Skocz do zawartości

San Antonio Spurs 2018/19 - No Parker, No PO.


Wyparlo

Rekomendowane odpowiedzi

zakladam ze nikt z piszacych nie ma depresji wiec tez dorzuce 3 grosze kanapowego gawedziarza.

 

zyjemy w swiecie gdzie licza sie zwyciezcy , kazdy chwali sie sukcesami , swoimi najsilniejszymi stronami.

 

slabosci sie chowa jak najglebiej  , najczesciej wiedza o nich tylko najblizsi a depresja to chyba bardzo osobista sprawa.

 

czy dzielicie sie takim rzeczami np. ze wspolpracownikami????

 

bo derożen powiedzial o swoim problemie calemu swiatu, pewnie przypadkowo wybral lekko medialna date - all star break.

 

zwykly kowalski nie opowiada o swoimi problemamach psychicznych , po co multimiloner postac dosyc medialna . chwali/zali sie tego typu rzeczami publicznie?  rating postrzegania derozna spadl ponizej pozycji wenezueli, z po chokera  "awansowal" na po chokera i pizde psychiczna .  Slabosci zazwyczaj sluza jako wymowki i usprawiedliwienie. 

 

Po nastepnym po chokeu derożna - chlopak sie staral ale on ma depresje , zostawmy go w spokoju i tak ma przejebane z samym soba.

 

nie wglebialem sie w sprawe demara za bardzo , przeczytalem jakies arty  cos tam posluchalem , ale nie uslyszalem nigdzie aby sie sie leczyl w jakikolwiek sposob, odwiedzal psychologow, jak dlugo trwa taki stan/kiedy zostal zdiagnozowany, generalnie derożen sprzedajegarsc ogolnikow ,  ze jest mu smutno, ze kazdego ocenia tak samo etc. 

 

amerykanie lubia naduzywac roznych slow przez co oslabiaja ich moc. dobrym przykladem jest slowo love gdzie amerykancy to kazdego i wszystko kochaja, w polsce zdecydowanie mniej szastamy tym slowem a czesto jego brak doprowadza do rozstania.;

 

mam pytanie do uzytkownika mayor czy podobny mechanizm nie dziala w przypadku depresji

 

 

jeszcze ostatnie slowo kanapowgo gawedziarza.

 

biore z duzo rezerwa te wszystkie jednostki chorobowe typu adhd, dda , ram , sram i inne. 

 

imo. czesto pewne problemy sa celowo wyolbrzymiane w mediach aby okreslona grupa ( mental doktorzy) robila hajsy na naiwniakach

 

bedac dzieckiem bylem dosyc aktywny - eksploracja kazdej budowy,  lazenie po drzewach i tp nastepstwa: polamana reka, noga z komplikacjami o roznych bliznach nie wspominajac.

 

mama maial duzo radosci no i lez,  zabrala mnie do poradni , pani doktor zrobila mi jakies testy , mama sie pozalila jakie ma problemy

 

diagnoza: dzicko ma nadpobudliwosc  , trzeba zwracac wieksza uwage

 

dzisiaj dziecko o podobnej charakterystyce mialoby adhd, pewnie musialoby odwiedzac pania psycholog regularnie, jakis wpis do papierow, w szkole oddzielna lawka bo przeciez nie wiadomo co takiemu dziecku moze strzelic do glowy.

Edytowane przez mistrzBeatka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec kariery Manu. Kolejna dołująca wiadomość dla rodziny Spurs. Chyba nikt przed poprzednim sezonem nie pomyślałby, że w nowych rozgrywkach zabraknie w tej drużynie Kawhiego, Parkera i Manu. Szkielet budowany przez lata został zburzony i szkoda, że pozostał w tym wszystkich ich szef, czyli Popovich. Jestem zdania, że nic wielkiego nie ugra z tą bandą zawodników i tylko te ostatnie dwa sezony zaszkodzą na jego całkowitym odbierze.

 

Dla Manu ogromny szacunek, bo nawet w tym ostatnim sezonie dalej grał dobrze i potrafił dawać wartościowe zmiany na 10-15 minut czasami pokazując swoje najlepsze sztuczki z dawnych lat. Chociaż odejście wypadłoby lepiej rok temu, kiedy zablokował Hardena w PO i był oklaskiwany przez kibiców Spurs spodziewających się zakończenia kariery. Chociaż teraz odszedł po porażce z Warriors, kiedy gratulowali mu Curry, Klay, Durant oraz Draymond.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktoś go nie lubił?

 

Ja pokochałem od IO 2004.

wszyscy którym rzucił trójkę sprzed twarzy?

 

No cóż, epoka wielkich Spurs właśnie dobiegła końca. Pop już pewne myślami na emeryturze.

Manu to jest gość! Był i będzie

 

Nie zgodzę się że teraz granie bez wielkich nazwisk zaszkodzi legacy popa. Niby dlaczego?

Nawet gdyby Spurs dwa lata z rzędu szorowali dno Popowi to nic nie umniejszy!

 

Odłam dziś fianly 2005 albo 2007

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw Admirał, Avery Johnson, Sean Elliott, Duncan, odejście do Charlotte Parkera, trade Leonarda i na koniec zakończenie kariery Manu.. ehh

Dla Spurs zaczyna się zupełnie nowy okres w ich historii.

 

Manu był jednym z moich ulubionych graczy od lat. Jego finezja  i artyzm gry są nieosiągalne dla większości Ziemian. 

 

Dzięki Manu za te lata!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te wszystkie ruchy to jakby spurs czyścili zespół dla Leonarda.

 

Tylko ze Lenarda nie ma...

 

Zawsze chce się aby gracze typu Manu grali wiecznie.

Ale idzie nowe bez obrony i trójki gdzie z marszu robi się miejsce dla ogórków typu Mills.

 

Zadam pytanie: kto jest obecnie najlepszym rozgrywającym spurs ( nie nominalnie a umiejętnościom)

 

White.

 

Niemożliwe a jednak.

 

Ps. Dla tych co spurs nie oglądali Murrey nie ma ani kozła ani czucia w stylu rozgrywacza.

Drugim najlepszym ballhendlwrem jest Ddr

Niesamowite.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych wszystkich, którzy uwielbiają pisać/mówić jak to T.Duncan nigdy nie miał takiego supportu jak inni wielcy ligi i jednocześnie dla tych co uważali (jak ja) Manu za absolutnie kluczowego gracza Spurs i jednego z najlepszych SG ligi:

 

In age-adjusted 18-year RAPM, just-retired Manu Ginobili ranks as the #1 shooting guard, 8th overall, out of 1747 players

 

The NBA lost one of the best players *ever*. Farewell

https://twitter.com/JerryEngelmann/status/1036586598442393603?s=19

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.