Skocz do zawartości

NBA Draft 2019


BMF

Rekomendowane odpowiedzi

Jak co draft te same frazesy :smile:

 

A potem zdziwko, że ktoś punktuje :tongue:

 

Ale Doncić sam powoduje, że to najmocniejszy draft od kilku lat :) A reszta też nie jest jakaś słaba. Może się okazać, że to najmocniejszy draft od 2009 :) A ten 2019 wg mnie zapowiada się słabo. Sam Zion wg mnie ma bardzo wielki potencjał na busta. Ale raczej bust, czyli gość będzie miał niezłe cyferki, ale bez dobrego wkładu dla swoich drużyn. I to nie w rookie sezon, ale w przekroju całej kariery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zion jak nie trafi do jakichś Kings albo Lakers (;]) - czytaj trafi do miejsca, gdzie nauczą go jakichś fundamentals - powinien być co najmniej dobrym obrońcą z potencjałem na więcej. Tzn. ludzie przeceniają atletyzm w obronie, ale Zion jest jebanym freakiem, który gra z mega intensywnością w obronie - stąd mega dużo stealów, bloków i deflections. To 'overreacting w obronie' to w sumie najprostsza rzecz do poprawy, jak ktoś nie ma żadnego defensive awareness to jest problem. Zion czasami się poopierdala na perimeter, klasyka, czasem mu się wydaje, że musi grać help D gdy nie musi, ale dużo ma dobrych zagrań. Może być wręcz dosyć zajebisty jak się spełni jakieś best case scenario.

 

A to, czy tam będzie John Wall-niby-allstarem, Westbrook-niby-superstarem czy faktycznie superstarem, to w sumie już znaki zapytania wobec każdego prospekta innego niż LeBron, Oden i Davis, bo Durant już mocno dostawał po dupie za bycie skinny czarnym nastolatkiem. ;]

 

Wiadomo, niektórzy są pewni, że Brandon Ingram będzie superstarem, ale tak naprawdę tier niżej raczej nic nie wiadomo, więc jak ktoś kogoś lubi to z reguły mocno trafi/mocno nie trafi.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy mock od Givony'ego:

 

1. Zion Williamson PF Duke

2. R.J. Barrett SG/SF Duke

3. Nassir Little SF UNC

4. Ja Morant PG Murray St.

5. Cam Reddish SF Duke

6. Romeo Langford SF Indiana

7. Darius Garland PG Vanderbilt

8. Jarrett Culver SG Texas Tech

9. Keldon Johnson SF Kentucky

10. Sekou Doumbouya PF Limoges France

11. Kevin Porter PG/SG USC

12 De'Andre Hunter PF Virginia

13. Rui Hachimura PF Gonzaga

14. Jaxson Hayes C Texas

15. Bol Bol C Oregon

16. Jontay Porter C Missouri

17. Nickeil Alexander-Walker PG/SG Virginia Tech

18. PJ Washington PF Kentucky

19. KZ Okpala SF/PF Stanford

20 Luguentz Dort SG Arizona St.

21. Daniel Gafford C Arkansas

22. Tre Jones PG Duke

23. Brandon Clarke PF Gonzaga

24. Talen Horton-Tucker SF Iowa St.

25. Ayo Dosunmu PG Illinois

26. Coby White PG/SG UNC

27. Luka Samanic PF Olimpija Adriatic

28. Grant Williams PF Tennessee

29. Admiral Schofield SF/PF Tennessee

30. Eric Paschall PF Villanova

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z Reddishem jest taki problem, że chłopak gra bardzo nierówno, od 8 spotkań gra padakę(poza meczem ze Stetson. Kim?), nie jest tak dobry w obronie jak mógłby być no, ale widać lekką poprawę. Dodatkowo bycie 3 opcją też za bardzo mu nie pomaga.

 

1r4v3o.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu Gafford jest tak nisko? Nie mam żadnych rzeczowych argumentów, ale on robi masę bloków i jak widziałem pojedyńcze mecze to świetnie broni więc z miejsca powinien być w top 7. Ale nie jestem tego pewien i moja wiedza jest oparta na małej próbce więc byłoby miło jakby ktoś wyjaśnił czemu jest tak nisko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do Redisha mam wątpliwości ale RJ imo powinien być w top5 bo po prostu brak alternatyw

 

Co nie zmienia faktu że w zeszłym sezonie ktoś za Zionem najwcześniej poszedłby gdzieś przy Sextonie czyli poza top7 [z czego Sexton/Knox to imo nie były picki na TOP10, więc w sumie to nie wiem czy miałbym kogoś w TOP10 poza Zionem, super draft]

 

swoją drogą na nbadraft w najnowszym updejcie RJ wskoczył przed Ziona, lololo

 

wiem że to nie espn i trochę shit [nie to żeby mocki z espn były idealne], ale chciałbym wiedzieć czym się kierowali

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to przepraszam :nevreness:

 

Nie no mocno się do nich już zniechęciłem, pod różnym względem, ale serio z #2 rozważać można w tym drafcie połamańców, czy potencjalnych rolesów, źle bardzo jest.

No słabo to wygląda. Ja tu widzę maksymalnie borderline all-starów, no może 2-3 ma potencjał na East all-stara(poza Zionem). Zachciało im się razem grać. Każdy poszedłby w swoją stronę zamiast do Duke to może byłoby lepiej. No i to pójście do Tar Heels Nassira to nie był dobry ruch dla niego a zmiana uczelni mu jeszcze zaszkodzi. No jest ciężko w tym roku.

 

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem Rockets - Bucks i przeleciało mi przed oczami, że niejaki Markus Howard z Marquette rzucił 53 punkty i rozdał 6 asyst. Ktoś coś więcej może napisać o tym chłopaku? Patrzę na statsy, a tam 42% za trzy, 90%ft i tylko 180cm wzrostu :tongue:

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzę sobie na mock tankathon i na 4 miejscu widzę jakiegoś rozgrywającego który nazywa się Ja Morant. Zdziwiony tym co zobaczyłem(jak wcześniej sprawdzałem nie było żadnego PG w top8), wchodzę na profil, odpalam statystyki i widzę że gość ma 6'3 wzrostu, do tego słaby rzut z dystansu. Trójka na poziomie 0,289. Dodatkowo generuje masę strat.

Czy ten draft naprawdę jest tak słaby, czy gość ma jakiś ogromny potencjał który można dostrzec w meczach tego grajka? :tongue:

 

Morant jest świetnym atletą i bardzo dobrym playmakerem, naprawdę dobry prospekt, tier Foxa czy Smitha. Zresztą tak samo Garland, on był jeszcze lepszy, z grubsza ~top6 każdego draftu, ale złapał season-ending injury, więc pewnie skończy jako ~top10. 


Reddish i Barrett stają się niedoceniani, chyba za bardzo przyzwyczailiśmy się do NBA-ready freshmanów, zresztą tak samo Little. Draft jak draft, lepszy niż 2011, 2013, 2016.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem Rockets - Bucks i przeleciało mi przed oczami, że niejaki Markus Howard z Marquette rzucił 53 punkty i rozdał 6 asyst. Ktoś coś więcej może napisać o tym chłopaku? Patrzę na statsy, a tam 42% za trzy, 90%ft i tylko 180cm wzrostu :tongue:

To nie ten co ma raptem 180cm wzrostu? II runda draftu i player compared to: IT.

​Draft jak draft, lepszy niż 2011, 2013, 2016.

Serio uważasz że poza Zionem jest ktoś lepszy w tym drafcie niż: Simmons, Jaylen, Siakam, LeVert, Oladipo, Portet, CJ, Adams, GIANNIS, Gobert, Irving, Kemba, Klay, Kahwi czy choć by Vucević?

 

Kto po za Zionem może osìagnąc poziom w/w?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.