Skocz do zawartości

Lojalność w NBA


delfin

Rekomendowane odpowiedzi

Green to superstar podobnie jak Durant. Curry i może Klay. Grant to osoba która dostała powołanie do all-star game ale tylko za wynik drużyny. Jeśli mówimy o all strarach ktorzy PSIM SFENDEM zagrali w meczu all star to jest all-starem a jak mówimy o poziomie gry to nie. 

Psim sfendem to się BJ. Amstrong dostał(popatrz jakie zastanawiające, nieprawdaż? Jordan odchodzi i dwóch kolegów z drużyny z miejsca idzie do ASG. I to za wyniki drużyny, kiedy nie ma ich komu robić bez Jordana.).

Grant to w pełni allstar, nawet jakby w tym asg nie wystąpił. Coś jak Odom. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No pamiętam jak Wade brał na bary robiąc 15/4 w finałach czy w ECF. Albo Bosha z 0 punktów w g7. 

 

 

No wpadki im się zdarzały. Tylko kilku superstarom w historii się to nie zdarzało ale zapewniam cię takich wpadek Pipen i  Grant mieli dziesiatki w PO ale nikt tego nie zauważył bo od nich wymagało się znacznie mniej wtedy. Nikt nie wymagał że będą grac powyżej swoich możliwości. 

 

Czyli oceniasz Granta i Pippena na podstawie wspomnień z przed 27 lat, kiedy to praktycznie w ogóle nie było dostępu do bardziej zaawansowanej wiedzy o NBA? Zazdroszczę, ja sam nie pamiętam nawet co jadłem 31 lipca 3 lata temu na obiad, a Ty sięgasz aż tak daleko. 

Szczególnie, że Pippen na przykład wylądował w 94 3 w głosowaniu na MVP, więc w zasadzie nie żal patrzeć było na 2-3 graczy w całej lidze, to miło czytać o Twoim wielkim poświęceniu dla koszykówki. 

ja uważam Pipena za drugiego all-stara bez którego Jordan by nie wygrał. Rozmawiamy głownie o Grancie (czyli niby trzecim all-starze w Chicago) i o sytuacji że Durant i Lebron bez 2ch pełnoprawnych all starów lub nawet supersarów gówno by wygrali. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeeeeeeeeeeee

Twoje porównanie, nie moje.

 

No wpadki im się zdarzały. Tylko kilku superstarom w historii się to nie zdarzało ale zapewniam cię takich wpadek Pipen i  Grant mieli dziesiatki w PO ale nikt tego nie zauważył bo od nich wymagało się znacznie mniej wtedy. Nikt nie wymagał że będą grac powyżej swoich możliwości. 

Wymaganie od superstara czegoś więcej niż 15/4 z żałosną obroną to wymaganie grania powyżej swoich możliwości?

 

 

ja uważam Pipena za drugiego all-stara bez którego Jordan by nie wygrał. Rozmawiamy głownie o Grancie (czyli niby trzecim all-starze w Chicago) i o sytuacji że Durant i Lebron bez 2ch pełnoprawnych all starów lub nawet supersarów gówno by wygrali. 

Love nie był allstarem, kiedy Lebron wygrywał mistrzostwo. Jak chcesz staty to 16/10 z zerową liczbą tripple double.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównując talent pierwszych 3-4 graczy z Chicago, GS i Miami można by napisać.

 

Chicago;

Jordan>>>>>>>>>>>DŁUGO NIC>>>>>>.Pipen >>>>>>>> długo nic..... Grant, Kukocz

Miami

Lebron>>Zaraz za nim>>Wade>minimalnei gorszy>Bosh

GS

Durant, Curry.>>> zaraz za nimi>Klay, Green

 

to pokazuje skale osiągnięć Jordana, Duranta i Lebrona

 

 

Mam też ogromny szacunek do Detroit Pistons za wszystkie ich mistrzostwa bo to oni pokazali jak się to robi bez superstarów w ogóle. Pokazali że nie trzeba łączyć sił z przeciwnikiem którego BOISZ się żeby wygrać. 

 

Rappar nie będę z tobą już dyskutował bo odchodzisz od tematu nie czytasz ze zrozumieniem. Nie myl Pipena z Grantem to raz. Pipen był superstarem ale  głownie all around agme i w ataku często nie punktował. Wade miał wpadki ale tworząc zespól od postaw wiedząc że będzie zdrowy i w prime biorę go przed Pipenem tez w prime. 

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównując talent pierwszych 3-4 graczy z Chicago, GS i Miami można by napisać.

 

Chicago;

Jordan>>>>>>>>>>>DŁUGO NIC>>>>>>.Pipen >>>>>>>> długo nic..... Grant, Kukocz

Miami

Lebron>>Zaraz za nim>>Wade>minimalnei gorszy>Bosh

GS

Durant, Curry.>>> zaraz za nimi>Klay, Green

 

to pokazuje skale osiągnięć Jordana, Duranta i Lebrona

Nie. To niczego nie pokazuje. To tylko rozśmiesza ludzi. 

Ale jak chcesz.

Dallas

Dirk>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>Chandler>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>Marion>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>Kidd

 

Chicago;

Jordan>>>>>>>>>>>DŁUGO NIC>>>>>>.Pipen >>>>>>>> długo nic..... Grant, Kukocz

 

To pokazuje skalę osiągnięć Dirka i Jordana i dlaczego Dirk>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>Jordan.

 

Poziom merytoryczny zachować mi się udało  :nevreness: 

Mam też ogromny szacunek do Detroit Pistons za wszystkie ich mistrzostwa bo to oni pokazali jak się to robi bez superstarów w ogóle. Pokazali że nie trzeba łączyć sił z przeciwnikiem którego BOISZ się żeby wygrać. 

Lebron bał się Bosha czy Irvinga  :nevreness:  :nevreness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje porównanie, nie moje.

 

Wymaganie od superstara czegoś więcej niż 15/4 z żałosną obroną to wymaganie grania powyżej swoich możliwości?

 

Love nie był allstarem, kiedy Lebron wygrywał mistrzostwo. Jak chcesz staty to 16/10 z zerową liczbą tripple double.

Przecież my o Cleveland nie dyskutujemy w ogóle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. To niczego nie pokazuje. To tylko rozśmiesza ludzi. 

Ale jak chcesz.

Dallas

Dirk>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>Chandler>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>Marion>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>Kidd

 

Chicago;

Jordan>>>>>>>>>>>DŁUGO NIC>>>>>>.Pipen >>>>>>>> długo nic..... Grant, Kukocz

 

To pokazuje skalę osiągnięć Dirka i Jordana i dlaczego Dirk>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>Jordan.

 

Poziom merytoryczny zachować mi się udało  :nevreness: 

Lebron bał się Bosha czy Irvinga  :nevreness:  :nevreness:

Właśnie pokazałeś ze jedno mistrzostwo Dirka jest więcej warte niż wszystkie Lebrona i Duranta i tak moralnie jest. Na papierze i historii będzie inaczej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyskutujemy o Lebronie. Rozumiem, że Lebron z Miami był gorszy od rookie Kukoca, ale ten z Cleveland już lepszy i to kompletnie zmienia postać rzeczy? :grin:

Nie k**** nie dyskutujemy tylko o lebronie tylko dyskutujemy o Lebronie w Miami, Durancie GS i Jordanie w Chiciaco i jak Durant Lub Lebron zadziałałby w Chicago gdyby ich podmienić za Jordanem. Ale koniec już dyskusji wyłączam się. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie k**** nie dyskutujemy tylko o lebronie tylko dyskutujemy o Lebronie w Miami, Durancie GS i Jordanie w Chiciaco i jak Durant Lub Lebron zadziałałby w Chicago gdyby ich podmienić za Jordanem. Ale koniec już dyskusji wyłączam się. 

To dostałeś posty od 3 userów jakby działali i twoją jedyną odpowiedzią było Toronto PO.

Więc nie, nie koniec dyskusji, bo jej nigdy podjąć w stanie nie byłeś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje porównanie, nie moje.

 

 

eeeeeeeeeeee

 

przecież Twoja logika do tematu popłynęła jak wrzuciłeś Duranta i Jordana do jednego worka a LeBrona do innego w temacie "Lojalność"

nie pierwszy raz płyniesz nie skupiając się na temacie

 

wróć od początku i napisz o co Ci chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeeeeeeeeeee

 

przecież Twoja logika do tematu popłynęła jak wrzuciłeś Duranta i Jordana do jednego worka a LeBrona do innego w temacie "Lojalność"

nie pierwszy raz płyniesz nie skupiając się na temacie

 

wróć od początku i napisz o co Ci chodzi

To akurat było wcześniej. Sytuacja Lebrona i Duranta nie była taka sama. Co więcej nie możesz powiedzieć, że Jordan by zrobił inaczej, skoro wtedy kiedy był FA, podpisał kontrakt z najlepszym zespołem wśród tych, do których mógł dołączyć.

Jordan w 1990 nie odszedł ani do Pistons, ani do Rockets(którzy byli 41w teamem), bo miał ważny kontrakt i odejść nie mógł. Twierdzenie, że nie odszedłby na takiej podstawie jest równe temu, że Lebron nie odszedłby by, bo nie odszedł w 2008, kiedy takowy ważny kontrakt miał. 

Jeśli mówisz, że Lebron postąpiłby tak samo jak Durant, to bądź konsekwentny i przyznaj, że Jordan by zrobił tak samo, bo masz dokładnie takie same poszlaki i jedyne co różni oba przypadki, to to, że chcesz dojebać Lebronowi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dostałeś posty od 3 userów jakby działali i twoją jedyną odpowiedzią było Toronto PO.

Więc nie, nie koniec dyskusji, bo jej nigdy podjąć w stanie nie byłeś :smile:

Usmiałem się.

 

Jak narzuciłem dyskusję i wiem o czym miała być.

 

Toronto pojawiło się tylko żeby podkreślić że Chicago bez Jordana nie było żadnym kandydatem do mistrzostwa. Ale to i tak off-top jest od tego i czym miała być dyskusja. 

 

Nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Nic an to nie poradzę. 

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mówisz, że Lebron postąpiłby tak samo jak Durant, to bądź konsekwentny i przyznaj, że Jordan by zrobił tak samo, bo masz dokładnie takie same poszlaki i jedyne co różni oba przypadki, to to, że chcesz dojebać Lebronowi. 

 

wiemy o tym, że Lebron i Durant postąpiliby tak samo ponieważ to zrobili w podobnych sytuacjach , Jordan w  takich podobnych sytuacjach nie był i tyle.

nie mam pojęcia jak miałbym dojebać LeBronowi jeśli w przeciągu lat uważam , że dobrze zrobił i tak będą robić inni jak np. Durant

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiemy o tym, że Lebron i Durant postąpiliby tak samo ponieważ to zrobili w podobnych sytuacjach , Jordan w  takich podobnych sytuacjach nie był i tyle.

nie mam pojęcia jak miałbym dojebać LeBronowi jeśli w przeciągu lat uważam , że dobrze zrobił i tak będą robić inni jak np. Durant

Ale Durant zrobił cośczego już nikt w historii NBA nie powtórzy raczej. Najwieksza PUUUUUSSSY z wszystkich pussies ever. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usmiałem się.

 

Jak narzuciłem dyskusję i wiem o czym miała być.

 

Toronto pojawiło się tylko żeby podkreślić że Chicago bez Jordana nie było żadnym kandydatem do mistrzostwa. Ale to i tak off-top jest od tego i czym miała być dyskusja. 

 

Nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Nic an to nie poradzę. 

I dostałeś 3 odpowiedzi na temat dyskusji, na które w żaden sposób nie byłeś w stanie się ustosunkować i zacząłeś robić ctrl+v masowych znaczków > :D

Pojęcia nie miałeś, bo sam początek jest dokładnie w tym samym miejscu w którym był dotyczące dokładnie postawionego tematu, inaczej byś nie uciekał do >>>> :D

 

wiemy o tym, że Lebron i Durant postąpiliby tak samo ponieważ to zrobili w podobnych sytuacjach , Jordan w  takich podobnych sytuacjach nie był i tyle.

nie mam pojęcia jak miałbym dojebać LeBronowi jeśli w przeciągu lat uważam , że dobrze zrobił i tak będą robić inni jak np. Durant

Nie, to nie były podobne sytuacje. W tym sęk. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie, to nie były podobne sytuacje. W tym sęk. 

odejście z macierzystego zespołu

przeszli do faworyta do mistrzostwa

 

wystarczy

 

Ale Durant zrobił cośczego już nikt w historii NBA nie powtórzy raczej. Najwieksza PUUUUUSSSY z wszystkich pussies ever. 

 

to co innego , poszedł na łatwiznę ale wykorzystał możliwości . z drugiej strony wszedł do 73W zespołu i był w stanie stać się liderem , przejąć zespół i zdobyć 2 MVP Finals.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.