Skocz do zawartości

Sezon 2018/19 Liga III Atlantic


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Poszedł pierwszy deal w lidze.

 

Korzystając z okazji przypomnę, że chętnie wymienię dwóch z moich podkoszowych na kogoś ciut lepszego. Trochę jakości mam i minuty tych ludzi też rosną cały czas, więc zapraszam: Siakam, Bamba, Wendell Carter i Zach Collins.

Ładne dymanko, dobry ruch z Twojej strony:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tak ladne jakie Ty mi chciales zafundowac oferujac ssacego Portera....albo oferujac Tuckera za Collinsa...

 

Wiem co robie...draftowy steal za draftowy steal...Na wartosciach moze nie wyglada to rowno ale Ja potrzebuje m.in. asyst i steali a Fox wlasnie to mi daje...do tego zdarza mu sie czesciej blokowac niz Levertowi a blokow tez potrzebuje.Barcalover potrzebuje lepszego FT przede wszystkim a zyskuje tez wiecej punktow trojek i zbiorek...wszyscy zadowoleni

 

Kto na tym wyjdzie lepiej ciezko stwierdzic bo w obu przypadkach inwestujemy w przyszlosc ale jestem dobrej mysli ze obaj rozegraja swietne sezony i ani Ja ani Barcalover nie bedziemy tej wymiany zalowac.

 

Wymiana byla tez podyktowana tym ze chociaz negocjowalem w sprawie kilku PG lepszych od Foxa to albo nie bylo zainteresowanych albo ceny byly moim zdaniem zbyt wygorowane.

 

Ja wciaz szukam jeszcze wzmocnien zwlaszcza w stealach i blokach a do oddania mam Harrisa (ewentualnie Hardaway'a) wiec zainteresowanych zapraszam do negocjacji i wysylania ofert.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ciesze sie ze Russell zaczal dawac nadzieje ze jednak bedzie z niego pozytek.

Srednie za ostatnie 3 mecze to: 22,3pkt 4zb 6as 4,3trojki 52,3fg i 88,9ft...szkoda tylko ze dalej traci mnostwo pilek 3,7

 

Z negatywow to cala poprzednia noc gdzie wszyscy ktorzy grali grali tragicznie zwlaszcza jesli chodzi o skutecznosc FG a w caloksztalcie to gra Gordona ktory po dwoch pierwszych zajebistych meczach znacznie obnizyl loty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mamy druga wymiane (moja ostatnia na dluzszy czas).

 

Harris za Covington'a - moim zdaniem rowna wymiana (chociaz pewnie i tak zaraz znajdzie sie ktos kto ja zkrytykuje).

 

SuperPSonics zyskuje lepsze FG,punkty i zbiorki a Ja zyskuje steale, bloki i troche wiecej trojek. Na wartisciach w ninjy i w rankinkach tez wychodzi rowno wiec wszyscy powinni byc zadowoleni. Nie ukrywam ze mialem nadzieje ze uda mi sie za Harrisa wyciagnac kogos jeszcze bardziej wartosciowego (z takim zalozeniem kupowalem go w drafcie) na pozycje PG ale wielu chetnych nie bylo a czesc z chetnych chyba go niedocenia...

 

Tym samym robiac dzisiaj dwie wymiany, na dluzszy czas koncze poszukiwania wzmocnien.

W dwoch wymianach zyskalem asysty, steale i bloki czyli to czego najbardziej mi aktualnie brakuje. Na dodatek licze na to ze za jakies 2 tygodnie do gry wroci Collins co wzmocni moje FG i zbiorki ktore po tych wymianach mogly troche ucierpiec. Collins doda mi tez troche blokow. Za 2 miesiace (mam nadzieje) wroci Barton i wzmocni punkty, trojki, asysty a i steale i bloki troche tez. Licze tez na to ze w ciagu tych dwoch miesiecy juz na dobre rozegra sie obiecujacy SGA, ktory jeszcze bardziej wzmocni asysty i steale przy przyzwoitym jak na obronce FG.

Tak wiec jesli w miedzyczasie nikt sie powazniej nie polamie, to za 2 miesiace bede mial (w moim odczuciu) druzyne kompletna ktora bedzie miala realne szanse na walke o podium/awans.

 

Oczywiscie jesli bedziecie mieli jakies ciekawe propozycje to piszcie i wysylajcie oferty (kazdy jest do kupienia za odpowiednia cene ;) )ale z gory uprzedzam ze musialaby byc bardzo atrakcyjna abym sie na jakas w najblizszym czasie zdecydowal. Najbardziej "wymienialni" sa THJ, Russell, Gordon, Henson, Bullock i Burks.

 

Edytowane przez Mikowal83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Klay to dojebal dzisiaj niezle...ciekawe czy to powrot do formy czy jednorazowy wystrzal...

A dopiero co wczoraj przegladajac sklady naszych druzyn myslalem "ale ten Klay to bust jak narazie,a tylu ludzi pokupowalo go za 25-30$ w draftach"...

 

Ja dzisiaj znaczny spadek zwlaszcza przez bardzo slabe mecze Prince'a i Nurka...zwlaszcza forma tego drugiego mnie martwi...dostaje malo minut...

Russell tez sie nie popisal nie mowiac juz o Levercie...

 

Co prawda to pierwszy taki "dud" w wykonaniu Leverta w tym sezonie ale porownujac statsy ktore nabil dzisiaj (szkoda ze jeszcze nie dla mojej druzyny) Fox to ciesze sie z wymiany :) asysty, steale, FG, bloki chodzcie do mnie ;)

Szkoda tez ze jeszcze nie w mojej druzynie gra Covington...3 steale, 2 bloki a za sezon srednie 1,7stl i 1,7blk...that's just what i need...dlatego z tej wymiany tez bardzo sie ciesze.

 

W tabeli spadek na 8 miejsce ale patrzac na srednie i wymiane ktorych dokonalem wciaz jestem dobrej mysli. Nie moge sie doczekac powrotu Collinsa ktory wesprze mnie w FG i blokach i wciaz strasznie zaluje kontuzji Bartona.

Pocieszam sie tym ze az 8 druzyn ma wiecej rozegranych (nadgranych) meczy z czego az 5 z nich ma rozegrane az o 9 i wiecej meczy ode mnie. Z moich obliczen wynika ze az w 5 kategoriach, nawet teraz (gdybym mial rozegranych wiecej meczy) mialbym po 2-3pkt wiecej a spadlbym (nie liczac FG i FT) tylko w stratach i to tez o 3pkt. Reasumujac mialbym jakies 10pkt wiecej a to dawaloby mi 5 miejsce w tabeli.

Na srednich wychodzi tez ze jestem na 7 miejscu ale z tylko 4pkt straty do 2 miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest to moje szczescie...raczej zezowate...Fox ma jakis problem z plecami...jeszcze niewiadomo czy to cos powaznego ale jak bedzie dluzej pauzowal to sie wku...e...

 

Chłopie, nie strasz :) Już myślałem, że coś się poważnego stało, a gość jest questionable dzisiaj... mam go w prawie każdej lidze w tym postawiłem na niego w dynasti FP, więc będę trzymał kciuki za Foxa u Ciebie bardzo mocno.

Btw. już jest „available”.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam sie przestraszylem :P

Na szczescie to chyba nic powaznego skoro zagral 30 minut ale albo przez problem z faulami w pierwszej polowie albo przez te plecy nie nabil jakis bardzo dobrych cyferek.

Zobaczymy co dzisiaj Levert zagra na pozegnanie z moja druzyna.

 

Za to wymiana Harris za Covingtona wyglada dla mnie coraz lepiej. Covington 4 trojki, 4steale i 2bloki. Tego Harris by mi nigdy nie dal choc FG o wiele lepsze ale coz, cos za cos. Lepiej byc nie moze. Szkoda tylko ze jeszcze nie jest u mnie w skladzie i boje sie, ze przy moim szczesciu, jak juz bedzie gral dla mnie to te najwazniejsze dla mnie statsy troche spadna ale trzymam kciuki.

 

Gordon wreszcie zagral tak jak po nim oczekuje ale troche szkoda ze na 7 rozegranych meczy tylko ze 3 zagral na takim poziomie.

Nurkic tez zagral tak jak powinien grac zawsze choc mala ilosc minut (tym razem 24) wciaz mnie troche martwi. Niby wysoko prowadzili wiec nie bylo potrzeby grac dluzej i niby fajnie ze w krotkim czasie jest efektywny ale czemu nie moze grac zawsze po 30 minut?...

Prince ostatnio gra bardzo slabiutko i dzisiaj nic sie nie zmienilo.

 

W lidze "I'm keep on falling"...niby niezla noc ale wciaz widac ze bardzo brakuje mi asyst, steali i blokow wiec zobaczymy jak sie moja sytuacja zmieni po moich wymianach. Liczba druzyn z wieksza ide mnie iloscia rozegranych meczy dalej ta sama a nawet troche rosnie wiec nie panikuje.

 

Pamietam jak na drafcie Fluber zachwycal sie Nancem i jaral sie ze go tak tanio kupil a tymczasem gra bardzo przecietnie i to nawet teraz gdy nadarza mu sie swietna okazja do wykazania sie przez kontuzje Love'a. Myslalem ze teraz Fluber bedzie mial powody do zadowolenia ale okazuje sie ze wieksze moze miec Barcalover z Ossman'a a nawet Ja z pobranego dzisiaj w srodku nocy Dekker'a :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie panikuj, tylko nie panikuj...staram to sobie wmowic i powtarzam to sobie za kazdym razem gdy spojrze na tabele...ale nie wyglada to dobrze...

Na srednich jestem na 7 miejscu z realna szansa na 3 miejsce wiec niby nie jest najgorzej..ale poki co w tabeli 9 miejsce i tylko 8pkt wiecej od strefy spadkowej...

 

Levert ladnie sie ze mna pozegnal ale tym samym zasial niepewnosc czy to byla tak do konca dobra wymiana...wciaz wydaje mi sie byc dosc rowna ale poki co, patrzac na srednie, tam gdzie chcialem zyskac najbardziej zyskuje tylko troche...

 

Russell cegli masakrycznie ale przynajmniej uzupelnil dzisiaj linijke o 6asyst, 3 steale i 1 blok i to tracac tylko 2 pilki...ehhh gdyby tak tylko zaczal trafiac...

 

THJ tak dzisiaj jak i w sezonie, gra bardzo ladnie a nawet troche powyzej oczekiwan.

 

Dzis cichutki mecz Aytona ale o niego akurat jestem spokojny choc moglby zaczac troche blokowac. Wiedzialem ze to nie bedzie jego bardzo mocna strona ale ten jeden blok na mecz moglby robic...

 

Bullock sie polamal wiec polecial na rzecz Len'a...szkoda tylko ze niepotrzebnie wydalem na niego az 12$ bo moglem go miec za darmo ale myslalem ze na jednego z nielicznych dostepnych wysokich ze srednia blokow powyzej 1,2 bedzie wiekszy popyt.

Co prawda gra w tym sezonie slabiej niz myslalem ale wciaz jest szansa ze w trakcie sezonu Dedmon zostanie wytransferowany a wkoncu Hawks wydali na Lena troche kasy tego lata wiec chyba chca go miec nie bez powodu. Tak wiec zostawie go sobie na dluzej zwlaszcza ze Collins, choc jest coraz blizej powrotu to jeszcze mina ze 2-3 tygodnie zanim wroci a wsparcia w blokach bardzo potrzebuje.

 

Licze na to ze przez najblizszy miesiac bede mial sporo pozytku z Dekker'a ale kto ostatecznie w Cavs zyska najwiecej na nieobecnosci Love to sie dopiero okaze.

 

Pozostaje mi tez liczyc na to ze...

Fox bedzie zaliczal po 18pkt, 8asyst i 1,5stl w meczu wciaz przy FG na poziomie 47%...

ze Covington nie przestanie zaliczac po 2 steale i bloki na mecz, i bedzie sypal srednio 3 trojki...no i ze Chandler wracajacy po kontuzji, dolaczajac do rotacji Sixers zabierze wiecej minut Saric'owi niz Covington'owi...

no i ze Gordon i Prince zaczna grac na poziomie oczekiwan...

 

Collins czekam na Ciebie... ;)

 

A co tam slychac u Was w druzynach Panowie?

 

Co myslicie o kolejnej wiszacej wymianie?

Moim zdaniem troche wiecej zyskuje szkoda-czasu ale wymiana wydaje sie byc dosc rowna...moze inaczej...nie do konca rozumiem po co/dlaczego/co daje ta wymiana Turbokasztanowi ale nie analizowalem jej wystarczajaco wnikliwie wiec moze czegos nie zauwazylem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tam slychac u Was w druzynach Panowie?

 

U mnie ekipa wydaje się być lepsza z dnia na dzień. Zaczyna mi się zwracać cierpliwość do Siakama i Wendella Cartera, bo wygląda na to, że zadomowią się obaj w okolicach top100, a to już da mi bardzo dużo przy mocnym trzonie. Poza tym Hart spuścił z tonu i trzeba będzie go na chwilę przetrzymać na ławce, żeby zobaczyć, jak się rotacja Lakers będzie kształtować w nadchodzących tygodniach. Rubio nadal słabo, ale ten typ tak ma i w zasadzie jak zacznie trafiać 2/3 rzuty więcej na mecz, to jego wartość wróci do normy. Eric Gordon wygląda słabo, Bamba jeszcze potrzebuje czasu, ale na szczęścia wyłapałem Zacha Collinsa, a Osman też będzie wg mnie coraz lepszy.

 

Generalnie mam bardzo mocny team, więc jeśli skok w ft% (planuję do top3-5 nawet po wymianie LeVert-Fox) wypali i nikt z trójki Kawhi-Embiid-Oladipo się mocniej nie połamie, to wydaje mi się, że spokojnie wywalczę awans :)

 

Stay positive, guys! ;)

Co myslicie o kolejnej wiszacej wymianie?

Moim zdaniem troche wiecej zyskuje szkoda-czasu ale wymiana wydaje sie byc dosc rowna...moze inaczej...nie do konca rozumiem po co/dlaczego/co daje ta wymiana Turbokasztanowi ale nie analizowalem jej wystarczajaco wnikliwie wiec moze czegos nie zauwazylem.

 

Zdecydowanie za tanio poszedł Westbrook, więc gratki dla szkoda-czasu za wykorzystanie niecierpliwości Turbokasztana. Dodatkowo Russ świetnie pasuje do ekipy szkoda-czasu, zatem wymiana powinna dodać kolejną drużynę, która będzie dla Ciebie zagrożeniem, Mikowal :P

Na srednich jestem na 7 miejscu z realna szansa na 3 miejsce wiec niby nie jest najgorzej..ale poki co w tabeli 9 miejsce i tylko 8pkt wiecej od strefy spadkowej...

 

Pamiętaj, że średnie na tym etapie to nadal bardzo "krucha" rzecz - sporo drużyn z małą ilością gier miesza w tabeli, a rzeczywistość będzie zdecydowanie inna. Ale mieszanka średnich i totali już naturalnie sporo mówi, więc może jednak troszkę powodów do paniki masz... głównie Taurean i Aaron Gordon póki co sprawiają, że twój team jest gorszy, niż ja przewidywałem. Dodatkowo też nie zakładałem kontuzji Collinsa i Bartona - gdyby ta czwórka grała, to byłbyś spokojnie już teraz w top5 z widokami na podium wg mnie. Więc cierpliwości :) Daj się swoim graczom rozegrać.

Ok, to żebym lepiej zrozumiał - na jakim poziomie masz wartość LeVerta? Np. kto z Twojej drużyny jest najbliższy jego wartości wg Ciebie? Albo z innych drużyn?

 

A odpowiedzi brak... A odpowiedzi brak... @fluber :)

Chętnie Ci go sprzedam dalej, skoro jest taki kozak z LeVerta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Fox...widze ze ladnie sie nam Pan tutaj przed chwila przedstawil sluchaczom przed tymi milionami sluchaczy... ;)

Lepszego pierwszego meczu w mojej druzynie nie moglem sobie wymarzyc. Nie dosc ze TD to jeszcze 3 trojki i 10/11 FT.

Jak mam sie czepiac to szkoda ze zaliczyl tylko 1 steal :P

 

Covington (wbrew moim obawom) jednak nie przestal nabijac tak duzo steali i blokow...dzisiaj odpowiednio 4 i 3. Wlasnie po to Cie tu chlopie sprowadzilem. Dzieki ;)

Jak mam sie czepiac to szkoda ze sypnal tylko 2 trojki :P

 

Prince mial dzisiaj niezla linijke gdyby nie znowu fatalna skutecznosc FG przez co tez malo punktow...ale wciaz w niego wierze...choc nie wiem ile mi jeszcze tej wiary zostalo...

 

Nurkic zalicza drugi z rzedu udany wystep. Troche mnie dzisiaj uspokoil ze jednak pozytek z niego moze byc i to nawet nie maly bo znow trafil trojke i trafil 5/6 FT i jak na razie w sezonie ma skutecznosc 80% FT (moze uczyl sie rzucac wolne razem z D.Jordan'em? ;) ). Tylko jak mam sie czepiac to, Panie Ja sie pytam czemu Pan prawie nie blokuje?

 

Dekker mecz zaliczyl raczej slabiutki ale z pozytywow zaliczyl az 3 steale wiec sie nie obrazam...na dodatek gral 34 minuty wiec wciaz jest szansa ze bedzie z niego wiecej pozytku podczas nieobecnosci Love'a

 

No i co?noc niby calkiem udana...drugi najlepszy skok punktowy w tabeli...a pozycja w tabeli dalej ta sama :(

Nie no, nie spodziewalem sie od razu cudow. W asystach i stealach juz troche podgonilem wiec ciekaw jestem gdzie bede w tabeli za jakies 2 tygodnie. Tylko co z tymi blokami zrobic? Mam nadzieje ze sie Nurkic przebudzi z blokami a Ayton pokaze ze to tez potrafi.

 

Tak czy inaczej za 2-3 tygodnie bardzo mozliwe ze bede powaznie rozwazal wymiane Prince'a i/lub Nurkica (Gordon czy Russell tez musza sie w tym czasie bardziej wykazac jesli nie chca do nich dolaczyc). Mozliwe ze wciaz bede poszukiwal asyst (ktos ze srednio 4 lub wiecej asystami na mecz, bez wzgledu na pozycje) i blokow (jakic C lub PF/C ze srednia blokow 1,5 lub wiecej) wiec nawet juz teraz chetnie porozmawiam z GMami ktorzy maja jakies ciekawe pomysly na wymiane w niedalekiej przyszlosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.