Skocz do zawartości

7/02/2019 NBA Trade Deadline Warszawa - Korsarz Gostyńska 45/ spotkanie przy kielichu


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Jak nie będziecie gadać o tym całym BeGM to chętnie wpadnę.

 

Zapraszałem Cię nie tak dawno, to żeś łobuzie nawet na PW nie odpisał. Będziesz czuł się wyobcowany z własnego wyboru!

 

Z czwartku na piątek, to znając życie masa ludzi się zapowie, a potem nie przyjdzie. Dość mimo wszystko nietypowy termin. Radzę Cie Ignazz uważać z rezerwacjami, bo potem przy części odwołań możesz ponieść jakieś koszty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Podbijam temat bo warto w chwili zadumy przedświątecznej i cudownego momentu dawania prezentu Partnerce szepnąć do ucha „ Kochanie, pamiętasz ze będę w lutym oglądał z kolegami NBA PRZY PIWKU? „

 

Potem tylko w lutym zwykle przypomnienie ze przecież rozmawialiśmy o tym i wspólny wypad do knajpy stanie się faktem.

 

Na dzień dzisiejszy w zależności od obecności zobowiązałem się do albo sponsoringu gorzkiej dla wszystkich lub twin towrts piwnych

 

To podtrzymuje.

 

Mam kolejna propozycje.

 

Konkurs z nagroda dla najlepszego.

 

Update obecności.

Poproszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z doświadczenia wiem, że ten będzie kto przyjedzie, ja jeszcze nie wiem jak będzie, już niektórzy znają mój tryb pracy

 

ale radziłbym ogarnąć ten apartament dla kilkunastu osób, o wiele lepsza opcja niż skazywanie się na gościnność i ceny stołecznych lokali, oczywiście nie mówię tutaj o tzw. i ew. beforku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja może byłbym zainteresowany bo fajne doświadczenie to by było wymieniać opinie na bieżąco ale mam pewne opory o to jak będę traktowany

Podbijam temat bo warto w chwili zadumy przedświątecznej i cudownego momentu dawania prezentu Partnerce szepnąć do ucha „ Kochanie, pamiętasz ze będę w lutym oglądał z kolegami NBA PRZY PIWKU? „

Potem tylko w lutym zwykle przypomnienie ze przecież rozmawialiśmy o tym i wspólny wypad do knajpy stanie się faktem.

Dziwne macie kobiety :D normalnie nie idzie tego załatwić mówiąc dzień dwa trzy wcześniej? To strach czy co? Zgłaszam plan i już idę. Po co takie pochody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja może byłbym zainteresowany bo fajne doświadczenie to by było wymieniać opinie na bieżąco ale mam pewne opory o to jak będę traktowany

Dziwne macie kobiety :grin: normalnie nie idzie tego załatwić mówiąc dzień dwa trzy wcześniej? To strach czy co? Zgłaszam plan i już idę. Po co takie pochody

Po ślubie jesteś? Bo ja tak i uwaga ignazza jest jak najbardziej na miejscu :) Tak czasami bywa, że lepiej to wcześniej powiedzieć i tuż przed objawić jako uzgodnione :)

 

A przy okazji - jakie obawy masz co do traktowania? Wiadomo, nie znamy się, ale chyba nikt nikogo z wyższością itd. nie będzie traktował, ja przynajmniej z takimi osobami nie będę gadał, choć oczywiście wiem, że masa ludzi tu ma dużo większą wiedzę niż ja i to szanuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby rozwiać wątpliwości moja koncepcja jest taka.

 

Na środku sali stół dla najważniejszych osób czyli członków forum.

 

W kacie ława która lubi ciszę na 30 osób zaciemniana.

Tam będą siedzieć GM bo to Trade dead line i gracze idą na handel.

 

Na samej górze lokalu stolik uroczysty z widokiem na wszystko dla Modow aby wszystko było pod kontrola.

Tam niestety z powodów regulaminu alkoholu nie może być. ;)

 

A tak na serio to wszyscy maja moje gorące zaproszenie niezależnie od stażu na forum ulubionego klubu czy funkcji

 

Im więcej osób tym lepiej.

 

Z powodów Rodzinnych Ely niestety nie dotrze z Poznania ale pozostałych Modow serdecznie zapraszam.

 

Przecież nie ma żadnych podziałów.

Zero obaw.

 

Pizdrawiam i znikam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem za wynajęciem jakiegoś mieszkania w rozsądnej cenie. Nie będziemy ograniczani czasem itd. + dla tych spoza Warszawy będzie możliwość noclegu. Tylko pewnie z tym trzeba się będzie wstrzymać do czasu gdy będzie wiadomo ile mniej więcej osób będzie i ile będzie nocowało, czyli pewnie do przełomu stycznia i lutego. Jak nic się nie zmieni to będę.

 

Jak będzie dużo osób, to może jakieś karteczki na klatę z Nickiem z forum? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ślubie jesteś? Bo ja tak i uwaga ignazza jest jak najbardziej na miejscu :smile: Tak czasami bywa, że lepiej to wcześniej powiedzieć i tuż przed objawić jako uzgodnione :smile:

 

A przy okazji - jakie obawy masz co do traktowania? Wiadomo, nie znamy się, ale chyba nikt nikogo z wyższością itd. nie będzie traktował, ja przynajmniej z takimi osobami nie będę gadał, choć oczywiście wiem, że masa ludzi tu ma dużo większą wiedzę niż ja i to szanuję :smile:

Nie jestem po ślubie, ale mieszkam z dziewczyną i mam znajomych już po ślubie i nikt nigdy nie zauważył takiego czegoś dziwnego. A obawy co do traktowania? Wystarczy poczytać jak np user RappaR atakuje mnie za byle słowo na forum. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Za pare dni ruszam z oficjalna organizacja eventu.

 

Chętnie zrobię listę i rezerwacje jeżeli jest chęć w narodzie.

No ja też nie wiem czy kupować ten bilet czy nie

 

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

Chyba nie warto brać urlopu. Coś odzew słaby w ostatnich dniach.

Zawsze warto na kielicha i nba.

Ja przestawiłem swój urlop aby być na miejscu.

Alpy poczekają.

Chętnych proszę o potwierdzenie najlepiej w temacie tutaj aby było to bardziej publiczne.

 

Kto pisze się na wspólny nocleg proszę o adnotacje.

 

Dla pierwszych 10 zgłoszeń przygotuje niespodziankę.

 

 

1. Ignazz ( GM spurs) w/o

2. Tecu ( GM 76 ers) w/o

3. Mikowal83 w/o

4. Ozzy110 ( pistons) + nocleg

5. Qcin ( minny) + nocleg

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.