Skocz do zawartości

Detroit Pistons 2018/19


kcp78

Rekomendowane odpowiedzi

Drummond  ma inne zdanie o Dinwiddie Quote:“That man has a personal vendetta every time we play him,” Drummond said. “He’s trying to let us have it every time we play“Any time he sees the Detroit Pistons, he comes after us.”end of Qute .To samo Spencer zrobił w styczniu w Detroit kiedy jego buzzer runner odebrał Pistons zwycięstwo.,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie powinien miec. poprosil o transfer,svg go puscil [choc nie chcial]. czymam za niego kciuki,jak za kazdego innego grajka draftowanego przez 'tloki'. daj mu boze,zeby gdzies,kiedys,na poziomie nba zakotwiczyl w s5...

 

No głupie rozumowanie z twojej strony. Jak dla mnie to ewidentnie może miec żal, że nie dawali mu szans pograć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tego nie grali... Mieć pretensje do gościa, że ten nas rozwala i ma prywatną wendetę przeciwko nam ;) Niezależnie od przyczyn - nie narzeka na Pistons, nie stroi fochów, nie robi w zasadzie nic, poza wyjściem na parkiet i rozwaleniem Pistons. Nieważne czy spina się na Detroit czy nie - robi to co do niego należy i tyle. To chyba powinno się chwalić, a nie analizować czy się mści czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No głupie rozumowanie z twojej strony. Jak dla mnie to ewidentnie może miec żal, że nie dawali mu szans pograć.

 

nauka czytania ze zrozumieniem sie klania. napisalem - cytuje - 'nie powinien miec',a co tam sie roi w jego glowie,to wybacz,speuklowac nie bede; organizacja zachowala sie wobec spencera wzorowo...

Drummond  ma inne zdanie o Dinwiddie Quote:“That man has a personal vendetta every time we play him,” Drummond said. “He’s trying to let us have it every time we play“Any time he sees the Detroit Pistons, he comes after us.”end of Qute .To samo Spencer zrobił w styczniu w Detroit kiedy jego buzzer runner odebrał Pistons zwycięstwo.,

 

napisalem jeno,ze zadnych pretensji/zali miec 'nie powinien'. tyle. a,ze grajkowie na ogol graja niezle zawody przeciw swym bylym druzynom,to juz calkiem inna para kaloszy...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powinni Pistons szukać jakiegoś wzmocnienia na obwód?

 

Przecież na Jacksona się za bardzo patrzeć nie da...

 

to nie patrz; powinnismy szukac wzmocnien gdzie sie da,podobnie jak znakomita wiekszosc teamow w nba. ale zeby zawodzil szczegolnie jax,to bym nie powiedzial. najbardziej nam w tej chwili potrzeba wysokiego z dobra defensywa/dobra trojka [tolli,where are you?]. jak wroci luke,a bullock zacznie grac to,co w zeszlym sezonie,pownno byc niezle... 

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tego nie grali... Mieć pretensje do gościa, że ten nas rozwala i ma prywatną wendetę przeciwko nam ;) Niezależnie od przyczyn - nie narzeka na Pistons, nie stroi fochów, nie robi w zasadzie nic, poza wyjściem na parkiet i rozwaleniem Pistons. Nieważne czy spina się na Detroit czy nie - robi to co do niego należy i tyle. To chyba powinno się chwalić, a nie analizować czy się mści czy nie.

 

a gdzie tu widzisz pretensje. to jest opinia dre,i tyle. tak to widzi. pretensje masz ty,zwykly kibic,nie wiadomo czemu. ja pierd... 

Dlatego Karolu Strasburgerze, że macie najgorszy obwód z ekip walczących o PO, a Jackson jako druga opcja jest kasztanem?

 

pytasz czy sadzisz?! - polski to zaiste trudny jezyk. a z tymi wyrafinowanymi zarcikami,to do swoich kolegow tutaj 'startuj'. ja sobie nie zycze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powinni Pistons szukać jakiegoś wzmocnienia na obwód?

 

Przecież na Jacksona się za bardzo patrzeć nie da...

Typ ma potencjał i ma przebłyski świetnej gry. Byś oglądał Pistons to byś wiedział. Jak się przebudzi to będzie ogień. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typ ma potencjał i ma przebłyski świetnej gry. Byś oglądał Pistons to byś wiedział. Jak się przebudzi to będzie ogień. 

 

daj spokoj,df. szkoda klawiatury. tu wszyscy sa lepsi od naszych grajkow,i naszego menagementu,i juz; pamietasz,co tu rozni koledzy/znawcy pisali chocby o baynesie czy morrisie?! - ja pamietam. a dzis mordy im sie ciesza,ze bostonb ma takich grajkow. i spoko, niech tak bedzie. trudno,mamy jaxa,a moglibysmy miec russella. mamy dre,a moglibysmy miec turnera czy innego vucevica. trudno,no ch...co zrobisz?! :(...  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie Detroit Pistons boli niektórych, bo grali "brzydko" i rozjebali allstar team Lakers. Bo Detroit już nie jest stolicą motoryzacji i rozjebali LeBrona bedąc "prowincją". Bo Detroit miało Bena, który pokazał Artestowi kim w tej lidze był. Bo Billups był tak zajebisty, że tutaj jest overrated. Bo Detroit nie jest komercyjne. Bo Detroit grało drużynowo, bo było nudne, bo Drummond to ogór??  BOOOOOOOOO xD Szczerze? To wyjebane mam, ja mam same pozytywne uczucia do tego klubu już od czasów Granta Hilla. Btw najlepsze koszulki ever!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro twierdza nie padła, bo nadal ma fundamenty to nie widać tu oblężenia. Za to czuć syndrom sztokholmski co do tego klubu.Tak swoją drogą śmieszne, że pisze o tym fan Denver "zawsze przegrani" Nuggets. Klub w którym franchise playerem był Carmelo Anthony. No cóż, jaki klub takie legendy. Kiedy jego numer zawiśnie pod kopułą? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego Karolu Strasburgerze, że macie najgorszy obwód z ekip walczących o PO, a Jackson jako druga opcja jest kasztanem?

 

uzasadniasz cos [piszac 'dlatego'],czyli,jak rozumiem,odnosisz sie do moich slow. jest tylko jeden,maly szkopul. wyglada na to,ze dyskutujesz tutaj sam ze soba,bo ja nigdzie nie pytalem ani 'dlaczego jax jest kasztanem',ani 'ktory nba team ma najgorszy obwod w lidze'. lol...ja pierd...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po Twoich postach jak najbardziej widać, że polski to trudny język. No, ale takiej patologii (również widać po postach) to nie nauczyli zapewne co to pytanie retoryczne. Jaki nick, takie posty w tym sezonie.

 

obok pytania retorycznego to ty nigdy nawet nie stales,kolego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, akurat odnosiłem się do Twojego twierdzenia, iż priorytetem Pistons nie powinno być poszukiwanie wzmocnień na obwodzie oraz do tego, iż Jax według Ciebie nie zawodzi.

 

Jednak jako, że zacząłeś wypowiedź jak skończony buc (co potwierdziłeś w późniejszych postach i to nie tylko w tym temacie), to uciąłem szybciej temat, skracając swoją odpowiedź do minimum.

 

Ad meritum : Pistons z Jacksonem i Drummondem (ale ten przy rynku centrów zostanie w Detroit) niczego nie zawojują. A skoro oddać Drummonda się nie da za wartościowy pakiet, to szukać wymiany trza z Jacksonem.

A kto coś zawojuje przy GSW? Nie bardzo rozumiem pretensji do Pistons ( a tak to odbieram), że chcą wbić do PO i tam powalczyć. Rozumiem, że Ty jesteś z tych miłych fanów koszykówki w stylu Sixers ejkej hard tank. Mi to obrzydza ten sport. Zważywszy że zawsze możesz trafić z 2 na takiego Russella i być dalej w dupie. Lepiej próbować, a że Drummond na tym forum jest underrated to już zdążyłem zauważyć. Jackson to inna jazda, gość technicznie jest świetny i ma potencjał, ale zazwyczaj gra piach (wróć, zagra jeden kozacki mecz, potem trzy marne itd). Daj mi numer do Cubana to dam mu Jaxa i 8 picków w przód za Doncicia i lecim do przodu. Kończąc (bo się chyba wpierdoliłem w rozmowę, bywa) Detroit w końcu wróci do poważnego grania, easy. ;)

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, akurat odnosiłem się do Twojego twierdzenia, iż priorytetem Pistons nie powinno być poszukiwanie wzmocnień na obwodzie oraz do tego, iż Jax według Ciebie nie zawodzi.

 

Jednak jako, że zacząłeś wypowiedź jak skończony buc (co potwierdziłeś w późniejszych postach i to nie tylko w tym temacie), to uciąłem szybciej temat, skracając swoją odpowiedź do minimum.

 

Ad meritum : Pistons z Jacksonem i Drummondem (ale ten przy rynku centrów zostanie w Detroit) niczego nie zawojują. A skoro oddać Drummonda się nie da za wartościowy pakiet, to szukać wymiany trza z Jacksonem.

 

kto tu jest bucem,i kto tu kogo obraza,to pozostawie ocenie innych. jest to az nadto widoczne. co do meritum - nigdzie nie napisalem,ze jax nie zawodzi [pisalem o umiejetnosci czytania ze zrozumieniem,bo widze,ze i ty masz z tym pewien problem]. napisalem - cytuje - '...powinnismy szukac wzmocnien gdzie sie da,podobnie jak znakomita wiekszosc teamow w nba. ale zeby zawodzil szczegolnie jax,to bym nie powiedzial...'. - dojasnie. otoz,jesli ktos cie nie zawiodl w 'szczegolny'/wyjatkowy sposob,to znaczy - ni mniej,ni wiecej,ze [w tym przypadku] na innych zawiodles sie mocniej/bardziej [np. na bullocku czy stanleyu]. zgadza sie?! a skoro tak,to wcale nie musi oznaczac,ze na wspomnianej osobie nie zawiodles sie wcale,prawda?! z jaxem,i ocena jego gry jeszcze sie wstrzymam. ja - w przeciwienstwie do ciebie,january - wiem,co w szatni pistons sie dzieje,i uwzgledniam konteksty. pamietam np o przewleklej kontuzji jacksona [zatem wiem np,ze nie przepracowal sezonu przygotowawczego jak nalezy],pamietam o calkiem innej filozofii gry caseya [co,szczegolnie dla pg,jest duza zmiana; pamietajmy,ze pistons za svg grali basket ulozony,bazujacy na ustawionych zagrywkach,dlugich akcjach; casey uwielbia szybka gre. pace to jego ulubione slowo na treningach] etc...

 

mam nadzieje,ze jax wroci do zdrowia. bo tu,w jego przypadku,lezy klucz do sukcesu; wall ma bodaj identyczna kontuzje,co jax. i jest dzis cieniem grajka sprzed lat. osobiscie obstawiam ew. trejd z ishem w mid-season. moze 'poleci' tez stanley,jesli w dalszej czesci sezonu bedzie tak chimeryczny jak obecnie. na ten moment,nie ma co gdybac. sporo za wczesnie na to...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież napisałem, że powinni się wzmocnić, a Ty o tankowaniu jakieś wypociny...

Chyba ktoś tu nie potrafi czytać ze zrozumieniem, ale skoro piszę wypociny o tanku to niechaj tak będzie. Jaśniej nie mogę.... ale poświęcę tę chwilę -----> mój post mówi o tym, że lepiej walczyć w PO ( i na tym się skupia) niż dłubać palcem w nosie draftu, bo nigdy nie wiesz co się ulepi. Z drugiej strony zarzucasz Pistons "przeciętność" i polecasz wzmocnienia, okej. Daj mi Butlera, a powiem Ci kim jesteś. Dla mnie taka "przeciętność" jak walka co roku w PO jest fajniejsza niż szorowanie dna od paru lat jak choćby Lakers. O wzmocnieniach nie mówię, bo to nie jest takie łatwe. Mam nadzieję, że wytłumaczyłem i dodałem jeszcze bonus. Elko.

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nauka czytania ze zrozumieniem sie klania. napisalem - cytuje - 'nie powinien miec',a co tam sie roi w jego glowie,to wybacz,speuklowac nie bede; organizacja zachowala sie wobec spencera wzorowo...

 

 

napisalem jeno,ze zadnych pretensji/zali miec 'nie powinien'. tyle. a,ze grajkowie na ogol graja niezle zawody przeciw swym bylym druzynom,to juz calkiem inna para kaloszy...

Hej a ja przecież napisałem ze może mieć, również nie spekulowalem co siedzi w jego głowie. Tak to już jest z ludzka psychika ze zazwyczaj chcemy coś udowodnić tym, którzy w nas nie wierzyli. Byłej dziewczynie, nauczycielowi, itp itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.