Skocz do zawartości

FPL na e-nba.pl


matek

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Pablo81 napisał:

No właśnie w Chelsea po okienku transferowym jest sporo zagwozdek :) Mam takie same pytanie nt. Abrahama.

A i jeszcze czy Sheff Utd będzie mocno gorzej szło?

Na moje to będzie gorzej. Już rozpracowywali i wiedzą jak z nimi grać.

Tylko Tutaj Havertz myślę że będzie miał pewną grę, teraz jest od niedawna w klubie i to mnie zastanawia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie zagra Ziyech, to rosną szansę Havertza. Historycznie beniaminki mają dobry pierwszy sezon, a potem zjazd, więc raczej chyba nie postawię na stosunkowo tanich i dobrze punktujących grajków SU. 

Nie wiem czy Lampard wystawi od razu Wernera, czy może da szansę Abrahamowi (Frank preferuje raczej jednego st w taktyce), a może Abraham na skrzydle.

@airmax z jakiej stronki bierzesz absencje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym sezonie myślę, że Shieffield Utd. będzie szło gorzej. Zwłaszcza, że już końcówkę sezonu po wznowieniu mieli słabszą. No i nie ma już Hendersona w bramce.
Co do Wernera i Havertza sam się zastanawiam, ale zaryzykowałem i na nich postawiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Pablo81 napisał:

A ile za transfer pkt karnych?

I co to za Davis z Aston Villi co ma go ponad 15% grajacych? Kojarzy ktos?

-4 pkt za każdy transfer.

po ostatnim transferze Villi gdzie kupili kozaka z championship nie ma sensu ładować się w Davisa. Nyland tez był fajny na kilka kolejek ale jak ma przyjść Martinez to może być różnie 

u mnie w tym roku 3-4-3

lawka budżetowa - Button, Mitchell, McCarthy i Douglas ( Tak wiem ze nie będzie grał ale nie ma Fergusona)

sklad: McCarthy-Saliba, Justin,Trent-Salah, Auba (c), Saint-Maximun,Son - Werner, Adama, Ings

srrasznie dobry kalendarz Świętych, do tego Salah i Auba to napadziory na MID wiec szkoda ich nie brać, justin pod nieobecność perreiry trochę na prawej pogra. Z opcja na kolejne tygodnie to Taylor z Burnley do składu i pomyśleć jak wykorzystać dobry terminarz United by ich włączyć do składu :)

Edytowane przez shevcu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.