Skocz do zawartości

FPL na e-nba.pl


matek

Rekomendowane odpowiedzi

W pierwszej kolejce moim kapitanem był Ings. Nic nie strzelił, a Vardy, którego też miałem strzelił 2 bramki. Więc w drugiej kolejce zamieniłem kapitana na Vardy'ego. Nie strzelił nic, a Ings dwie bramki. W trzeciej kolejce postanowiłem postawić na De Bruyne. Może jeszcze coś strzeli/będzie miał asystę, ale Vardy'ego i tak już nie przebije. 
Muszę coś z tymi kapitanami zrobić :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ofensywnymi graczami Totków to będzie loteria (jak to często bywa u Mourinho) a ta loteria będzie polegała na tym, że overall zrobią myślę fajną produkcję punktowo ale nie będzie to regularne, czyli jedna kolejka Kane/Son np 12-15pkt  a później z dwie/trzy kolejki po 2pkt

IMO od nich Reguilonon to must have 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, airmax napisał:

Z ofensywnymi graczami Totków to będzie loteria (jak to często bywa u Mourinho) a ta loteria będzie polegała na tym, że overall zrobią myślę fajną produkcję punktowo ale nie będzie to regularne, czyli jedna kolejka Kane/Son np 12-15pkt  a później z dwie/trzy kolejki po 2pkt

IMO od nich Reguilonon to must have 

no Kane raczej będzie grał najwięcej tam nie ma innej topowi 9

loterię to bardziej bym widział w MC i Chelsea

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, airmax napisał:

Z ofensywnymi graczami Totków to będzie loteria (jak to często bywa u Mourinho) a ta loteria będzie polegała na tym, że overall zrobią myślę fajną produkcję punktowo ale nie będzie to regularne, czyli jedna kolejka Kane/Son np 12-15pkt  a później z dwie/trzy kolejki po 2pkt

IMO od nich Reguilonon to must have 

nie wiem czy Reg tak szybko wskoczy bo Davies póki co daje argumenty by na niego stawiać, 

ale chciałbym go zobaczyć u Mou, ciiekawe czy stary lis nauczył się nowje sztuczki i sprobuje grać wahadłami

Teraz, matek napisał:

Za 5.5 to wcale nie taki must have. 

to już wole Reece Jamesa z Chelsea za 5.1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Dnc napisał:

no Kane raczej będzie grał najwięcej tam nie ma innej topowi 9

 

To mi nie chodzi o to, że jakiś mecz zacznie na ławce, bo Kane jeśli tylko będzie zdrowy to będzie grał niezależnie od formy. Z tego co kojarzę poprzedni sezon (a mogę się mylić) to on miał mecze gdzie robił piękne liczby ale też dużo takich po 2pkt. A grając h2h chyyyba lepiej mieć kogoś kto w 8 meczach zrobi po 5 pkt, niż takiego co w jednym zrobi 22pkt a w reszcie meczów po 2 pkt.

 

9 minut temu, matek napisał:

Za 5.5 to wcale nie taki must have. 

Wszystko zależy od defensywy Totków, gdyby zaczęli notować czyste konta to Regijon z tym jaki ma ciąg na bramkę to mega fajna opcja. 

 

9 minut temu, Dnc napisał:

to już wole Reece Jamesa z Chelsea za 5.1

Yup, też bardzo fajna opcja. Azpi już całkowicie na rezerwe spadł? Bo Chilwell to pewniak na lewej w Chelsea

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, airmax napisał:

To mi nie chodzi o to, że jakiś mecz zacznie na ławce, bo Kane jeśli tylko będzie zdrowy to będzie grał niezależnie od formy. Z tego co kojarzę poprzedni sezon (a mogę się mylić) to on miał mecze gdzie robił piękne liczby ale też dużo takich po 2pkt. A grając h2h chyyyba lepiej mieć kogoś kto w 8 meczach zrobi po 5 pkt, niż takiego co w jednym zrobi 22pkt a w reszcie meczów po 2 pkt.

 

Wszystko zależy od defensywy Totków, gdyby zaczęli notować czyste konta to Regijon z tym jaki ma ciąg na bramkę to mega fajna opcja. 

 

Yup, też bardzo fajna opcja. Azpi już całkowicie na rezerwe spadł? Bo Chilwell to pewniak na lewej w Chelsea

Wpierw to Reg musi sobie wywalczyć plac. No zobaczymy.

Azpi dalej będzie grał co jakiś czas, w końcu kapitan. Pewnie z czasem będzie przesunięty bardziej do środka

 

Co do Kane, to on stracił dużo przez kontuzję w ost sezonie.

Ja h2h nie gram, wiec mi ta druga opcja niby pasuje.

Niby bo Kane nie lubię i nie wierze w projekt Mou (mam ich znowu na 6 miejscu na koniec ligi) a poza tym w jego cenie to mozna ciekawszych grajków znaleźć.

Edytowane przez Dnc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.