Skocz do zawartości

Minnesota Timberwolves 2018/2019 Czy Tom wykorzysta potencjał i zrobi z KAT-a lidera?


dannygd

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, dannygd napisał:

Tiaaa szczególnie, że dobrze pisze i trudno się z nim nie zgodzić... a już tym bardziej przyznać to na forum! 

Miłego dnia "złośliwcze" :)

Ps. A tak w ogóle to bierzecie tego Sapa za 30 baniek czy nie? Może na super AW22 chcecie go wymienić? Przecież to taki dobry chłopak jest! 😁

 

Tak w ogóle to ciekawie będzie jak Nets podpiszą Irvinga (o ile w ogóle), ale nie podpiszą drugiej gwiazdy i zmatc***ą blisko maxa DLO który będzie od razu do sprzedania... i jakiś 3 team deal może być ciekawy z udziałem Soty.

Jak do tego dojdzie to poczekają rok spróbuja jeszce raz FA i sprzedadzą albo irvinga albo DLO. ja przynajmniej bym tak zrobił. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, dannygd napisał:

Tiaaa szczególnie, że dobrze pisze i trudno się z nim nie zgodzić... a już tym bardziej przyznać to na forum! 

Miłego dnia "złośliwcze" :)

Ps. A tak w ogóle to bierzecie tego Sapa za 30 baniek czy nie? Może na super AW22 chcecie go wymienić? Przecież to taki dobry chłopak jest! 😁

 

Tak w ogóle to ciekawie będzie jak Nets podpiszą Irvinga (o ile w ogóle), ale nie podpiszą drugiej gwiazdy i zmatc***ą blisko maxa DLO który będzie od razu do sprzedania... i jakiś 3 team deal może być ciekawy z udziałem Soty.

Wyrównanego RFA nie można od razu sprzedawać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, dannygd napisał:

Masz rację, rozumiem musiałby DLO po prostu podpisać z Nets (wynegocjowany wartościowo kontrakt gdzie indziej) i pójść w dealu od razu, czy tak?

Wtedy to się nazywa sing and trade, czyli Nets musieli by coś w zamian dostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Pan A. napisał:

Ciekawe ile Nets mogliby za niego "zaśpiewać"? 

To jest o tyle skomplikowane, że ciężko jest takie coś wycenić.

Próbowałem odnaleźć w historii przypadki s'n't RFA i po 20 minutach grzebania trafiłem chyba raptem na dwa snt RFA. Na Zbója vel. Kyle O'Quin ( 2015 ORL->NYK ).

To : ( w 2013 )

The Milwaukee Bucks sign-and-trade Brandon Jennings to the Detroit Pistons for Brandon Knight, Khris Middleton and the draft rights to Slava Kravtsov.

Rzadkie, bardzo rzadkie przypadki. Zawodnik musi się zgodzić, drużyna przyjmująca zawodnika musi chcieć coś oddać, a drużyna która ma prawa do zawodnika musi chcieć to coś przyjąć i w ogóle na to pójść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brałbym Batuma... I nie tylko. 

Podobnie warto byłoby pogadać z Suns, u których Tyler Johnson wykorzystał PO (wow, właśnie sobie wyobraziłem duet: Booker, Wiggins 😂). 

Może Heat oddadzą Waitersa w jakiejś paczce, np. z Hassanem. Były też kiedyś plotki, że Wigga chcieli Bulls i chyba Kings.

Whatever, na dziś trade value Wigginsa jest tragiczne, w przekroju całej ligi na poziomie tylko delikatnie lepszym niż Johna Walla i Gordona Hujwarta.

Jeśli po raz drugi Wolves nie chcą zmasakrować kariery franchise playera, Wiggins musi odejść, gdyż z nim nie da się absolutnie nic zbudować. Można próbować oszukiwać system i przez pierwsze dwa miesiące dać mu być pierwszą opcją w ataku. Może uda się złapać jakiegoś jelenia, który uwierzy w Andrew... No ale skoro Top 5 PG w lidze wie, że Ziemia jest płaska, to niechaj żywi nie tracą nadziei... 

Z innych kwestii:

1/ nie chcę D'Angelo w Wolves i chyba na szczęście nie ma na to żadnych szans. 

2/ nie wiem kim jest Kurwer, tzn. gość wzięty w drafcie, ale ponoć umie grać w D, więc to miłe jeśli stworzy się lineup z Okoniem i Covingtonem. Dwie sprawy jednak trochę martwią, bo:

a) zza łuku chłopak jest cienki, a od szóstego picku jednak trzeba czegoś wymagać 

b) podobnie kiedyś opisywano Wesa Johnsona (ba, on miał nawet lepszą trójkę), którego Wolves wzięli przed m.in. Cousinsem. Jeśli przypomnieć wybory przychodzących jako pierwsi do głowy Jonnyego Flynna z 6 pickem i Derricka Williamsa z 2 pickiem, to wydaje się, że entuzjazm z wyboru Culvera opada jak płonący konar na myśl o pewnej profesor wydziału prawa i administracji, znanej z kulinarnego upodobania do kanapek ze słoniną. Choć bardzo bym chciał żeby Wolves przestali być w końcu organizacją przeklętą. Kibicuję im już ponad 25 lat. To naprawdę długo... W tym wieku @marzec już chyba nawet cycki pomacał. 

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, matek napisał:

To zależy jeszcze, jak na takiego Wigginsa zapatrywaliby się Grizzlies. Może akurat taki zwrot ich zadowoli. 

No w kilku ekipach to on nawet mógłby być bardziej efektywny,  gdyby miał więcej piłki jako finisher i mniej ceglenia z dystansu... MEM w sumie nie ma takiego gracza, a raczej w najbliższych 2-3 latach na PO się nie nastawiają po oddaniu i Conleya i Gasola, więc ryzyko dla nich znikome.

Szkoda, że H. Barnes nie podjął opcji, przy słabym FA mogliby SAC go wziąć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Eld napisał:

Do kontraktu Parsonsa aby go przejąć pewnie trzeba by było dopłacić bo to spadające cyfry. Dla teamu który się szykuje na FA 2020/21 to łakomy kąsek.

Ale widziałeś kto za rok będzie FA? Nie licząć kilku sensownych RFA , których zazwyczaj ciężko wyciągnąc i biorąc pod uwagę ,że Conley, Drummond i Hayward nie zrezygnują z ostatniego roku super kasy to pierwsza piątka to

Lowry- Ibaka- Harell- Gallinari i Sap

PS Oczywiście Draymond i Davis zostają tam gdzie są

Kasa za rok to nie łakomy kąsek a potencjalny zakalec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, ely3 napisał:

Ale widziałeś kto za rok będzie FA? Nie licząć kilku sensownych RFA , których zazwyczaj ciężko wyciągnąc i biorąc pod uwagę ,że Conley, Drummond i Hayward nie zrezygnują z ostatniego roku super kasy to pierwsza piątka to

Lowry- Ibaka- Harell- Gallinari i Sap

PS Oczywiście Draymond i Davis zostają tam gdzie są

Kasa za rok to nie łakomy kąsek a potencjalny zakalec

Oczywiście że widziałem. Dupy nie urywa jeśli chodzi o UFA. Ale widziałem też jak Mozgovy tej ligii dostają 70/4. Różne pomysły mogą tkwić w czubach GMów.

Widziałem też jak różni młodziency dostają pierwszego maksa a za rok wchodzi na RFA Simmons, Ingram, Jaylen Brown, Jamal Murray, Sabonis, LeVert i Siakam.

W tych powyżyej GMowie mogą upatrywać sens wyczyszczenia salary. W tym roku jak się mówi "dwa maksy" to każdy myśli maksy pod KD, KI, Brokuła itd. Za rok znaczenie tezy "dwa maksy" będzie zgoła inne bo raz że o tańsze, a dwa, będzie oznaczało dwóch młodych, fajnych grajķów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Eld napisał:

 

Widziałem też jak różni młodziency dostają pierwszego maksa a za rok wchodzi na RFA Simmons, Ingram, Jaylen Brown, Jamal Murray, Sabonis, LeVert i Siakam.

 

Z całym szacunkiem ale kto z tej listy powyżej zasługuje na maxa? Pomijam już, że we wrześniu i pażdzierniku większość z tej listy dostanie nowe umowy. Siakam, Ingram i Simmons nie będą dostępni a i pewnie Murray czy Le Vert odpadną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, ely3 napisał:

Z całym szacunkiem ale kto z tej listy powyżej zasługuje na maxa? Pomijam już, że we wrześniu i pażdzierniku większość z tej listy dostanie nowe umowy. Siakam, Ingram i Simmons nie będą dostępni a i pewnie Murray czy Le Vert odpadną

Na pewno Siakam. Murray i Simmons może nienpełnego ale nie widzę tutaj jakiegoś mega upustu.

Ja tylko piszę jak może być i czym się kierować mogą GMowie czyszcząc salary na przyszły rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.