Skocz do zawartości

Sacramento Kings 2018/19


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Sacramento to rewelacja tego sezonu, no brainer, wiem. Coach Joerger powinien być brany pod uwagę do nagrody COTY. Życzę im awansu do PO kosztem samozwańczego króla. Imponuje mi ta drużyna i to co w ciągu roku z nią zrobiono. Brawo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smiali się z Vivka czym argumentował trejd po Hielda a gosc w tym sezonie jest autentycznie lepszy od Klaya :D

też byłem sceptyczny ponieważ uważałem że za Cousinsa można byłoby więcej wyciągnąć. ale wszystkie znaki na niebie pokazują że pozbycie się go to najlepsza decyzja i obstawiając że ludzie którzy odpowiadali za ten trade wiedzieli więcej niż my dobrze zrobili. też byłem fanem Derricka Colemana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby być lepszym od Klaya nie wystarczy lepiej rzucać, trzeba jeszcze bronić...

 

Co nie zmienia faktu, że Vivek zrobił dobrze o czym pisałem tuż po trejdzie...

 

Joe Harris to chyba lepszy odpowiednik, chociaż on nie rzuca midrange a Klay lubi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już nie wejdą do PO ale pozytywnie zaskoczyli w tym sezonie. jeśli rozwój będzie szedł w tym kierunku jak do tej pory to jestem pewien PO w przyszłym roku. koniecznie póki jeszcze jest fame na WSC bym go wyjebał za coś co broni i zbiera at rim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda mi ich również, bo wiele meczy mogli urwać silnym drużynom takim jak OKC, Tor, GSW czy dziś bos a przegrali po prostu przez brak doświadczenia. Conajmniej z 10

Meczy na styku z bardzo silnymi zespołami przegrali. Moim zdaniem jakby weszli zamiast takich spurs to by NBA nie straciła na jakości w I rundzie nic a nic.

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to kolejny sezon gdzie jakiemuś czarnemu konikowi czegoś brakuje aby poszło to dalej...

 

młoda ekipa i brak umiejętności wygrywania przegranych meczów jest jednak typowe

 

stare lisy jak spurs jak nie idzie to nie szarpią i odpuszczają aby wygrać kolejny mecz a takie Kings co mecz biegnie na zająca 

dla kibiców to jest piękne nawet

 

z drugiej strony heroiczny bój LMA i obecnie White'a ( 4 kolejne mecze z 12 blokami łacznie!!!- 2/1/3/6) sprawia, ze krzywdzące byłoby odebranie PO akurat tej ekipie...

 

Spurs od dawna kojarzeni są jako banda weteranów cwaniaków ale...

 

obecnie bardzo dużo czasu dostają na parkiecie: White+Forbes+Bertans+Poeltl co sprawia że to jest ( dodając Murraya) młoda ekipa też na dorobku

to że mają ogarnięty duet LMA + Gay ( Rudy grający rewelacyjnie w obronie vs Hawks - 11 zbiórek) oraz mocno nierównego Rozana robi ogromną róznicę

 

więc mimo "mody" na młodych Kings ciężko mi się zgodzić z Ronnie


Szkoda mi ich również, bo wiele meczy mogli urwać silnym drużynom takim jak OKC, Tor, GSW czy dziś bos a przegrali po prostu przez brak doświadczenia. Conajmniej z 10
Meczy na styku z bardzo silnymi zespołami przegrali. Moim zdaniem jakby weszli zamiast takich spurs to by NBA nie straciła na jakości w I rundzie nic a nic.


rozumiem intencje wpisu że to też o takie odświeżenie dla kibica chodzi

 

przypomnę cyfry White z dziś w 28 minut - 18/6/9/6 na 73%FG

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zreszto, kto o zdrowych zmysłach typował Kings na czarnego konia?

 

chyba tylko użytkownik MarcusCamby w nich wierzył ale nie wiem czy w tym sezonie czy ogólnie.

zaskoczyli pozytywnie i podobają mi się wypowiedzi, że wiedzą jak są jeszcze niegotowi , play off odległy temat ale z drugiej strony jak grają tak bez presji to jak będą grać gdy będą musieli wejść do PO ?

bo za rok już na pewno bo wzmocnieniach letnich będzie to minimum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, szkoda. 18 do końca i 4 gry straty do Clippers a i tiebreaker 4:0 dla Doca i spółki. Jak Clippers nie wcisną twardego tank mode no to lipa a nie playoffs.

No szkoda, ale to już raczej po sezonie. Miejsca w PO są obsadzone. Ciekawiej się dzieje na Wschodzie w tym momencie. Kto by pomyślał? :D Aha, nie rozumiem tego -> "Jak Clippers nie wcisną twardego tank mode", eee, oni nigdy nie mieli w planach tego robić. To był mokry sen fanów LeBrona i Lakers, nic więcej, sorry, wincyj. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wierzyłem i wierzyłem w Foxa. Szkoda,że na koniec nie wystarczyło im doświadczenia albo zabrakło im Doncica

 

Pytanie jak by wyglądał rozwój Foxa przy Doncicu i vice-versa. Obaj są genialnymi ball hogami i potrzebują piłki się rozwijać. To nie to samo co Harden - Paul, gdzie ten drugi na stare lata zmienia swoja grę.

 

 

każdy kto choć trochę lubi NCAA

 

Coś chyba nie do końca, biorąc pod uwagę jak słabą prasę miał Fox u znawców NCAA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wierzyłem i wierzyłem w Foxa. Szkoda,że na koniec nie wystarczyło im doświadczenia albo zabrakło im Doncica

Pytanie jak bardzo sie Doncic jeszcze rozwinie. Stawiam, ze jest kilka rzeczy, ktorych juz rozwinac nie bedzie w stanie. A Bagley rozwija sie z "dnia na dzien" i zajebiscie sie uzupelnia z Foxem (czego nie mozna raczej powiedziec o Doncicu - czyt. wyzej ;)).

Edytowane przez polskignom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie jak bardzo sie Doncic jeszcze rozwinie. Stawiam, ze jest kilka rzeczy, ktorych juz rozwinac nie bedzie w stanie. A Bagley rozwija sie z "dnia na dzien" i zajebiscie sie uzupelnia z Foxem (czego nie mozna raczej powiedziec o Doncicu - czyt. wyzej ;)).

 

on też przed kontuzją świetnie wyglądał z Gilesem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie jak bardzo sie Doncic jeszcze rozwinie. Stawiam, ze jest kilka rzeczy, ktorych juz rozwinac nie bedzie w stanie. A Bagley rozwija sie z "dnia na dzien" i zajebiscie sie uzupelnia z Foxem (czego nie mozna raczej powiedziec o Doncicu - czyt. wyzej ;)).

Doncic jeszcze dostal bonus star i piłkę w Dallas. nie wiem gdzie jego sufit , chociaż może stać się wyższą opcją a’la Nash czyli te decyzyjność co jest i tak wysoka teraz poszłaby w górę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.