na niespodziankę (L/W)
ORL (b2b) - powalczymy (L/W)
DET - u siebie, tanker team (W)
@DET - 4 mecze do konca sezonu, walka o PO, must win (W)
BOS - u siebie, będzie walka o PO, (W/L)
BKN - must win (W)
@ATL - must win (W)
14 meczy u siebie 13 na wyjezdzie
tylko 3b2b, w tym jeden vs najgorsze LAC. 
wyszlo mi 14 raczej pewnych W 
4 pewne porazki
9 meczy L/W i W/L czyli pół na pół. 

V Zamysł taktyczny

a) dużo gry dwójkowej Conley-Randle/Turner. Pick and pop, pick and roll all day long. Graliśmy to już wcześniej, Conley, Randle, Turner to zestaw który w takiej grze się odnajduje świetnie.
b) dużo izolacji Juliusa Randle. Trzeba wykorzystać co się ma, Randle nadal jest bestią w izolacji i będziemy to grali
c) Lamb i Randle z 2nd unitem. 2nd unit to głownie shooterzy za trzy, nie ma komu wykreować, stąd często zostaje na boisku ktoś z tej dwójki. Randle i Lamb potrafią świetnie oddać piłkę i wziąć odpowiedzialność za zdobywanie punktów. 
d) presja w obronie. mam świetnych obrońców do tego typu gry. Joseph, Conley, Barton, Lamb to niezły zestaw na guardzie aby wywrzeć presję wysoko i pograć trochę z kontry
e) slow tempo HCO. Conley-Joseph to zestaw który lubi długo i spokojnie prowadzić piłkę. Wyniki po 90-90 na pewno często się trafią przy tym tempie i defensywnym potencjale
f) pacers w realu grają ostatnio dużo akcji pick n roll, gdzie rolujący wchodzi centralnie środkiem i oddaje do czekającego z boku pod koszem gracza gdy tylko przychodzi podwojenie. my mając randle jako dobrego podającego też będziemy coś takiego grali.
g) dużo kicków na obwód. zwłaszcza w grze 2nd unitu na to się nastawiamy, bo Green, Galloway, Ilyasova to perfekcyjny zestaw do takiej gry i rzutów z rogu boiska. Kickującym będzie tu często ktoś z czwórki Conley, Lamb, Joseph, Barton. 

VI Plusy i minusy

Plusy:
a) nareszcie zdrowie. 2 pojedynecze nieobecności Turnera, 12 nieobecności Chandlera, oraz 10 bardzo kontrowersyjnych nieobecności Conleya i 2 kontrowersyjne nieobecności Randle, zostawiam wam do oceny tych dwóch ostatnich i pamiętajcie że my bijemy się o play-offs! Rywal ma duże problemy ze zdrowiem w tym trymestrze, więc może to być x-factor. 
b) step-up Randle, Lamb, Conleya. wszyscy trzej poprawili się w tym trymestrze, akurat kiedy tego potrzebowaliśmy. Mam więc trzech scorerów na poziomie około 20ppg, co może być sporą siłą.
c) świetny skład w defensywie. Conley-Joseph to chyba jeden z lepszych zestawów na PG w obronie. Turner to jeden z lepszych centrów. Dwie najbardziej newralgiczne pozycje mam więc obsadzone wybornie. Do rogów też jest komu biegać, Lamb, Barton, Green to conajmniej przyzwocic defensorzy. Powinienem mieć top5 defensywę w tym trymestrze gdy wszyscy wreszcie są zdrowi.
d) duża ilość weteranów - w walce o PO mam kluczowy składnik - solidnych vetsów. Conley, Chandler, Lamb, Green, Galloway, Ilyasova, to mega kombinacja doświadczenia  i spokoju w szatni. Wsparta młodymi gwiazdami Randle, Turner tworzy wysmienitą mieszankę. To powinien być kolejny factor na finiszu sezonu.
e) dobrzy kreatorzy i mała ilość strat. celowo wypisałem turnovers per game kazdego z zawodników, my tracimy naprawdę bardzo, bardzo mało piłek. dlatego też gramy slow tempo w HCO. Mamy kim kreować, Conley, Randle, Lamb, Barton czy Joseph dają radę w tym aspekcie.
f) przyzwoita trójka. choć Joseph, Theis i Chandler są nieco w slumpie, nadal mam kim rzucać. Lamb, Conley, Galloway, Ilyasova i Green zaliczyli świetny trymestr. Trójka na pewno będzie zagrożeniem dla wielu zespołów.  

Minusy:
a) presja. wiadomo że ciężej się goni na finiszu, bo każda wpadka liczy się podwójnie. to może być wada tego zespołu, że każdy mecz jest na ostrzu noża. 
b) słaba forma bartona. nie będę ukrywał, on jest słabiutki w tym sezonie. stąd pogra tylko 23-25 minut. 
 


VII Proponowany bilans


Biorąc pod uwagę fakt, że walczymy o ostatni seed w Play-Offs i jest spięcie na każdy mecz, a niektórym z faworytów przeciwko nam może wdać się rozluźnienie oraz to co opisałem w terminarzu proponuję bilans 18-9. Cavs nie powinni za cholerę zrobić 15-12 przy tylu kontuzjach, więc tyle musi starczyć na play-offy.

 

 

Jak ktoś ma jakieś pytania to oznaczać mnie śmiało w odpowiednim temacie. Mój team i jego ocena w tym trymestrze jest dość istotna, więc w razie wątpliwości spróbuje je rozwiać. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toronto Raptors 

Zmiany:

W porównaniu do T2 z gry w NBA wypisał się dotychczasowy center nr 1 u mnie czyli Gortat oraz i tak nie grający wcześniej Teodosić

Opuszczone mecze:

Jason Smith - 25 

Fred VanVleet - 12

Devonte Graham - 11

Ian Clark - 5

Troy Brown - 4

Zaza Pachulia - 4

Pascal Siakam - 1

Jakob Poeltl - 1

Depth chart:

Fox 31 / VanVleet 17

Clark 25 / Powell 23

Bembry 25 / Brown 23

Siakam 33 / Smith 15

Birch 24 / Poeltl 24

Zawodnicy:

POINT GUARD: 

Przez większość sezonu nie miałem z ta pozycją problemów, niestety na początku trymestru wypadł mój trzeci najlepszy zawodnik w składzie - VanVleet i pauzował przez 12 spotkań. Mój trzeci PG - Graham niestety kiepsko go zastąpił grając na 29% i 22% 3P% przez co wypadł z rotacji Hornets i opuścił 11 spotkań. Fox na swoim dobrym poziomie który prezentował przez cały sezon i nie miał znaczących wpadek

SHOOTING GUARD:

Po usadzeniu A.Davisa w Pels znalazły się minuty dla Clarka który z różnym efektem je wykorzystywał, były bardzo dobre mecze oraz fatalne, jego skuteczność w tym okresie to potwierdza: 39% i 31% 3P%. Drugi mój SG Norman Powell był jego przeciwieństwem ,grał nie za dużo bo ledwie 19min na mecz ale za to na b.dobrym procencie co raczej nie jest u niego normą 47% i 42 3P%

SMALL FORWARD:

Bembry utrzymał statystyki z poprzednich trymestrów będąc wchodzącym w Hawks, w końcu szansę otrzymał również Brown w Wizards gdy stracili szansę na PO i myślę że spisał się dobrze jak na 19 latka

POWER FORWARD:

Na tej pozycji mam mojego najlepszego gracza Siakama który idzie na MIP, niestety cały sezon gra bez zmiennika ponieważ Smith w całym 2019 roku zagrał 56 minut w 7 meczach

CENTER

Pozycja na której co trymestr muszę wystawiać kogoś innego. W 1T moim najlepszym centrem był Pachulia teraz był okropny - 1,9 pkt 2,4zb 40% FG%, w T2 starterem był Gortat który obecnie jest koneserem jajek w majonezie i byłem zmuszony postawić w tym trymestrze na rezerwowego Orlando Khema Bircha który grał podczas nieobecności Bamby

PLUSY/MINUSY:

+ dobra forma liderów

+ mało zmian w porównaniu do T2

- kontuzja VanVleeta

- skuteczność za 3 obwodowych: Graham 22%, Clark 31%, Bembry 27%, Brown 33%

BILANS:

Po dwóch trymestrach mam bilans 17-38, każdy zawodnik mniej więcej w każdym trymestrze grał na podobnym poziomie więc myślę że bilanse jakie otrzymywałem w poprzednich będą ok czyli 8-19 / 9-18

Edytowane przez LONGER01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

San Antonio Spurs T3

playoffs blisko wiec czas na zagęszczenie rotacji stad sprowadzenie kosztem skabszych graczy dwóch podstawowych do mocniejszej rotacji oraz sprowadzenie powrotne nadziei spurs : Murraya który leczy uraz. Równocześnie nastąpiło kolejne obniżenie kosztów. 

Odeszli: Delli, Milton, Rose, E’Moore

przybyli: Gay, Brogdon, Murray, Melo

niestety Murray to przyszłość i stad mam inny pomysł na grę  ale zwróćcie uwagę ze praktycznie za N’Moore i Rose przyszło dwóch potężnych w realu jeżeli chodzi o role w swoich ekipach Gay i Brogdon 

Murray 36               Ross 6* Temple 6* 

Brogdon 32 *          Temple 16

Ross 25                  Gay 23 (* częściowo na 12 minut pełni role pointforwarda) 

Millsap 20             Gay 5 Bertans 20 Len 3 

LMA 28                   WCS 15 Len 5

Musa Metu Stanley Johnson sporadycznie przy końcowych grach i kontuzji Brogdona ciut więcej 

Ross gra na SG a Gay na SF poprzez co więcej minut na PF dostaje Bertans i Len 

Metu sporadycznie a Melo zastępuje Popa na show w tv gdzie trzeba rozmawiać z dziennikarzami 

 

plusy: 

dosknaly w obronie zespół z bardzo dobrym rzutem za 3 praktycznie każdego gracza na parkiecie 

bertans 43 procent 2 trafione

ross 38,3 z 2,7 trafione 

gay 40,3 1,2 trafione 

brogdon 42,6 1,6 trafione 

to elita za trzy 

A szeroka rotacja podkoszowych pozwala mi oszczędzać LMA na po oraz unikanie ustawień gdzie Gay ( w Real spurs) musi w obronie walczyć z wysokimi graczami poprzez posiadanie WCS i Millsapa oraz Lena 

minus:

brak rezerwowego nominalnego PG ale role te pełnia Gay ( pointfirward ) oraz Ross oraz Brogdon także 

z braku PG dużo gram Murrayem 

na parkiecie przebywa zawsze 2-3 strzelców za trzy a skład pozwala na royowanie w obronie. 

Kluczowym elementem dalej ławka rezerwowych gdzie kluczowym graczem jest Gay 

zestaw LMA WCS Len zabezpiecza deskę 

Gay jest z tego elementu zwolniony na rzecz prowadzenia 2 nd unitu 

brogdon plaster na najlepszego obwodowego przeciwnika 

lma wyraźnie oszczędzany 

Zespół bardzo efektywny bardzo wysoko w ramp 

cichyn bohaterem 16 w lidze w RAMP Millsap (4,50 plus) !!!!

oraz Bertans 33 w lidze 2,86 !!!

Zaskakująco wysoko: 9 wśród SF w lidze w Ramp Gay oraz 11 w lidze wśród SG Ross i wysoko Brogdon 

szokujący wynik wśród C ma WCS 14 wśród c ligii 

Tak tak aż 2,56 plus w D !!!

kontuzje: koniec rs Brogdon oraz pare meczy odpadli Murray oraz Gay 

walka o 20 -22 wygranych 

 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu pojawi się opis Nets (wkrótce) ...

Brooklyn Nets

Bilans w RL: 14-13

Skład na 3 trymestr

Bez tytułu.jpg

W sumie to niewiele zmieniło się na Brooklynie. Z drużyny odszedł Dewayne Dedmon a w jego miejsce przyszedł Frank Kaminsky. Rotacja dalej jest bardzo wąska a większość graczy zanotowała regres formy. Z pozytywów, w rl NBA spore minuty dostawał Dragan Bender, Dwight Powell wskoczył do s5 w Dallas, gdzie prezentował się przyzwoicie a także Okogie dostał szansę w s5 w T-Wolves. Miałem nadzieję, że większe minuty będzie dostawał Walker w Spurs, lecz niestety przebić się miał bardzo trudno. Tyler Lydon i jego średnie 1,6 minuty w 4 meczach niech będą wszystkim, co mogę o nim napisać. Najważniejsza kwestia, na którą musze zwrócić uwagę i co mnie właśnie zbulwersowało gdy słyszę, że nie macie zamiaru czytać opisów lub macie już z góry ustalone bilanse. Caris LeVert u mnie nie zagrał ani minuty. W rl Nets, gdzie walczyli o PO prawie do samego końca było ciśnienie aby jak najszybciej wrócił na parkiet. Ryzykując pogłębienie kontuzji, a wiemy jak nieprzyjemny widok to był. U mnie tego ciśnienia nie ma dlatego w powyższej tabelce chciałem być fair i umieściłem tam jego staty, lecz powinny tam być puste pola. Nie miałem zbyt wiele czasu na analizowanie terminarza swojej drużyny ale pojawiły się znów śmieszne tiery, które są niemiarodajne i mają za zadanie ogłupić czytającego. Propaganda trwa. I powtórzę. Obecnie nie posiadam żadnego zawodnika (zdrowego!!), który grałby w rl Nets, grających dobry, DRUŻYNOWY basket. Bilans ten nie jest dziełem jednego zawodnika lecz kolektywu. Nie dajcie sobie wmówić, że jest inaczej, że to dzieło pewnego gracza a inni to statyści ;)

Edytowane przez kolader
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Portland Trail Blazers

Wynik: 37-18

Po rewolucji do której doszło w Portland, niewielu wierzyło, że coś z tego zespołu będzie. Brak lidera i rozgrywającego z prawdziwego zdarzenia dało się we znaki. Zawodnicy jednak szybko odnaleźli wspólny język i grając mocno energetycznie po obu stronach parkietu, walczyli o możliwość gry w Play-off. Bardzo dobrze spisywał się Fournier, Caldwell-Pope i Bryant, którzy ciągnęli grę Blazers w każdym meczu. Zawodnicy z ławki, również starali się jak mogą, dla jednych była to możliwość przedstawienia się kibicom w Portland, a dla drugich udowodnienie, że są warci więcej niż wielu uważa. Każdy dawał z siebie 110%, wszystko by wywalczyć miejsce w Play-offach i nabrać doświadczenia przed następnym sezonem. 

 

Depth chart: 

PG* Fournier 34, Caldwell-Pope 14

SG Caldwell-Pope 20, Luwawu-Cabarrot 16, Milton 12

SF Simmons 28, Luwawu-Cabarrot 10, Parsons 10

PF Parsons 18, Alfonzo McKinnie 20, Felicio 6, Motley 4

C** Bryant 30, Felicio 18

* Gdy był do dyspozycji Dellavedova to grał po 20 minut.

** Koufos grał po 8 minut jak był do dyspozycji.

 

Plusy:

-          Szansa na grę w play-off mocno zmotywowała zawodników do gry;

-          Całkiem przyjemny terminarz;

-          Parsons grał;

-          Milton po otrzymaniu minut grał pewniej (tak pewnie jak w RL z Magic w 74 meczu);

-          Caldwell-Pope i Fournier mieli bardzo dobrą końcówkę sezonu;

-          Simmons gdyby grał, to miałby średnie jak w dwóch ostatnich meczach;

-          Luwawu-Cabrrot grał lepiej po transferze;

-          Felicio grał lepiej, bowiem walczy o lepszy kontrakt po sezonie;

-          Bryant był jasnym punktem RL Wizzards i miał dobrą końcówkę sezonu;

Minus:

-          Widoczny jakościowy regres, zwłaszcza pod kątem sportowym;

-          Brak lidera;

-          Brak PG z prawdziwego zdarzenia po kontuzji Matthewa;

-          8 aktywnych zawodników z NBA + 2 z D-League;

-          Brak zgrania;

-          Nastroje po rewolucji w składzie;

 

Proponowany wynik okresu: 8 - 19

 

Finałowy wynik (proponowany): 45-37 

Edytowane przez Ashigaru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Memphis Grizzlies:

Skład:



1Nicolas Batum

2Timofey Mozgov

3Brandon Knight

4Jordan Clarkson

5Dante Exum

6Markelle Fultz

7Tony Snell

8Wesley Johnson

9Michael Porter Jr.

10Joodie Meeks

11Jarell Martin

12Deyonta Davis

13Ivica Zubac

14Grayson Allen

 

Depth Chart:

PG – Jordan Clarkson. 30 min,  Grayson Allen 15 min, Brandon Knight 3 min

SG – Dante Exum 30 min, Grayson Allen 10 min, Brandon Knight 8min

SF – Nicolas Batum 30 min, Tony Snell 18 min

PF – Tony Snell 18 min, Wesley Johnson 18 min, Jarell Martin 12

C- Ivica Zubac 30 min, Jarell Martin 10 min, Timofey Mozgov 9 min

 

Plusy:

- Fultz oraz Porter Jr powinni być w pełnej dyspozycji w przyszłym sezonie

- Grayson Allen rozwija się i ma przebłyski

- Zubac jest świetny, Memphis mu ufają i są z niego bardzo zadowoleni

 

Minusy:

- skład nie jest mocny i generalnie przegrywamy wszystko jak leci

- w biurze GMa wciąż brakuje Whisky

 

Memphis podobnie jak dotychczas w sezonie grają twardo, przykładają się do obrony z której czerpią radość nie mniejszą niż z gry w ataku. Jako, że skład jest marny, nie mamy co myśleć o wygrywaniu, jednak bardzo cieszy rozwój Zubaca - którego Mem  BARDZO chcą zostawić w składzie i Graysona Allena. Cieszy również dobrze przebiegająca rehabilitacja Fultza i Portera Jr.

Memphis myślą już o drafcie i okienku FA

Edytowane przez kungfubestia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

New York Knicks

Jestem z dala od komputera od otwarcia możliwości wstawienia opisu, ale:

PG: Irving - Rubio - Forbes

SG: Kawhi - Bogdanovic - Dotson- Forbes - Thabo

SF: Morris - Kawhi - BB - Tucker - Thabo

PF: Tucker - Morris - Saric - Wilson

C : Gobert - Tucker - Saric - Wilson - Chandler

To co się rzuca w oczy to przejście RR z piątki do rezerwy oraz bardzo płynna rotacja. To dość oczywiste przy takiej ilości multipozycyjnych graczy.

Na pozycjach 2-4 właściwie zawsze grany jest w obronie switch (także 5 gdy siedzi Gobert) a drużyna korzysta z tego że ma najsilniejszą fizycznie w lidze rotację wingmanów.

W ataku mamy bardzo dobry shooting i tylko umowne pozycje, połączony z nieprawdopodobnymi statystykami skuteczności w crunchtime liderów (nie podam detali z komórki).

Plusy:

+ Skuteczność w crunchtime

+ Rosnącą forma liderów

+ Elastyczność i głębia rotacji

+ Łatwy terminarz

+ Balans atak/obrona

Minusy:

- opuszczanie pojedynczych spotkań przez liderów

- zmiana piątki (choć to naciągane bo drużyna już wcześniej nauczyła się grać bez RR przez jego kontuzje)

- brak klasycznego backupu na C (choć i tak by nie grał przez taktykę)

Proponowany bilans: 20-7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minnesota pije i nie pisze , haha, żartowałem , ze nie pisze .

 

pisze , wprost z melinki, wiec lecę po które bo jest 23:47,

 

Lillard-Winslow-Porter-Tatum-Noel to moje s5, w tylu meczach w ilu można , bo wiem ze byli kontuzjowani co niektórzy.

 

plusy:

słicz słicz bejbi - Winslow , Porter, Tatum,Noel - mogą bronić wszystko jak Raków Częstochowa.

 

Lider-Mam za lidera gościa który zrobił z HCA z Enesem Kanterem w s5 - z Enesem Kanterem prowadzi w PO z wielkimi Thunder - Gościa który obronił HCA mino kontuzji 2 z 3 najlepszych graczy w zespole - z Enesem Kanterem w s5 i Rodneyem Hoodem . 

 

Tatum- można mówić, ze się zatrzymał w rozwoju, ale nie można go nie kochać.

 

porter - panie dzięki za zmianę organizacji w rl NBA, w końcu ludzie sobie przypomnieli jak jest zajebisty.

 

Winslow - tez spoko.

 

23:56 - kończę 

23:57

23:58 - szukam słowa końcowego , ale jednak wypije drinka

 

Opis będzie edytowany , a może nie - ale gramatycznie ładnie jadę , co? 

 

Wciaz jest 23:58 - chyba zjem Rolo 

 

23:58- hmmm chyba ze nie maja 

23:58 maja za to placki ziemniaczane 

23:59- tak tak , możecie być zniesmaczeni , ja nie będę bo maja keczup 

 

idzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boston Celtics

Objąłem drużynę tuż przed play-offami, więc nie będzie znaczących zmian w rotacji i taktyce względem tego co wprowadził Eld.  Zmiany będą raczej kosmetyczne, głównie zastosowane w wyniku doznanych kontuzji.

 

Rotacja

W zależności od przebiegu meczu i poszczególnych matchupów minuty mogą się zmieniać  o +/- 6 min.

 

Russel Westbrook (34) / Patrick Beverley (14)

Smart (36) / Beverley (8) / Ferguson (2)

George (34) / Bogdanovic (14)  / Ferguson (w przypadku dłuzszych minut bogdanovica na PF)

Mirotic (24) / Bogdanovic (6) / Nance (8)

Adams (36) / Faried (10) / Nance (2)

 

W przypadku kontuzji Mirotica, na klasyczne line-upy z dwoma wysokimi, W s5 wychodzi Nance, natomiast w przypadku drużyn, które lubią startować niskimi składami, bądź posiadają mobilnych, lubiących uciekać na obwód zawodników na pozycji 4, wtedy spokojnie w s5 może wyjść Bogdanovic, a rotacje na SF uzupełni Darius Miller i Terrance Ferguson.

 

Defensywa:

Agresywna obrona na obwodzie to jedno z głównych założeń całej taktyki defensywnej w Celtics. Smart lub Beverley przyklejają się do groźniejszego z guardów wymuszając oddawanie piłki pod presją. Mając obok PG na poziomie DPOTY, bardzo solidnego w D pomalowanego Adamsa i Westbrooka, który będąc odciążonym w obronie trudniejszych guardów, potrafi wykorzystać swoja dynamikę i wyszarpać kilka niedokładnych podań.

Ofensywa:

Niewątpliwie największymi atutami w ataku jest nasze transition offense napędzane przez agresywną obronę  i dynamikę RW, a także lider ofensywny w postaci. P&R Wesbrook – Adams to nadal niezwykle groźna broń w arsenale, z resztą wszystkich 3 big manów w rotacji to mobilni, wyskakani wysocy idealnie skrojeni pod dwójkowe akcje z RW. W przypadku zagęszczenia środka, rozrzucenie na obwód jest kolejną opcją dla Westbrooka. Nie ma co jednak bezsensownie pushować tempa na siłę, jeżeli zajdzie potrzeba, zawsze można oddać piłę do PG lub Bogdanovica, którzy bardzo swobodnie potrafią sami wykreować sobie pozycję, zarówno mając piłkę w rękach jak i grając bez piłki. Mamy ten komfort, że mimo braku drugiego prawdziwego kreatora poza RW, zarówno George, Smart, Beverley i Bogdanovic swobodnie czują się z piłką w ręku, więc jesteśmy w stanie zachować flow w ataku.

S5

Russel Westbrook  26GP | 37.0MPG | 26.0 PPG | 44.9 FG% | 33.5 3P% | 53.8 TS%| 9.9 APG | 11.0 RPG | 1.4 SPG

Marcus Smart 26 GP | 28.9 MPG | 10.0 PPG | 44.7 FG% | 35 3P%| 57.7 TS% | 3.2 RPG | 3.8 APG | 2.0 SPG

Paul George 23 GP | 38.8 MPG | 27.3 PPG | 40.8 FG% | 34.0 3P% | 55.1 TS% | 8.7 RPG | 4.4 APG | 2.0 SPG

Nikola Mirotic 13 GP | 22.9 MPG | 11.6 PPG | 41.5 FG% | 35.6 3P% | 55.6 TS% | 5.4 RPG | 1.4 APG | 0.7 SPG | 0.6 BPG

Steven Adams 27 GP | 32.4 MPG | 11.5 PPG | 56.1 FG% | 54.3 TS% | 9.1 RPG | 1.3 APG | 1.3 SPG | 1.3 BPG

Bench

 

Bojan Bogdanovic 26 GP | 31.7 MPG | 20.7 PPG | 50.1 FG% | 40.1 3P% | 61 TS% | 4.3 RPG | 2.4 APG | 0.8 SPG

Patrick Beverley 23 GP | 28.9 MPG | 8.3 PPG | 43.8 FG% | 42.7 3P% | 58.7 TS% | 5.9 RPG | 4.7 APG | 1.2 SPG | 0.7 BPG

Larry Nance 22 GP | 29.3 MPG | 10.5 PPG | 53.2 FG% | 34.6 3P% | 60.6 TS% | 8.9 RPG | 3.5 APG | 1.6 SPG | 0.5 BPG

Keneth Faried 17 GP | 21.9 MPG | 11.2 PPG | 57 FG% | 61.9 TS% | 7.4 RPG | 0.6 APG | 0.5 SPG | 0.6 BPG|

Darius Miller 19 GP | 25.8 MPG | 8.8 PPG | 36.8 FG% | 32.4 3P% | 50.8 TS% | 2.1 RPG | 3.1 APG | 0.4 SPG | 0.2 BPG

Terrance Ferguson 27 GP | 29.6 MPG | 7.2 PPG | 41.4 FG% | 33.6 3P% | 56.2 TS% | 2.0 RPG | 1.3 APG | 0.5 SPG | 0.3 BPG

 

Terminarz:

 

Clippers (H)

Sixers (A)

Detroit (H)

Bucks (A)

Bulls (A)

Raptors (A)

Blazers (H)

Wizards (H)

Rockets (H)

Warrios (A)

Kings (A)

Lakers (A)

Clippers (A)

Kings (H)

Hawks (H)

Nuggets (A)

Sixers (A)

Hornets (A)

Spurs (H)

Cavs (A)

Pacers (H)

Nets (A)

Heat (H)

Heat (A)

Pacers (A)

Magic (H)

Wizards (A)

 

Plusy:

- Świetny okres RW 26/10/11 na lepszych procentach rzutowych niż w T2

- Nadal wybitny poziom PG po obu stronach parkietu

- Bogdanovic w ataku :o 

- Bardzo równa rotacja pod koszem

- Wybitna obrona 1 v 1 na obwodzie jak i systemowa obrona całego zespołu

- Brak dłuższych absencji, poza Miroticem

 

Minusy:

- Brak drugiego playmakera

- Gorsza ogólna forma strzelecka całej drużyny w porównaniu z T2

 

Proponowany bilans 21-6

Edytowane przez Principe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głosy Orlando Magic w 3T:

Boston 17-10

Brooklyn 6-21

Knicks 20-9

76ers 17-10

Raptors 10-17

Bulls 14-13

Cavs 14-13

Pistons 9-18

Pacers 16-11

Bucks 20-7

Hawks 10-17

Hornets 6-21

Heat 17-10

Magic 15-12

Wizards 16-11

Mavs 13-14

Rockets 20-7

Grizzlies 4-23

Pels 18-9

Spurs 18-9

Nuggets 17-10

Wolves 15-12

Blazers 5-22

Jazz 15-12

Thunder 15-12

Warriors 19-8

Lakers 20-7  

Clippers 5-22

Suns 10-17

Kings 4-23

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boston 17-10

Brooklyn 5-22

Knicks 19-8

76ers 17-10

Raptors 10-17

Bulls 13-43

Cavs 15-12

Pistons 8-19

Pacers 17-10

Bucks 20-7

Hawks 9-18

Hornets 7-20

Heat 19-8

Magic 17-10

Wizards 16-11

Mavs 12-15

Rockets 19-8

Grizzlies 5-22

Pels 16-11

Spurs 17-10

Nuggets 17-10

Wolves 15-12

Blazers 6-21

Jazz 16-11

Thunder 13-14

Warriors 20-7

Lakers 19-8

Clippers 5-22

Suns 12-15

Kings 4-23

 

Generalnie gratuluję wszystkim nam dotarcia do końca kolejnego sezonu regularnego.

Pewnie jakaś notka informująco-podsumowująca się pojawi jeszcze, ale to może po playoffs.

Imho każdy z gmów, niezależnie od ostatecznego wyniku może czuć się wygrany biorąc udział w tak rozbudowanym i oryginalnym przedsięwzięciu.

Tym, którzy skończą sezon na regular season przypomnę wstępnie po raz pierwszy już, że jeszcze będą głosowania playoffs ;) 

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głosy San Antonio w 3T:

Boston 18-9

Brooklyn 5-22

Knicks 20-9

76ers 18-9

Raptors 8-19

Bulls 14-13

Cavs 16-11

Pistons 7-20

Pacers 17-10

Bucks 21-6

Hawks 9-18

Hornets 5-22

Heat 18-9

Magic 17-10

Wizards 16-11 

Mavs 11-16

Rockets 20-7 

Grizzlies 3-24

Pels 19-8

Spurs 20-7

Nuggets 19-8

Wolves 15-12

Blazers 4-23

Jazz 15-12

Thunder 14-13

Warriors 20-7 ( 21:6 jeżeli był błąd ) 

Lakers 18-9 

Clippers 4-23

Suns 10-17

Kings 3-24

  •  
Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celtics                                        17    10
Nets                                            5    22
Knicks                                        18    9
Sixers                                          15    12
Raptors                                        10    17
Bulls                                            12   15
Cavaliers                                        12    15
Pistons                                            9    18
Pacers                                            17    10
Bucks                                            22    5
Hawks                                            13    14
Hornets                                        7    20
Heat                                            17    10
Magic                                            17    10
Wizards                                            15    12
Mavericks                                   14    13
Rockets                                         21    6
Grizzlies                                        3    24
Pelicans                                        16    11
Spurs                                            17    10
Nuggets                                       20    7
Wolves                                         15    12
Blazers                                        5    22
Jazz                                            16    11
Thunder                                        13    14
Warriors                                        21    6
Lakers                                         19    8
Clippers                                       5    22
Suns                                            11    16
Kings                                            3    24

 

Edytowane przez MMM2121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celtics                                        16    11
Nets                                            6    21
Knicks                                        20   7
Sixers                                          15    12
Raptors                                        8    19
Bulls                                            13    14
Cavaliers                                        13    14
Pistons                                            10    17
Pacers                                            16    11
Bucks                                            22   5
Hawks                                            14    13
Hornets                                       10    17
Heat                                            16    11
Magic                                            17  10
Wizards                                            16    11
Mavericks                                   13   14
Rockets                                         20   7
Grizzlies                                        4    23
Pelicans                                        14    13
Spurs                                            15 12
Nuggets                                       20    7
Wolves                                         13    14
Blazers                                        7    20
Jazz                                            14    13
Thunder                                        14    13
Warriors                                        19    8
Lakers                                         17    10
Clippers                                       5    22
Suns                                            13    14
Kings                                            5    22

Edytowane przez Qcin_69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celtics  17-10
Nets 4-23
Knicks 22-5
Sixers 15-12
Raptors 6-21
Bulls 14-13
Cavaliers 16-11
Pistons 7-20
Pacers 15-12
Bucks 23-4
Hawks 15-12
Hornets 7-20
Heat 18-9
Magic 16-11
Wizards 15-12
Mavericks 12-15
Rockets 18-9
Grizzlies 2-25
Pelicans 17-10
Spurs 16-11
Nuggets 21-6
Wolves 15-12
Thunder 11-16
Blazers 5-22
Jazz 18-9
Warriors 24-3
Lakers 17-10
Clippers 3-24
Suns 12-15
Kings 4-23

Edit: Wcześniej zamieniłem miejscami bilanse Thunder, Blazers i Jazz.

Edytowane przez cvbe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boston 15-12 

Brooklyn 6-21

Knicks 19-8

76ers 17-10

Raptors 9-18

Bulls 13-14

Cavs 14-13

Pistons 7-20

Pacers 16-11

Bucks 22-5

Hawks 12-15

Hornets 5-22

Heat 17-10

Magic 16-11

Wizards 15-12

Mavs 14-13

Rockets 22-5

Grizzlies 5-22

Pels 16-11

Spurs 17-10

Nuggets 18-9

Wolves 15-12

Blazers 6-21

Jazz 15-12

Thunder 13-14

Warriors 20-7

Lakers 17-10

Clippers 6-21

Suns 12-15

Kings 6-21

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celtics 16-11 

Nets 6-21

Knicks 20-7

76ers 17-10

Raptors 9-18

Bulls 12-15

Cavs 14-13

Pistons 9-18

Pacers 16-11

Bucks 22-5

Hawks 12-15

Hornets 7-20

Heat 17-10

Magic 17-10

Wizards 15-12

Mavericks 12-15

Rockets 21-6

Grizzlies 3-24

Pelicans 17-10

Spurs 17-10

Nuggets 18-9

Wolves 14-13

Blazers 6-21

Jazz 15-12

Thunder 15-12

Warriors 21-6

Lakers 17-10

Clippers 5-22

Suns 10-17

Kings 5-22

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • january odpiął/ęła i podpiął/eła ten temat
  • january odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.