Skocz do zawartości

Powrót Magic Basketball


Piotr Zarychta

Rekomendowane odpowiedzi

Pojawiła się opcja prenumeraty z opcją wysyłki poleconym.Sam z tej opcji skorzystałem bo mam niefajne wspomnienia z innych prenumerat wysyłanych nierejestrowaną przesyłką.Pamiętam gigantyczne opóźnienia lub niedostarczenie przesyłki i  zwrot do nadawcy,czyli problemy,które pojawiają się przy tej prenumeracie z wysyłką nierejestrowaną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, info dla tych co jeszcze niedostali. Może się okazać, że w ogóle nie dostaniecie.

Napisałem do Chłopaków z MB o co loco. Przesłałem potwierdzenie, odpisali szybko i od razu pierwsze zdziwko. To nie poszło Pocztą Polską, więc dziś rano musiałem grubo listonosza przepraszać, a SPEEDMAILem. Zupełnie niezależna firma i listy/przesyłki nie roznosi listonosz PP. 

No i co się okazało? U mnie gazeta została dostarczona 9 Lipca. Grubo, nie? Tylko ja się pytam ku*wa komu bo na pewno nie mnie. No i tak się też składa, że znam i kojarzę babkę która w tym speedmail "pracuje". Jakieś 50+ z orzeczoną grupą inwalidzką i wątpię aby tą grupę inwalidzką dostała przez jakiś narząd ruchowy. Bardziej kuku w głowie bo się lubi często sama na siebie drzeć. Ona jest po prostu jebnięta.

Pierwszy z brzegu przykład: piętro wyżej mnie jest Kancelaria Adwokacka, jedna z najbardziej zajebistych w Kraku, winda staje na półpiętrach bo to stara kamienica jest i ona im listy na przykład na schodach zostawia. Nie wejdzie te parę stopni, no bo po co?

Tak więc na numer pierwszy już przestałem liczyć bo wątpię aby reklamacja coś dała i żeby się to znalazło. Numer drugi - żałuję że kupiłem bo pewnie historia się powtórzy. Numer trzeci - już na pewno nie kupię bo miałem zamiar to zbierać od nr 1 a nie kupować jak AutoŚwiat, czyli kiedy mi się zechce. 

@Piotr Zarychta dobrze abyś rzucił na to okiem co powyżej napisałem. Nie winię Was, tylko speedmail. Ja rozumiem koszty ale więcej stracicie na tych co już nie kupią a kupowali by regularnie, niż zyskacie oszczędzając na wysyłce.

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mich@lik @Eld

Przestrzeliliśmy z firmą wysyłkową i więcej z nimi nie będziemy współpracowali. Drugi numer będzie szedł przez inną firmę, która nam zapewni kilka opcji - poczta ekonomiczna, poczta polecony, 2 kurierów, paczkomat inpost, paczka w ruchu.

Nacięliśmy się, bijemy się w pierś. Jeśli nie uda się dostarczyć, to piszcie do nas na maila, coś wymyślimy. Mogę was tylko przeprosić za zaistniałą sytuację.

Nie jest tak, że się połasiliśmy na tańsze wysyłki, bo jej koszt wzięliśmy na siebie, a mogliśmy te kilka złotych doliczać każdemu. Wtedy łatwiej nam byłoby spiąć to finansowo. Niemniej będzie nowe rozwiązanie, jak tylko się pojawi, każdy kto zakupił prenumeratę lub numer drugi przed wprowadzeniem tej opcji, dostanie możliwość zamiany na inną formę wysyłki jeśli tylko będzie chciał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Piotr Zarychta napisał:

@Mich@lik @Eld

Przestrzeliliśmy z firmą wysyłkową i więcej z nimi nie będziemy współpracowali. Drugi numer będzie szedł przez inną firmę, która nam zapewni kilka opcji - poczta ekonomiczna, poczta polecony, 2 kurierów, paczkomat inpost, paczka w ruchu.

Nacięliśmy się, bijemy się w pierś. Jeśli nie uda się dostarczyć, to piszcie do nas na maila, coś wymyślimy. Mogę was tylko przeprosić za zaistniałą sytuację.

Nie jest tak, że się połasiliśmy na tańsze wysyłki, bo jej koszt wzięliśmy na siebie, a mogliśmy te kilka złotych doliczać każdemu. Wtedy łatwiej nam byłoby spiąć to finansowo. Niemniej będzie nowe rozwiązanie, jak tylko się pojawi, każdy kto zakupił prenumeratę lub numer drugi przed wprowadzeniem tej opcji, dostanie możliwość zamiany na inną formę wysyłki jeśli tylko będzie chciał. 

@Piotr Zarychta dziękuję za odpowiedź.

Myślę, że już możecie coś zacząć myśleć bo szczerze powiedziawszy jestem prawie pewny, że nie uda się dostarczyć. Numer drugi też już zakupiłem czego w sumie po tym co się dowiedziałem wczoraj żałuję. Nie wiem jakie rozwiązanie sytuacji przewidujecie. Dodruk nr 1? A może macie kilka sztuk zachomikowanych? Lub po prostu zwrot kasy i będziecie mieli mnie z bańki.

I wiem, że to nie moja sprawa ale ja tam zawsze każdą firmę lubię sprawdzić w google. Wiadomo, trafi się jakiś idiota co wystawi durną opinię, ale jak bym trafił na takie coś:

https://finanse.wp.pl/raiffeisen-zafundowal-swoim-klientom-gre-miejska-polecone-odbieraja-w-ciemnych-magazynach-6341232661530241a

to bym się na pewno dwa razy zastanowił czy z nimi podjąć jakąkolwiek współpracę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może jakiś komentarz do treści:

+ Tekst o Havlicku Przemka Kujawińskiego

+ Tekst o Billu Cartwright'cie 

+ Tekst Rafała Jucia

+ Alfabet Toronto Raports (poza brakiem kilku liter)

+ Opis zawodników z draftu

+ plakaty

+/- teksty zawodników - za krótkie, by cokolwiek wnieść

- tekst o Thanosie... absolutnie nic nie wniósł

- basketball fiction - GSW - CHI - w ogóle mnie nie poniosło... chyba za stary jestem na tego typu teksty

o PLK i Gortacie nie czytałem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.07.2019 o 10:33, Piotr Zarychta napisał:

@Mich@lik @Eld

Przestrzeliliśmy z firmą wysyłkową i więcej z nimi nie będziemy współpracowali. Drugi numer będzie szedł przez inną firmę, która nam zapewni kilka opcji - poczta ekonomiczna, poczta polecony, 2 kurierów, paczkomat inpost, paczka w ruchu.

Nacięliśmy się, bijemy się w pierś. Jeśli nie uda się dostarczyć, to piszcie do nas na maila, coś wymyślimy. Mogę was tylko przeprosić za zaistniałą sytuację.

Nie jest tak, że się połasiliśmy na tańsze wysyłki, bo jej koszt wzięliśmy na siebie, a mogliśmy te kilka złotych doliczać każdemu. Wtedy łatwiej nam byłoby spiąć to finansowo. Niemniej będzie nowe rozwiązanie, jak tylko się pojawi, każdy kto zakupił prenumeratę lub numer drugi przed wprowadzeniem tej opcji, dostanie możliwość zamiany na inną formę wysyłki jeśli tylko będzie chciał. 

Dziękuje za załatwienie sprawy. Dzis dotarło. W przyszłości dopłacę chętnie za spokoj, pewność i kuriera. Na razie przeczytałem tylko fruwajac pod koszem. Jest dobrze a pare razy nawet soe zaśmiałem. Oby tak dalej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie marzy plakat z konkursow wsadow KB. Pamietam go kiedys z MB. Był taki. Byl piękny. 10 lat chowalem go w szafce w tecce az... Siostra przerobila go na okładkę zeszytu. Do dziś nie potrafię jej tego zapomnieć. Sama zasada powinna zostać zachowana. Poster z obecnych czasów i... historyczny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze byłoby gdyby @Piotr Zarychta napisał tu kiedy już pojawi sie mozliwosc wyboru innego sposobu wysyłki

Właśnie kończę pierwszy tekst i aż kręci mi się w głowie od znajomego zapachu i faktury papieru pod palcami

 

Muszę też się zastanowić gdzie powieszę plakat (chyba tylko mój warsztat rowerowy wchodzi w grę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym wiedział, że MB będzie kiedyś takim przedmiotem kultu, to bym to chomikował. A tak być może wyszedłem jak Sapkowski... ;)
Z moich numerów wiele poszło pod wycinkę na wstawki pod okładki zeszytów. Nie powiem, zeszyty wyglądały potem super :)

Joseph, plakaty, hehe to już nie te czasy ze swobodą wieszania. Ja np. podejrzewam, że teraz tylko w piwnicy miałbym wolną rękę na takie coś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@josephnba zamiana na list polecony jest już dostępna, jeśli tak chcesz, to napisz na kontakt@magic-basketball.pl. Mam nadzieję, że jutro, najpóźniej w środę będzie też opcja kuriera. A za 2-4 tygodnie opcje z paczkomatem inpost, paczką w ruchu lub kurier48 (żabki). Ale musimy tu doprecyzować umowę z inną firmą logistyczną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.