Skocz do zawartości

Dallas Mavericks 2018/2019


iglo13

Rekomendowane odpowiedzi

3 kwarta dobiegła konca, wiec można powiedzieć ze nic wiecej ciekawego sie nie wydarzy. Od samego początku Mavs strata za stratą. Carlisle cały czerwony ze złości. Bo jego druzyny to elita jesli chodzi o ilość strat. A tutaj albo piłka odbija sie gdzies o kolana, a to za wysoko, a to za szybkie podanie i strata... No nic

 

Doncic widać dobry grajek, ale fantazja go ponosi... Do poprawy, nie zawsze wszystko ma wygladać tak ze bierze piłe i próbuje dryblować trzech

 

Kurde, załuje strasznie ze nie ma Jordana. Embiid nie ma przeciwnika i właściwie robi co chce. Na szczescie rzuca tez za 3, ostatnie pare prób to nawet nikt do niego nie biegł z obrońców- i tak nie trafiał

 

Reszta podobnie jak w poprzednim meczu, Redick nie trafia jak zły to i wynik bliższy

 

Barea biega w jakiś śmiesznych różowych butach, co jest? Czas na małe śledztwo. Mavs mają jakąś różową wstążke w avatarze na TT. Kolejny krok to wiki, różowa wstążka- symbol walki z rakiem piersi. Wybaczam ci JJ, ale wyglada to okropnie  :nevreness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DSJ to moje odkrycie tego sezonu a raczej pre-season hehe. Nie śmiejcie się ale jakoś nie zwróciłem na niego uwagi w poprzednim sezonie tym bardziej, że nie oglądałem Mavs. Koleś ma niewiarygodną dynamikę, skoczność, drybling. Jego wjazdy pod kosz są zabójcze. W tym sezonie doszedł Doncic i muszę przyznać, że nagle Mavs bardzo mnie zainteresowali. W tym sezonie na pewno będę śledził ich poczynania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak tam chłopak wygląda w obronie przeciwko teoche bardziej atletycznym rywalom?

 

Bo z tego co widzę rzut mu siedzi. 

W highlightach bedzie często bo ma jednak swój wzrost i jakieś bloki z pomocy ma. Stosunkowo szybkie ręce. Ale wolny na nogach i raczej da sie przepchnąc każdemu wiekszemu murzynowi pod koszem. Prace jeszcze do wykonania jak widzisz ma. Z drugiej strony, który rookie jej nie ma? 

 

I tak sie jaram nadchodzącym sezonem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mavericks rozpędzają się na jednym torze razem z Suns. Obie ekipy powinny w nowym sezonie wyjść z szuflady z napisem leszcze i zameldować się w gronie ekip obiecujących.

Jak będzie - okaże się już niedługo, ale drugi sezon Smitha, debiut Doncicia plus twardy center(Jordan) dają nadzieję.

Edytowane przez shadowy86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak tam chłopak wygląda w obronie przeciwko teoche bardziej atletycznym rywalom?

 

Bo z tego co widzę rzut mu siedzi.

Potwierdzam słowa kolegi Iglo, demonem obrony nie jest, ale nadrabia sprytem. Z co bardziej atletycznymi graczami póki co będzie miał problemy, ale w ofensywie już kot. Generalnie po sposobie jego gry, to nie zdziwię się jak będzie czasem na PG grał. Widać że chłopak już mocno ograny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym ateltyzmem to niech Was nie ponosi, on  ma budowę taka ulaną i ciężko mu będzie napić czyste mięso,

Luca musi mieć przede wszystkich dobry nadgarstek i nie dac się mijać w obronie na 1 kroku,

więc popracowałbym nad szybkoscią i praca nóg i będzie git

ja nie mam nadziei ze Luka zmieni sie w Lebrona. ja chce zeby osiągnął poziom takiego Haywarda 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W preseason bardzo ładnie rzuca, ale co do jego trójek z Realu Madryt latała grubsza analiza gdzieś - on np nie rzucał wcale tam z rogów, większość to były pullup + trudne rzuty. Nie martwiłbym się na pewno o jego 3pt offball, a pullup? Cóż zobaczymy, jestem optymistą patrząc na jego technikę rzutu w tym wieku 

Wiem, główny znak zapytania Doncicia to jak będzie sobie w stanie kreować rzut co jest kluczowe jako ballhandler, to chyba najważniejsza kwestia w kontekście jego rookie season. Tutaj ciężko jednak przewidzieć jak to będzie wyglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz jako taki. Doncić troche sie zderzył ze ścianą, ale stara sie brać cieżar gry na siebie. Bez oporów bierze sie za rozgrywania, rzuca, penetruje(tutaj najwiekszy problem) Dochodzi do koncówki, bliski wynik bo Suns też nic specjalnego nie grają

 

Mavs ostatnie 4 minuty przegrywają 19-3..... Booker trafia jak poyebany, a Mavs odpowiadają chaosem 

 

Za wysoko, ale przegrana sprawiedliwa. Cała drużyna rzutowo tragedia, brakuje Dirka i Barnesa dla głębi składu. No nic, mam nadzieje ze to tylko początek sezonu i ta druzyna musi sie dotrzeć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się z ocenami, dla mnie Ayton miał dobry mecz, Luka nieco gorszy, ale też w porządku. Tyle tylko, że dla rookies mam inną skalę oczekiwań.

Ayton w ataku gładki, bardzo naturalnie mu wszystko przychodzi, świetnie zajmuje pozycję, rzut z półdyszki elegancki, klej w łapach. W obronie niestety często pozorant, zagubiony zupełnie albo z nieznanych mi powodów odprowadza ludzi wzrokiem zamiast próbować robić użytek ze swoich warunków fizycznych. Miał zaledwie momenty OK gry po bronionej stronie. Podsumowując, mniej więcej to czego się spodziewałem.

Luka zaczął bardzo fajnie, żywe srebro, na pewno będzie prowadził grę lepiej niż DSJ, ale złapał szybko faule i ostatecznie poza 1Q był już słabszy, jakieś drobne przebłyski, ale bez szału. Dla mnie jednak też bez rozczarowania.

Mecz w porządku jeżeli za skalę porównawczą przyjmujemy pozostałe spotkania do tego momentu. Początek sezonu dosyć festyniarski bym powiedział, ale indywidualne eksplozje potrafią cieszyć oko. Booker płonął żywym ogniem w Q4, przejął mecz jak weteran.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.